Megőrjít, ha a feleségem ribanckodik
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

nem saját ötletből, de nekem tetszik: "Kíváncsi nős pasi-a valóság és a fantázia" -van egy ilyen fóruma társaslkodóban. De szerintem ez inkább illik ide-el is mondom miért Mert, ha a k]íváncsi nős pasi-reálban megvalósítja a fantáziáját-és percekre órákra napokra kurvát farag a feleségéből-és nézi ahogy szinte strichel az utcán, vagy keresztbetett lábakkal felhúzott szoknyában kihívóan űl egy bárpultnál, vagy bugyi nélkül nagyon rövid szoknyában pucsítva pózolva mutogatja a seggét a mozgólépcsőn, és azután otthon megmutatja a lucskos picsáját ahogy felizgatták a mohó férfiszemek-és a kíváncsi nős pasi messziről mindent látott, vagy a büntetésből a szobába bezárva csak elképzelhetett, esetleg kapott egy telefonhívást csak annyit-hogy édes márr nagyon be vagyok gerjedve, bámulja egy fasz a bugyim percek óta-mit tegyek-és a kíváncsi nős pasi csak markolja a faszát és legyűri a fájdalmát és figyel befelé meddig lehet elmenni a kínban a szenvedésben ami a gyönyör old majd fel Hát ezt a kéjt csak egy szerelmes férj kaphatja meg egy mindenre hajlandó feleségtől. És hab a tortán , ha nyit itt egy lapot "Megőrjít, ha a feleségem ribanckondikodik " címmel és elmeséli, s és ugyanazt párhuzamosan a felesége is elmondja itt, hogy élték meg, mit éltek át. Hát erre leennék én kíváncsi, aztán majd kiderül-ez a fantáziám szülötte csak, vagy a valóságban is megtörténik"

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#44   2021. 01. 06. szerda 08:16
X Törölt felhasználó (4461882)
Irigyellek nagyon jó lehet!
(Ez egy válasz andrew88 üzenetére (2021. 01. 06. szerda 07:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 01. 06. szerda 07:35
Eleinte engem féltékennyé tett a párom öltözködése, és többször meg is jegyeztem neki, hogy zavar. Volt ebből egy-két vitánk, mert mondta, hogy ő így érzi nőnek magát. Ma már felnőttem, és túltettem magam a gyerekes féltékenységen. Nem kell nagyon komoly dolgokat elképzelni, csak szereti kidobni a cickóit, szereti a feszülős nadrágokat, amik bevágnak, meg nyáron forró naci (na jó, azok a forró nacik tenyleg eléggé forró nacik wink ) manapság már büszkeséggel tölt el, mikor megyünk az utcán, és utánafordulnak smile sőt, inkább úgy fogalmazok, hogy izgató smile
#43   2021. 01. 06. szerda 07:35
andrew88 andrew88
Eleinte engem féltékennyé tett a párom öltözködése, és többször meg is jegyeztem neki, hogy zavar. Volt ebből egy-két vitánk, mert mondta, hogy ő így érzi nőnek magát. Ma már felnőttem, és túltettem magam a gyerekes féltékenységen. Nem kell nagyon komoly dolgokat elképzelni, csak szereti kidobni a cickóit, szereti a feszülős nadrágokat, amik bevágnak, meg nyáron forró naci (na jó, azok a forró nacik tenyleg eléggé forró nacik wink ) manapság már büszkeséggel tölt el, mikor megyünk az utcán, és utánafordulnak smile sőt, inkább úgy fogalmazok, hogy izgató smile
#42   2021. 01. 05. kedd 12:13
X Törölt felhasználó (4461882)
Nekem ez a vágyam, hogy a feleségem kihívó ruhákban járjon néha ,miniszoknya ,combfix, bugyi nélkül,áttetsző ruhák nagyonizgatna ,hogy aférfiak bámulják és mocskos dolgokat gondolnak róla, csak nem tudom hogy vegyemrá erre.
#41   2019. 02. 21. csütörtök 15:09
anton1212 anton1212
Barátnőm is bejelentette,hogy mennek majd bulizni,èn pedig kijelentettem,
hogy csakis melltartó nèlkül menjen,valamilyen áttetsző ruhában: ))
Addig mèg ráveszem,hogy bugyi se legyen,hódolókból bizonyosan nem lesz hiány,
ő pedig kicsit becsiccsentve remèlhetőleg jobban elengedi majd magát buck
#40   2019. 02. 10. vasárnap 08:51
karpat57 karpat57
Miért nem én voltam az a tanár? smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 02. 09. szombat 10:59), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4011382)
2019. 02. 09. szombat 10:59
uhh, ez kemény! nem is az én párom, de nekem is durván felállt! : )
#39   2019. 02. 09. szombat 13:28
LOVER1 LOVER1
Mi holnap fogunk igy menni,miniszoknya -combfix bugyi nélkül.
Szerintetek a benzinkutas milyen képet fog vágni. amikor lemossa majd a szélvédöt?
A párom már nagyon rá van izguva.persze én is...de még hogy
(Ez egy válasz istike13 üzenetére (2019. 02. 08. péntek 21:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 02. 08. péntek 21:49
Mi kirándulásokon szoktuk néha csinálni, hogy a párom kurvásan öltözködik. Melltartó nélkül áttetsző felsőben, bugyi nélkül rövid szoknyában stb. eszméletlen izgalmas ahogy látom a férfitársaim epekedő tekinteteit smile
#38   2019. 02. 09. szombat 11:50
katist katist
Nagyon bevállalós, csinos és szép párod van!
eljen
(Ez egy válasz sutzi üzenetére (2017. 12. 26. kedd 20:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 12. 26. kedd 20:20
Klikkelj a normál/tömörített mérethez
A kép lemaradt buck
#37   2019. 02. 09. szombat 11:49
X Törölt felhasználó (4019922)
Hölgyet keresek akit mint ribancot kezelhetek
#36   2019. 02. 09. szombat 10:59
X Törölt felhasználó (4011382)
uhh, ez kemény! nem is az én párom, de nekem is durván felállt! : )
(Ez egy válasz fazonkirály üzenetére (2017. 12. 06. szerda 07:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 12. 06. szerda 07:20
nekem sok ilyesmi volt...pl nyáron elment a Párom angol tanflyamra,és az egyik alkalommal írt, hogy nagyon bámulja a tanár. kérdeztem, hogy zavarja-e,mondta, hogy nem. Jóképű 30 körüli pasi. Kérdeztem mi történik,szemeznek-e.Mondta, hogy nem egészen ez van. A lábait figyeli. Mondtam a Páromnak hoogy villantsa meg kicsit a tangáját. Az a válasz jött, hogy nincs rajta bugyi...na nekem abban a pillanatban olyan merevedésem lett,hogy majdnem kiszakadt a gatyám...írt a Párom, hgy szétrakta a lábát,és tanár le sem veszi a szemét a puncijáról...ahogy írta hogy már csupa nedv a puncija,magamhoz kellett nyulnom. kimentem a mosdóra masztizni.közben a Párom hol szétnyitotta a lábát, hol összezárta...a tanár csak figyelte rendületlenül.kérdeztem, de a többi srác nem vette észre,hogy mi zajlik. nemsokára eljött a szünet. én már végeztem a masztival
kérdeztem mik a fejlemények,de em jött válasz...gondoltam most jól meglesz b..szva a Párom.fel is izgutam rá. kb egy óra múlva hívott beszámolót tartani.Annyi történt, hogy szünetben félrehívta a tanárt, aki láthatóan zavarban volt, és rákérdezett, hogy hogy tetszett.a tanár persze adta a hülyét,és úgy csinált mint aki nem tudja miről van szó. a Párom óvatosan felhúzta a ruháját,és feltárta a frissen fazonírozott csíkra borotvált kis nedves punciját. a tanárnak elvileg láthatóan felállt a farka,majd hebegve habogva annyit modott, hogy házas, és gyorsan odébbment. hát ennyi volt sajnos, pedig nagyon felizgatott volna,ha azzal a hírrel jön a Párom,hogy szétb..szták a punciját...hát én megtettem mikor hazaértem wink
#35   2019. 02. 08. péntek 21:49
istike13 istike13
Mi kirándulásokon szoktuk néha csinálni, hogy a párom kurvásan öltözködik. Melltartó nélkül áttetsző felsőben, bugyi nélkül rövid szoknyában stb. eszméletlen izgalmas ahogy látom a férfitársaim epekedő tekinteteit smile
(Ez egy válasz kiscica1990 üzenetére (2019. 02. 08. péntek 20:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 02. 08. péntek 20:26
Ezt én is tapasztaltam. A párom teljesen be tud gerjedni, ha kurvásan viselkedek, vagy úgy öltözök és elmegyünk valamilyen szórakozóhelyre. Esetleg néhány kétértelmű megjegyzés a társaságunkban levő pasik felé még rádob egy-egy lapáttal. vigyor2
#34   2019. 02. 08. péntek 20:26
kiscica1990 kiscica1990
Ezt én is tapasztaltam. A párom teljesen be tud gerjedni, ha kurvásan viselkedek, vagy úgy öltözök és elmegyünk valamilyen szórakozóhelyre. Esetleg néhány kétértelmű megjegyzés a társaságunkban levő pasik felé még rádob egy-egy lapáttal. vigyor2
(Ez egy válasz DOMINikA üzenetére (2017. 12. 13. szerda 22:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 12. 13. szerda 22:53
Az én férjem is nagyon odavan, mikor rosszalkodok wink
Azt szokta mondani, hogy minél kurvásabban viselkedek és minél jobban húzom az agyát, annál jobban szeret! nyes
#33   2019. 02. 06. szerda 09:58
X Törölt felhasználó (3997382)
Bakker vigyor
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 02. 06. szerda 09:56), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (869472) VIP
2019. 02. 06. szerda 09:56
En ertettelek.... crazya
A ribancok jo kondicioja, mely a sok ribsnckodas soran keletkezik. Ertelmezo keziszotarban olvastam. Olvasott forumtarsam ajanlasara mar csak ilyeneket olvasgatok. eplus2
#32   2019. 02. 06. szerda 09:56
X Törölt felhasználó (869472) VIP
En ertettelek.... crazya
A ribancok jo kondicioja, mely a sok ribsnckodas soran keletkezik. Ertelmezo keziszotarban olvastam. Olvasott forumtarsam ajanlasara mar csak ilyeneket olvasgatok. eplus2
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 02. 06. szerda 09:26), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3997382)
2019. 02. 06. szerda 09:26
Mi az a ribanckondi confused vigyor
#31   2019. 02. 06. szerda 09:55
X Törölt felhasználó (3997382)
Áhá.
Pedig rákerestem a szótárban is, de ilyet nem talált..
De akkor, ha hármasban csinálom a párom jelenlétében, akkor ribanckondi vagyok vigyor2
(Ez egy válasz geyza70 üzenetére (2019. 02. 06. szerda 09:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 02. 06. szerda 09:51
Hát a szó rossz értelme szerint mutogaja magát, felkínálkozik (és persze bele is megy a párja jelenlétében is szexkapcsolatba), szerintünk meg kiéli nőiességét, keresi és adja a kielégülést, de mivel a párját sem rekeszti ki ebből, nincs benne semmi rossz. (Rám legalábbis stimulálóag hat)
#30   2019. 02. 06. szerda 09:51
geyza70 geyza70
Hát a szó rossz értelme szerint mutogaja magát, felkínálkozik (és persze bele is megy a párja jelenlétében is szexkapcsolatba), szerintünk meg kiéli nőiességét, keresi és adja a kielégülést, de mivel a párját sem rekeszti ki ebből, nincs benne semmi rossz. (Rám legalábbis stimulálóag hat)
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 02. 06. szerda 09:26), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3997382)
2019. 02. 06. szerda 09:26
Mi az a ribanckondi confused vigyor
#29   2019. 02. 06. szerda 09:26
X Törölt felhasználó (3997382)
Mi az a ribanckondi confused vigyor
#28   2019. 02. 06. szerda 07:45
kálmán68 kálmán68
Imádom amikor a svinger clubban nézik!és irigykedtek rám!))(de semmi több!sajnos!jó lenne ha egyszer egy pasi elcsabitana és lenne valami vagy egy hpar akikkel lehetne valami!elég válogatós kicsit!de majd csak lesz valaki!
#27   2019. 02. 05. kedd 14:48
geyza70 geyza70
Élettársam ilyen. Él-hal a szex minden formájáért, biszexuális, exhibicionista. Többször előfordult már, hogy olyan helyen is szexkapcsolatot létesített egy általa vonzónak tartott pasival, néha nővel, ahol ez nem szokványos. Mert hogy swingerben, vagy szauna-klubban ő a legaktívabb az már természetes számomra. De nagyon be tudok indulni tőle.És eddig még csak egyszer akartak őrizetbe venni. (Az többször előfordultr, hogy a "hatóság" a bokor mögül nézett minket...
(Ez egy válasz Caracas79 üzenetére (2017. 12. 30. szombat 17:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 12. 30. szombat 17:09
Szexuális túlfűtött feleség a férje áldásával,hozzájárulásával diszkrét módon,vagy éppen nyilvános helyen nimfo lehet,és ettől a férj még jobban beindul ?Izgalmas párkapcsolati forma az biztos!! smile
#26   2018. 01. 01. hétfő 19:56
sutzi sutzi
eljen
(Ez egy válasz Caracas79 üzenetére (2018. 01. 01. hétfő 17:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 01. 01. hétfő 17:35
Félreértettél!Nem kritikaként írtam a hozzászólásomat. smile
#25   2018. 01. 01. hétfő 17:35
Caracas79 Caracas79
Félreértettél!Nem kritikaként írtam a hozzászólásomat. smile
(Ez egy válasz sutzi üzenetére (2017. 12. 30. szombat 17:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 12. 30. szombat 17:11
Miért ne?
 
1 2 3 4
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2017. 12. 05. kedd
Üzenetek: 64db
Utolsó üzenet: 2021. 08. 17. kedd
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!