Kihagyhatatlan vagy elszalasztott lehetőségek?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Elfogadható indok a félrelépésre, a másik számára?

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#57   2011. 05. 06. péntek 06:36
dinocska2 dinocska2 VIP
te beteg vagy!!!
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 05. 03. kedd 19:55), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (469345)
2011. 05. 03. kedd 19:55
Akárki akármit mond, nekem a húgom a kihagyott lehetőségek közül a legbosszantóbb. Régen sokszor egy szál bugyiban rohangált itthon, és beszólogatott, hogy biztos tetszik nekem a feneke, mert annyit bámulom. Tizenéves voltam, barátnő nélkül, egy szobába zárva vele. Vágytam rá, nagyon. De nem engedett soha a bámulásnál közelebb. Most, hogy már van külön szobánk, és mindketten dolgozunk, kevésszer nyílik alkalmam gyönyörködni benne. És a kekeckedő megjegyzéseit is hanyagolja már.
#56   2011. 05. 03. kedd 19:55
X Törölt felhasználó (469345)
Akárki akármit mond, nekem a húgom a kihagyott lehetőségek közül a legbosszantóbb. Régen sokszor egy szál bugyiban rohangált itthon, és beszólogatott, hogy biztos tetszik nekem a feneke, mert annyit bámulom. Tizenéves voltam, barátnő nélkül, egy szobába zárva vele. Vágytam rá, nagyon. De nem engedett soha a bámulásnál közelebb. Most, hogy már van külön szobánk, és mindketten dolgozunk, kevésszer nyílik alkalmam gyönyörködni benne. És a kekeckedő megjegyzéseit is hanyagolja már.
#55   2011. 03. 13. vasárnap 06:13
X Törölt felhasználó (65919)
Egyik elszalasztott lehetőségem.

Volt az egyetemen egy kolléganőm, akit roppant rühelltem. Az, hogy nem volt formás (sőt egyenesen csámpás), az nem lett volna nagy gond. Még nem voltam sporthorgász a szex terén, ami horogra akadt: mind jöhetett; nem dobtam vissza sem az aprót, sem a kevésbbé értékesnek tartott fajtát. A nagy gond az volt a csajjal, hogy a menőség illúzióját úgy építette fel (magában, mert mások előtt nem igazán), hogy a triviálist súrolva provokálta a srácokat, majd ha valaki ráhajtott (sokszor csak az elfogyasztott szesz mennyiségének a kérdése volt), akkor azzal látványosan játszadozott, majd (amikor a tettek mezejére kellett volna lépni) visszakozott. Ezt akkoriban szűzkurvának hívtuk.

Nos, megtörtént egyszer, hogy az egyetemről jövet, egy tavaszi zápor egy esernyő alá kényszerített az illető csajjal, és mivel az eső nem akart szűnni felmentünk hozzám. A csaj akkor már egy ismerős (és szimpatikus sráccal) megállapodott forma viszonyba kezdett és, fenntartandó a beszélgetést, a srácról, a viszonyukról kérdezgettem.

A csaj nem maradt meg a konvencionális csevegés szintjén, hanem előállt egy nagyon, de nagyon blőd szöveggel. Aszongya, hogy már lefeküdt az új baráttal. Neki ez a srác volt az első, a srác azt mondja, hogy a hölgy neki a második partnere, de ő nem hisz a srácnak. Szerinte a srác már jól kikefélte magát, de nem akarja bevallani. És, mondja a csaj (esküszöm ezt mondta!): ő azt hallotta, hogy a sokat szexelő srácok farka másmilyen, mint a kevésbé tapasztaltaké. Konkrétabban, a fityma sokkal lazábban jár a makkon azoknál, akik sokat dugtak. Ő, mondja a csaj, megfigyelte milyen az új barát fitymájának a rugalmassága, de nincs viszonyítása alapja. Mivel ő engem szexuálisan eléggé tapasztaltnak tart, feloldandó a nagy dilemmáját, jó viszonyítási alap lehetnék.

Nem kérdeztem rá, hogy ezt most komolyan gondolja vagy csak viccel, vagy technikailag, hogy zajlana le a dolog (ő veri ki nekem, én verem ki előtte), nem röhögtem szembe, csak egyszerűen nem reagáltam arra, amit mondott. Megkérdeztem meginna-e egy teát? – és ez ügyben tettem elfoglalttá magamat. Bevallom dolgozott bennem a kicsi ördög, teafőzés közben be voltam nagyon gerjedve, és már szinte meggyőztem magam, hogy kísérleti alanyként feláldozzam magam, hogy más viszonyának a megerősítése érdekében lógasam a farkam a csaj orra (esetleg szája) előtt. De végül a csaj oldotta meg a helyzetet, még mielőtt a tea kész lett volna, megállapította, hogy már lecsendesedett a zápor, most már indulhat.

Nem marasztaltam, pedig eléggé esett kint az eső.
#54   2011. 03. 12. szombat 19:27
dzivka dzivka
dzivkane. tudom lehurrogtok nem hiszitek talan meg tiltotok is pedig en igazat irok csak mivel kulfoldi szuletesu vagyok lehet primitiv fogalmazok. az utolso textre valo reakcio miat megfogadtam hogy tobbet nem irok de azert most megis megteszem.azota ugyanis kaptam egy kihagyhatatlan lehetoseget es tobb mint egy honapja egy nyolcfos noi brigadvezetoje es tolmacsakent magyarorszagon dolgozom,ez a lehetoseg az anyagiak miatt volt kihagyhatatlan havi 3500euro netto. szerintem hiba lett volna nem elfogadni ezt az allast.mar csak azert is mert a ceg ahol dolgozunk abban a varosban van ahonnan a ferjem szarmazik. ugyhogy nekem meg a szallasert se kell fizetnem ugyanis a ferjem szuleinel lakom.ez ketfelol is jo,elosszor is a koleganoim eleg sokat fizetnek a szallasert.nekem meg ingyen van ,a masik azota szinte naponta szeretkezhetek aposommal.
#53   2011. 01. 29. szombat 20:04
christiano christiano
Ebből látszik hogy nem voltál fiatalon szerelmes.
Zöldfülű koromban én sem láttam tovább az orromnál,és kihagytam ezt-azt.
Aztán tanultam az esetből,megkomolyodtam,most már nem hagyom ki a kinálkozó alkalmat!
(Ez egy válasz melpi81 üzenetére (2011. 01. 28. péntek 18:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 01. 28. péntek 18:49
Mit ne mondjak, tényleg júzer voltál smile
Én azt vallom, ha valaki egy ilyen lehetőséget kihagy, arra nem mentség az, hogy szerelmes volt. Magát a férfi nemet hozza szégyenbe !
#52   2011. 01. 29. szombat 12:59
melpi81 melpi81
Rádásul szegény lány biztos kint aludt a folyosón, metrt a szobájából ugye már kirakták. Szégyeld magad !
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 01. 28. péntek 17:01), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (761321)
2011. 01. 28. péntek 17:01
Valamikor réges-régen, boldogúlt ifjúkoromban, a munkám szólított az ország Keleti felébe.
Egy Panzióban voltam elszállásolva minden alkalommal. Idővel nagyon jó viszony alakult ki a szállásadóimmal, és egyszer csak azt vettem észre, hogy független és fiatal koromra tekintettel-szervezni kezdték az ottani facér leányokat számomra!
Tetszett a vidék, de nem szerettem volna az ottani leányzókban hiú ábrándokat kergetni, ezért sorra visszautasítottam az ajánlatokat!
Majd egyszer csak, szól a szállásadóm, hogy a fogadóba puccos-nekemvaló Pesti fehérnép költözött.
Egyszer ebéd alkalmával pont össze is futottunk, és meglátván földbe gyökerezett a lábam! Igazán szép teremtés volt!
Hevesen elkezdtem érdeklődni felőle!
Kiderűlt, hogy bizonyos időközönként ott alszik a fogadóban, mert a környék pékségeiben ellenőriz valamit.
Természetesen, másnapra "lezsírozták" a leányzot, mindketten tudtunk mindent a másikról! Ebben a háziaknak volt nagy segítsége!
Majd egy vacsora alkalmával egy asztalnál is ültünk, iszogattunk, beszélgettünk.
A vendéglős, látva rajtunk,hogy egymásra hangolódtunk, viccesen tudatta, hogy mivel mindketten egyedül vagyunk a kétágyas szobákban igazán összeköltözhetnénk, így egy szoba is felszabadulna!
Ezt akkor viccesen fogtuk fel sok jelentőséget nem tulajdonítottunk neki!
Majd éjfél tájban újra szóba kerűlt a dolog, és szerintem az alkolholnak is betudhatóan megállapodtunk, hogy Ő átköltözik hozzám még aznap este! (azért nem én hozzá, mert az én szobám az utcára nézett, és szerettem az autóm szemmel tartani)
Addigra már az asztal alatti ismerkedésen is túl voltunk! Közben az is kiderűlt, hogy otthon van barátja, és nekem is volt barátnőm- aki mára már a feleségem!
A lényeg:
Felmenve a szobáinkba, külön-külön, én gyors tusolásba és rakodásba kezdtem!
Talán a zuhanynak betudhatóan, de egy kicsik kijózanodva huppantam az ágyra. Majd a megbeszélt időben diszkrét kopogás következett. Fejemre húztam a párnát hogy ne halljam. Sokat nem várt, gondolom sejtette milyen beszari lettem!
Tudtam, hogy reggel korábban kel mint én, kikerülve még a reggelit is , gyorsan rendeztem a számlámat, és sajgó fejjel, másnaposan, életem legnagyobb kihagyott lehetőségével a hátam mögött távoztam!
Majd munkahelyet változtattam, és sajnos,azóta sem jártam azon a vidéken!
Utólag visszagondolva, egy barom voltam, de igaz akkor már fülig szerelmes a mostani páromba!
Hát ennyi ez én történetem pardon1
#51   2011. 01. 29. szombat 10:12
X Törölt felhasználó (784950)
jó nagy barom vagy! még olvasni is szar volt, de ne félj, majd az orrodra húzzák!
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 01. 28. péntek 17:01), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (761321)
2011. 01. 28. péntek 17:01
Valamikor réges-régen, boldogúlt ifjúkoromban, a munkám szólított az ország Keleti felébe.
Egy Panzióban voltam elszállásolva minden alkalommal. Idővel nagyon jó viszony alakult ki a szállásadóimmal, és egyszer csak azt vettem észre, hogy független és fiatal koromra tekintettel-szervezni kezdték az ottani facér leányokat számomra!
Tetszett a vidék, de nem szerettem volna az ottani leányzókban hiú ábrándokat kergetni, ezért sorra visszautasítottam az ajánlatokat!
Majd egyszer csak, szól a szállásadóm, hogy a fogadóba puccos-nekemvaló Pesti fehérnép költözött.
Egyszer ebéd alkalmával pont össze is futottunk, és meglátván földbe gyökerezett a lábam! Igazán szép teremtés volt!
Hevesen elkezdtem érdeklődni felőle!
Kiderűlt, hogy bizonyos időközönként ott alszik a fogadóban, mert a környék pékségeiben ellenőriz valamit.
Természetesen, másnapra "lezsírozták" a leányzot, mindketten tudtunk mindent a másikról! Ebben a háziaknak volt nagy segítsége!
Majd egy vacsora alkalmával egy asztalnál is ültünk, iszogattunk, beszélgettünk.
A vendéglős, látva rajtunk,hogy egymásra hangolódtunk, viccesen tudatta, hogy mivel mindketten egyedül vagyunk a kétágyas szobákban igazán összeköltözhetnénk, így egy szoba is felszabadulna!
Ezt akkor viccesen fogtuk fel sok jelentőséget nem tulajdonítottunk neki!
Majd éjfél tájban újra szóba kerűlt a dolog, és szerintem az alkolholnak is betudhatóan megállapodtunk, hogy Ő átköltözik hozzám még aznap este! (azért nem én hozzá, mert az én szobám az utcára nézett, és szerettem az autóm szemmel tartani)
Addigra már az asztal alatti ismerkedésen is túl voltunk! Közben az is kiderűlt, hogy otthon van barátja, és nekem is volt barátnőm- aki mára már a feleségem!
A lényeg:
Felmenve a szobáinkba, külön-külön, én gyors tusolásba és rakodásba kezdtem!
Talán a zuhanynak betudhatóan, de egy kicsik kijózanodva huppantam az ágyra. Majd a megbeszélt időben diszkrét kopogás következett. Fejemre húztam a párnát hogy ne halljam. Sokat nem várt, gondolom sejtette milyen beszari lettem!
Tudtam, hogy reggel korábban kel mint én, kikerülve még a reggelit is , gyorsan rendeztem a számlámat, és sajgó fejjel, másnaposan, életem legnagyobb kihagyott lehetőségével a hátam mögött távoztam!
Majd munkahelyet változtattam, és sajnos,azóta sem jártam azon a vidéken!
Utólag visszagondolva, egy barom voltam, de igaz akkor már fülig szerelmes a mostani páromba!
Hát ennyi ez én történetem pardon1
#50   2011. 01. 29. szombat 08:42
X Törölt felhasználó (764722)
Ezt hívják lelkiismeretnek, vagy szerelemnek. Ettől függetlenül lelkiismeretlenül az orrodra fogják koppintani az égiek. Nekem is több ilyen esetem volt (már bánom).
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 01. 28. péntek 17:01), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (761321)
2011. 01. 28. péntek 17:01
Valamikor réges-régen, boldogúlt ifjúkoromban, a munkám szólított az ország Keleti felébe.
Egy Panzióban voltam elszállásolva minden alkalommal. Idővel nagyon jó viszony alakult ki a szállásadóimmal, és egyszer csak azt vettem észre, hogy független és fiatal koromra tekintettel-szervezni kezdték az ottani facér leányokat számomra!
Tetszett a vidék, de nem szerettem volna az ottani leányzókban hiú ábrándokat kergetni, ezért sorra visszautasítottam az ajánlatokat!
Majd egyszer csak, szól a szállásadóm, hogy a fogadóba puccos-nekemvaló Pesti fehérnép költözött.
Egyszer ebéd alkalmával pont össze is futottunk, és meglátván földbe gyökerezett a lábam! Igazán szép teremtés volt!
Hevesen elkezdtem érdeklődni felőle!
Kiderűlt, hogy bizonyos időközönként ott alszik a fogadóban, mert a környék pékségeiben ellenőriz valamit.
Természetesen, másnapra "lezsírozták" a leányzot, mindketten tudtunk mindent a másikról! Ebben a háziaknak volt nagy segítsége!
Majd egy vacsora alkalmával egy asztalnál is ültünk, iszogattunk, beszélgettünk.
A vendéglős, látva rajtunk,hogy egymásra hangolódtunk, viccesen tudatta, hogy mivel mindketten egyedül vagyunk a kétágyas szobákban igazán összeköltözhetnénk, így egy szoba is felszabadulna!
Ezt akkor viccesen fogtuk fel sok jelentőséget nem tulajdonítottunk neki!
Majd éjfél tájban újra szóba kerűlt a dolog, és szerintem az alkolholnak is betudhatóan megállapodtunk, hogy Ő átköltözik hozzám még aznap este! (azért nem én hozzá, mert az én szobám az utcára nézett, és szerettem az autóm szemmel tartani)
Addigra már az asztal alatti ismerkedésen is túl voltunk! Közben az is kiderűlt, hogy otthon van barátja, és nekem is volt barátnőm- aki mára már a feleségem!
A lényeg:
Felmenve a szobáinkba, külön-külön, én gyors tusolásba és rakodásba kezdtem!
Talán a zuhanynak betudhatóan, de egy kicsik kijózanodva huppantam az ágyra. Majd a megbeszélt időben diszkrét kopogás következett. Fejemre húztam a párnát hogy ne halljam. Sokat nem várt, gondolom sejtette milyen beszari lettem!
Tudtam, hogy reggel korábban kel mint én, kikerülve még a reggelit is , gyorsan rendeztem a számlámat, és sajgó fejjel, másnaposan, életem legnagyobb kihagyott lehetőségével a hátam mögött távoztam!
Majd munkahelyet változtattam, és sajnos,azóta sem jártam azon a vidéken!
Utólag visszagondolva, egy barom voltam, de igaz akkor már fülig szerelmes a mostani páromba!
Hát ennyi ez én történetem pardon1
#49   2011. 01. 28. péntek 18:49
melpi81 melpi81
Mit ne mondjak, tényleg júzer voltál smile
Én azt vallom, ha valaki egy ilyen lehetőséget kihagy, arra nem mentség az, hogy szerelmes volt. Magát a férfi nemet hozza szégyenbe !
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 01. 28. péntek 17:01), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (761321)
2011. 01. 28. péntek 17:01
Valamikor réges-régen, boldogúlt ifjúkoromban, a munkám szólított az ország Keleti felébe.
Egy Panzióban voltam elszállásolva minden alkalommal. Idővel nagyon jó viszony alakult ki a szállásadóimmal, és egyszer csak azt vettem észre, hogy független és fiatal koromra tekintettel-szervezni kezdték az ottani facér leányokat számomra!
Tetszett a vidék, de nem szerettem volna az ottani leányzókban hiú ábrándokat kergetni, ezért sorra visszautasítottam az ajánlatokat!
Majd egyszer csak, szól a szállásadóm, hogy a fogadóba puccos-nekemvaló Pesti fehérnép költözött.
Egyszer ebéd alkalmával pont össze is futottunk, és meglátván földbe gyökerezett a lábam! Igazán szép teremtés volt!
Hevesen elkezdtem érdeklődni felőle!
Kiderűlt, hogy bizonyos időközönként ott alszik a fogadóban, mert a környék pékségeiben ellenőriz valamit.
Természetesen, másnapra "lezsírozták" a leányzot, mindketten tudtunk mindent a másikról! Ebben a háziaknak volt nagy segítsége!
Majd egy vacsora alkalmával egy asztalnál is ültünk, iszogattunk, beszélgettünk.
A vendéglős, látva rajtunk,hogy egymásra hangolódtunk, viccesen tudatta, hogy mivel mindketten egyedül vagyunk a kétágyas szobákban igazán összeköltözhetnénk, így egy szoba is felszabadulna!
Ezt akkor viccesen fogtuk fel sok jelentőséget nem tulajdonítottunk neki!
Majd éjfél tájban újra szóba kerűlt a dolog, és szerintem az alkolholnak is betudhatóan megállapodtunk, hogy Ő átköltözik hozzám még aznap este! (azért nem én hozzá, mert az én szobám az utcára nézett, és szerettem az autóm szemmel tartani)
Addigra már az asztal alatti ismerkedésen is túl voltunk! Közben az is kiderűlt, hogy otthon van barátja, és nekem is volt barátnőm- aki mára már a feleségem!
A lényeg:
Felmenve a szobáinkba, külön-külön, én gyors tusolásba és rakodásba kezdtem!
Talán a zuhanynak betudhatóan, de egy kicsik kijózanodva huppantam az ágyra. Majd a megbeszélt időben diszkrét kopogás következett. Fejemre húztam a párnát hogy ne halljam. Sokat nem várt, gondolom sejtette milyen beszari lettem!
Tudtam, hogy reggel korábban kel mint én, kikerülve még a reggelit is , gyorsan rendeztem a számlámat, és sajgó fejjel, másnaposan, életem legnagyobb kihagyott lehetőségével a hátam mögött távoztam!
Majd munkahelyet változtattam, és sajnos,azóta sem jártam azon a vidéken!
Utólag visszagondolva, egy barom voltam, de igaz akkor már fülig szerelmes a mostani páromba!
Hát ennyi ez én történetem pardon1
#48   2011. 01. 28. péntek 17:01
X Törölt felhasználó (761321)
Valamikor réges-régen, boldogúlt ifjúkoromban, a munkám szólított az ország Keleti felébe.
Egy Panzióban voltam elszállásolva minden alkalommal. Idővel nagyon jó viszony alakult ki a szállásadóimmal, és egyszer csak azt vettem észre, hogy független és fiatal koromra tekintettel-szervezni kezdték az ottani facér leányokat számomra!
Tetszett a vidék, de nem szerettem volna az ottani leányzókban hiú ábrándokat kergetni, ezért sorra visszautasítottam az ajánlatokat!
Majd egyszer csak, szól a szállásadóm, hogy a fogadóba puccos-nekemvaló Pesti fehérnép költözött.
Egyszer ebéd alkalmával pont össze is futottunk, és meglátván földbe gyökerezett a lábam! Igazán szép teremtés volt!
Hevesen elkezdtem érdeklődni felőle!
Kiderűlt, hogy bizonyos időközönként ott alszik a fogadóban, mert a környék pékségeiben ellenőriz valamit.
Természetesen, másnapra "lezsírozták" a leányzot, mindketten tudtunk mindent a másikról! Ebben a háziaknak volt nagy segítsége!
Majd egy vacsora alkalmával egy asztalnál is ültünk, iszogattunk, beszélgettünk.
A vendéglős, látva rajtunk,hogy egymásra hangolódtunk, viccesen tudatta, hogy mivel mindketten egyedül vagyunk a kétágyas szobákban igazán összeköltözhetnénk, így egy szoba is felszabadulna!
Ezt akkor viccesen fogtuk fel sok jelentőséget nem tulajdonítottunk neki!
Majd éjfél tájban újra szóba kerűlt a dolog, és szerintem az alkolholnak is betudhatóan megállapodtunk, hogy Ő átköltözik hozzám még aznap este! (azért nem én hozzá, mert az én szobám az utcára nézett, és szerettem az autóm szemmel tartani)
Addigra már az asztal alatti ismerkedésen is túl voltunk! Közben az is kiderűlt, hogy otthon van barátja, és nekem is volt barátnőm- aki mára már a feleségem!
A lényeg:
Felmenve a szobáinkba, külön-külön, én gyors tusolásba és rakodásba kezdtem!
Talán a zuhanynak betudhatóan, de egy kicsik kijózanodva huppantam az ágyra. Majd a megbeszélt időben diszkrét kopogás következett. Fejemre húztam a párnát hogy ne halljam. Sokat nem várt, gondolom sejtette milyen beszari lettem!
Tudtam, hogy reggel korábban kel mint én, kikerülve még a reggelit is , gyorsan rendeztem a számlámat, és sajgó fejjel, másnaposan, életem legnagyobb kihagyott lehetőségével a hátam mögött távoztam!
Majd munkahelyet változtattam, és sajnos,azóta sem jártam azon a vidéken!
Utólag visszagondolva, egy barom voltam, de igaz akkor már fülig szerelmes a mostani páromba!
Hát ennyi ez én történetem pardon1
#47   2011. 01. 27. csütörtök 16:25
X Törölt felhasználó (760203)
A házmester lány kifelyezést, csak jelképesen kell értelmezni! Egy régi Moldova novellából kölcsönöztem!
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 01. 27. csütörtök 16:15), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (784950)
2011. 01. 27. csütörtök 16:15
pontosan értem miről írsz - magam is házmester vagyok és leányom is van! úgy néz ki, a házmesterek leányait mindig a lépcsőházban dugják meg, az én borbálámmal is ez történt, ám én résen voltam, rajtakaptam a bitangot, aki nős volt és idősebb is jóval! nem menekült, el kellett vennie az én borbálámat! annyira sikeres a frigy, hogy már a 3. unokát szülik nekem, de nem bánom, mert mind csodaszép gyermek - bár a vejemre egyik se hasonlít....szóval kedves zozo46, dugjál csak a lépcsőházban, majd rábaszol 1x!
#46   2011. 01. 27. csütörtök 16:15
X Törölt felhasználó (784950)
pontosan értem miről írsz - magam is házmester vagyok és leányom is van! úgy néz ki, a házmesterek leányait mindig a lépcsőházban dugják meg, az én borbálámmal is ez történt, ám én résen voltam, rajtakaptam a bitangot, aki nős volt és idősebb is jóval! nem menekült, el kellett vennie az én borbálámat! annyira sikeres a frigy, hogy már a 3. unokát szülik nekem, de nem bánom, mert mind csodaszép gyermek - bár a vejemre egyik se hasonlít....szóval kedves zozo46, dugjál csak a lépcsőházban, majd rábaszol 1x!
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 01. 27. csütörtök 16:02), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (760203)
2011. 01. 27. csütörtök 16:02
A bizonyítási kényszer, sajnos néha kellemetlen helyzetbe tudja hozn az embert! Ilyenkor azt mondják, latulj el, ne stresszelj! persze mondani könnyű, de megtenni...annál nehezebb, amikor azt figyeled, hogy megmoccan e ott valami! Azt hiszem nagyon sokunknak volt hasonló esete, sajnos mindíg olyankor amikor nagyon akarunk... érdekes a házmester ribanc lányával akit a lépcsőházban dugtunk meg ott sosem volt probléma!
#45   2011. 01. 27. csütörtök 16:02
X Törölt felhasználó (760203)
A bizonyítási kényszer, sajnos néha kellemetlen helyzetbe tudja hozn az embert! Ilyenkor azt mondják, latulj el, ne stresszelj! persze mondani könnyű, de megtenni...annál nehezebb, amikor azt figyeled, hogy megmoccan e ott valami! Azt hiszem nagyon sokunknak volt hasonló esete, sajnos mindíg olyankor amikor nagyon akarunk... érdekes a házmester ribanc lányával akit a lépcsőházban dugtunk meg ott sosem volt probléma!
(Ez egy válasz melpi81 üzenetére (2011. 01. 26. szerda 13:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 01. 26. szerda 13:32
Kb. 1 éve felszedtem egy diszkóban egy csajt. Szőke, vadóc, tőlem 2 évvel idősebb , csöcsös-faros, nőies, miniszoknya, hosszú tűsarkú, tűorrú bőrcsizma, tpikus esetem volt. Nagyon be voltunk piálva, rögtön egymásra is hangolódtunk, én is az esete voltam, ez egyből látszott.
Kb. 20 perc után mondta is, ha vége a bulinak, menjek fel hozzá, csinál egy kávét, persze felcsillant a szemem , vissza is fogtam magamat ivászat téren. Hazasétáltunk, ill. támolyogtunk, neki törte a lábát a csizma, én sokszor a karjaimban vittem, forrott közöttünk a levegő.
Felérve hozzá, egyből egymásnak estünk. Ekkorra már kicsit józanodott, mondta, hogy neki van barátja, kint melózik külföldön, 3 hét múlva hazajön végleg, és akkor egybeköltöznek,ő nem csalhatja most meg.
Egyik kezével tolt el magától, a másikkal magára húzott, közben végig jajgatott, hogy nem teheti meg, nem szabad, de közben már ujjazta magát, úgy tüzelt, hogy hihetetlen. Én csókoltam, ahol értem, az isten is egymásnak teremtett minket, éreztük mind a ketten.
Aztán bekövetkezett az, ami minden férfi legrosszabb rémálmában: nem állt fel a farkam. Hogy a sok piától, vagy a hihetetlen vágytól minden vér az agyamba ment, a farkam helyett, nem tudom a mai napig mi lehetett a gond.
Őt ujjaztam, nyaltam, ahol értem csókoltam, kb. 2 percenként elélvezett. Az első és az utolsó élvezése (kb. a 5-6.) akkora volt, hogy beleszédült, ha nem fogom meg leesett volna az ágyról.
Próbált felszopni is, de semmi, meg sem mozdult a jancsi. Ekkor már bőven világos volt, megbeszéltük, hogy alszunk egy kicsit, aztán majd "reggel". Elaludt a karjaimban, én meg végig a farkamat próbáltam felállítani magamnak, hogy ilyen nincs, nem történhet meg. Persze reggel sem állt fel. Megpróbáltam humorosn felfogni és a piára fogni az egészet, szerencsére ő is megértő volt. Búcsúzásnál elkérte a számom, hogy addig találkozzunk még, míg haza nem jön a párja külföldről.
Napi szinten tartottuk a kapcsolatot msn-en, sms-en, miegymáson, hogy bepótoljuk azt az éjszakát, persze nem lett belőle semmi. Elmondta, hogy nagyon akarja, de józanul egyszerűen nem képes megtenni a barátja miatt. Aztán eltelt a 3 hét és megszakadt minden kapcsolat.....
Én amai napig nem tudom elfelejteni azt az éjszakát, el sem tudom képzelni, mi lett volna , ha feláll a farkam......így is életem egyik legmeghatározóbb szexuális élménye volt.
Érdekes, hogy se előtte, se utána nem volt merevedési roblémám, legalábbis ilyen szintű soha, piától függetlenül.
Veletek történt hasonló ?
#44   2011. 01. 26. szerda 13:32
melpi81 melpi81
Kb. 1 éve felszedtem egy diszkóban egy csajt. Szőke, vadóc, tőlem 2 évvel idősebb , csöcsös-faros, nőies, miniszoknya, hosszú tűsarkú, tűorrú bőrcsizma, tpikus esetem volt. Nagyon be voltunk piálva, rögtön egymásra is hangolódtunk, én is az esete voltam, ez egyből látszott.
Kb. 20 perc után mondta is, ha vége a bulinak, menjek fel hozzá, csinál egy kávét, persze felcsillant a szemem , vissza is fogtam magamat ivászat téren. Hazasétáltunk, ill. támolyogtunk, neki törte a lábát a csizma, én sokszor a karjaimban vittem, forrott közöttünk a levegő.
Felérve hozzá, egyből egymásnak estünk. Ekkorra már kicsit józanodott, mondta, hogy neki van barátja, kint melózik külföldön, 3 hét múlva hazajön végleg, és akkor egybeköltöznek,ő nem csalhatja most meg.
Egyik kezével tolt el magától, a másikkal magára húzott, közben végig jajgatott, hogy nem teheti meg, nem szabad, de közben már ujjazta magát, úgy tüzelt, hogy hihetetlen. Én csókoltam, ahol értem, az isten is egymásnak teremtett minket, éreztük mind a ketten.
Aztán bekövetkezett az, ami minden férfi legrosszabb rémálmában: nem állt fel a farkam. Hogy a sok piától, vagy a hihetetlen vágytól minden vér az agyamba ment, a farkam helyett, nem tudom a mai napig mi lehetett a gond.
Őt ujjaztam, nyaltam, ahol értem csókoltam, kb. 2 percenként elélvezett. Az első és az utolsó élvezése (kb. a 5-6.) akkora volt, hogy beleszédült, ha nem fogom meg leesett volna az ágyról.
Próbált felszopni is, de semmi, meg sem mozdult a jancsi. Ekkor már bőven világos volt, megbeszéltük, hogy alszunk egy kicsit, aztán majd "reggel". Elaludt a karjaimban, én meg végig a farkamat próbáltam felállítani magamnak, hogy ilyen nincs, nem történhet meg. Persze reggel sem állt fel. Megpróbáltam humorosn felfogni és a piára fogni az egészet, szerencsére ő is megértő volt. Búcsúzásnál elkérte a számom, hogy addig találkozzunk még, míg haza nem jön a párja külföldről.
Napi szinten tartottuk a kapcsolatot msn-en, sms-en, miegymáson, hogy bepótoljuk azt az éjszakát, persze nem lett belőle semmi. Elmondta, hogy nagyon akarja, de józanul egyszerűen nem képes megtenni a barátja miatt. Aztán eltelt a 3 hét és megszakadt minden kapcsolat.....
Én amai napig nem tudom elfelejteni azt az éjszakát, el sem tudom képzelni, mi lett volna , ha feláll a farkam......így is életem egyik legmeghatározóbb szexuális élménye volt.
Érdekes, hogy se előtte, se utána nem volt merevedési roblémám, legalábbis ilyen szintű soha, piától függetlenül.
Veletek történt hasonló ?
#43   2011. 01. 25. kedd 15:51
X Törölt felhasználó (760203)
azt hiszem mindenkinek voltak és lesznek kihagyott lehetőségei! Velem tavaly történt meg a következő! Már vagy tíz éve nagyon rá vagyok kattanva a nejem egyik barátnőjére! Már többször is célozgattam, hogy nagyon kívánom, amit ő nevetve vesz mindíg tudomásul! ha a nejem nem látja akkor símogatom a mellét de még a punciját is és ő nem tiltakozik!, de soha nem adott még alkalmat arra, hogy intim együttlétre kerüljön sor! Nemrég feljött hozzánk látogatóba, de nem tudta, hogy a párom 5 napra elutazott! Nem akartam ajtóstól rohanni a házba, ezért elkezdtünk beszélgetni és közben borozgattunk is. A hangulat egyre vidámabb lett. Megittunk két üveg bort! Aztán mentünk lefeküdni. Levetkőztem és őt is sikerült meztelenre vetkőztetnem, elkezdtem fínoman erotikusan maszírozni, de mire "oda" jutottam volna, nagyon rosszul lett az elfogyasztott bortól!
Esápadt, kiverte a víz és hányt is!
Mondanom sem kell a szeretkezésből nem lett semmi!
Másnap reggel, még mindíg émelyegve ment dolgozni!
Tanulság!!! Ne itassuk le a nőt, mert fiaskó lesz a vége!!
#42   2011. 01. 08. szombat 19:13
X Törölt felhasználó (313892)
szerintem kimaradt de a barátom felesége volt nem tudom benne lett volna de nem kezdeményeztem de jo lett volna hehe
#41   2010. 12. 30. csütörtök 22:47
Borzongás Borzongás
Ezen mekkorát vigyorogtam!!! smile teljesen jól írod...látom magam előtt ahogy biccentget jobbra-balra "ragyogó" arccal persze!!...és az milyen, ahogy a férj a neje redvás, gecis hálóingében, bugyijában flangál - jó hogy egy méretű emberpár- , fotózgat miközben a nemnormális az apóssal "szeretkezik" ???..mit csinál????? ennyi baromságot!!! kész beszarás úgy ahogy van az egész...nem is értem mit keres itt ez az írás??? max fantáziálgatás!!! de annak sem valami élvezhető változata...
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 12. 30. csütörtök 16:27), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1421)
2010. 12. 30. csütörtök 16:27
"a gyerekeknek is jó reggelt kívánt"???? vagy azok addig vajon hol is voltak míg a gecis arcával futkosott a lakásba (halba), és köszöngetett a családnak nyes
bakker ezt a kamut!!!! ADMINOK riadó!!!!
#40   2010. 12. 30. csütörtök 16:27
X Törölt felhasználó (1421)
"a gyerekeknek is jó reggelt kívánt"???? vagy azok addig vajon hol is voltak míg a gecis arcával futkosott a lakásba (halba), és köszöngetett a családnak nyes
bakker ezt a kamut!!!! ADMINOK riadó!!!!
(Ez egy válasz dzivka üzenetére (2010. 12. 29. szerda 19:39), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 12. 29. szerda 19:39
dzivkane; se neked se masnak nem muszaj elhinni mindenki azt hisz amit akar
#39   2010. 12. 30. csütörtök 16:10
zorn zorn
Tudnék én fogalmazni szivem szerint jóval durvábban de akkor tiltanak én az ilyet kizárnám örökre.
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 12. 30. csütörtök 14:13), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2010. 12. 30. csütörtök 14:13
- ha kitalálta a történetet (amire nagy az esély), akkor nem csodálkozom
- ha valós akkor sem csodálkozom

eddigi írásait olvasva is az jött le, hogy nem teljesen tiszta személylel állunk szemben, a nagy részének kamuszaga van, ő mindent megélt már, meg stb.
amit leírt az lehet igaz is, hisz manapság minden elképzelhető, de hogy a családtagok ilyen szinten benen vannak azt nem hiszem el.
főleg, hogy mindig dzikáné irogat. szerintem egy skizofrén aberrált személy bújik meg a nick mögött. ezt már régóta gyanítom.
#38   2010. 12. 30. csütörtök 14:13
X Törölt felhasználó (69371)
- ha kitalálta a történetet (amire nagy az esély), akkor nem csodálkozom
- ha valós akkor sem csodálkozom

eddigi írásait olvasva is az jött le, hogy nem teljesen tiszta személylel állunk szemben, a nagy részének kamuszaga van, ő mindent megélt már, meg stb.
amit leírt az lehet igaz is, hisz manapság minden elképzelhető, de hogy a családtagok ilyen szinten benen vannak azt nem hiszem el.
főleg, hogy mindig dzikáné irogat. szerintem egy skizofrén aberrált személy bújik meg a nick mögött. ezt már régóta gyanítom.
(Ez egy válasz zorn üzenetére (2010. 12. 30. csütörtök 10:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 12. 30. csütörtök 10:31
Persze , hogy mindenki azt hisz amit akar ! Én példul azt hiszem ,hogy te orvosi eset vagy.
 
1 2 3 4
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2009. 08. 07. péntek
Üzenetek: 77db
Utolsó üzenet: 2022. 11. 25. péntek
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!