" Varrógép alatt "(CSAK SAJÁT tetoválások és érdemi hsz-ek)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Ez a topic kimondottan és kizárólak a Goldengate fórumozóinak, chat-látogatóinak és az amatőr rovatban szereplőknek (vagyis NEM a netről leszedett tetkós képeknek) lett indítva!
SAJÁT test tetoválóink képtára, ahol kötelező a nicnév megadása (mint a csetesek és fórumosok képtárában), viszont itt nem kötelező, de lehet arcot is adni hozzá.
Kérünk mindenkit, hogy csak érdemi hozzászólásokkal véleményezze a képeket, és semmi esetre sem sértő hangnemben (azok moderálva lesznek)!
Itt ne cseteljetek, ne használjatok egy-két szavas jelzőket, vagy csak ikonokat!
NEM társkereső topic, akinek valami, vagy valaki tetszik, az kizárólag privát levelezésben bonyolítsa az egymás iránti érdeklődését!

Az eddigi hozzászólások

1 2
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#35   2020. 12. 16. szerda 23:51
Babettbitch Babettbitch
Az egész azzal kezdődött, hogy tetováltattam közvetlenül a pinám fölé egy Playboy nyuszit (mivel a pinám tele van piercingekkel, gondoltam jól fog mutatni felette crazya ), aztán jött a "kötelező" smile ribanc rendszám a picsámra, majd gondoltam, hogy a hátam se maradjon üresen, így oda is került egy nonfiguratív tetkó, ezek után szerettem volna már valami igazán egyedi tetkót is, ezért körbe tetováltattam a segglyukamat - egy napocska került rá, hogy amikor kinyal valaki (vagy basznak), akkor arra süssön a nap... finom nyes
Egyelőre ennyi, ... de mint tudjuk, ha egyszer elkezdte valaki, akkor soha sincs vége... circling
#34   2013. 07. 27. szombat 22:51
Mira Cuckold Mira Cuckold
Mira vőlegénye vagyok,ez az én tetoválásom...még nem jött velem szembe a strandon smile
Klikkelj a normál/tömörített mérethez
#33   2013. 07. 24. szerda 21:20
X Törölt felhasználó (866751) VIP
Rajtam is van néhány motívum,de ezek mind jelentőséggel bírnak és nem fogom megbánni őket,mert emlékekhez,személyekhez,hivatáshoz kötnek.Büszkén viselem őket egész életemen át!Aki divatból tetováltat az idővel bajban lesz,hisz a divat is változik....egyszer talán át lehet üttetni az adott mintát,de többször már nem nagyon...és a divat az ember életében nem csak egyszer-kétszer változik...Tehát aki tetováltat az tényleg gondolja át többször,hogy Őt mi köti ehhez a motívumhoz és járjon utána annak jelentésének is!
És valóban,ha már arra adjuk a fejünket,hogy a saját testünket szeretnénk ékesíteni,akkor keressünk fel egy MESTERT,kérjük ki a véleményét,beszéljünk róla!A mintát büszkén viseljük és ne egy "hirtelen támadt baráti próbálkozás" elfuserált eredménye miatt takargassuk magunkat!
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 07. 24. szerda 13:17), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (852449)
2013. 07. 24. szerda 13:17
Úgy gondolom,hogy egy tetoválásnak mindig szimbolizálnia kell valamit,valami személyes dolgot,mert elkísér!
Olyan motívumot kell választani amihez amikor ránézel mindig az az EGY dolog jut eszedbe,amit KÉSŐBB NEM BÁNSZ MEG!!
A mai divattetováltatók,akik minden tartalom és szimbolikai ismeretek nélkül varratják magukra a különböző mintákat,sok esetben azt se tudva hogy egyáltalán mit jelent,csak azért hogy ne lógjanak ki az adott közegből(mert ez a divat).Például tini lány kínai írásjelekkel teleaggatva,ami mondjuk azt jelenti hogy akciós a gung bao csirke.
Tetováltattam magamra pár ábrát,még amikor nem divat volt hanem inkább önkifejezés.
Mindig olyan ábrát választottam ami örök érvényű,ami maradandó,nem csak egy divat motívum.
Nagyon fontos hogy olyannal csináltassuk aki már magas szinten űzi ezt a mesterséget!!!
Mindig egy MESTERhez jártam,mindig kikértem a véleményét,sok esetben nem volt hajlandó felvarrni azt amit akartam,mert tudta hogy megbánnám,leültünk és átbeszéltük....
A mostani tetoválók nagyrésze önjelölt művész,aki azt se tudja mi a tetoválás csak volt 20 ezre egy gépre.
A páciensek meg velük csináltatják mert olcsó,sokszor a végeredményt látva óriásit csalódnak!
#32   2013. 07. 24. szerda 21:00
Demona Demona VIP Admin
Minden egyes varrótű nyoma a lélekből egy csepp, így harmonizálva az egyéniséggel és a személyiségből sugárzó, -(kortól függetlenül is)- kerek egész................persze kellő önismeret is szükséges a választáshoz....
#31   2013. 07. 24. szerda 13:17
X Törölt felhasználó (852449)
Úgy gondolom,hogy egy tetoválásnak mindig szimbolizálnia kell valamit,valami személyes dolgot,mert elkísér!
Olyan motívumot kell választani amihez amikor ránézel mindig az az EGY dolog jut eszedbe,amit KÉSŐBB NEM BÁNSZ MEG!!
A mai divattetováltatók,akik minden tartalom és szimbolikai ismeretek nélkül varratják magukra a különböző mintákat,sok esetben azt se tudva hogy egyáltalán mit jelent,csak azért hogy ne lógjanak ki az adott közegből(mert ez a divat).Például tini lány kínai írásjelekkel teleaggatva,ami mondjuk azt jelenti hogy akciós a gung bao csirke.
Tetováltattam magamra pár ábrát,még amikor nem divat volt hanem inkább önkifejezés.
Mindig olyan ábrát választottam ami örök érvényű,ami maradandó,nem csak egy divat motívum.
Nagyon fontos hogy olyannal csináltassuk aki már magas szinten űzi ezt a mesterséget!!!
Mindig egy MESTERhez jártam,mindig kikértem a véleményét,sok esetben nem volt hajlandó felvarrni azt amit akartam,mert tudta hogy megbánnám,leültünk és átbeszéltük....
A mostani tetoválók nagyrésze önjelölt művész,aki azt se tudja mi a tetoválás csak volt 20 ezre egy gépre.
A páciensek meg velük csináltatják mert olcsó,sokszor a végeredményt látva óriásit csalódnak!
#30   2011. 07. 08. péntek 14:09
on-lány on-lány
Szerintem valami "életstílus-kifejezés.-féle" lehet...ahogy az "emo"-ság is......+ ilyesmi.

20-25 év múlva majd emlékeztet a "régi szép idő"kre...(ha persze +éljük).
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 06. 12. vasárnap 18:02), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (787327)
2011. 06. 12. vasárnap 18:02
Nem tudom megerteni mi veszi ra az embereket hogy osszeszurkaltassak magukat es valami eletfogytig tarto dolgot tegyenek fel a borukre. Nem itelem el oket, sok kozuluk valoban szep is, mint pl Lencsy-e, csak nem ertem a lenyeget, hogy miert kell a borre tenni vaszon vagy papir helyett.
#29   2011. 07. 01. péntek 12:45
X Törölt felhasználó (42894)
Szép munka!
#28   2011. 06. 15. szerda 14:32
-Lencsy- -Lencsy-
Akinek tetoválása van érti smile A tetoválás a legtöbb embernél nem divatól készül, hanem mert valamit ki szeretne vele fejezni aminek örök emléket akar adni . Így van ez az én tetoválásomnál is . Aki divatból tetováltat vagy "brahiból" az legtöbbször megbánja , de ugye itt nem nagyon van visszaút , így minden varrást nagyon meg kell gondolni ! A tetoválás lehet a testünk éke, dísze de el is csúfíthatja azt smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 06. 12. vasárnap 18:02), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (787327)
2011. 06. 12. vasárnap 18:02
Nem tudom megerteni mi veszi ra az embereket hogy osszeszurkaltassak magukat es valami eletfogytig tarto dolgot tegyenek fel a borukre. Nem itelem el oket, sok kozuluk valoban szep is, mint pl Lencsy-e, csak nem ertem a lenyeget, hogy miert kell a borre tenni vaszon vagy papir helyett.
#27   2011. 06. 12. vasárnap 18:02
X Törölt felhasználó (787327)
Nem tudom megerteni mi veszi ra az embereket hogy osszeszurkaltassak magukat es valami eletfogytig tarto dolgot tegyenek fel a borukre. Nem itelem el oket, sok kozuluk valoban szep is, mint pl Lencsy-e, csak nem ertem a lenyeget, hogy miert kell a borre tenni vaszon vagy papir helyett.
#26   2011. 06. 12. vasárnap 17:36
-Lencsy- -Lencsy-
anita26 karján ékeskedik ez a tetoválás smile Köszi, hogy megmutattad !
Klikkelj a normál/tömörített mérethez
#25   2010. 06. 23. szerda 17:30
vatis vatis
A tetkó alatt van a valami worship
#24   2010. 06. 20. vasárnap 13:43
Lencsy Lencsy
Saját smile
Klikkelj a normál/tömörített mérethez
#23   2010. 06. 20. vasárnap 13:32
Lencsy Lencsy
Köszi hogy feltetted és neki külön köszönet hogy megmutatta smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 06. 01. kedd 14:11), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (318637)
2010. 06. 01. kedd 14:11
Klikkelj a normál/tömörített mérethezKlikkelj a normál/tömörített mérethezKlikkelj a normál/tömörített mérethez sarianna sexy tetkói wow1 a képeket az ö engedélyével tettem fel
#22   2010. 06. 01. kedd 14:11
X Törölt felhasználó (318637)
Klikkelj a normál/tömörített mérethezKlikkelj a normál/tömörített mérethezKlikkelj a normál/tömörített mérethez sarianna sexy tetkói wow1 a képeket az ö engedélyével tettem fel
#21   2010. 05. 30. vasárnap 13:01
Lencsy Lencsy
Ditta köszi ,hogy megmutattad ..NAGYON SZUPER ! smile
#20   2010. 05. 29. szombat 15:35
vica30 vica30
Ez itt Dittababy tetkója, az ő kérésére tettem fel.
#19   2009. 12. 08. kedd 10:08
Lencsy Lencsy
Elkészült RIZSA3 bal karja is ! Íme wow1 (engedélyével) bohoc



#18   2009. 09. 05. szombat 14:01
Lencsy Lencsy
Rizsa3 legújabb szerzeménye! Szintén takarás. (engedélyével tettem fel a fotót)


#17   2009. 07. 28. kedd 12:22
X Törölt felhasználó (42894)
Jó lett ! Ügyesen takart a tetoválód ügyes tetkós! Grat!
#16   2009. 07. 28. kedd 11:23
eprecske25 eprecske25
Végre elkészült a remekmű ..megmutatom nektek hehe


Klikkelj a normál/tömörített mérethez
 
1 2
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Lencsy Lencsy
Nyitás ideje: 2009. 06. 22. hétfő
Üzenetek: 35db
Utolsó üzenet: 2020. 12. 16. szerda
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!