Megcsalt a feleségem
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 17 18 19 20
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#24   2005. 06. 03. péntek 01:04
birlik birlik
Ezt a kerdest mar feltettem egymasik Topic-ba de a kutya se valaszol ra!
Tehat:
Volt mar kozuletek valaki prostinal? (Lanyokat is kerdezem)
En meg nem voltam. Ez Baj?
#23   2005. 06. 03. péntek 00:48
birlik birlik
Kedves Bruna !
Ezt azert nagyon megvitatnam Veled.(Ittam egy par pohar bort, bocs)
Hogy Te mire gondolsz az a Te dolgod.
A tortenelem soran olyan peldakat hozhatok fel Neked, hogy el fogsz amulni! Emberileg kibirhatatlanok voltak, de megis emberek voltak!
A Bibliaban pedig sok olyan dolog van ami ma nem relevans.Attol mert ketten lesznek egy teste nem kell egymast szeretniuk. (Lasd megannyi peldat: Jakov es felesege+agyasai) Hidd el nekem ,eredeti nyelven ismerem.
Tenyleg igy van: make love ...stb...stb...
#22   2005. 06. 02. csütörtök 22:07
X Törölt felhasználó (7767)
Bogyókám!!!! :(((( És ezt pont akkor nyilatkozod, amikor már üdítőn reménykedve a soron következő szonettet fogalmaztam a címedre?!?!! Hol van a tőr, a méreg, a....

Dalra olvad a szívem, és vérbe fullad a nap:
ott messze, sápadt levélen hintázik a remény,
a pudvás ugaron Bogyót igérte nekem hold,csillag,
s ímé, foszló árny lettem hitem éjfelén...
#21   2005. 06. 02. csütörtök 22:05
X Törölt felhasználó (368461) Admin
örülök, hogy megértettél!:-)
#20   2005. 06. 02. csütörtök 21:50
Moncy Moncy
Vigyázz mit mondasz!!!
Soha ne mond azt h. SOHA!!!!
#19   2005. 06. 02. csütörtök 18:19
kuklukszklán kuklukszklán
Sziasztok szerintem ahoz,hogy valaki félremenjen igazábol csak egy dolog kell VÁGY.Viszont amíg erre a pontra eljut,hogy a vágyait vegye előtérbe na ahoz kell sok idő.És a partner legalább olyan hibás mert nem veszi észre az apró jeleket.
#18   2005. 06. 02. csütörtök 16:26
X Törölt felhasználó (368461) Admin
Köszi! smile
(Ez egy válasz Silverman74 üzenetére (2005. 06. 02. csütörtök 16:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 06. 02. csütörtök 16:08
Baby!
Hogy neked milyen igazad van!
És milyen szépen elő tudod adni!!!
Van stílusod!!!!! worship worship
#17   2005. 06. 02. csütörtök 16:08
Silverman74 Silverman74
Baby!
Hogy neked milyen igazad van!
És milyen szépen elő tudod adni!!!
Van stílusod!!!!! worship worship
(Ez egy válasz X üzenetére (2005. 06. 02. csütörtök 15:54), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (368461) Admin
2005. 06. 02. csütörtök 15:54
Sajnos nem elég indok az, hogy tiszteletből nem csaljuk meg a másikat. Ez nem elég, sem az erkölcsösség. Honnan tudod, hogy gondolatban nem játszott-e le valakivel 1-2 "meccset" a nejed? sosem tudhatod. Mindenki fantáziál valamilyen szinten és ha nem 1000 fokon ég a láng, hát könnyen jöhet valaki, aki hasonlít a fantáziánk alanyára. tudod, nekünk nőknek ez is összetett, mi nem csak a partyt futtatjuk le a fejünkben, hanem az azt megelőző és utána elkövetkező történéseket is, egy meghitt és szikrázó, szenvedélyes beszélgetést, egy pillantást, gesztusokat és így tovább: Legalábbis nálam egész biztosan így működik ez smile
#16   2005. 06. 02. csütörtök 16:00
birlik birlik
Ertelmesebb lehet, hogy nincs, de a szerelmet nem ertelemmel "csinaljuk".
Van aki fest, van aki ir, zenel...
Kinek a pap, kinek a papne!
(Ez egy válasz X üzenetére (2005. 06. 02. csütörtök 15:56), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (368461) Admin
2005. 06. 02. csütörtök 15:56
Miért, úgy gondolod, van értelmesebb az élet értelménél, mint a szerelem?:-)
#15   2005. 06. 02. csütörtök 15:56
X Törölt felhasználó (368461) Admin
Miért, úgy gondolod, van értelmesebb az élet értelménél, mint a szerelem?:-)
(Ez egy válasz birlik üzenetére (2005. 06. 02. csütörtök 15:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 06. 02. csütörtök 15:51
Az elet ertelme nem feltetlenul egy par es a koztuk levo kapcsolat.
Ennek ellenere lehet, hogy kevesen talaltak ra.(marmint eletuk ertelmere)
#14   2005. 06. 02. csütörtök 15:54
X Törölt felhasználó (368461) Admin
Sajnos nem elég indok az, hogy tiszteletből nem csaljuk meg a másikat. Ez nem elég, sem az erkölcsösség. Honnan tudod, hogy gondolatban nem játszott-e le valakivel 1-2 "meccset" a nejed? sosem tudhatod. Mindenki fantáziál valamilyen szinten és ha nem 1000 fokon ég a láng, hát könnyen jöhet valaki, aki hasonlít a fantáziánk alanyára. tudod, nekünk nőknek ez is összetett, mi nem csak a partyt futtatjuk le a fejünkben, hanem az azt megelőző és utána elkövetkező történéseket is, egy meghitt és szikrázó, szenvedélyes beszélgetést, egy pillantást, gesztusokat és így tovább: Legalábbis nálam egész biztosan így működik ez smile
#13   2005. 06. 02. csütörtök 15:51
birlik birlik
Az elet ertelme nem feltetlenul egy par es a koztuk levo kapcsolat.
Ennek ellenere lehet, hogy kevesen talaltak ra.(marmint eletuk ertelmere)
(Ez egy válasz X üzenetére (2005. 06. 02. csütörtök 15:34), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (368461) Admin
2005. 06. 02. csütörtök 15:34
Szerintem is az az igazi válság egy kapcsolatban, amikor másra vágyunk és nem az, hogy beleillesztünk valamit valamibe...
Én elengedtem volna a férjem, ha ennek egy kis szikrája is felmerül és nem küzdöttem volna azért, hogy velem maradjon.
Akik közt igazi az összhang és valóban egymásért lélegeznek, ahogy nagyon szépen írta Bruna is, azok nem akarnak mást. Persze megkívánhatnak dolgokat és személyeket, de tudják, hogy ők egyek...
Igazán szerencsések az ilyen párok. Bárcsak több lenne belőlük! Sajnos a fiatalabbak azt hiszik, hogy elég az egy kapcsolathoz, hogy jól megértik egymást, aránylag a szexben is megvan a közös hullámhossz..De ez nem elég. Szerintem kevesen mondahtják el magukról, hogy megtalálták az életük értelmét s ennek alanyát, ha úgy tetszik.
#12   2005. 06. 02. csütörtök 15:34
X Törölt felhasználó (368461) Admin
Szerintem is az az igazi válság egy kapcsolatban, amikor másra vágyunk és nem az, hogy beleillesztünk valamit valamibe...
Én elengedtem volna a férjem, ha ennek egy kis szikrája is felmerül és nem küzdöttem volna azért, hogy velem maradjon.
Akik közt igazi az összhang és valóban egymásért lélegeznek, ahogy nagyon szépen írta Bruna is, azok nem akarnak mást. Persze megkívánhatnak dolgokat és személyeket, de tudják, hogy ők egyek...
Igazán szerencsések az ilyen párok. Bárcsak több lenne belőlük! Sajnos a fiatalabbak azt hiszik, hogy elég az egy kapcsolathoz, hogy jól megértik egymást, aránylag a szexben is megvan a közös hullámhossz..De ez nem elég. Szerintem kevesen mondahtják el magukról, hogy megtalálták az életük értelmét s ennek alanyát, ha úgy tetszik.
#11   2005. 06. 02. csütörtök 13:36
birlik birlik
Gratulacio!
Csak meg annyit tennek hozza, hogy ha mar megtortent nagyon nehez vissza csinalni de nem lehetelen: Letezik konszenzus, halk beleegyezes, de a harmonia(HA VOLT ILYEN EGYALTALAN)soha nem lesz olyan amilyen volt.
#10   2005. 06. 01. szerda 22:17
kuklukszklán kuklukszklán
Szerintem meg ne ragaszkodjon hozzá engedje el ha szereti ugyis vissza jön és akkor ő lesz aki eldönti,hogy akarja-e a Nőt még ezek után is!A túlzott ragaszkodás nem jó pont úgy mint a tulzott féltékenység,sokan megölik a partnerüket és nem tudnak vele élni mert nem hagyják!
#9   2005. 06. 01. szerda 21:51
kuklukszklán kuklukszklán
Egy gyerek egy jó házzaságban kapocs egy rosszban pedig bilincs.
#8   2005. 06. 01. szerda 21:50
kuklukszklán kuklukszklán
Tudod egy nönek sokkal több kell,hogy félremenjen mint egy pasinak.Sajnos,ha nem egy megcsalásról van szó hanem folyamatos állandó a partnere akkor ott gond van talált valakit akivel jól érzi magát.Kérdés vajon fel tudja és vajon fel akarja -e adni ezt a dolgot.ÉS HA FELADJA AKKOR UTÁNA FOG E BÁNKODNI.EZT TISZTÁZD LE VELE SZERINTEM!
#7   2005. 06. 01. szerda 21:38
jojoo jojoo
Bocs de most egy kicsit elveszetnek érzem magam. Egyébként va kettő is ,és igy még rosszab schmoll2
(Ez egy válasz X üzenetére (2005. 06. 01. szerda 21:11), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (24620)
2005. 06. 01. szerda 21:11
Először paraszt leszek:
Pár sorral lejjebb ott van a "Megcsalás" téma... írhattad volna oda is.
#6   2005. 06. 01. szerda 21:35
xxxjani xxxjani
Fogalmam sincs én mit tennék, de most egy pár "okos" gondolatot megosztok veled.
Kérdezd meg tőle, hogy miért ,és ha korrigálható a probléma akkor adj neki még egy esélyt ,de semmi képpen ne tűrd el ,hogy hosszútávon szivasson. Kérd meg szépen, hogy őszintén mondja el mit nyújt neki a másik ,amit szerinte te nem tudnál, de ne veszekedj vele legyél higgadt (amennyire ilyenkor lehet).
(Ez egy válasz jojoo üzenetére (2005. 06. 01. szerda 21:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 06. 01. szerda 21:09
Sziasztok. Nagy szarban vagyok, 10 év házaság után meg csalt a feleségem. Pedig azt hitem minden jó, de ugy nézki mégsem. az a baj ,hogy nem tudom elldönteni mi tévő legyek. Segitsetek kerdes szomoru1
#5   2005. 06. 01. szerda 21:25
Moncy Moncy
Pontosabban: Megcsalatás-kit hogyan érint és a Nyitott házasság topicot ajánlom
 
... 17 18 19 20
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: jojoo jojoo
Nyitás ideje: 2005. 06. 01. szerda
Üzenetek: 384db
Utolsó üzenet: tegnap 11:08
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!