Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Élménybeszámolók,hogy legközelebb azok is eljöjjenek akik eddig nem mertek.

Az eddigi hozzászólások

1
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#17   2009. 09. 27. vasárnap 21:29
zimmi zimmi
Milyen volt a szeptember 25-i 3.goldengate buli? Aki ott volt írja le annak aki sajnos kivételesen nem tudott menni?
#16   2009. 07. 07. kedd 20:18
kayeti kayeti VIP
18-án meg testfestős bulit csinálunk megint ugyanott. Részletekért levélben vagy telefonon érdeklődjetek smile Vagy nézzétek meg a honlapot!
#15   2009. 07. 07. kedd 11:17
X Törölt felhasználó (50978) VIP
Szerintünk is sokkal több kép készült!!! Még, még, még! Mindet kérjük!!!!! gun
(Ez egy válasz kayeti üzenetére (2009. 07. 06. hétfő 10:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 07. 06. hétfő 10:23
felkerültek a képek is. De szerintem ennél sokkal több kép is van mééééég smile Kérjünk még tőlük
lécccci, léccccci, lécccci!!!! GG.ek, lécccccci
#14   2009. 07. 06. hétfő 13:54
vazelinator vazelinator VIP Admin
#13   2009. 07. 06. hétfő 10:23
kayeti kayeti VIP
felkerültek a képek is. De szerintem ennél sokkal több kép is van mééééég smile Kérjünk még tőlük
lécccci, léccccci, lécccci!!!! GG.ek, lécccccci
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 07. 04. szombat 16:42), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (50978) VIP
2009. 07. 04. szombat 16:42
De még a fotók sem készültek el! Nem is lesznek fotók? Ha én fotóztam volna, akkor már régen itt lennének! boxer circling
#12   2009. 07. 04. szombat 16:42
X Törölt felhasználó (50978) VIP
De még a fotók sem készültek el! Nem is lesznek fotók? Ha én fotóztam volna, akkor már régen itt lennének! boxer circling
#11   2009. 07. 04. szombat 15:07
zimmi zimmi
Senkinek semmi részletes,személyes élménye nincs,csak ennyi embernek jelentett valamit? Többiek mit csináltak,nem láttunk alvó párokat,vagy unatkozó embereket smile
#10   2009. 07. 01. szerda 21:43
X Törölt felhasználó (332490)
Sziasztok csatlakozunk az elöttünk szólókhoz nagyon jól éreztük magunkat a bulin kipróbáltunk mindent csak ajánlani tudjuk mindenkinek és várjuk a következöt wave
#9   2009. 06. 29. hétfő 20:51
X Törölt felhasználó (50978) VIP
Mi egyszer már voltunk ezen a helyen de akkor nem ez volt a neve. Akkor nem nagyon tetszett amit ott tapasztaltunk és ezért kicsit félve mentünk el, de nagyot "csalódtunk"! Jó értelemben! Kayeti-ék nagyon kitettek magukért és a jó hangulatért! Már a kapuban udvariasan fogadtak, majd a bejáratnál szintén, és a recepcióhoz kisértek. Ott is kellemes és udvarias fogadtatás. Maga a helyszin is nagyon szépen átalakítva és a társaság!!! Kiválló!!! Ilyen jó társaságban talán sohasem voltunk. Sokan leírták ezt előttünk, de nem hagyhattuk ki, hogy mi is megerősítsük! Vártunk a tombolára, de szerencsére szinte semmit sem hallottunk belőle, mert a medence melletti ágyon egy nagyon kedves pár mellett kedvet kapunk egymásra és a lányok is egy pillanat alatt összemelegedtek! crazya Attól kezdve már csak egymást érzékeltük! Szívesen találkoznánk velük még sokszor! Reméljük lesz még folytatás négyesben is, és az ilyen nagyon jó buliknak is! Köszönet a szervezőknek és ezért vasárnap csináltunk egy "erdei sorozatot" amit még ma fel is teszünk a GG-re. Reméljük a GG-s fotók is hamarosan láthatók lesznek!
#8   2009. 06. 29. hétfő 19:36
imci75 imci75
Sziasztok! Kayetiéknek sikerült egy fantasztikus bulit összehozni . Mi első alkalommal voltunk szwingerklubban,de hamarosan ismét megyünk(szombaton). Több párral is megismerkedtünk ,így kellemes élményekkel térhettünk haza.Kb. 7 órát töltöttünk a villában,de úgy repült az idő mintha csak 30 percig lettünk volna. Külön öröm számunkra ,hogy nem csak nekünk ,hanem az előttünk szólóknak is tetszett a party.Természetesen a következőn is ott leszünk.
#7   2009. 06. 29. hétfő 08:57
hffcry hffcry
Sziasztok!
Már minden jót elmondtak előttem, nem is ismételném nagyon, viszont kiemelném az emberek hozzáállását.
Én először voltam ilyen helyen. Már az elején feltűnt, hogy milyen kedvesen fogadtak. Nem erre számítottam. Aztán kicsit elbizonytalanodtam a "tömeg" láttán, de nem sokkal később, már el is múlt a bizonytalanság. Nagyon nyitottak és kedvesek az emberek. Teljesen másra számítottam, és csak azt sajnálom, hogy a élet többi területein nem ilyenek egymással az emberek. Sajnos számunkra nem volt "akció", ezért majdnem el se mentünk, de aztán meggyőztük egymást, hogy ha másért nem a feeling megízleléséért menjünk el. És most már bátran mondhatom: ha tehetjük a következőn is ott leszünk!
#6   2009. 06. 29. hétfő 07:09
zimmi zimmi
Párom élvezte a medencét,a rudat,és rohangált,hogy hátha valakik szendvicsszexet szeretnének vele,mivel régi vágya volt ezt kipróbálni,csak a sok kapkodásnak,nem lett eredménye,mert mire visszatért csak pihenő párokkal találkozott.Ilyen a bőség zavara.Engem is hagyott érvényesülni,mint egy gyermek megőrzőbe,utasított"el ne menjek onnan,míg visszajön",mert olyannal találkozhattam amiről eddig csak fantáziáltam,és itt most egyszerre valósulhatott meg minden.Tetovált kemény feszes punci,popsi,piercinges punci,gyönyörű fekete démon,helyes szőkeségekből se volt hiány,valamint olyan ügyes kezű hölgy is,hogy az ember csak lesett,és amibe még nem volt része.Lehetet mit tanulni,élményt gyüjtögetni.Hol itt akkor a baj??a félhomály miatt, most se tudni hogy ki kicsoda volt és sajnos keveset beszélt az ember,inkább cselekedett.Mindenesetre nagyon jó volt ,és folytatást kíván.
#5   2009. 06. 28. vasárnap 19:43
X Törölt felhasználó (118959) VIP
Sziasztok!
Mi is ott voltunk a G.G. bulin nagyon tetszett. Először voltunk ilyen helyen,csak egymással szerelmeskedtünk,de nagyon izgató volt hogy a többiek nézhettek minket.Máskor is fogunk menni,szívesen csatlakoznánk magán összejövetelekhez egyenlőre csak egymás előtti szeretkezéshez.Köszönjük a szervezőknek a lehetőséget,a következő bulin is számíthatok Ránk. wink worship
#4   2009. 06. 28. vasárnap 12:57
X Törölt felhasználó (401458) VIP
Sziasztok!
Mi is részt vettünk a hétvégi G.G bulin, ami egy rendkívül színvonalas klubban lett megtartva. Sokak számára betekintést engedett nyerni a swinger klubok világába. A vendégek hamar alkalmazkodtak a buli hangulatához és rövid időn belül ledobták gátlásaikat. Ezúton szeretnénk mi is megköszönni a szervezőknek, a tartalmas , magas színvonalú buli megszervezését. Egy maradandó élménnyel lettünk gazdagabbak. wink
#3   2009. 06. 28. vasárnap 08:35
kacumi kacumi VIP
Kedves Mindenki! Kiváltképp Szervezők! Remek estét tudtatok megalkotni, amelyre minden vonatkozásban az igényesség nyomta bélyegét! Profi vendég-fogadás, felkészülés, tálak, hangulat. semmi tolakodás, semmi bunkóság. Bravó! worship Sajnos a felsoroltak manapság ritkaság számba mennek társadalmi kapcsolatainkban... de hát miért is pont ne a Mi közösségünk - ami a szerelem és erotika szépségén és szabadságán alapul - lenne toleránsabb, kulturáltabb és barátibb, mint a többiek? Remélljük lesz folytatás! vigyor2
(Ez egy válasz Törté-Net üzenetére (2009. 06. 28. vasárnap 00:32), amit ide kattintva olvashatsz)
Törté-Net VIP Admin
2009. 06. 28. vasárnap 00:32
Sziasztok! smile

Miénk volt a megtiszteltetés, hogy ennyien eljöttetek smile
Reméljük, hogy mindenki jól érezte magát. smile

A hely pedig tényleg hihetetlenül profi volt, nagyon igényes, és a célnak is tökéletesen megfelelő. smile
A résztvevők pedig a lassú kezdés után igencsak felnőttek a helyhez. smile

A képek már nálunk vannak, de pár napot kérünk a válogatáshoz és az arckitakarásokhoz.

Addig is várjuk minden kedves résztvevőnk beszámolóját, érdekelne, hogy Ti hogy láttátok az estét smile

Üdv: Kacsa wink

Ui: Zimmi, nektek még jár egy Jéger tőlem. wink
#2   2009. 06. 28. vasárnap 00:32
Törté-Net Törté-Net VIP Admin
Sziasztok! smile

Miénk volt a megtiszteltetés, hogy ennyien eljöttetek smile
Reméljük, hogy mindenki jól érezte magát. smile

A hely pedig tényleg hihetetlenül profi volt, nagyon igényes, és a célnak is tökéletesen megfelelő. smile
A résztvevők pedig a lassú kezdés után igencsak felnőttek a helyhez. smile

A képek már nálunk vannak, de pár napot kérünk a válogatáshoz és az arckitakarásokhoz.

Addig is várjuk minden kedves résztvevőnk beszámolóját, érdekelne, hogy Ti hogy láttátok az estét smile

Üdv: Kacsa wink

Ui: Zimmi, nektek még jár egy Jéger tőlem. wink
#1   2009. 06. 27. szombat 19:22
zimmi zimmi
Újjabb GG buli került megrendezésre,és erre is elmentünk,akárcsak az elsőre amit akkor egy hajón,most egy swinger clubba tölthettünk.A jelenlegi helyszíne számunkra,egy teljesen új fejezetet nyitott,és a sok élmény hatására szinte be se tudtunk tellni,az ott látottakkal,majdnem mindenhol egyszerre szerettünk volna lenni. Hihetetlenül jól el tudtuk magunkat engedni,a helyszín csodás volt,és a hangulat is.Várjuk a folytatást a következő bulira.Ezúton is szeretnénk kifejezni köszönetünket a szervezőknek.(elsősorban Kayeti, iNfeSter,ÍKacsa,és a többieknek.)
 
1
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: zimmi zimmi
Nyitás ideje: 2009. 06. 27. szombat
Üzenetek: 17db
Utolsó üzenet: 2009. 09. 27. vasárnap
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!