Hogy és hol buktál le maszti közben?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Hogy és hol buktál le maszti közben.
Lányok fiúk???????

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#55   2020. 11. 29. vasárnap 09:39
MILF-shooter MILF-shooter
Pedig de, ez kötekedés lookaround
A "bezárást" a hétköznapokon simán használják becsukásra is, ettől még nem dől össze a világ. Gondolj például az angol "close the door" kifejezésre, ami szó szerint szintén bezár lenne, de mégis csak becsuk, mert a bezárását már más szóval erősítenéd meg.
(Ez egy válasz Wolf Gabi üzenetére (2020. 11. 28. szombat 21:10), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 11. 28. szombat 21:10
Nem kenyerem a kötekedés,de,ha csak becsukta,akkor oké.Az becsukás(!). Ha meg bezárta,akkor csak kulccsal.(!) Nézzed meg az értelmező szótárt.
#54   2020. 11. 29. vasárnap 04:48
hochsztn hochsztn VIP
Es mamad
Latta legalabb a merev farkàt a kis unokajanak?:p
(Ez egy válasz deep79 üzenetére (2020. 10. 11. vasárnap 15:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 10. 11. vasárnap 15:23
Kb. 8- os lehettem..
Volt egy ágybetét a szobámban
szivacsból..azon vágtam lyukat és azt dugtam szorgalmasan, mikor hazaértem a suliból es még egyedül voltam otthon..a hugom váratlanul hazaért és benyitott köszönni..annyi időm volt, hogy a gatyámba visszadugtam a farkam, de épp orgazmusom volt, miközben beszéltünk pár szót egymással.. smile
De buktam le úgy is, hogy nagyanyámnál aludtam, franciaagya volt, mindig együtt aludtunk nála..elment fürödni..addig gyorsan akartam egyet hokizni..a fütyimre húztam egy zoknit, hogy abba élvezzek..és vertem..nagyanyam visszajött a hálóingjéért, ami a takaró alatt volt..mikor felemelte a takaróm, ott volt az ágaskodó fütyim, rajta a zoknival. smile
#53   2020. 11. 28. szombat 23:48
Alejandro Alejandro
Lehet, hogy a nővére lakatos volt. Vagy volt nála sperhakni.
#52   2020. 11. 28. szombat 22:00
Bear Bear
Örülök, hogy nem a kenyered....
(Ez egy válasz Wolf Gabi üzenetére (2020. 11. 28. szombat 21:10), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 11. 28. szombat 21:10
Nem kenyerem a kötekedés,de,ha csak becsukta,akkor oké.Az becsukás(!). Ha meg bezárta,akkor csak kulccsal.(!) Nézzed meg az értelmező szótárt.
#51   2020. 11. 28. szombat 21:10
Wolf Gabi Wolf Gabi
Nem kenyerem a kötekedés,de,ha csak becsukta,akkor oké.Az becsukás(!). Ha meg bezárta,akkor csak kulccsal.(!) Nézzed meg az értelmező szótárt.
(Ez egy válasz Bear üzenetére (2020. 11. 28. szombat 18:45), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 11. 28. szombat 18:45
Ha egy ajtót bezárnak, az be van zárva. wink De hol írta, hogy kulccsal zárta be? No majd megvilágítja, ha olvassa a felvetésed....
#50   2020. 11. 28. szombat 18:45
Bear Bear
Ha egy ajtót bezárnak, az be van zárva. wink De hol írta, hogy kulccsal zárta be? No majd megvilágítja, ha olvassa a felvetésed....
(Ez egy válasz Wolf Gabi üzenetére (2020. 11. 28. szombat 18:07), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 11. 28. szombat 18:07
Ha egy ajtót bezárnak,akkor az nem nyílik.Nem lehet rányitni.....Csak kulccsal nyílik.
#49   2020. 11. 28. szombat 18:07
Wolf Gabi Wolf Gabi
Ha egy ajtót bezárnak,akkor az nem nyílik.Nem lehet rányitni.....Csak kulccsal nyílik.
(Ez egy válasz Bear üzenetére (2020. 11. 28. szombat 16:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 11. 28. szombat 16:51
..rányitott...
#48   2020. 11. 28. szombat 16:51
Bear Bear
..rányitott...
(Ez egy válasz Wolf Gabi üzenetére (2020. 11. 28. szombat 16:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 11. 28. szombat 16:37
Hát,ha bezártad,akkor hogy volt nyitva?
#47   2020. 11. 28. szombat 16:37
Wolf Gabi Wolf Gabi
Hát,ha bezártad,akkor hogy volt nyitva?
(Ez egy válasz Natika19 üzenetére (2020. 11. 27. péntek 17:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 11. 27. péntek 17:23
én kedd délelőtt nővérem vett észre nyes
top és egy nike short volt rajtam bugyi nélkül :P behelyeztem a csikló izgtómat és hason feküdtem, mert úgy sokkal intenzivebb nyes persze a tv szólt..de mielőtt elkeztem bezártam a szoba ajtóm, mire vagy 4 orgazmusom volt és abbahagytam, láttam nyitva van a szoba ajtó xddd nyes
#46   2020. 11. 27. péntek 17:23
Natika19 Natika19
én kedd délelőtt nővérem vett észre nyes
top és egy nike short volt rajtam bugyi nélkül :P behelyeztem a csikló izgtómat és hason feküdtem, mert úgy sokkal intenzivebb nyes persze a tv szólt..de mielőtt elkeztem bezártam a szoba ajtóm, mire vagy 4 orgazmusom volt és abbahagytam, láttam nyitva van a szoba ajtó xddd nyes
#45   2020. 11. 19. csütörtök 11:02
kandurmarci kandurmarci
"Ami ezután volt, már nem ehhez tartozik," - írod. Ha nem ide tartozik, akkor meséld el az erotikus történetek címszó alatt. Merthogy volt folytatása is, abban biztos vagyok.
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 11. 11. szerda 10:20), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4431872)
2020. 11. 11. szerda 10:20
de nagy ... én is 7 évig éltem egyetemi koleszban ... tudom milyen ... legszebb éveim .
#44   2020. 11. 18. szerda 20:51
Wolf Gabi Wolf Gabi
Én elég sokszor lebuktam zsenge gyerekkoromban.Volt egy málnásunk a kertben.A kedvenc helyem volt amikor simogattam magamat.Akkor kb.13-14 éves lehettem.Neki kezdtem a masztinak.A málnás derékig takart el.Teljesen meztelen voltam,úgy mentem ki a kertbe.Nem siettem el,de 5-6 perc múlva éreztem,hogy megindul az ondó belőlem.Isteni jó érzés volt.Hatalmasat spricceltem.Amikor már minden kijött és törölgettem magamat a málna levelekkel és felnéztem,akkor láttam,hogy a szomszéd lány,aki 20 éves körüli lehetett a házuk padlás bejáratánál egy létrán áll és engem figyel.Észre vettük egymást,de rögtön elfordult,mint ha nem is látott volna semmit és lemászott a létráról.Pedig tudtam,hogy végig nézte az egészet.Én befutottam a házunkba.Azon izgultam,hogy elárul az anyukámnak.De,nem! Megúsztam és amikor találkoztunk az utcán,kedvesen,cinkosan rám mosolygott és köszöntünk egymásnak.Később jutottam el odáig,hogy az is izgatott,amikor tudtam,hogy figyel,hogy mit csinálok.Olyankor is kivertem magamnak.Tudtam,hogy lát és kellemesen bizsergett az alsó részem.Én is megkukkoltam amikor az udvarukon lévő bádog kádban fürdött egy szál bugyiban.Vártam,hogy azt is leveti,de nem volt szerencsém.De,azért kivertem.Így utólag vissza gondolva biztos vagyok benne,hogy tudta ő is,hogy leskelődök.
#43   2020. 11. 18. szerda 01:43
X Törölt felhasználó (1409882)
24 éves voltam. Hajnalban értem haza a bulizásból a párommal. Óriási szexet terveztünk, de annyira kifacsarta magát, hogy elaludt, mire bementem a fürdőből. Gondoltam kimegyek a WC-re mert én nagyon be voltam indulva. Walkmannal a fülembe beültem a WC-re, és simogattam magam. Nagyon ritkán siettem a masztizással, most is így volt. Ráértem, hallgattam a zenét, és közben vertem a farkam. Eléggé sikerült elhúznom, hogy mikor elélvezzek, akkor a lüktetés,ne csak a farkam rázza meg, hanem az egész hasam, combom, gyomrom. Azaz igazi élvezet érzése.
Mikor elspricceltem, szinte megállt a kezem, és csak nagyon nagyon kicsiket mozdultam, mert a farkam csak lüktetett, és éreztem, ahogy a hasamra spriccelek, minden egyes lüktetésnél.
Kb a közepénél járok a spriccelésnek, mikor gondoltam megnézem mennyire spricceltem magam össze. Kinyitottam a szemem, és akkor látom, hogy apám válófélben lévő assonya áll az ajtóban, és nézi, ahogy lüktet a farkam, és spriccelek. Elengedtem, de már teljesen felesleges volt, mert ugyanúgy lüktetett tovább a farkam. Kriszta csak rángatta a fejét, és annyit mondott, nem hitte volna hogy előbb jövök haza a melóból, és pihenni fogok. Sok mindent gondoltam, és láttam de ilyet nem, és otthagyta a WC-t nyitott ajtóval, és bement a szobába.
Én kijöttem lemostam a farkam, a hasam, és mikor kiléptem a fürdőből szólt,hogy ne haragudjak, nem tudta otthagyni a látványt, mert ennyire izgató dolgot ő még nem látott. Ami ezután volt, már nem ehhez tartozik, de ha visszaemlékszem erre, azonnal érzem a bizsergést, hogy valaki előtte verhettem a farkam, mert amúgy én szeretem ha közben néznek.
#42   2020. 11. 11. szerda 10:20
X Törölt felhasználó (4431872)
de nagy ... én is 7 évig éltem egyetemi koleszban ... tudom milyen ... legszebb éveim .
(Ez egy válasz Leuska üzenetére (2019. 08. 18. vasárnap 05:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 08. 18. vasárnap 05:23
Koleszban a szobatársam előtt.
Felébredt.
#41   2020. 11. 09. hétfő 10:10
X Törölt felhasználó (1474922)
Ma reggel én is bukta, de nem vészes hiszen tudja a pasim smile de rám nyitott, elővettem egy ilyet, brutál nagyot és hamar élvezek tőle, a csiklómra szorítom, bekapcsolom, az első orgazmus kb 20-30 mp en belül, utána pedig sorozatban élvezek tőle,.- nos reggel a fürdőben a csiklómra nyomtam, és kb a 5-6.ik orgazmusom volt amikor rám nyitott smile véletlen smile de nézte még, és még kb 2-3 orgazmust éltem át smile

XXXXXXXXXXXXXXXX Moderálva! Az oldalon tilos más oldalra mutató linket elhelyezni
#40   2020. 11. 09. hétfő 07:05
andrew88 andrew88
Én tegnap reggel lebuktam nyes egy leányzóval cserélgettünk ilyen-olyan intim képeket, és kaptam egy fotót a puncijáról smile brutálisan szép a puncikája, rögtön ágaskodni kezdett a farkam. Ezt kiszúrta a feleségem, mondtam neki, hogy csináljunk valamit, mert így nem tudok elindulni. Késésben voltunk, úgyhogy mondta, ha marad idő miután elkészült, akkor leszop. Na hát mondom olyan gyorsan úgysem tud elkészülni, inkább kiverem gyorsan. El vonultam, meg nyitottam a gépen a képet arról a gyönyörű puncikáról, és nagyon vadul verni kezdtem. Nem rámnyitott!?!? nyes lesápadtam, azt hittem fesztiválozni fog, de kiröhögött, hogy nem tudtam várni 10 percet. Meglepett, mert azon felül, hogy a fotó miatt sem baszott le, amire masztiztam, meg is dicsérte, hogy milyen szép punci. (igaz, azt mondtam neki, hogy sima netes kép). Aztán gyorsan leszopott, én meg közben a fotót néztem, a ég az ajkai fel-le csúszkáltak az árbócomon
#39   2020. 10. 11. vasárnap 15:23
deep79 deep79
Kb. 8- os lehettem..
Volt egy ágybetét a szobámban
szivacsból..azon vágtam lyukat és azt dugtam szorgalmasan, mikor hazaértem a suliból es még egyedül voltam otthon..a hugom váratlanul hazaért és benyitott köszönni..annyi időm volt, hogy a gatyámba visszadugtam a farkam, de épp orgazmusom volt, miközben beszéltünk pár szót egymással.. smile
De buktam le úgy is, hogy nagyanyámnál aludtam, franciaagya volt, mindig együtt aludtunk nála..elment fürödni..addig gyorsan akartam egyet hokizni..a fütyimre húztam egy zoknit, hogy abba élvezzek..és vertem..nagyanyam visszajött a hálóingjéért, ami a takaró alatt volt..mikor felemelte a takaróm, ott volt az ágaskodó fütyim, rajta a zoknival. smile
#38   2020. 10. 10. szombat 09:14
cumikaszerető cumikaszerető
Én mindig is sokat maszturbáltam és aki sokat masztizik előfordul ,hogy néha-néha lebuki.
Voltak cikis és izgis helyzetek is smile
#37   2019. 09. 07. szombat 05:39
szexelmenyek szexelmenyek
Azt is elmesélhetnéd circling ğ
(Ez egy válasz jupi77 üzenetére (2019. 09. 06. péntek 15:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 09. 06. péntek 15:03
Én a szomszédasszonyom előtt buktam le pár évvel ezelőtt.A nejemmel majdnem mindig felvesszük az akciókat és azokat néztem vissza.Nem vettem észre hogy jön és az ablakból Ő is nézte egy darabig az előző esti jelenetet,majd hogy ne zavarjon meg nagyon becsengetett.Én győztem magam takargatni de nem sikerült le sem vette a szemét a szerszámomról,majd zavarában elköszönt és elment,de pár perc múlva csörgött telefonon hogy lépjek át segíteni befejezni neki mert úgy izgalmasabb.De ez már egy más történet.
#36   2019. 09. 06. péntek 15:03
jupi77 jupi77
Én a szomszédasszonyom előtt buktam le pár évvel ezelőtt.A nejemmel majdnem mindig felvesszük az akciókat és azokat néztem vissza.Nem vettem észre hogy jön és az ablakból Ő is nézte egy darabig az előző esti jelenetet,majd hogy ne zavarjon meg nagyon becsengetett.Én győztem magam takargatni de nem sikerült le sem vette a szemét a szerszámomról,majd zavarában elköszönt és elment,de pár perc múlva csörgött telefonon hogy lépjek át segíteni befejezni neki mert úgy izgalmasabb.De ez már egy más történet.
 
1 2 3 4
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2017. 10. 07. szombat
Üzenetek: 75db
Utolsó üzenet: 2022. 08. 09. kedd
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!