Miért bunkók az emberek?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#108   2018. 11. 14. szerda 18:04
PIROSTANGA PIROSTANGA
Privátot mióta lehet közzé tenni?
#107   2018. 11. 14. szerda 13:32
X Törölt felhasználó (2704462)
Már a párbeszéd is kissé zavarosan van tagolva, így elveszítettem a fonalat és nem értem a problémát. A "hogy haladtok" jellegű kérdés miért volna bizalmas, vagy ironikus? Gondolom csak az iránt érdeklődött az ember, hogy belefér-e a terveitekbe. Ha eladásra kínálod pl. a házadat és meghirdeted, nem kell megsértődni, ha valaki jelentkezik a hirdetésre és érdeklődik, hogy álltok az eladással. Remélem jól fogtam fel a probléma lényegét. (De inkább nem értem.)
#106   2018. 11. 13. kedd 15:14
X Törölt felhasználó (869472)
Szerintem a fickó válasza teljesen rendben van.
Nem is értem, minek másoltad be ide ezt a kommunikációt? Csak az jött le belőle számomra, hogy tényleg sok türelem kell a nőkhöz itt.
#105   2016. 08. 22. hétfő 10:13
xy_pasi xy_pasi
lehet jellem
lehet hogy védekezés
lehet hogy a támadások elleni védőfal
sok minden lehet
#104   2016. 06. 02. csütörtök 20:50
Caracas79 Caracas79
Mert sokszor megkeseredettek,és másokon vezetik le a feszültséget,amit a pszichológiában indulat átvitelnek hívnak.De sokszor negatív atmoszférában való szocializáció is lehet az oka,amiből nem tudott kitörni,mert nem ismert más alternatívát,vagy ha igen,akkor a csordaszellemen alapuló közösségi elvárás húzta vissza a mocsárba,vagy nem volt elég intelligens,hogy elemezze azt a másik lehetőséget.
#103   2015. 03. 31. kedd 20:13
enjoy84 enjoy84
jellemhiba, valamint / vagy a magánéletükkel is bajok lehetnek.
#102   2015. 02. 19. csütörtök 10:21
X Törölt felhasználó (198051)
Én nem tudok olyan kis regényeket írni ,mint az előttem szólók . Csak egy idézetet írnék és ebből mindenki arra következtet amire csak akar. "Színház az egész világ, és színész benne minden férfi, és nő" És hogy egy másik zsenit is idézzek "Minden relatív" Volt hogy beszélgettem a chaten a közösben és valaki belénk kötött ,szerintem ok nélkül .Ez csak egy dolog hiszen szólás szabadság van .De mikor én ugyanazt csináltam vele akkor megkaptam tőle ,hogy én mennyire bunkó vagyok .... Tehát ha ő csinálja az természetes .ha más csinálja akkor bunkóság .Sok embernek először inkább magába kéne néznie ,mielőtt mást megszól
#101   2014. 10. 14. kedd 15:34
Gyugyu62 Gyugyu62
Igen, ezt én is szeretném tudni hogy főleg itt, ezen az oldalon miért? Az elmúlt időszakban sajnos nagyon sok ok nélkül támadó, agresszív, kőbunkó földművessel akadtam itt össze....Megszólítanak,privát beszélgetésre hívnak és egyből kezdik a tahóságot. Lehet ez valamiféle primitív közeledési kísérlet? Nem tudom mitől ilyenek és ha az ember védekezik ellenük, visszaüt, akkor gyáván menekülnek........Neveket nem említek mert teljesen felesleges, akinek nem inge ne vegye magára de akinek az, akkor öltözzön föl végre........ mf3
Tudom én vagyok a hibás mert tévedésből azt hittem itt illik normálisan beszélgetni az emberekkel.
További kellemest mindenkinek! pardon1
#100   2011. 11. 06. vasárnap 17:00
Macilacy Macilacy
Tiszteletre méltó életfelfogás worship
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 11. 04. péntek 06:38), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (805295)
2011. 11. 04. péntek 06:38
Talán azért. mert kevés olyan ember van aki igazán elégedett az életével. nem kényszerül olyan kompromisszumokra ami feszülté teszi.. nem kell megfelelnie ..nem kell jó kislány szerepet játszania.. úgy fogadják el ahogy van...
Magunkra aggathatunk és akasztunk is ezer féle álarcot.. kitanulunk millió viselkedésformát.. mikor-hol-mi a helyes.. mikor melyiket használhatjuk.. hogy ilyennek vagy olyannak képzeljenek minket.. másoknak mint amilyenek vagyunk... S csak keveseknek engedjük meg.. vagy talán néhányan senkinek sem..hogy meztelen lelkünket lássa.. érthető.. sokan félnek.. hogy olyan embernek adják a bizalmat aki nem méltó rá.. Nagyon sok a félreértés itt neten.. hiszen elég egy hiányzó vessző.. és máris más értelmet kap a mondandó.. és ugye nem látni a gesztust nem hallom a hangejtést... stb stb.. és sok feszültség abból is fakad.. hogy önmagunkkal nem vagyunk tisztában.. az is feszültség ha túl keveset képzelünk magunkról és elmerülünk a kisebbrendűségi érzésünk hamar mélyre rántó mocsarában.. és akkor is feszültség ha indokolatlanul felsőbbrendűnek képzeljük magunkat másoknál.. és olyan magasról tekintünk lefelé.. ahol nem elég.. hogy folyamatsan szédülünk.. már ember sincs ott fenn aki meghallaná a hangunk.. mégha ordibálunk is... mert még az sem társunk ebben a "magasságban" aki szintén feljebb emeli magát a többieknél... hiszen az úgyis mindig feljebb-feljebb akar kerülni.. soha nem egy szinten lenni még egy másik nagy magasságokba törővel sem. A legbiztonságosabb a földön járni. Mert ha túl mélyen járunk.. egy sötét alagútban.. akkor sokszor az omlásveszély fenyegethet.. ha meg magasra röppenünk.. jól lepottyanhatunk.. és az is sok zúzódással jár. A testfelépítésünk pedig épp a földön való járás-keléshez a 'legalkalmatosabb' smile )) ..hiszen sem ásólábaink.. sem szárnyaink nem fejlődtek.. vagy nem teremttettek.. kinek hogy tetszik jobban! smile ) Én igyekszek a fellegekből leereszkedni és a realitás talaján mozogni és a "bunkó" álarcomtól megszabadulni... na nem csak azért mert másnak tetszik.. azért mert önmagamat is jobban szeretem akkor.. mikor nincs ilyen-olyan álarc .. csak a nyers valóság crazya
#99   2011. 11. 04. péntek 14:11
tom1019 tom1019 VIP Admin
egyetértek!
sajnos a mai felgyorsult és pénzéhes világban, időhiány miatt az emberek normális kommunikációja is csökkent, vagy csak egyszerűbben (bukóbban) buck tudják kifejezni magukat (tisztelet a kivételeknek)!
#98   2011. 11. 04. péntek 06:38
X Törölt felhasználó (805295)
Talán azért. mert kevés olyan ember van aki igazán elégedett az életével. nem kényszerül olyan kompromisszumokra ami feszülté teszi.. nem kell megfelelnie ..nem kell jó kislány szerepet játszania.. úgy fogadják el ahogy van...
Magunkra aggathatunk és akasztunk is ezer féle álarcot.. kitanulunk millió viselkedésformát.. mikor-hol-mi a helyes.. mikor melyiket használhatjuk.. hogy ilyennek vagy olyannak képzeljenek minket.. másoknak mint amilyenek vagyunk... S csak keveseknek engedjük meg.. vagy talán néhányan senkinek sem..hogy meztelen lelkünket lássa.. érthető.. sokan félnek.. hogy olyan embernek adják a bizalmat aki nem méltó rá.. Nagyon sok a félreértés itt neten.. hiszen elég egy hiányzó vessző.. és máris más értelmet kap a mondandó.. és ugye nem látni a gesztust nem hallom a hangejtést... stb stb.. és sok feszültség abból is fakad.. hogy önmagunkkal nem vagyunk tisztában.. az is feszültség ha túl keveset képzelünk magunkról és elmerülünk a kisebbrendűségi érzésünk hamar mélyre rántó mocsarában.. és akkor is feszültség ha indokolatlanul felsőbbrendűnek képzeljük magunkat másoknál.. és olyan magasról tekintünk lefelé.. ahol nem elég.. hogy folyamatsan szédülünk.. már ember sincs ott fenn aki meghallaná a hangunk.. mégha ordibálunk is... mert még az sem társunk ebben a "magasságban" aki szintén feljebb emeli magát a többieknél... hiszen az úgyis mindig feljebb-feljebb akar kerülni.. soha nem egy szinten lenni még egy másik nagy magasságokba törővel sem. A legbiztonságosabb a földön járni. Mert ha túl mélyen járunk.. egy sötét alagútban.. akkor sokszor az omlásveszély fenyegethet.. ha meg magasra röppenünk.. jól lepottyanhatunk.. és az is sok zúzódással jár. A testfelépítésünk pedig épp a földön való járás-keléshez a 'legalkalmatosabb' smile )) ..hiszen sem ásólábaink.. sem szárnyaink nem fejlődtek.. vagy nem teremttettek.. kinek hogy tetszik jobban! smile ) Én igyekszek a fellegekből leereszkedni és a realitás talaján mozogni és a "bunkó" álarcomtól megszabadulni... na nem csak azért mert másnak tetszik.. azért mert önmagamat is jobban szeretem akkor.. mikor nincs ilyen-olyan álarc .. csak a nyers valóság crazya
#97   2011. 10. 24. hétfő 12:25
-Lencsy- -Lencsy-
Hogy miért bunkók az emberek ? Jó kérdés ! Szerintem talán ez is egyfajta nézőpont kérdése és relatív kinek mi a bunkó és mit nevez bunkóságnak ! Valakinek már az is egy bunkó aki nem köszön ha belép valahová ..lehet ez a való életben de megeshet egy cset szobában is . Vannak olyan emberek akiknek alapjáraton van egy tenyérbemászó stílusa , viselkedése ..ha kommunikálni kezd egy érzékenyebb lelkületű , merőben más emberrel ..az azonnal bunkónak titulálja , holott lehet hogy nem volt az emberünknek bántó szándéka csak az érzékenyebb emberként más síkon mozog ! Kicsit belekavarodtam a gondolataimba, de szerintem érthető smile
Amit én tanácsolni tudnék, és ismét csak magamból indulok ki ..próbáljunk meg mi érzékenyebbek egy kicsit tolerálni és elfogadni, hogy nem vagyunk egyformák még beszéd stílusban , viselkedésben sem ..és ne keressük azonnal a rosszat smile
#96   2011. 09. 02. péntek 07:32
X Törölt felhasználó (465893)
Szerintem ez nevelés kérdése, noha a magyar nemzet mentalitása is egyre rosszabbá válik. Túl sok a frusztrált ember, amit köszönhetünk talán a drágalátos (moderálva)-knak, na, meg persze a saját bénaságunknak is. Bocsánat, ha ezzel valakit megsértek, de szerintem a magyar nép egyre csak butul és butul. Az emberek nem tudják kezelni a szenvedést, a bánatot, a szomorúságot, a problémáikat és ezért aztán másokon élik ki a negativitásukat. Én személyszerint sosem élem bele magam egy problémába sem, ilyen a természetem, de a szüleim is úgy neveltek, hogy az élet megy tovább, a gondokat egy-kettő megkell oldani és tovább lépni, nem pedig nyávogni. Ez persze nem működik mindenkinél, nem mindenki erős személyiség. A bunkóság valószinűleg abból következik, hogy az emberek elégedetlenek a saját helyzetükkel, életükkel és azokkal bunkók, akik valójában azt csinálják, amit ők szeretnek, magyarán a féltékenység és az irigység is nagy úr ebben a témában. Szerintem!

(biztosan igazad van, DE itt a faji,- vallási,- v. egyáltalán hovatartozási - megkülönböztetés TILOS! nem zsxxx-unk, nem -cxxxzunk, nem nxxx-zünk stb.) :tom (a moderálás miatt ment egy figyelmeztető tiltás is! ejnye1 felkialtas
#95   2011. 08. 30. kedd 22:11
zimmi zimmi
Miért van az,hogy chaten egyesek miért nem tiszteliik meg a másikat azzal,hogy privi elött elolvassa az adatlapját az adott személynek?Aztán még rákontrázz,hogy hátha talán sikerül bejutnia az ágyunkba.És ettől a sokadiknál ne legyél pont bunkó,illetve ők miért nem értik meg?
#94   2008. 06. 22. vasárnap 19:50
Dömidú Dömidú
Huhh!
Hogy ilyenkor miért nem tud bunkó lenni az aki alapjában nem az...? Azaz pl.most Ti a mentővel.
Igaz az ilyen nem tanul semmiből.
(Ez egy válasz Bandur üzenetére (2008. 06. 22. vasárnap 19:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 06. 22. vasárnap 19:30
Egy esetett irnék le.
Vagy 3 éve a Budai mentőállomásra érkezet egy hivás,5 éves gyereket a karján megcsipett egy darázs mej feldagadt,és utána fulásos rosszullét lett a gyereken.A mentősök rögtön tudták hogy egy anafilaxiás sokkal van dolguk és indult is a rohamkocsi,az egyik kis utcában egy autós annak ellenére nem engedte el őket hogy használták a megkülömböztettő jelzést,mely legalább 5 perc késedelemhez vezetett de megérkeztek a helyszinre még időben,a kisfiut intubálni kellet és infusiót bekötni majd be a mentőbe miután stabilizálták az állapotát,közben az udvarra begurult az az autó aki feltartotta őket,a sofőr a kisfiu apja volt kinek akkor eset le a tantusz hogy az a mentő az a mentő,és kétt külömböző embert lehetett látni negyedorán belül az egyik még gúnyosan gesztikulált bunkó módon,a másik egy sirva fakadt megtört agódó apa............

#93   2008. 06. 22. vasárnap 19:47
Dömidú Dömidú
Sziasztok!
Végignéztem az összes hozzászólás írójának a nevét és Dúsgazdag-ot nem találtam sehol. Miért nem? Pedig ő aztán otthon van a témában!
Üdv!
#92   2008. 06. 22. vasárnap 19:30
Bandur Bandur VIP
Egy esetett irnék le.
Vagy 3 éve a Budai mentőállomásra érkezet egy hivás,5 éves gyereket a karján megcsipett egy darázs mej feldagadt,és utána fulásos rosszullét lett a gyereken.A mentősök rögtön tudták hogy egy anafilaxiás sokkal van dolguk és indult is a rohamkocsi,az egyik kis utcában egy autós annak ellenére nem engedte el őket hogy használták a megkülömböztettő jelzést,mely legalább 5 perc késedelemhez vezetett de megérkeztek a helyszinre még időben,a kisfiut intubálni kellet és infusiót bekötni majd be a mentőbe miután stabilizálták az állapotát,közben az udvarra begurult az az autó aki feltartotta őket,a sofőr a kisfiu apja volt kinek akkor eset le a tantusz hogy az a mentő az a mentő,és kétt külömböző embert lehetett látni negyedorán belül az egyik még gúnyosan gesztikulált bunkó módon,a másik egy sirva fakadt megtört agódó apa............

#91   2008. 06. 07. szombat 12:08
Molly_anyó Molly_anyó
Sok ember szeretet nélküli és ingerszegény környezetben él.Ezt ugy kompenzálja, hogy támad ill, másokkal bunkoskodik. A legtöbbször olyannal akit nemis ismer /pl a chaten vagy a fórumba/,Az ilyen embert nem kell komolyan venni.
Ilyenkor mosolyogni kell,a mosoly ragályos és hátha a bunkó is elkapja. wink
#90   2008. 06. 07. szombat 11:53
tigrinchka tigrinchka
Sajnos Ez életünk része lett embertársaink basz...-sa. Nem csak nevelés kérdése,persze az is,de a társadalom vezetésének ez a legkönnyebb,ha viszályt szít a Magyarok közt.Így a sorstalanok tovább pusztíthatnak bennünket.
#89   2008. 06. 06. péntek 19:18
Tika29 Tika29
Sziasztok!Talán sok ember azért bunkó mert úgy nevelik őket..és mert más is bunkó vele!Pedig mennyivel egyszerübb lenne ha odafigyelnénk a másikra..de ez nem könnyű!Az viszont igen ,hogy másokat megsértünk és másokkal bunkóskodunk.és úgy ,hogy még nem is ismerjük egymást!Azt hallom sok embertől,azért vagyok bunkó mert velem is azok!!!Igen ez a legegyszerübb,és akkor ezt tanítsuk meg a gyerekeinknek is!
 
1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Esöember Esöember
Nyitás ideje: 2005. 06. 15. szerda
Üzenetek: 128db
Utolsó üzenet: 2024. 02. 24. szombat
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!