Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#64   2022. 01. 02. vasárnap 17:06
futatto futatto
RL ről voltam már Transzival isteni jó volt
#63   2021. 12. 20. hétfő 22:21
vinstoonlight vinstoonlight
Amikor ilyent csinál(tok) sosincs bennetek ott a félsz, hogy elkaptok valamit az idegentől, akiről semmit nem tudtok?
(Ez egy válasz bugo71 üzenetére (2021. 12. 19. vasárnap 08:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 12. 19. vasárnap 08:56
Volt egy nagyon nagy élményem néhány éve a Dob utcában.. szexmozi Ültem a mozi teremben és a filmre vertem a farkam és akkor odajtt egy nagyon csino és magas lány. Elkezdett szopni amit nagyon élveztem és gondoltam mivel miniszoknya volt rajta közben megsimizem a punciját.. Hát egy óriási farok akadt a kezembe ami 20 plusszos volt az tuti. Mikor elélveztem elkezdtem én zopni mert nagyon izgatott perze ezt már bent egy kabinban. Nem keményedett fel neki de mondta is hogy nem szokott de így még izgatóbb volt szopni. Hát életemben még filmen sem láttam ennyi spermát amit a számba küldött, egyszerüen nem birtam akkorát nyelni hogy lemenjen és mivel erősen tartotta a fejem kiköpni sem sikerült így nagy része az orromon keresztül távozott. Na ez nem volt kellemes érzés de annál izgatóbb
#62   2021. 12. 20. hétfő 07:35
MILF-shooter MILF-shooter
Ha a RL-on dolgoznak és úgy sem akarnak ismerkedni, akkor ott valami nagyon nagy baj van... Ez esetben nem csak a megfelelő pénzbeli motiváció hiányzik az ismerkedéshez? pardon1
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 12. 19. vasárnap 14:36), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4632112)
2021. 12. 19. vasárnap 14:36
Sajnos még nekem sem jött össze a dolog. Illetve elég nehéz velük akár még beszélgetni is , illetve ismerkedni. Sokra rá írtam és egyszerűen válaszra sem méltatnak. Pedig normális vagyok,nem mellesleg a 99% a RL oldalon dolgozik és nem hajlandó ismerkedni...
#61   2021. 12. 20. hétfő 02:42
X Törölt felhasználó (4654281) VIP
Irigyellek. Én is ki probálnám hogy tele élvezik a számat és érzem ahogy lüktet a fasz a számban és küldi bele a forró spermát.
(Ez egy válasz bugo71 üzenetére (2021. 12. 19. vasárnap 08:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 12. 19. vasárnap 08:56
Volt egy nagyon nagy élményem néhány éve a Dob utcában.. szexmozi Ültem a mozi teremben és a filmre vertem a farkam és akkor odajtt egy nagyon csino és magas lány. Elkezdett szopni amit nagyon élveztem és gondoltam mivel miniszoknya volt rajta közben megsimizem a punciját.. Hát egy óriási farok akadt a kezembe ami 20 plusszos volt az tuti. Mikor elélveztem elkezdtem én zopni mert nagyon izgatott perze ezt már bent egy kabinban. Nem keményedett fel neki de mondta is hogy nem szokott de így még izgatóbb volt szopni. Hát életemben még filmen sem láttam ennyi spermát amit a számba küldött, egyszerüen nem birtam akkorát nyelni hogy lemenjen és mivel erősen tartotta a fejem kiköpni sem sikerült így nagy része az orromon keresztül távozott. Na ez nem volt kellemes érzés de annál izgatóbb
#60   2021. 12. 19. vasárnap 14:36
X Törölt felhasználó (4632112)
Sajnos még nekem sem jött össze a dolog. Illetve elég nehéz velük akár még beszélgetni is , illetve ismerkedni. Sokra rá írtam és egyszerűen válaszra sem méltatnak. Pedig normális vagyok,nem mellesleg a 99% a RL oldalon dolgozik és nem hajlandó ismerkedni...
#59   2021. 12. 19. vasárnap 09:26
Krumplisteszta Krumplisteszta
Engem nem izgat de a felesegemet igen. A noi bi egyebkent sem all tole tavol, igy pedig meginkabb bezsongatja.
#58   2021. 12. 19. vasárnap 08:56
bugo71 bugo71
Volt egy nagyon nagy élményem néhány éve a Dob utcában.. szexmozi Ültem a mozi teremben és a filmre vertem a farkam és akkor odajtt egy nagyon csino és magas lány. Elkezdett szopni amit nagyon élveztem és gondoltam mivel miniszoknya volt rajta közben megsimizem a punciját.. Hát egy óriási farok akadt a kezembe ami 20 plusszos volt az tuti. Mikor elélveztem elkezdtem én zopni mert nagyon izgatott perze ezt már bent egy kabinban. Nem keményedett fel neki de mondta is hogy nem szokott de így még izgatóbb volt szopni. Hát életemben még filmen sem láttam ennyi spermát amit a számba küldött, egyszerüen nem birtam akkorát nyelni hogy lemenjen és mivel erősen tartotta a fejem kiköpni sem sikerült így nagy része az orromon keresztül távozott. Na ez nem volt kellemes érzés de annál izgatóbb
#57   2021. 12. 17. péntek 07:29
4xbi4x 4xbi4x
Nem
#56   2021. 12. 17. péntek 03:53
X Törölt felhasználó (4654281) VIP
2x voltam TS el. Egyszer németben. Egyszer itthon
Nagy élmény volt. El mennék megint csak azért hogy le szopjam úgy hogy a számba élvez mert az idáig kimaradt.
#55   2021. 09. 20. hétfő 14:25
vukk101 vukk101
Németországban éltünk és a munka miatt átjártam a jó részét. Mindig megnéztem, hogy hol milyen csajok dolgoznak és az igazán nőieseket meglátogattam. Persze volt, hogy a személyes találkozónál, már nem ütött át a nőiesség, így megköszöntem a lehetőséget és elköszöntem. A szép és kívánatosak közt is volt nagyon jó élmény es persze rossz is, de összeségében jó élmény, kíváncsiságkielégítő volt. Azért volt egyszer, hogy a méret ilyesztett meg, a neten van is a csajról videó, fogalmazzunk úgy, hogy nem a kíváncsiskodók, kezdő mérete. Itthon is vannak néhányan, de ott azért sokkal több gyönyörű csaj volt és aki tutin nézett ki, az meg is élt belőle.
#54   2021. 09. 20. hétfő 12:29
Bigb13 Bigb13
Párizsban van egy szex szauna ahol vasárnaponként transz nap van. Meglatogattam párszor. Volt szerencsém pár igazi szépséghez! Csak ajánlani tudom hogy aki gondolkozik ne tetovazzon próbálja ki!
#53   2021. 03. 31. szerda 07:45
Jason1983 Jason1983
Tessék,én most tetre kész vagyok...van kivel!? smile
(Ez egy válasz travi üzenetére (2021. 03. 31. szerda 07:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 03. 31. szerda 07:36
Lenne kivel, de sokan csak elméletileg képzelik el. Amikor tettekre kerülne sor kihátrálnak.
#52   2021. 03. 31. szerda 07:36
travi travi
Lenne kivel, de sokan csak elméletileg képzelik el. Amikor tettekre kerülne sor kihátrálnak.
(Ez egy válasz greg12 üzenetére (2021. 03. 29. hétfő 08:02), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 03. 29. hétfő 08:02
Szerintem sokan kipróbálnák,de nincs kivel
#51   2021. 03. 29. hétfő 08:02
greg12 greg12
Szerintem sokan kipróbálnák,de nincs kivel
#50   2021. 03. 27. szombat 14:15
Kiváncsibi Kiváncsibi
Én még nem , de vágyom rá! Lecumiznám!
#49   2021. 03. 27. szombat 07:05
biboots biboots
Igen smile
#48   2021. 03. 26. péntek 15:45
X Törölt felhasználó (4513812) VIP
Én nem dugnék meg travit de azt szivesen megnézném ahogy a nejemet megbassza egy tényleg lánynak kinéző csinos ts és teleélvezi a pinciját! Bár sajna még egy rendes pasival sem hajlandó hármasozni.
#47   2020. 12. 05. szombat 00:45
X Törölt felhasználó (4462832)
rosszlanyok.hu találsz bőven kedvedre valót.
(Ez egy válasz Csabi-Babi II üzenetére (2020. 12. 04. péntek 05:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 12. 04. péntek 05:28
Hatalmas álmom,vágyam egy szép TS-t megismerni! wave
#46   2020. 12. 05. szombat 00:42
X Törölt felhasználó (4462832)
Sükösdön voltam egy travival,de nem volt nagy szenzáció. Szopattam egy ideig,aztán én szoptam őt( jó ha 10 cm volt a farka) aztán megdugtam,majd kértem,hogy ő dugjon meg,de az volt a válasz,idézem: "Én nő vagyok".Hát ennyi volt a travi kapcsolat. Anitát (rosszlanyok.hu) szeretném egyszer kipróbálni,mert brutális farka van,érdemes megnézni. Na,ő profi.
#45   2020. 12. 04. péntek 09:25
portas71 portas71
Sziasztok!
2-3 éve voltam egy fizetős transzi lánynál. Nagyon szép, nöies arca van, ki szilikon cicijei, átlagos méretű farka. Régóta szerettem volna ezt az élményt átélni. Nem bántam meg. Kellemes bőre van. Csókolóztunk, simogattuk egymást. Érdekes, és nagyon izgató volt érezni egy merevedő farkat a testemmel. Először ő elégített ki orálisan. Nagyon jól csinála. Be-benyalogatott a fenekembe, kicsit be is ujjazott. Nagyon telefröcsköltem a száját. Utána a hátára fektettem és végigcsókoltam, mint egy nőt. Gyönyör volt szopni a szép farkát. Szopogattam a golyóit, nyaltam és ujjaztam a fenekét. A számba élvezett el természetesen. Finom volt. Szerettem volna ha a fenekemet is megdugja, de azt a részét nem csinálja. Mostanában nem látom azon a portálon sajnos.
Egyébként a GG-n is vannak néhányan. Volt akivel leveleztem.
 
1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2009. 02. 05. csütörtök
Üzenetek: 84db
Utolsó üzenet: 2023. 03. 20. hétfő
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!