Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#94   2023. 07. 24. hétfő 19:16
merpan merpan
Elég jó szeretem.
#93   2022. 05. 24. kedd 16:30
BaraTom1 BaraTom1
Van a nejemnek és nekem is. Elég sűrűn használjuk mert hatalmasakat lehet élvezni szex közben mikor bent van. A párom akkor is viseli, ha buliba megyünk.
#92   2022. 04. 15. péntek 11:07
X Törölt felhasználó (3137342)
Épp most helyeztem fel 1 tojást , ami távirányítós, izgi
#91   2022. 01. 13. csütörtök 10:54
X Törölt felhasználó (3979742)
Felfújható,rezgős,órákig bent volt fantasztikus.
#90   2022. 01. 07. péntek 00:10
KovacsImi25 KovacsImi25
Nekem van több is, különböző méretben és formában. Van hagyományos kúp alakú és gömbös is. Az utóbbit nagyon jó érzés berakni és kihúzni is. Eddig csak szilikont próbáltam. Milyenek a fémből vagy üvegből készült változatok?
#89   2021. 12. 15. szerda 17:50
22srac1996 22srac1996
Nekem ma jött meg, rögtön ki is próbáltam. Szerintem csodálatos érzés.
#88   2021. 11. 19. péntek 17:42
NeevteleN NeevteleN
sziasztok. Anál dugó vásárlása előtt állok, páromat szeretném meglepni vele, de nem igazán tudom eldönteni, hogy milyet vegyek. Fémet, vagy szilikonosat? Illetve a szilikonos az csak bevonat rajta vagy teljes egészében szilikonból készült? Akinek van tapasztalata benne kérem válaszoljon, vagy írjon egy üzenetet, ha megoldható. Köszönöm.
#87   2021. 11. 05. péntek 09:09
kiss jános70 kiss jános70
Sziasztok én most készülök venni már nagyon szeretném kipróbálni
#86   2021. 11. 05. péntek 07:52
feketekandur feketekandur
Nagyon jó érzés mikor bent van, de kinőttük. Rendeltem innen a szexshop-ból anál pumpát. Ez az új kedvencünk. eljen
#85   2021. 11. 05. péntek 07:39
X Törölt felhasználó (4491172)
Két éve ismerkedek a bi dolgokkal, eddig a cumit gyakoroltam. Napokban megtaláltam a nejem rég használt gésa golyóját, azzal elkezdtem játszani magammal! Hát nem is rossz érzés érdekes, most már arra lennék kíváncsi, hogy egy igazi milyen lehet?
#84   2021. 04. 01. csütörtök 13:17
vakus vakus
Fém ívelt fogantyús plugot használ valaki? Mennyire lehet kényelmes?
#83   2021. 03. 29. hétfő 07:21
bikficke bikficke
eljen
(Ez egy válasz Babettbitch üzenetére (2020. 10. 19. hétfő 14:22), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 10. 19. hétfő 14:22
14 éve rendszeresen hordok plugokat, csak az a baj, hogy a meglévőket már "kinőttem" (állandóan felcsúsznak és eltűnnek a segglyukamban) nyes , úgyhogy mostanában veszek újat, de már nagy méretet! finom
#82   2021. 03. 29. hétfő 07:17
bikficke bikficke
eljen eljen
(Ez egy válasz Bazsika198611 üzenetére (2021. 02. 08. hétfő 17:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 02. 08. hétfő 17:34
Hetero pasi vagyok. Es nekem is van. Imadom hasznalni, van hogy 2-3 orat bennem van napkozben. A parom imadja nekem feldugni. Nekem kicsi van, 2.9 cm a legszelesebb pontja es 7 cm hosszu. Neha hasznaljuk a paromet ami kicsit szelesebb es hosszabb, de ezt csak szex kozben. Ezt nem hordom utcan vagy munka kozben.
#81   2021. 03. 29. hétfő 07:12
bikficke bikficke
eljen így valahogy . gyakorlat teszi..... előfordul ,hogy benn van sokáig napközben is , ilyenkor csöpög a faszom ... meg dagad a makk , volt mikor négyszer vertem ki de olyan is ,hogy finom csak ültem a széken és picit mozogtam és már lökte is a gecit magától wave
(Ez egy válasz vakus üzenetére (2021. 03. 28. vasárnap 17:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 03. 28. vasárnap 17:38
Szerintem kicsi a legvékonyabb rész, én szárnak hívom, a plugon, ezért a vastag rész nem tud átugrani a záróizmon. Volt mikor sikerült úgy betenni, hogy nem ugrott ki, de akkor nehezebb is volt kivenni. Lehet a síkosítás mennyiségétől is függ a dolog. Nem vagyok tág, még a 3 centiméteressel játszom.
#80   2021. 03. 28. vasárnap 17:38
vakus vakus
Szerintem kicsi a legvékonyabb rész, én szárnak hívom, a plugon, ezért a vastag rész nem tud átugrani a záróizmon. Volt mikor sikerült úgy betenni, hogy nem ugrott ki, de akkor nehezebb is volt kivenni. Lehet a síkosítás mennyiségétől is függ a dolog. Nem vagyok tág, még a 3 centiméteressel játszom.
(Ez egy válasz bikficke üzenetére (2021. 03. 27. szombat 11:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 03. 27. szombat 11:03
lehet hogy nem jól használod . a kinn maradó rész a két farpofa KÖZÉ illeszkedik , a záróizom a legvékonyabb részt zárja körbe. NEM TUDOM ELKÉPZELNI HOGY ANNYIRA TÁG LEGYÉL ,HOGY ÍGY KIESSEN . PERSZE EGY JÓL BEJÁRATOTT LYUK ........
#79   2021. 03. 27. szombat 11:03
bikficke bikficke
lehet hogy nem jól használod . a kinn maradó rész a két farpofa KÖZÉ illeszkedik , a záróizom a legvékonyabb részt zárja körbe. NEM TUDOM ELKÉPZELNI HOGY ANNYIRA TÁG LEGYÉL ,HOGY ÍGY KIESSEN . PERSZE EGY JÓL BEJÁRATOTT LYUK ........
(Ez egy válasz aprat üzenetére (2021. 03. 26. péntek 18:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 03. 26. péntek 18:40
Sziasztok!

Viszonylag új vagyok még a témában, ezért szeretnék tanácsot kérni.

Vettem egy négy darabos szilikon plug készletet. Eljutottam a harmadik méretig, de hordani nem tudom mert mindig kicsúszik belőlem. Ezeknek nem kör hanem ívelt a fogantyújuk, mikor beteszem akkor az ivelés visszatart és gondolom ezért esik ki. Hozzá kell tennem, hogy férfi létemre elég kerek a popóm, ezért nagy a távolság a záróizom és a fenékfelületem között. Ez miatt most olyan plugot keresek amelyiknek a szára hosszú, de nem nagyon találok. Esetleg tudnátok segíteni a keresésben?

Mennyire tartósak és megbízhatóak a szilikon plugok? Nem szeretném ha bennem maradna valamelyik.

Fémre is gondoltam, de nem tudom, hogy azok mennyire kényelmesek. Használ valaki ilyet? Egybe vannak öntve vagy csavarosak, tömör vagy üreges a belsejük?

Elnézést a sok kérdésért, de gondolom egy fórum erre hívatott.

Előre is köszönöm a tanácsokat!
#78   2021. 03. 26. péntek 18:40
aprat aprat
Sziasztok!

Viszonylag új vagyok még a témában, ezért szeretnék tanácsot kérni.

Vettem egy négy darabos szilikon plug készletet. Eljutottam a harmadik méretig, de hordani nem tudom mert mindig kicsúszik belőlem. Ezeknek nem kör hanem ívelt a fogantyújuk, mikor beteszem akkor az ivelés visszatart és gondolom ezért esik ki. Hozzá kell tennem, hogy férfi létemre elég kerek a popóm, ezért nagy a távolság a záróizom és a fenékfelületem között. Ez miatt most olyan plugot keresek amelyiknek a szára hosszú, de nem nagyon találok. Esetleg tudnátok segíteni a keresésben?

Mennyire tartósak és megbízhatóak a szilikon plugok? Nem szeretném ha bennem maradna valamelyik.

Fémre is gondoltam, de nem tudom, hogy azok mennyire kényelmesek. Használ valaki ilyet? Egybe vannak öntve vagy csavarosak, tömör vagy üreges a belsejük?

Elnézést a sok kérdésért, de gondolom egy fórum erre hívatott.

Előre is köszönöm a tanácsokat!
#77   2021. 02. 24. szerda 19:06
tanline tanline
Nekem is van! A 4 cm átmérőjűt bárhol, a 6.2-est edzésre használom...
#76   2021. 02. 23. kedd 16:38
portas71 portas71
Egy ideje nem használtam az anál plugomat, de ma nagyon megkívántam. Játszottam vele egy kicsit, aztán bent hagytam. Egy idő után eszembe jutott, hogy néhány dolgot el kell intéznem. Úgy döntöttem, hogy a fenekemben hagyom. Van egy csipkés, selyem franciabugyim. Felvettem azt is. Szeretem ahogy simogatja a testem. Másfél-két órát mentem. A lépcsőzés eszméletlen izgató tud lenni. Valamint ülve várakozni. Időnként mocorogtam egy kicsit, mintha egy faszon járatnám finoman a fenekem. Éreztem ahogy folyamatosan szivárog az előnedvem. Duzzadt a farkam egyfolytában. Engem nagyon izgat. Lassan el is kell, hogy élvezzek.
#75   2021. 02. 09. kedd 05:36
zsozs70 zsozs70
Miért jó pasinak használni illetve hogy bent van sokat
Mit hogyan izgat
 
1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2017. 12. 11. hétfő
Üzenetek: 114db
Utolsó üzenet: 2024. 01. 13. szombat
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!