Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#281   2024. 02. 15. csütörtök 13:00
Felhőék Felhőék
A covid óta szedem ezeket a vitaminokat persze véletlenül sem a sperma mennyisége végett… ezek szerint rám nem hatásos…
(Ez egy válasz lanybsx üzenetére (2024. 02. 15. csütörtök 11:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 02. 15. csütörtök 11:35
leírom ismét hogy nálunk mi vált be, és full a mennyiség, minőség minden smile a pasimnak ezektől.

Rendszeresen szedi a biotech zink+chelate és a biotech multivitamin for men -t ettől pedig brutál a mennyiség és a minőség, persze a napi minimum 2 liter folyadék az kell smile
#280   2024. 02. 15. csütörtök 11:35
lanybsx lanybsx
leírom ismét hogy nálunk mi vált be, és full a mennyiség, minőség minden smile a pasimnak ezektől.

Rendszeresen szedi a biotech zink+chelate és a biotech multivitamin for men -t ettől pedig brutál a mennyiség és a minőség, persze a napi minimum 2 liter folyadék az kell smile
#279   2024. 02. 14. szerda 09:58
lanybsx lanybsx
cincogi az 1 dl az kamu gyanús szint . . . .
(Ez egy válasz zöldalagút76 üzenetére (2023. 02. 25. szombat 15:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 02. 25. szombat 15:14
Ezt az állapotot hyperspermiának hívják. Különféle betegségek okozzák.
Mielőtt nagyot akarsz mondani gondolkodj! A normál ejakulátum mennyisége 5,5 ml alatt van.
Te 50 ml mondtál, az a 1/2 dl.
#278   2023. 07. 16. vasárnap 05:37
Porthos61 Porthos61
Edzés közben sokkol több folyadékot viszel be a szervezetbe. Ennyi a titok nyitja!
(Ez egy válasz sonyf235r üzenetére (2023. 07. 14. péntek 17:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 07. 14. péntek 17:56
Én azt vettem észre magamon mióta eljárok biciklizni 3 naponta 20-30km egyhúzamba, sokkal több sperma jön ki belőlem élvezéskor és nagyobbakat is élvezek. Szerintetek ennek a sportnak köszönhető? Táplálkozásban nem változtattam úgyhogy én csak a kardiora tudok gondolni.
#277   2023. 07. 15. szombat 15:25
Vera-Miki Vera-Miki
Tedd vissza a nyerget. smile
(Ez egy válasz sonyf235r üzenetére (2023. 07. 14. péntek 17:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 07. 14. péntek 17:56
Én azt vettem észre magamon mióta eljárok biciklizni 3 naponta 20-30km egyhúzamba, sokkal több sperma jön ki belőlem élvezéskor és nagyobbakat is élvezek. Szerintetek ennek a sportnak köszönhető? Táplálkozásban nem változtattam úgyhogy én csak a kardiora tudok gondolni.
#276   2023. 07. 14. péntek 17:56
sonyf235r sonyf235r
Én azt vettem észre magamon mióta eljárok biciklizni 3 naponta 20-30km egyhúzamba, sokkal több sperma jön ki belőlem élvezéskor és nagyobbakat is élvezek. Szerintetek ennek a sportnak köszönhető? Táplálkozásban nem változtattam úgyhogy én csak a kardiora tudok gondolni.
#275   2023. 07. 09. vasárnap 21:46
Gabornagyonnagy Gabornagyonnagy
Nekem minden nap első két alkalommal elég sok jön ki (kb egy tenyérnyi) de feltakarítani nehéz dolog ugyhogy vissza szoktam magam fogni eléggé (kivéve ha zseb játékkal csinálom mert akkor azt könnyebb kimosni). sosem gondoltam igazán érdekesnek de beszéltem már nővel akinek az első kérdése az volt hogy sok van e, és ha ez érdeklni azt akivel épp chatelek abban a pillanatba akkor az csak jó lehet.
#274   2023. 06. 24. szombat 06:17
Stitchi Stitchi
Ez a téma engem is érdekelne... Kihagyás után természetesen több van, se úgy nagy általánosságban szeretnék bővebb adagot bisztositani a feleségem testére....
#273   2023. 06. 19. hétfő 21:42
viking1988 viking1988
Szia. Nem haragszom. Mindenki azt gondol amit szeretne
(Ez egy válasz motmen üzenetére (2023. 06. 19. hétfő 19:59), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 06. 19. hétfő 19:59
Szia. Régóta olvasom a hozzá szólásaidat. De ne haragudj meg, de ezek után meg kell kérdeznem.... Te, ezek után felébredtél??? Vagy aludtál tovább???
#272   2023. 06. 19. hétfő 19:59
motmen motmen
Szia. Régóta olvasom a hozzá szólásaidat. De ne haragudj meg, de ezek után meg kell kérdeznem.... Te, ezek után felébredtél??? Vagy aludtál tovább???
(Ez egy válasz viking1988 üzenetére (2023. 06. 19. hétfő 08:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 06. 19. hétfő 08:41
Ellőtt, aztán a nyakát,cickóit is teljesen beterítettem. A hasát is telefröcsköltem, az utolsó 5-6 spricc pedig a fazonos punciját terítette be. Annyira sok jött,mint máskor 3 alkalommal egyszerre. Nagyon látványos volt ... Mikor elmentem, azt mondta "Úristen! Ez nagyon durva volt" kérdeztem tetszett e. Mondta,hogy nagyon, és ne hagyjam abba. Kérdeztem mit? Azt mondta verjem ki előtte még egyszer. Ahogy ránéztem, a spermában fürdő arcára, nem is bírtam ellenállni. Egyébként is baromira felizgat ha előtte masztizom (ezelőtt talán 3x fordult elő) . Odatérdeltem fölé,a mellei fölött voltam, és verni kezdtem. Még mindig nagyon állt. Beraktam a spermas cickói közé, összeszorítottam velük, és dugni kezdtem a cickóit. Ilyet is ritkán csinálunk, úgyhogy még is lett az eredménye. Jött a második orgazmus. Ismét üvöltve élveztem, ezúttal az egyik kezemmel a homlokánál fogva bepozícionáltam az arcát,célba vettem, és rávertem a második adag spermám. Most nem "pocsékoltam",minden cseppet az arcára fröcsköltem. Hiába előtte mentem el kb 3 perccel, ismét óriási adag jött,talán az előző fele. Az arca egymerő sperma volt. Mikor végeztem,azt mondta "azt akarom,hogy mégegyszer verd rá az arcomra". Megmondom őszintén, két orgazmus egymás után elég szokott lenni, de a spermás arcának látványa, és a tudat, hogy őt is izgatja, annyira felhúzott, hogy nem bírtam ellenállni. Kértem hogy álljunk fel, terdeljen elém. Mondtam neki hogy szopjon kicsit. Le is torkozta a farkam, közben a szemembe nézett. Gyönyörű arca van,ami így spermával borítva ellenállhatatlan volt. Egyébként is imádom nézni ahogy leszop. Annyira izgató látvány ahogy profin munkálkodik a farkamon. Most nem finomkodtam, megfogtam a fejét két oldalon, és szó szerint megbasztam a száját. Most már két orgazmus után jobban bírtam, úgyhogy hosszú perceken keresztül basztam a száját. Egy jó 6-8 perc múlva kivette a farkam, és megkért hogy verjem rá. Látni akarta ahogy magamnak csinálom. Izomból verni kezdtem a farkam, közben hangosan nyogdécseltem. Nagyon izgató volt így előtte verni. Közben engem és a farkamat nézte. Azért már elég jól bírtam, szerintem vagy 10 percig kellett vennem,mire szóltam neki, hogy jön. Mint a profik, előttem térdelve nagyra nyitotta a száját, kidugta a nyelvét,várva az újabb spricceket. Közben az előző két adag sperma csurgott mindenhonnan... Az arcáròl, testéről... Jött is aminek jönnie kell, újabb tűzijáték. Ez már a megszokott mennyiségnek is csak a fele volt kb, de az is jó adagnak számít. Az első néhány nagyobb spricc a szájába ment,a többit az arcára engedtem. Szóval mindenkinek ajánlom az önmegtartóztatást,aki egy kis pluszt akar
#271   2023. 06. 19. hétfő 08:41
viking1988 viking1988
Ellőtt, aztán a nyakát,cickóit is teljesen beterítettem. A hasát is telefröcsköltem, az utolsó 5-6 spricc pedig a fazonos punciját terítette be. Annyira sok jött,mint máskor 3 alkalommal egyszerre. Nagyon látványos volt ... Mikor elmentem, azt mondta "Úristen! Ez nagyon durva volt" kérdeztem tetszett e. Mondta,hogy nagyon, és ne hagyjam abba. Kérdeztem mit? Azt mondta verjem ki előtte még egyszer. Ahogy ránéztem, a spermában fürdő arcára, nem is bírtam ellenállni. Egyébként is baromira felizgat ha előtte masztizom (ezelőtt talán 3x fordult elő) . Odatérdeltem fölé,a mellei fölött voltam, és verni kezdtem. Még mindig nagyon állt. Beraktam a spermas cickói közé, összeszorítottam velük, és dugni kezdtem a cickóit. Ilyet is ritkán csinálunk, úgyhogy még is lett az eredménye. Jött a második orgazmus. Ismét üvöltve élveztem, ezúttal az egyik kezemmel a homlokánál fogva bepozícionáltam az arcát,célba vettem, és rávertem a második adag spermám. Most nem "pocsékoltam",minden cseppet az arcára fröcsköltem. Hiába előtte mentem el kb 3 perccel, ismét óriási adag jött,talán az előző fele. Az arca egymerő sperma volt. Mikor végeztem,azt mondta "azt akarom,hogy mégegyszer verd rá az arcomra". Megmondom őszintén, két orgazmus egymás után elég szokott lenni, de a spermás arcának látványa, és a tudat, hogy őt is izgatja, annyira felhúzott, hogy nem bírtam ellenállni. Kértem hogy álljunk fel, terdeljen elém. Mondtam neki hogy szopjon kicsit. Le is torkozta a farkam, közben a szemembe nézett. Gyönyörű arca van,ami így spermával borítva ellenállhatatlan volt. Egyébként is imádom nézni ahogy leszop. Annyira izgató látvány ahogy profin munkálkodik a farkamon. Most nem finomkodtam, megfogtam a fejét két oldalon, és szó szerint megbasztam a száját. Most már két orgazmus után jobban bírtam, úgyhogy hosszú perceken keresztül basztam a száját. Egy jó 6-8 perc múlva kivette a farkam, és megkért hogy verjem rá. Látni akarta ahogy magamnak csinálom. Izomból verni kezdtem a farkam, közben hangosan nyogdécseltem. Nagyon izgató volt így előtte verni. Közben engem és a farkamat nézte. Azért már elég jól bírtam, szerintem vagy 10 percig kellett vennem,mire szóltam neki, hogy jön. Mint a profik, előttem térdelve nagyra nyitotta a száját, kidugta a nyelvét,várva az újabb spricceket. Közben az előző két adag sperma csurgott mindenhonnan... Az arcáròl, testéről... Jött is aminek jönnie kell, újabb tűzijáték. Ez már a megszokott mennyiségnek is csak a fele volt kb, de az is jó adagnak számít. Az első néhány nagyobb spricc a szájába ment,a többit az arcára engedtem. Szóval mindenkinek ajánlom az önmegtartóztatást,aki egy kis pluszt akar
#270   2023. 06. 19. hétfő 08:14
viking1988 viking1988
1 hétig nem volt alkalmam szexelni, masztizáshoz sem energiám,sem lehetőségem nem volt nagyon. Üzleti ügyben utaztam el...van mikor hazaértem.... A párom szinte letépte a nadrágom, és azonnal szopni kezdett. Mondanom sem kell, hogy egy perc után majdnem elélveztem így egy hét kihagyás után. Rá kellett szólnom, hogy cseréljünk,mert mindjárt elélvezek. A kanapéra fektettem, lehúztam a rövid (inkább forró) naciját, bugyi nem volt rajta, és vadul nyalni kezdtem. Most fazonosra borotválta a gyönyörű punciját (általában sajnos teljesen csupasz, mert neki az tetszik jobban). Ez még jobban megvadított. Nagyon intenzívem nedvesedett. Isteni volt az íze. Mondtam is neki,hogy "nagyon hiányzott a puncid íze" . Tetszett neki. Hosszú percekig nyalták,ő elég jól bírta.gyanítom neki volt ideje bőven masztizni nyes szépen elkezdtem adagolni az ujjaimat.előszőr 2,majd 3,majd 4, majd benne volt mind az 5. Na ezt már nem annyira bírta. Mármint túlságosan is jó volt neki. Nekem majdnem szétrobbant a farkam. Közben persze a nyalással sem lassítottam. Közben megdícsértem a fazonját is, mondtam neki, hogy "imádom amikor így borotválod a pinád" (szinte mindig puncinak hívjuk, de amikor öklözésre kerül a sor, pinát szoktam mondani). Ettől még közelebb került az orgazmushoz. Szép lassan kihúztam az ujjam, és odatérdeltem a lábai közé. Kérte , hogy ne hagyjam abba,mindjárt elélvez, nagyon kicsi kell. Mondtam neki, hogy muszáj megdugnom,nem bírom tovább. Nagyon kívántam. Be is toltam. Tűz forró volt. A kézfejemmel eléggé kitágítottam az alapesetben igen szűk punciját. De ez csak felizgatott engem. Dugni kezdtem, de csak óvatosan. Szólt hogy gyorsítsak, és mélyebben dugjam. Felvettem a nyakamba a lábait, és keményen, tövig toltam bele. Kérdeztem, így jó e. Mondta,hogy igen. Aztán azt mondta,hogy "sokkal nagyobb a farkas,mint szokott lenni!mit csináltál vele?" Hát mondom 1 hét szex nélkül sokmindent kihoz az emberből. (Különben én is nagyobbnak éreztem, láttam. Erre megkérdezte,hogy magamnak csináltam e, mondtam neki, hogy nem volt energiám. Ezt nehezen hitte el,mert bár nem annyira díjazza,de tudja,hogy elég sűrűn kiverem. Miután megvitattunk, tovább dugtam, de lassítani kellett,mert már majdnem elélveztem. Közben a kezemmel a csiklóját dörzsöltem vadul,ami ismét az orgazmus szélére repítette. El is kezdte mondani,hogy : " ahhh...keményebben dugjál, ahhh mélyebben..." Én ahogy fokoztam a tempót,az erősségem,egyre hangosabban nyögött, a kezemet szó szerint a csiklójához szorította, hogy izomból dörzsöljem. És akkor felordított,hogy "basszad szét a pinám" és sikítva óriásit élvezett. Alighogy elment,nem bírtam tovább, és kirántottam, verni kezdtem a farkam. Világosban szeretkeztünk, így mindketten jól láthattuk micsoda özönvíz következett 1 hét önmegtartóztatás után. Még soha nem élveztem ezelőtt az arcára,pedig nekem óriási vágyam. Na most akkorát élveztem,hogy ilyet még nem láttam. Egyébként is brutál sok spermám van, de ez most ember feletti volt. Az első 5-6 spricc az arcáig
#269   2023. 03. 06. hétfő 18:45
69Laci 69Laci
Egy videó jól esne smile
(Ez egy válasz viking1988 üzenetére (2023. 02. 23. csütörtök 08:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 02. 23. csütörtök 08:46
Nekem az átlagnál sokkal több van. A gyors menetekkor, gyors masztiknál is sok jön, de ha elnyújtom, akkor elképesztő mennyiség jön. Küldtem már masztis videót a páromnak, amin baromi sok jött. Nagyon nagyon beindult tőle. Mondta is hogy ilyet még nem látott (őt 90%ban szájba élvezem, ilyenkor annyira nem látványos ugye a mennyiség). Mostanában rászoktam, hogy mikor megdugom, a végén nem leszopatom,hanem kirántom és ráverem a puncijára,hasára,cickóira. Ilyenkor beteríteni az egész testét. Nagyon nagyot élvezek ilyenkor. Egyrészt felizgat hogy előtte verem ki, másrészt nagyon látványos ahogy beterítem, és ez őt is nagyon felizgatja.
#268   2023. 03. 04. szombat 21:06
vinstoonlight vinstoonlight
Én a MenUp-ot ajánlom a Riavita-tól, eszméletlen milyen kanossá tesz, és a sperma mennyisége is rendesen megnő.
#267   2023. 03. 04. szombat 13:23
vakus vakus
33 évesen nekem is sok volt, meg nem is gyűjtögetem wink
(Ez egy válasz Bbrian03 üzenetére (2023. 02. 27. hétfő 09:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 02. 27. hétfő 09:04
Szerintem ez genetika kérdése. Nekem is brutál sok a spermám és baromi messzíre spriccel. Van csaj akinek nagyon bejön, bár idáig egy csaj volt aki gond nélkül le tudta nyelni a többi a 5-6 spricc után kivette a szájából és persze, akkor ment minden hova(arc, cici, stb) volt amelyik elengedte ilyedtében és saját magam lőttem szembe. De pl mikor gumiba megyek el és első alkalom volt a hölgyel, látni kéne milyen büszkék magukra, hogy ilyen szinten kifacsartak egy pasit és idáig mindig meg is jegyezték mosolyogva, hogy milyen sok.
#266   2023. 02. 27. hétfő 09:04
Bbrian03 Bbrian03
Szerintem ez genetika kérdése. Nekem is brutál sok a spermám és baromi messzíre spriccel. Van csaj akinek nagyon bejön, bár idáig egy csaj volt aki gond nélkül le tudta nyelni a többi a 5-6 spricc után kivette a szájából és persze, akkor ment minden hova(arc, cici, stb) volt amelyik elengedte ilyedtében és saját magam lőttem szembe. De pl mikor gumiba megyek el és első alkalom volt a hölgyel, látni kéne milyen büszkék magukra, hogy ilyen szinten kifacsartak egy pasit és idáig mindig meg is jegyezték mosolyogva, hogy milyen sok.
#265   2023. 02. 27. hétfő 08:55
Ninja- Ninja-
Tribulus terrestris este napi 2 kapszula napi 3 liter víz. Gym boltokban vagy interneten lehet rendelni.
(Ez egy válasz vakus üzenetére (2023. 02. 25. szombat 14:10), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 02. 25. szombat 14:10
Mivel növelhető a sperma mennyisége?
Gondolok ételre, italra, valamilyen vitaminra.
#264   2023. 02. 26. vasárnap 13:18
vakus vakus
Én egy hétig nem bírom ki szex nélkül.
#263   2023. 02. 25. szombat 21:43
wetka wetka
Saját tapasztalat, lehet másnál nem válik be. Fehérjedús táplálkozás. Sok tojás, lencse, hüvelyesek, fehérhúsok, de a marhahús is bejött mikor kisérleteztem. A napi pár szem dió is hasznos.Viszont ez mit sem ér, ha nincs meg némi önmegtartóztatás. Se vizuális inger, se kézi rásegítés, se semmi. Egy hét után rendesen tejeltem eljen
(Ez egy válasz vakus üzenetére (2023. 02. 25. szombat 14:10), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 02. 25. szombat 14:10
Mivel növelhető a sperma mennyisége?
Gondolok ételre, italra, valamilyen vitaminra.
#262   2023. 02. 25. szombat 20:33
ChrisFatDick ChrisFatDick
2 hét? Addig szerintem felrobbanna a tököm nyes nyes
(Ez egy válasz karbantarto500 üzenetére (2023. 02. 25. szombat 15:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 02. 25. szombat 15:48
Nekem van fent videóm: az pl.2 hetes anyagom volt ott: de alapból viszonylag sok jön és nagyot lövök.
 
1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2005. 06. 14. kedd
Üzenetek: 301db
Utolsó üzenet: 2024. 04. 23. kedd
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!