Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 2 3 4 5
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#31   2020. 02. 25. kedd 18:34
louies louies
Mi is kb ezt csináljuk mindíg !
duma
Csak még lovagoltatom egy nagy vastag dildóban!
Nagyon király !!
(Ez egy válasz Triboro üzenetére (2020. 02. 17. hétfő 23:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 02. 17. hétfő 23:16
Egyszer szopás közben, elkezdtem ribancnak, kurvának nevezni a párom, és elég közönségesen utasítani mit műveljen a farkammal, baromira beindultunk mind a ketten. Mielőtt elélveztem mondom neki, " kapsz egy húszast ha a szádba élvezhették te ringyó" . Ok mondta és még vadabbul szopta és verte a farkam. Én meg egykettőre elélveztem. Meglepetésemre tényleg nem kapta el a fejét, és amennyit csak bírt le is nyelt belőle.
#30   2020. 02. 18. kedd 06:31
velem velem
A húszast megkapta?
(Ez egy válasz Triboro üzenetére (2020. 02. 17. hétfő 23:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 02. 17. hétfő 23:16
Egyszer szopás közben, elkezdtem ribancnak, kurvának nevezni a párom, és elég közönségesen utasítani mit műveljen a farkammal, baromira beindultunk mind a ketten. Mielőtt elélveztem mondom neki, " kapsz egy húszast ha a szádba élvezhették te ringyó" . Ok mondta és még vadabbul szopta és verte a farkam. Én meg egykettőre elélveztem. Meglepetésemre tényleg nem kapta el a fejét, és amennyit csak bírt le is nyelt belőle.
#29   2020. 02. 17. hétfő 23:16
Triboro Triboro
Egyszer szopás közben, elkezdtem ribancnak, kurvának nevezni a párom, és elég közönségesen utasítani mit műveljen a farkammal, baromira beindultunk mind a ketten. Mielőtt elélveztem mondom neki, " kapsz egy húszast ha a szádba élvezhették te ringyó" . Ok mondta és még vadabbul szopta és verte a farkam. Én meg egykettőre elélveztem. Meglepetésemre tényleg nem kapta el a fejét, és amennyit csak bírt le is nyelt belőle.
#28   2020. 02. 17. hétfő 22:00
facér7 facér7
Izgato lehet, persze partnerfüggő is.
#27   2020. 02. 17. hétfő 06:46
X Törölt felhasználó (393003)
worship worship finom
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 02. 16. vasárnap 14:56), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4248542)
2020. 02. 16. vasárnap 14:56
....majdnem elfelejtettem, imádja azt a fantáziát, amikor én, árulom őt, vadidegen pasiknak....
#26   2020. 02. 16. vasárnap 14:56
X Törölt felhasználó (4248542)
....majdnem elfelejtettem, imádja azt a fantáziát, amikor én, árulom őt, vadidegen pasiknak....
#25   2020. 02. 16. vasárnap 14:54
X Törölt felhasználó (4248542)
akinek nem volt még nője, aki "mocskos" dolgokat mond szex közben, annak fingja sincs arról, mit veszít!....néha már azt hiszem, betegek vagyunk, mert majd mindig mocskos dolgokról beszélünk....ahogy írod, az én szerelmem is - aki amúgy szolid úrinő - szex közben annyira erősen fantáziál, hogy azt vele átélni, felér egy plusz orgazmussal smile egyik kedvenc "sztorija" hogy miközben minden lyukát basszák, ő velem szemez, de konkrétan úgy, hogy én le vagyok kötve, így nem érhetek hozzá...szereti ha - fantáziában - félreállunk az autópályán, és őt idegen kukkolók szeme láttára kefélem meg, úgy, hogy ráfektetem az autómra, de nem veszem le a szoknyáját, csak félrehúzom, és erőből baszom szét.....szeret idegen pasikat felcsípni pl. a Balaton parton, akik ott, a strandon basszák meg, és szereti, ha ilyenkor olcsó ribancnak nevezem...sok-sok fantázia van, én mind szeretem smile és az is igaz, ilyenkor - habár nem akarom - nem sokáig tudom visszatartani a "magot" smile üvöltünk....úgy élvezőnk el - szegény szomszédok :9
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 02. 09. vasárnap 08:53), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (393003)
2020. 02. 09. vasárnap 08:53
Volt egy barátnőm, aki imádta ha így beszélünk egymással! Legnagyobb kedvesség tisztelet volt a másik irányába, de sex közben bevadultunk, és nagyon élveztük! finom
"Nyald ki a tocsogós puncim, gyere baszd meg a csupasz kis puncim,a kis ribancod vagyok!
Amikor verte-szopta a farkam a szemembe nézett:" így verném, xy farkát, néznéd ahogy szopok egy másik faszt, megbaszna előtted, egy idegen, és belém élvezne, de utánna neked is megkéne dugnod a spermás puncim"!
"büntesd meg a kis kurvád mert más faszról fantáziál....Rámverhetné xy a farkát miközben te dugsz crazya
Szoval ilyesmik! De iszonyatosan izgatott mindkettőnket, és hatalmasokat (szószerint üvöltve) élveztünk el! finom
De volt olyan csajom akinek csak azt mondtam, hogy istenien nézel ki, éa rámszolt hogy ne dumáljak! [#confused
#24   2020. 02. 09. vasárnap 15:55
X Törölt felhasználó (393003)
worship
#23   2020. 02. 09. vasárnap 15:51
X Törölt felhasználó (393003)
Eskü így volt! finom
Tudta, hogy bepőrgök ettől! Szerettünk volna 3mast is, de sajnos nem jött össze! zavart2 szomoru1
Egyszer hátul ültünk egy haverom autójában. Sötét volt,haver vezetett és én kielégítettem a hátsó ülésen,és utánna leszopott. De vele nem akart 3mast... confused
Hihetetlen mit kibírtunk hozni egymásból...
Amikor misszionáriusban dugtam, a fülébe súgtam, hogy: te kis ribancom, más faszán is így élveznél? Ettől bepörgött,!
Meg amikor mondtam neki, hogy képzelje el, hogy más dugja én meg közben nyalom a csiklóját! finom
Persze nem így szexeltünk mindig, de ha ki voltunk nagyon éhezve... smile

Szóval életem legjobb szexuális korszaka volt worship
#22   2020. 02. 09. vasárnap 13:48
X Törölt felhasználó (972502)
Ilyen sztorit mèg sokat lègyszi
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 02. 09. vasárnap 08:53), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (393003)
2020. 02. 09. vasárnap 08:53
Volt egy barátnőm, aki imádta ha így beszélünk egymással! Legnagyobb kedvesség tisztelet volt a másik irányába, de sex közben bevadultunk, és nagyon élveztük! finom
"Nyald ki a tocsogós puncim, gyere baszd meg a csupasz kis puncim,a kis ribancod vagyok!
Amikor verte-szopta a farkam a szemembe nézett:" így verném, xy farkát, néznéd ahogy szopok egy másik faszt, megbaszna előtted, egy idegen, és belém élvezne, de utánna neked is megkéne dugnod a spermás puncim"!
"büntesd meg a kis kurvád mert más faszról fantáziál....Rámverhetné xy a farkát miközben te dugsz crazya
Szoval ilyesmik! De iszonyatosan izgatott mindkettőnket, és hatalmasokat (szószerint üvöltve) élveztünk el! finom
De volt olyan csajom akinek csak azt mondtam, hogy istenien nézel ki, éa rámszolt hogy ne dumáljak! [#confused
#21   2020. 02. 09. vasárnap 13:46
X Törölt felhasználó (972502)
Izgató.volt olyan baràtnöm aki sokszor szopott igy.èlveztük mikor beszèltük közbe,hogy most xy farkàt szopja de hànyszor vot ilyen atya isten de jó volt
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 02. 09. vasárnap 08:53), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (393003)
2020. 02. 09. vasárnap 08:53
Volt egy barátnőm, aki imádta ha így beszélünk egymással! Legnagyobb kedvesség tisztelet volt a másik irányába, de sex közben bevadultunk, és nagyon élveztük! finom
"Nyald ki a tocsogós puncim, gyere baszd meg a csupasz kis puncim,a kis ribancod vagyok!
Amikor verte-szopta a farkam a szemembe nézett:" így verném, xy farkát, néznéd ahogy szopok egy másik faszt, megbaszna előtted, egy idegen, és belém élvezne, de utánna neked is megkéne dugnod a spermás puncim"!
"büntesd meg a kis kurvád mert más faszról fantáziál....Rámverhetné xy a farkát miközben te dugsz crazya
Szoval ilyesmik! De iszonyatosan izgatott mindkettőnket, és hatalmasokat (szószerint üvöltve) élveztünk el! finom
De volt olyan csajom akinek csak azt mondtam, hogy istenien nézel ki, éa rámszolt hogy ne dumáljak! [#confused
#20   2020. 02. 09. vasárnap 08:53
X Törölt felhasználó (393003)
Volt egy barátnőm, aki imádta ha így beszélünk egymással! Legnagyobb kedvesség tisztelet volt a másik irányába, de sex közben bevadultunk, és nagyon élveztük! finom
"Nyald ki a tocsogós puncim, gyere baszd meg a csupasz kis puncim,a kis ribancod vagyok!
Amikor verte-szopta a farkam a szemembe nézett:" így verném, xy farkát, néznéd ahogy szopok egy másik faszt, megbaszna előtted, egy idegen, és belém élvezne, de utánna neked is megkéne dugnod a spermás puncim"!
"büntesd meg a kis kurvád mert más faszról fantáziál....Rámverhetné xy a farkát miközben te dugsz crazya
Szoval ilyesmik! De iszonyatosan izgatott mindkettőnket, és hatalmasokat (szószerint üvöltve) élveztünk el! finom
De volt olyan csajom akinek csak azt mondtam, hogy istenien nézel ki, éa rámszolt hogy ne dumáljak! [#confused
#19   2020. 02. 09. vasárnap 07:51
fazonpar fazonpar
Mi csúnyán nem beszélünk, bár a párom utalt rá, hogy miközben kinyalom, szokott magában mondogatni ezt-azt. Rakerdeztem mit, de nem mondta el. Vannak elkepzeleseim wink viszont szép dolgokat szoktunk mondani, az mindkettonket izgat. Pl: Nagyon finom a puncid! Nagyon jó! Mindjárt elélvezek! Nagyon szűk vagy! Nagyon nedves vagy! Hude kemény a farkad stb
#18   2019. 08. 02. péntek 07:27
X Törölt felhasználó (972502)
Nekem nem gond ez a pàromnak sem
#17   2019. 08. 01. csütörtök 22:28
Bmwpower523 Bmwpower523
Igen ez ismerős nekem is. Egyszer én is mondtam neki hogy kis dögös kis kurvám hát majd nem pofont kaptam érte. Pedig nem sértésnek szántam de tökre úgy viselkedett minden szexünknél. Isteni szája és teste volt neki.
(Ez egy válasz istike13 üzenetére (2019. 07. 31. szerda 19:39), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 07. 31. szerda 19:39
Az én párom sem szereti sajnos pedig engem izgatna a dolog. Egyszer szopás végén mondtam neki élvezés közben, hogy "nyeld le te kis ribanc" és úgy megsértődött, hogy utána nem győztem elnézést kérni tőle.
#16   2019. 08. 01. csütörtök 19:15
X Törölt felhasználó (4052772)
En ezen nem is csodalkozom. kacsint
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 08. 01. csütörtök 18:04), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4056772)
2019. 08. 01. csütörtök 18:04
Egyszer megismerkedtem itt egy párral .Randi lebeszélve ,közös találkozó egy beülős helyen . Beszélgetés forma csekkolás. Ittunk egy italt ,majd Anett a következő mondatott intézte felém :
"Térjünk a lényegre .Elindulunk haza ? Szeretnél szétbaszni? Nem sürgetni akarlak ,de mintha egy lavorban ülnék ,úgy tocsogok ,tehát valaminek történnie kell "mindezt a világ legtermészetesebb dolgaként . Az államat azóta is keresem .Elindultunk hazafelé és a taxiban végig azt magyarázta ,hogy mit szeret és mit nem . "imádok ribancként viselkedni és ,ha rámélveznek .Remélem jó sok gecivel készültél " közben a farkam markolászta . A pár férfitagja elöl ült és csak somolygott . Amikor kiszálltunk a taxis jó szórakozást kivánt . Sex közben ezt folytatta .Basszél szét .Kurva vagyok .Alig várom a gecitek stb ...
#15   2019. 08. 01. csütörtök 18:04
X Törölt felhasználó (4056772)
Egyszer megismerkedtem itt egy párral .Randi lebeszélve ,közös találkozó egy beülős helyen . Beszélgetés forma csekkolás. Ittunk egy italt ,majd Anett a következő mondatott intézte felém :
"Térjünk a lényegre .Elindulunk haza ? Szeretnél szétbaszni? Nem sürgetni akarlak ,de mintha egy lavorban ülnék ,úgy tocsogok ,tehát valaminek történnie kell "mindezt a világ legtermészetesebb dolgaként . Az államat azóta is keresem .Elindultunk hazafelé és a taxiban végig azt magyarázta ,hogy mit szeret és mit nem . "imádok ribancként viselkedni és ,ha rámélveznek .Remélem jó sok gecivel készültél " közben a farkam markolászta . A pár férfitagja elöl ült és csak somolygott . Amikor kiszálltunk a taxis jó szórakozást kivánt . Sex közben ezt folytatta .Basszél szét .Kurva vagyok .Alig várom a gecitek stb ...
#14   2019. 08. 01. csütörtök 17:04
X Törölt felhasználó (4130522)
Az én tapasztalatom legalább is az, ha megszólaltam-kérdeztem valamit, a feleségemet minden esetben zavarta! Tőle tudom, hogy őt kizökkentette és olyan kicsi orgazmusa volt olyankor.Persze másnál lehet nem zavaró,sőt jól elbeszélgetnek szex közben!
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 08. 01. csütörtök 16:48), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4052772)
2019. 08. 01. csütörtök 16:48
Nem. Mert olyan volt mintha siettetne. Ezt az erzest keltette bennem.
#13   2019. 08. 01. csütörtök 16:48
X Törölt felhasználó (4052772)
Nem. Mert olyan volt mintha siettetne. Ezt az erzest keltette bennem.
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 08. 01. csütörtök 11:27), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4130522)
2019. 08. 01. csütörtök 11:27
Szia. Ha zavart közben a szólogatása,akkor zavarna akkor is, amikor közeledik az orgazmusod! Csak olyan feles lenne,nem százas szerintem! (ez az én tapasztalatom!!)
#12   2019. 08. 01. csütörtök 11:27
X Törölt felhasználó (4130522)
Szia. Ha zavart közben a szólogatása,akkor zavarna akkor is, amikor közeledik az orgazmusod! Csak olyan feles lenne,nem százas szerintem! (ez az én tapasztalatom!!)
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 08. 01. csütörtök 08:35), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4052772)
2019. 08. 01. csütörtök 08:35
En imadom ha csunyan beszel hozzam a partnerem, akkor en is batrabban dumalok mindenfelet. De volt egy szeretom, aki mindig azt mondta szex kozben, hogy "elvezz, elvezz". Mast nem nagyon, de ezt folyton. Valamiert ez blokkololag hatott ram es tobbszor nem tudtam elmenni vele. Pedig jokepu es jo adottsagu srac volt. De altalaban teljesitmenykenyszerben ereztem magam vele.
Szerintem akkor jo ilyet mondani a masiknak, ha mar latod rajta, hogy hamarosan orgazmusa lesz. kacsint
 
... 2 3 4 5
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2019. 07. 30. kedd
Üzenetek: 91db
Utolsó üzenet: 2024. 02. 06. kedd
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!