Társkeresők miért netes lopott képekkel keresnek?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Vélemények,okítások,ki mit gondol róla

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#95   2019. 01. 07. hétfő 14:58
CrazyBear CrazyBear
Így témába vág smile
Valóban vannak ezek a jelenségek,de eltúlzod.
Olyan hölgyet néztél pasinak,akihez volt szerencsém közelebb kerülni,bíztosítalak róla hogy valóban egy jófej,humoros,dögös csaj volt,de sajnos törölte magát,talán pont a rossz gondolkodàsú pasik miatt.
Én egyszer töröltem magam,én sem beszélgetek magammal a fórumon,ettől még nem kamus valaki,amúgy könnyen felismernének engem nyes
Vannak jó dolgok is,születnek barátságok,létrejönnek sikeres randik stb.
Lásd:nappali és társasága,beszélgetünk egymással a fórumon,"védjük,támogatjuk" egymást,hihetetlen?Pedig nem egy ember csinálja saját magával...
Ilyen esetekben nézd a reg. dátumot,és a hozzászólásaikat,kidobja hogy valós-e...
Az oldal olyan,amilyenné tesszük,teszik a tagok.
Ha itt csak siránkozunk és minden bokorban kamust meg hazugságot látunk,ezt meg ki is írkáljuk,simán elijesztjük az idetévedő normálisan gondolkodó valós partnerkeresőket,és tényleg csak a "kamusok" maradnak.
Ezek a jelenségek valósak,nehéz partnert találni,de nem minden hazugság ami jónak tűnik,és ennyire nem rossz a helyzet.Szerintem....
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 01. 05. szombat 06:54), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3055042)
2019. 01. 05. szombat 06:54
Megjegyzés többszereplős játékokkal kapcsolatban:
A párkeresők 90%-a nem tud,nem is akar találkozni.Pasik maszturbálnak,lógnak neten,álmodnak,közben kiverik,felszívódnak,pár nap múlva újra itt,kezdődik elölről.Szóló csajok itt nincsenek,ez nem is csoda.Ha egy csaj laza,szexőrült,ez akkor is veszélyes terep lenne számára.Ha esetleg mégis van,csak fórumozgatni jár,szórakozni,vszleg ronda.Párban hirdetők a legvalószínűbbek,hogy valósak,náluk időbeosztás mégnehezebb,és sokan közülük is kamupasik.
Van-e értelme keresni?
Van!Ha csak minden tizedik ezzel töltött nap gyümölcsöző,akkor is!Iszonyú nagy löket,egész életre szóló emlék egy-egy jól sikerült szexparty,amit mindenkinek ki kellene próbálni!Talán magával is jobban tisztába kerülne.
Egy lány/egy fiú dolog kb.,mint az életben.Van akinek sikerül,van,akinek nem.
Megemlíteném még fórumban egymásnak válaszolgató pasi+csaj jelenséget.Mindig itt van(nak),más-más néven, játszva az intelligens pasi-laza nyitott csaj társalgást,védve,támogatva egymást - szánalmas.Ha valósak lennének,egymásnak lennének teremtve.Vszleg egy és ugyanaz a személy.
#94   2019. 01. 07. hétfő 08:42
X Törölt felhasználó (3055042)
De ne hogy azt hidd,a párod popsijába fogja dugni az ujját az ilyen hülye...dehogyis!Ezek megmerevednek,mint egy faszobor,szinte úgy kell őket kicipelni a lakásból,olyan sokkot kapnak a tömény szextől! smile ))
Nagy száj online,aztán egyre jobban elhalkulnak...
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 01. 06. vasárnap 20:19), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3989732) VIP
2019. 01. 06. vasárnap 20:19
Ezzel nincs is probléma, már beszélgettünk róla, hogy mindenkinél máshol kezdődik, hogy mennyit mutat meg kapásból magáról. De én itt kifejezetten arra célzok, hogy az ilyen ember, aki képtelen elolvasni és megérteni ami ki van téve, miért hiszi az, hogy bárki szóba fog állni vele?
Kicsit olyan ez, hogy ha egy leírt mondatot nem tudott megérteni, akkor miért feltételezném róla, hogy felfogja, hogy pl. ne próbálja az ujját/farkát/nyelvét a párom fenekébe dugni, mert nem szereti...? Esetleg akció közben öli meg teljesen a hangulatot pusztán azért, mert egy fontos dolgot nem sikerült felfognia...?
#93   2019. 01. 07. hétfő 08:34
X Törölt felhasználó (3055042)
Jól mondod.Aki kis hétköznapi dolgokat nem tud értelmezni,az a komolyabb élményekbe rendesen bele tud rondítani.És itt nem a testi adottságokról van szó,egyikünk sem tökéletes.De aki fejben el van tévedve,az alkalmatlan az örömszerzésre.
Visszatérve a lopott képekre:jobbat lopni nincs értelme,úgyis bukta lesz a vége,abból meg szex nem nagyon.
Aki rejtőzködés miatt lop?Ugyanmár!Ha olyan betoji,hogy nem meri vállalni magát hasonszőrű szexéhes emberek előtt sem,annak bizony az oviban a helye,nem szexoldalon!
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 01. 06. vasárnap 20:19), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3989732) VIP
2019. 01. 06. vasárnap 20:19
Ezzel nincs is probléma, már beszélgettünk róla, hogy mindenkinél máshol kezdődik, hogy mennyit mutat meg kapásból magáról. De én itt kifejezetten arra célzok, hogy az ilyen ember, aki képtelen elolvasni és megérteni ami ki van téve, miért hiszi az, hogy bárki szóba fog állni vele?
Kicsit olyan ez, hogy ha egy leírt mondatot nem tudott megérteni, akkor miért feltételezném róla, hogy felfogja, hogy pl. ne próbálja az ujját/farkát/nyelvét a párom fenekébe dugni, mert nem szereti...? Esetleg akció közben öli meg teljesen a hangulatot pusztán azért, mert egy fontos dolgot nem sikerült felfognia...?
#92   2019. 01. 06. vasárnap 20:19
X Törölt felhasználó (3989732) VIP
Ezzel nincs is probléma, már beszélgettünk róla, hogy mindenkinél máshol kezdődik, hogy mennyit mutat meg kapásból magáról. De én itt kifejezetten arra célzok, hogy az ilyen ember, aki képtelen elolvasni és megérteni ami ki van téve, miért hiszi az, hogy bárki szóba fog állni vele?
Kicsit olyan ez, hogy ha egy leírt mondatot nem tudott megérteni, akkor miért feltételezném róla, hogy felfogja, hogy pl. ne próbálja az ujját/farkát/nyelvét a párom fenekébe dugni, mert nem szereti...? Esetleg akció közben öli meg teljesen a hangulatot pusztán azért, mert egy fontos dolgot nem sikerült felfognia...?
(Ez egy válasz Caracas79 üzenetére (2019. 01. 06. vasárnap 20:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 01. 06. vasárnap 20:12
Írtam,hogy nem csak itt,hanem egy konkurens oldalon is fent vagyok.Ott kimondottan partnerereső célzattal.Magamat felvállalva küldök a "célszemélynek" arcképet,és már előre felkészülök arra,ha esetleg kikerülne az internetre valamely hülyegyerekeknek való oldalon valami kreált szöveggel.Én ilyen vagyok.Van aki nem válaszol.A keresőben viszonylag kevés olyan személy van orientációtól függetlenül,akik vakós arc és/vagy ruhás/akt képet tesznek ki magukról.
#91   2019. 01. 06. vasárnap 20:12
Caracas79 Caracas79
Írtam,hogy nem csak itt,hanem egy konkurens oldalon is fent vagyok.Ott kimondottan partnerereső célzattal.Magamat felvállalva küldök a "célszemélynek" arcképet,és már előre felkészülök arra,ha esetleg kikerülne az internetre valamely hülyegyerekeknek való oldalon valami kreált szöveggel.Én ilyen vagyok.Van aki nem válaszol.A keresőben viszonylag kevés olyan személy van orientációtól függetlenül,akik vakós arc és/vagy ruhás/akt képet tesznek ki magukról.
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 01. 06. vasárnap 19:52), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3989732) VIP
2019. 01. 06. vasárnap 19:52
...szóval pl. én az ilyenektől a falra mászok, ez az az eset, amikor (nyilván tapló módon) válaszra sem fogom méltatni az illetőt.
Ma jött: "De ti pontosan mit keresetek, mik a vágyak? A hölgy szereti ha egyszerre több férfi kényezteti? "
Az adatlapunkon ez áll, idézném: "Hármashoz keresünk hasonló beállítottságú férfit a párom örömére."
Biztos én vagyok a renitens, de aki ennyire figyelmetlen, vagy képtelen szöveget értelmezni, azzal szóba sem fogok állni. Még akkor sem, ha ezzel sértem a kis önérzetét neki. nyes
Ugyanez a kategória a "bunkó vagy, mert ugyan kurvára nem férek bele a paraméterekbe, de akkor is odaírtam, hogy válaszolj mindenképp, de te nem válaszoltál, brühühü" típusú, hasonlóan értetlen emberkékkel is.
#90   2019. 01. 06. vasárnap 19:52
X Törölt felhasználó (3989732) VIP
...szóval pl. én az ilyenektől a falra mászok, ez az az eset, amikor (nyilván tapló módon) válaszra sem fogom méltatni az illetőt.
Ma jött: "De ti pontosan mit keresetek, mik a vágyak? A hölgy szereti ha egyszerre több férfi kényezteti? "
Az adatlapunkon ez áll, idézném: "Hármashoz keresünk hasonló beállítottságú férfit a párom örömére."
Biztos én vagyok a renitens, de aki ennyire figyelmetlen, vagy képtelen szöveget értelmezni, azzal szóba sem fogok állni. Még akkor sem, ha ezzel sértem a kis önérzetét neki. nyes
Ugyanez a kategória a "bunkó vagy, mert ugyan kurvára nem férek bele a paraméterekbe, de akkor is odaírtam, hogy válaszolj mindenképp, de te nem válaszoltál, brühühü" típusú, hasonlóan értetlen emberkékkel is.
#89   2019. 01. 06. vasárnap 12:08
youngguy21 youngguy21
"Főleg a pasi+csaj egymásnak válaszolgatós dologgal, szánalmas hogy idáig süllyednek emberek csakhogy szerepeljenek."

Inkább röhejes! (Valaki annyira unatkozik, hogy saját magával beszélget?)

Abban viszont teljesen igazad van, hogy régen valóban könnyebb volt itt ismerkedni, nem volt ennyi kamus!
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 01. 06. vasárnap 03:51), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (848234)
2019. 01. 06. vasárnap 03:51
Egyetértek maximálisan. Főleg a pasi+csaj egymásnak válaszolgatós dologgal, szánalmas hogy idáig süllyednek emberek csakhogy szerepeljenek. Én nem véletlen mondtam, hogy kb 10 év alatt rendkívűl sokat romlott itt a helyzet. Régen 100x könnyebb volt ismerkedni itt (is) és nem volt ennyi kamus. Persze ez csak az én tapasztalatom.
#88   2019. 01. 06. vasárnap 09:56
X Törölt felhasználó (3989732) VIP
Jaja, így belegondolva logikus.
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 01. 06. vasárnap 09:17), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (848234)
2019. 01. 06. vasárnap 09:17
Igen, valószínüleg pont ezért is. Sokkal többen lettünk, felhigult az egész.
#87   2019. 01. 06. vasárnap 09:17
X Törölt felhasználó (848234)
Igen, valószínüleg pont ezért is. Sokkal többen lettünk, felhigult az egész.
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 01. 06. vasárnap 09:02), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3989732) VIP
2019. 01. 06. vasárnap 09:02
Első körben pont azt hittem volna, hogy most egyszerűbb, mert egyre megszokottabbá válik a nyitott kapcsolat a világban... :/
#86   2019. 01. 06. vasárnap 09:02
X Törölt felhasználó (3989732) VIP
Első körben pont azt hittem volna, hogy most egyszerűbb, mert egyre megszokottabbá válik a nyitott kapcsolat a világban... :/
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 01. 06. vasárnap 03:51), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (848234)
2019. 01. 06. vasárnap 03:51
Egyetértek maximálisan. Főleg a pasi+csaj egymásnak válaszolgatós dologgal, szánalmas hogy idáig süllyednek emberek csakhogy szerepeljenek. Én nem véletlen mondtam, hogy kb 10 év alatt rendkívűl sokat romlott itt a helyzet. Régen 100x könnyebb volt ismerkedni itt (is) és nem volt ennyi kamus. Persze ez csak az én tapasztalatom.
#85   2019. 01. 06. vasárnap 03:51
X Törölt felhasználó (848234)
Egyetértek maximálisan. Főleg a pasi+csaj egymásnak válaszolgatós dologgal, szánalmas hogy idáig süllyednek emberek csakhogy szerepeljenek. Én nem véletlen mondtam, hogy kb 10 év alatt rendkívűl sokat romlott itt a helyzet. Régen 100x könnyebb volt ismerkedni itt (is) és nem volt ennyi kamus. Persze ez csak az én tapasztalatom.
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 01. 05. szombat 06:54), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3055042)
2019. 01. 05. szombat 06:54
Megjegyzés többszereplős játékokkal kapcsolatban:
A párkeresők 90%-a nem tud,nem is akar találkozni.Pasik maszturbálnak,lógnak neten,álmodnak,közben kiverik,felszívódnak,pár nap múlva újra itt,kezdődik elölről.Szóló csajok itt nincsenek,ez nem is csoda.Ha egy csaj laza,szexőrült,ez akkor is veszélyes terep lenne számára.Ha esetleg mégis van,csak fórumozgatni jár,szórakozni,vszleg ronda.Párban hirdetők a legvalószínűbbek,hogy valósak,náluk időbeosztás mégnehezebb,és sokan közülük is kamupasik.
Van-e értelme keresni?
Van!Ha csak minden tizedik ezzel töltött nap gyümölcsöző,akkor is!Iszonyú nagy löket,egész életre szóló emlék egy-egy jól sikerült szexparty,amit mindenkinek ki kellene próbálni!Talán magával is jobban tisztába kerülne.
Egy lány/egy fiú dolog kb.,mint az életben.Van akinek sikerül,van,akinek nem.
Megemlíteném még fórumban egymásnak válaszolgató pasi+csaj jelenséget.Mindig itt van(nak),más-más néven, játszva az intelligens pasi-laza nyitott csaj társalgást,védve,támogatva egymást - szánalmas.Ha valósak lennének,egymásnak lennének teremtve.Vszleg egy és ugyanaz a személy.
#84   2019. 01. 05. szombat 22:09
Caracas79 Caracas79
Sokan azért hazudoznak hamis képhasználat miatt,mert valamiről álmodoznak(ez leginkább a férfi biszexualitásra és a feleségszexre igaz),de még nincs elég bátorságuk felvállalni valaó mivoltukat,és nincs senki,aki megerősítené őket vágyaik kiélésében.De az is lehet,hogy hülye vagyok!
#83   2019. 01. 05. szombat 18:25
X Törölt felhasználó (3055042)
crazya
#82   2019. 01. 05. szombat 15:13
egysportospasi egysportospasi
Nem sikerült, közben a másik hozzászólást írtam. smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 01. 05. szombat 14:56), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3958902)
2019. 01. 05. szombat 14:56
Bár mondjuk csinálhatsz egy fotót. Legyen rajta a farkad (ne hogy nőnek gondoljanak) Aztán a hitetlenkedőnek a neve,a mai újság,meg egy óra így a háttérben. Állj fél lábon és a homlokodra legyen írva a saját nicked. A bal kezeddel fogd meg a jobb füled,és kész is. Kapsz rá mondjuk 5 percet,hogy összehozd nyes
#81   2019. 01. 05. szombat 15:12
egysportospasi egysportospasi
Igen, figyelni kell a másikra, megértőnek kell lenni. Biztos hogy vannak kamusok is, akik másnak adják ki magukat, stb. de például én azt is megértem ha valaki félénk és esetleg nem mer belemenni valamibe. Nekem is volt ilyen, már régen ugyan, de lehet hogy lehetőségem lett volna párhoz csatlakozni. Nem is egy eset volt, talán 2. Bár én nem is kerestem soha kimondottan párt, az egész ismeretség netes beszélgetésből indult a feleségekkel, de például velük találkoztam, sőt egyik esetben a férjjel is, aztán nem lett belőle további dolog. Lehet hogy kevés volt az idő, kellettek volna közös programok még, például ahogy valaki írta elmenni wellnessbe, vagy kirándulni. Vagy lehet csak nem voltam szimpatikus élőben, de harag nem volt a dologból, legalábbis részemről nem. Szóló nőkkel valamivel sikeresebb voltam a netes ismerkedésben.
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 01. 05. szombat 08:40), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1568852)
2019. 01. 05. szombat 08:40
Nagyon jól látod a dolgokat. Sajnos nagyon kevés pasi érti ezeket a dolgokat. Leginkább azért nem, mert nem is érdekli őket, csak sajátmaguk. Szinte biztos, hogy ezek az ágyban is ilyenek!
#80   2019. 01. 05. szombat 14:56
X Törölt felhasználó (3958902)
Bár mondjuk csinálhatsz egy fotót. Legyen rajta a farkad (ne hogy nőnek gondoljanak) Aztán a hitetlenkedőnek a neve,a mai újság,meg egy óra így a háttérben. Állj fél lábon és a homlokodra legyen írva a saját nicked. A bal kezeddel fogd meg a jobb füled,és kész is. Kapsz rá mondjuk 5 percet,hogy összehozd nyes
#79   2019. 01. 05. szombat 14:55
egysportospasi egysportospasi
Akkor mindenki higgyen amit akar. smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 01. 05. szombat 14:50), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3958902)
2019. 01. 05. szombat 14:50
Leginkább? smile Sehogy nyes
Nem is kell.
Annak aki ebben elvakultan hisz,mondhatsz/tehetsz bármit,végül úgyis az az igazság amit a kis buksijában elkönyvelt. Legyen boldog vele nyes
#78   2019. 01. 05. szombat 14:50
X Törölt felhasználó (3958902)
Leginkább? smile Sehogy nyes
Nem is kell.
Annak aki ebben elvakultan hisz,mondhatsz/tehetsz bármit,végül úgyis az az igazság amit a kis buksijában elkönyvelt. Legyen boldog vele nyes
(Ez egy válasz egysportospasi üzenetére (2019. 01. 05. szombat 14:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 01. 05. szombat 14:44
smile
Hogy lehet itt bebizonyítani hogy valaki nem ugyanaz mint egy másik nick? smile
#77   2019. 01. 05. szombat 14:44
egysportospasi egysportospasi
smile
Hogy lehet itt bebizonyítani hogy valaki nem ugyanaz mint egy másik nick? smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 01. 05. szombat 14:36), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3958902)
2019. 01. 05. szombat 14:36
egysportospasi:
worship
Ennyi.

Mást nem fűzök hozzá,mert még a végén kideríti,hogy Én Te vagyok,csak lány korodban hehe
#76   2019. 01. 05. szombat 14:40
egysportospasi egysportospasi
Sok igazság van ebben is. Nem tudom van-e értelme itt partnert keresgélni. Valószínűleg azért a fiatalabbaknak, a függetleneknek, a jó külsővel rendelkezőknek könnyebb. Ez jobban megfelel a hagyományos társkeresés formájának. Szerintem arról meg hogy még az esetleges szexőrült csajok se mernek idejönni egyértelműen a férfiak tehetnek. Vagyis azok akik nem tudnak ilyen helyen (sem) kulturáltan viselkedni. Azt nem nagyon tudom tényleg van-e olyan hogy valaki magával barátkozik, mi értelme, de itt bármi lehet. Eszembe nem jutna hogy bejöjjek nőként és magamnak írogassak. smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 01. 05. szombat 06:54), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3055042)
2019. 01. 05. szombat 06:54
Megjegyzés többszereplős játékokkal kapcsolatban:
A párkeresők 90%-a nem tud,nem is akar találkozni.Pasik maszturbálnak,lógnak neten,álmodnak,közben kiverik,felszívódnak,pár nap múlva újra itt,kezdődik elölről.Szóló csajok itt nincsenek,ez nem is csoda.Ha egy csaj laza,szexőrült,ez akkor is veszélyes terep lenne számára.Ha esetleg mégis van,csak fórumozgatni jár,szórakozni,vszleg ronda.Párban hirdetők a legvalószínűbbek,hogy valósak,náluk időbeosztás mégnehezebb,és sokan közülük is kamupasik.
Van-e értelme keresni?
Van!Ha csak minden tizedik ezzel töltött nap gyümölcsöző,akkor is!Iszonyú nagy löket,egész életre szóló emlék egy-egy jól sikerült szexparty,amit mindenkinek ki kellene próbálni!Talán magával is jobban tisztába kerülne.
Egy lány/egy fiú dolog kb.,mint az életben.Van akinek sikerül,van,akinek nem.
Megemlíteném még fórumban egymásnak válaszolgató pasi+csaj jelenséget.Mindig itt van(nak),más-más néven, játszva az intelligens pasi-laza nyitott csaj társalgást,védve,támogatva egymást - szánalmas.Ha valósak lennének,egymásnak lennének teremtve.Vszleg egy és ugyanaz a személy.
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: becske becske
Nyitás ideje: 2018. 12. 11. kedd
Üzenetek: 95db
Utolsó üzenet: 2019. 01. 07. hétfő
 

Hírek

2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább
2024. 03. 04. hétfő 12:58
Póló alatti titkok: Hogyan változtasd meg a mellény-edet nyárra? A nyár közeledtével, amikor a hőmérő higanyszála és a nappalok hossza egyaránt az egekbe szökik, sokan közülünk kezdünk pánikszerűen a szekrény mélyére rejtett pólók után kutatni. De mi van akkor, ha a póló alatt nem a várt "beach body",... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!