Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 4 5 6
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#14   2018. 01. 14. vasárnap 20:15
gg22sCwb1W27 gg22sCwb1W27
Az a baj hogy ez most is így van.
(Ez egy válasz Caracas79 üzenetére (2018. 01. 14. vasárnap 19:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 01. 14. vasárnap 19:57
Ez az abszolút szabadság.Valóban nem csal meg senkit,és ötvözte a számára kellemest a hasznossal. Én is tudok olyan velem egy nemzedékbe tartozó nőt,ki anno mindenki barátnője volt,mert számára a promiszkuitás és a poligámia olyan természetes volt,mint a lélegzetvétel,és most meg monogám kapcsolatban él férjes asszonyként és édesanyaként.Úgy látszik lenyugodott.Természetesen a relatíve jómódú pasikkal volt kapcsolata,és egy munkásgyerek labdába sem rúghatott nála.
#13   2018. 01. 14. vasárnap 19:57
Caracas79 Caracas79
Ez az abszolút szabadság.Valóban nem csal meg senkit,és ötvözte a számára kellemest a hasznossal. Én is tudok olyan velem egy nemzedékbe tartozó nőt,ki anno mindenki barátnője volt,mert számára a promiszkuitás és a poligámia olyan természetes volt,mint a lélegzetvétel,és most meg monogám kapcsolatban él férjes asszonyként és édesanyaként.Úgy látszik lenyugodott.Természetesen a relatíve jómódú pasikkal volt kapcsolata,és egy munkásgyerek labdába sem rúghatott nála.
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 01. 10. szerda 13:20), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2018. 01. 10. szerda 13:20
Már évekkel ezelőtt is írtam erről, amit most fejtegetsz.
Én is tudok jó családi körülmények között élő lányról. Jelen időben beszélek róla, de az adott történet évekkel korábbi. Beszélhetek jelen időben, mert sok ilyen van.
Szóval a lány már középiskolában elkezdte, ami főleg egyetemi évei alatt bontakozott ki jobban. Szülei fizettek minden iskolához köthető költséget. Ő pedig hétvégente 4-5 fiút fogadott. Általában ezek állandó fiúk voltak. Egy aktus 10.000 Ft volt, amiben egy szopás, és egy dugás volt benne, azaz két élvezés lehetett. Volt olyan fiú, akinek engedte, hogy ki is nyalja. Havi szinten 200.000 Ft-ot keresett ezzel tisztán, miközben kiadásai nem is voltak igazán. Az egyetemi évei alatt egy ház és egy autó árát már meg is kereste. Nem csalt meg senkit, mert egyedülálló volt. Megválogatta a partnereit, védekezett. Amire szüksége volt szexuálisan azt is megkapta. Egy csinos csajról van szó. Mindennel sorban haladt, mire befejezte az egyetemet még fiatal volt. Tulajdonképpen nem maradt le semmiről, csak közben megszedte magát. Tehát ezek után simán lehetett komoly kapcsolata is. Azt nem tudom az egyetem után, hogy alakult az élete.
Bevallom őszintén, ha nőnek születtem volna, én is így csináltam volna. gondoljatok bele, ez nem kurvaság, ez egy jó anyagi ötlet. A szó szoros értelmében kurva, mert pénzért szexelt, de azt ő is élvezte és mennyivel többet adott, mint egy általános prostituált.
Nekem nem volt közöm ehhez a lányhoz, de magát az ötletet jónak tartom és tulajdonképpen nem tudok rá megvetően gondolni.
Léteznek ilyen falusi libák, akik szórakozóhelyen, vagy a falu határában 500 Ft-ért vagy egy italért szopnak és basznak, az lenézendő, mert ezekből lesz az útszéli a legtöbb esetben, ha addigra valaki meg nem fojtja a falu határában egy pataknál őket. Ezek kerülnek rossz körökbe.
Mint mindent ezt is lehet okosan, taktikusan csinálni vagy nagyon rosszul.
#12   2018. 01. 12. péntek 10:22
gg22sCwb1W27 gg22sCwb1W27
Izgalom, hm ez is benne lehet a pakliban. Én ugyan nem ítélem el őket. Sőt kellenek is. Én úgy gondolom nagyobb tapasztalattal bírnak mit egy hétköznapi lány. A legtöbbje ki is próbál mindent a vendégeikkel ami csak a szexuális fantáziájában benne van. Sőt azt sem bánnám ha egyszer egy ilyen csajjal hozna össze a sors párkapcsolatba. Az ilyen lányok tudják mi kell a férfinak.
(Ez egy válasz puncikám79 üzenetére (2018. 01. 11. csütörtök 20:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 01. 11. csütörtök 20:56
Csakis a könnyű pénzkereseti lehetőség,az izgalom miatt lesz prosti valakiből! Kivétel akit kényszerítenek rá!
#11   2018. 01. 11. csütörtök 20:56
puncikám79 puncikám79
Csakis a könnyű pénzkereseti lehetőség,az izgalom miatt lesz prosti valakiből! Kivétel akit kényszerítenek rá!
#10   2018. 01. 10. szerda 13:20
X Törölt felhasználó (69371)
Már évekkel ezelőtt is írtam erről, amit most fejtegetsz.
Én is tudok jó családi körülmények között élő lányról. Jelen időben beszélek róla, de az adott történet évekkel korábbi. Beszélhetek jelen időben, mert sok ilyen van.
Szóval a lány már középiskolában elkezdte, ami főleg egyetemi évei alatt bontakozott ki jobban. Szülei fizettek minden iskolához köthető költséget. Ő pedig hétvégente 4-5 fiút fogadott. Általában ezek állandó fiúk voltak. Egy aktus 10.000 Ft volt, amiben egy szopás, és egy dugás volt benne, azaz két élvezés lehetett. Volt olyan fiú, akinek engedte, hogy ki is nyalja. Havi szinten 200.000 Ft-ot keresett ezzel tisztán, miközben kiadásai nem is voltak igazán. Az egyetemi évei alatt egy ház és egy autó árát már meg is kereste. Nem csalt meg senkit, mert egyedülálló volt. Megválogatta a partnereit, védekezett. Amire szüksége volt szexuálisan azt is megkapta. Egy csinos csajról van szó. Mindennel sorban haladt, mire befejezte az egyetemet még fiatal volt. Tulajdonképpen nem maradt le semmiről, csak közben megszedte magát. Tehát ezek után simán lehetett komoly kapcsolata is. Azt nem tudom az egyetem után, hogy alakult az élete.
Bevallom őszintén, ha nőnek születtem volna, én is így csináltam volna. gondoljatok bele, ez nem kurvaság, ez egy jó anyagi ötlet. A szó szoros értelmében kurva, mert pénzért szexelt, de azt ő is élvezte és mennyivel többet adott, mint egy általános prostituált.
Nekem nem volt közöm ehhez a lányhoz, de magát az ötletet jónak tartom és tulajdonképpen nem tudok rá megvetően gondolni.
Léteznek ilyen falusi libák, akik szórakozóhelyen, vagy a falu határában 500 Ft-ért vagy egy italért szopnak és basznak, az lenézendő, mert ezekből lesz az útszéli a legtöbb esetben, ha addigra valaki meg nem fojtja a falu határában egy pataknál őket. Ezek kerülnek rossz körökbe.
Mint mindent ezt is lehet okosan, taktikusan csinálni vagy nagyon rosszul.
(Ez egy válasz gg22sCwb1W27 üzenetére (2018. 01. 10. szerda 12:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 01. 10. szerda 12:55
Na ez egy jó téma Szexfüggő férfi. Üdv. Az én véleményem erről, az hogy változnak az idők. A nők is csak emberek és szeretnék kiélni szexuális vágyaikat. Egy párkapcsolatban nem biztos hogy sikerül ezért nem is kötelezi el magát. Szereti a férfiakat és/vagy a nőket, gondolok én itt a biszexualitásra. Bár nem minden esetben igaz hogy nem kötelezi el magát. Úgy mond nyitott párkapcsolatban él. Amire te gondoltál az R... oldal amin nagyon sok fiatal nő van felregisztrálva, és nincs olyan hónap hogy ne jelenne meg egy új 20-as éveiben vagy még annyi sem járó nő. Ezt az oldalt én már több éve böngészem, és azóta megkétszereződött a létszám rajta. A közelemben vagy egy nagyobb város. Ott még jó pár évvel ezelőtt 4-6 ember hirdetett. Mostanra ez a szám 20 felett van olykor.
És hogy miért?
Igazat adok Kronosz 33-nak hogy a barátnők fertőzik egymást. Ismerek egy olyan nőtt akinek a facebook oldalán lévő ismerőseiből legalább 6 vagy 8 prostituált, 20-as éveiben jár. És ezek közül egy pár embernek van párja, gyereke, családja, és így űzi az ipart. Ezek a kapcsolatok gondolom nyitott kapcsolatok. Így a srác vagy férfi is kiélheti a szexuális vágyait. Esetleg még szexorgiákat is tartanak néha.
Más részt meg nem mindenki tudja elviselni a gyárakat ahova épp eltudna menni dolgozni. Mert nem mindenki diplomás mint ahogy azt mondja. Nincs szabadság. De nem csak gyárra gondolok hanem munkahelyek 100-ira. Nem mindenki tudja elviselni az elkötelezettséget. Időben ott lenni és csinálni amivel megbíztak, akkor és azt csinálni amit a munkáltató mond.
A mostani prostituáltak válogathatnak szép számmal, nem úgy mint régebben. Nagyon sok fiatalnak nincs párja. Mind nőnek mind férfinak. Így aki nekik nem tetszik el is küldheti hogy nem fog menni a dolog.
És igen a legtöbbje a gyorsan gyarapodó pénz miatt szabadság, és függetlenség miatt csinálni. Nem stresszel tőle mint egy munkahelyen dolgozó nő. Sokkal több pénz keres ezzel és az összejött pénzből akár saját vállalkozást is nyithat. Ami mellet űzheti tovább az örömlány szakmát. Kérdés hogy a sok prostituált közül mennyi ember nyitott vállalkozást erre a szakmára. Mivel ez is egy munka, és engedélyezett, de csak egyéni vállalkozásként. Így fizetik az adót is maguk után ha van ilyen vállalkozás készítve neki. De szerintem nem sokan nyitottak erre a munkára vállalkozást és feketén keresik a pénz nem fizetnek adót és telik tengerparti nyaralásara meg Mercedes-re.
Prostitúciós vállalkozást törvényesen minimális nő végzi. Csak az akinek igen jól megy az ipar.
Na és persze vannak olyanok is akik lehet így akarják megtalálni a neki tetsző férfit, párjukat. Vagy már meg is találták. Vagy itthon egy magyar állampolgárságú férfit, vagy külföldön egy külföldi férfit. Mivel csak itthon Magyarországon nagyágyból 1500-2000 a prostituáltak száma, és külföldön meg még aki nem is hirdeti magát még ugyan enni.
A pénz nagy úr, és akinek sok van boldog is lehet. Független. Saját maga irányíthatja életét.
Elkötelezettség nem divat.
#9   2018. 01. 10. szerda 12:55
gg22sCwb1W27 gg22sCwb1W27
Na ez egy jó téma Szexfüggő férfi. Üdv. Az én véleményem erről, az hogy változnak az idők. A nők is csak emberek és szeretnék kiélni szexuális vágyaikat. Egy párkapcsolatban nem biztos hogy sikerül ezért nem is kötelezi el magát. Szereti a férfiakat és/vagy a nőket, gondolok én itt a biszexualitásra. Bár nem minden esetben igaz hogy nem kötelezi el magát. Úgy mond nyitott párkapcsolatban él. Amire te gondoltál az R... oldal amin nagyon sok fiatal nő van felregisztrálva, és nincs olyan hónap hogy ne jelenne meg egy új 20-as éveiben vagy még annyi sem járó nő. Ezt az oldalt én már több éve böngészem, és azóta megkétszereződött a létszám rajta. A közelemben vagy egy nagyobb város. Ott még jó pár évvel ezelőtt 4-6 ember hirdetett. Mostanra ez a szám 20 felett van olykor.
És hogy miért?
Igazat adok Kronosz 33-nak hogy a barátnők fertőzik egymást. Ismerek egy olyan nőtt akinek a facebook oldalán lévő ismerőseiből legalább 6 vagy 8 prostituált, 20-as éveiben jár. És ezek közül egy pár embernek van párja, gyereke, családja, és így űzi az ipart. Ezek a kapcsolatok gondolom nyitott kapcsolatok. Így a srác vagy férfi is kiélheti a szexuális vágyait. Esetleg még szexorgiákat is tartanak néha.
Más részt meg nem mindenki tudja elviselni a gyárakat ahova épp eltudna menni dolgozni. Mert nem mindenki diplomás mint ahogy azt mondja. Nincs szabadság. De nem csak gyárra gondolok hanem munkahelyek 100-ira. Nem mindenki tudja elviselni az elkötelezettséget. Időben ott lenni és csinálni amivel megbíztak, akkor és azt csinálni amit a munkáltató mond.
A mostani prostituáltak válogathatnak szép számmal, nem úgy mint régebben. Nagyon sok fiatalnak nincs párja. Mind nőnek mind férfinak. Így aki nekik nem tetszik el is küldheti hogy nem fog menni a dolog.
És igen a legtöbbje a gyorsan gyarapodó pénz miatt szabadság, és függetlenség miatt csinálni. Nem stresszel tőle mint egy munkahelyen dolgozó nő. Sokkal több pénz keres ezzel és az összejött pénzből akár saját vállalkozást is nyithat. Ami mellet űzheti tovább az örömlány szakmát. Kérdés hogy a sok prostituált közül mennyi ember nyitott vállalkozást erre a szakmára. Mivel ez is egy munka, és engedélyezett, de csak egyéni vállalkozásként. Így fizetik az adót is maguk után ha van ilyen vállalkozás készítve neki. De szerintem nem sokan nyitottak erre a munkára vállalkozást és feketén keresik a pénz nem fizetnek adót és telik tengerparti nyaralásara meg Mercedes-re.
Prostitúciós vállalkozást törvényesen minimális nő végzi. Csak az akinek igen jól megy az ipar.
Na és persze vannak olyanok is akik lehet így akarják megtalálni a neki tetsző férfit, párjukat. Vagy már meg is találták. Vagy itthon egy magyar állampolgárságú férfit, vagy külföldön egy külföldi férfit. Mivel csak itthon Magyarországon nagyágyból 1500-2000 a prostituáltak száma, és külföldön meg még aki nem is hirdeti magát még ugyan enni.
A pénz nagy úr, és akinek sok van boldog is lehet. Független. Saját maga irányíthatja életét.
Elkötelezettség nem divat.
#8   2018. 01. 04. csütörtök 07:42
kronosz 33 kronosz 33
En regen egy olyan helyen laktam ahol a szomszedban egy ilyen csaj lakott Pontosabban ket lany berelt egy lakast Mindketten az osi mesterseget uztek Az egyikukkel beszeltem Hogy miert, milyen okbol csinalja ezt. Azt mondta hogy o szemely szerint mar gyerekkorabol hozta ezt Az apja vette el a szuzesseget, eroszakolta meg majd a fiu testvere is evekig. Utanna mar nem volt megallas vagy onkent vagy eroszakkal sokaig a ferfiak jatekszere volt es lett. Igy neki termeszetes volt hogy a puncijaval el tud erni meg tud szerezni vagy dolgokat vagy szabadsagot (ha dugsz velem elviszlek ide-oda) A baratnoje meg azert sodrodott bele ebbe a korbe mert meggyoztek hogy keves ido alatt sok penz aztan szabadsag. Jelzem egyik sem volt kissebsegi Videkrol jottek fel pestre. Az en tapasztalatom ez, ket szemelyre korlatozva.
#7   2018. 01. 03. szerda 22:04
Szexfüggő_férfi Szexfüggő_férfi
Én nagyon várom!
(Ez egy válasz Csillagpor üzenetére (2018. 01. 03. szerda 21:59), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 01. 03. szerda 21:59
smile A legjobb az lenne, ha maguk az érintettek nyilatkoznának. Így csak találgatunk.
#6   2018. 01. 03. szerda 21:59
Csillagpor Csillagpor
smile A legjobb az lenne, ha maguk az érintettek nyilatkoznának. Így csak találgatunk.
(Ez egy válasz Szexfüggő_férfi üzenetére (2018. 01. 03. szerda 21:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 01. 03. szerda 21:37
Hát szerintem sokkal egyszerűbb mint gondolják egyesek!
És megtartani még egyszerűbb, bár természetesen csak a magam nevében beszélek, de a férfi olyan egyszerű mint az egyszer egy...
#5   2018. 01. 03. szerda 21:37
Szexfüggő_férfi Szexfüggő_férfi
Hát szerintem sokkal egyszerűbb mint gondolják egyesek!
És megtartani még egyszerűbb, bár természetesen csak a magam nevében beszélek, de a férfi olyan egyszerű mint az egyszer egy...
(Ez egy válasz Csillagpor üzenetére (2018. 01. 03. szerda 21:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 01. 03. szerda 21:03
Valószínűleg itt kerül előtérbe a pszichológiai rész. A rossz apa-lánya viszony gyakran eredményezi, hogy a lányok később sem fognak normális viszonyt kialakítani a férfiakkal. Nem egy tartalmas monogám kapcsolatra törekednek, hanem a partnerek gyakori váltogatására. Nő a valószínűsége a promiszkuitásnak.

A másik, hogy biztos nem egyszerű olyan gazdag pasit találni, aki bejön és akit el tudsz hosszútávon viselni egy komoly kapcsolatban. Ha luxusprosti vagy, akkor csak pár órát kell velük tölteni. Viszont ha csak egy kuncsaftod van, akkor ő valószínűleg nem fog annyit fizetni, mintha több lenne.
#4   2018. 01. 03. szerda 21:03
Csillagpor Csillagpor
Valószínűleg itt kerül előtérbe a pszichológiai rész. A rossz apa-lánya viszony gyakran eredményezi, hogy a lányok később sem fognak normális viszonyt kialakítani a férfiakkal. Nem egy tartalmas monogám kapcsolatra törekednek, hanem a partnerek gyakori váltogatására. Nő a valószínűsége a promiszkuitásnak.

A másik, hogy biztos nem egyszerű olyan gazdag pasit találni, aki bejön és akit el tudsz hosszútávon viselni egy komoly kapcsolatban. Ha luxusprosti vagy, akkor csak pár órát kell velük tölteni. Viszont ha csak egy kuncsaftod van, akkor ő valószínűleg nem fog annyit fizetni, mintha több lenne.
#3   2018. 01. 03. szerda 20:30
Szexfüggő_férfi Szexfüggő_férfi
Ezt értem, de ha Én választhatnék, hogy egy jómódú pasival, vagy másik százzal legyek-e, akkor ez nem lenne kérdés....
(Ez egy válasz Csillagpor üzenetére (2018. 01. 03. szerda 20:24), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 01. 03. szerda 20:24
Elég sok dolog miatt alakulhat úgy, hogy valaki ezt a szakmát választja. Az egyik a pénz. Ha valakinek nagyon szüksége van pénzre és kilátástalan a helyzete, az könnyebben veti le a gátlásait és bár nem veszélytelen foglalkozás, viszonylag gyorsan és sok pénzt lehet vele keresni. A másik tényező inkább lelki, pszichológiai. Rossz gyerekkor, rossz szülő-gyerek viszony. Vagy esetleg nem is ismert valamelyik szülő. A lányok életében elég meghatározó az apjukkal való viszonyuk. Ha ebben van valami gebasz, akkor könnyebben sodródnak bele a szexiparba.
#2   2018. 01. 03. szerda 20:24
Csillagpor Csillagpor
Elég sok dolog miatt alakulhat úgy, hogy valaki ezt a szakmát választja. Az egyik a pénz. Ha valakinek nagyon szüksége van pénzre és kilátástalan a helyzete, az könnyebben veti le a gátlásait és bár nem veszélytelen foglalkozás, viszonylag gyorsan és sok pénzt lehet vele keresni. A másik tényező inkább lelki, pszichológiai. Rossz gyerekkor, rossz szülő-gyerek viszony. Vagy esetleg nem is ismert valamelyik szülő. A lányok életében elég meghatározó az apjukkal való viszonyuk. Ha ebben van valami gebasz, akkor könnyebben sodródnak bele a szexiparba.
#1   2018. 01. 03. szerda 18:48
Szexfüggő_férfi Szexfüggő_férfi
Ezer éve ezen gondolkodom....
Gyönyörű lányokat láthatunk különböző oldalakon űzni az ősi mesterséget, és nem értem, hogy ezt az "odaadást" miért nem egyetlen egy férfi irányába teszik meg??? Meggyőződésem, hogy minden szempontból jobban járnának, és nem hiszek abban, hogy így a lányok függetlenek és azt csinálnak amit akarnak stb.
Egyszer egy hölgytől azt a mondást hallottam, hogy egy f@aszt kell szopni, de azt jól!
Mi a véleményetek?
 
... 4 5 6
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Szexfüggő_férfi Szexfüggő_férfi
Nyitás ideje: 2018. 01. 03. szerda
Üzenetek: 114db
Utolsó üzenet: 2022. 03. 23. szerda
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!