Sündisznó topic
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 5 6 7 8
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#40   2005. 10. 14. péntek 20:54
X Törölt felhasználó (9148)
ime....mire kell ugyelni....hatad mogott mit alkot az a kedves, mindenki altal uldozott BRIGITTA:
Kedves Barni79!

Nekem nagyon tetszett és most még jobban tetszik a remekbeszabott két négysorosod. :) Nem állom meg, hogy ne idézzem:

Négysoros

Ó, drága Hattyúm, te szende lény,
míves ajakid csőrként kelepelnek,
tollruhád illő angyal-lepelnek,
hát hogy lehetsz ilyen nagy tehén?

Négysoros
(Q. mladi pan emlékkönyvébe)

Ha szólsz, röfögve világgá böffen
fitt koponyádból az agyhalál:
nyáladzva nyísz, s a virtuálcsöndben
elmécskéd végsőt ejakulál...

Nem tehetek róla, de mesteri ábrázolás mindkét négysorosod. :)))))) Azonnal felismertem bennük Audrey-t és q_more_d malacot. A fiatalok éppen a mézesheteiket töltik, s igazán érdekes lehet a hattyú és a malac násza.

A versed sajnos szegény Audrey agyára ment. :( Hiába, nem könnyű egy malac párjának lenni, meg nehéz a magyar nyelv, főleg a költészeté. Műremeked annyira kiváltotta Audrey rosszallását, hogy tegnapelőtt meglátta a nevemet a társalgóban és belépett bájcsevegni. Nagyon kedvesen viselkedett, igazi finom dáma módjára. Bájosan közölte velem, hogy a tehénnek nincs csőre! :))))))) Képzelheted, ez a tudományos felfedezés mennyire meglepett. Holnap írok is az Akadémiának, hogy ezt a felfedezést ezentúl Audrey törvénynek nevezzék. Nos, a forradalmi felfedezés hírére mit is felelhettem volna? Csak ennyi telt ki tőlem: "- No és a libának?" Ez az ártatlan kérdés segített Audrey-nak kibontakoztatni önmagából a benne rejlő nagyvilági dámát. Olyan szitok és átoközönt zúdított rám holmi repedtsarkú módjára fenyegetésekkel tarkítva, hogy a nevetéstől megfájdult a rekeszizmom. Azonnal rendeltem neki magisztrális humorérzéket, de már elkéstem vele, mert döngve becsapta maga mögött a társalgó ajtaját. A mennyezet megrepedt, a vakolat hatalmas darabokban hullott alá. :))))))

Azt hiszem, hogy kénytelen leszek Audrey-t felvilágosítani, hogy a liba igenis szép és hasznos állat, főleg a bábolnai májlúd. A vadliba, az Anser Anser meg egyenesen a madárvilág okosa. A régi rómaiak még a Capitoliumra is emléket állítottak a libáknak. Azt is állíthatom, hogy a liba felpucolva, darabokra szelve, régi öntöttvas fedeles lábosban pirosra, ropogósra sütve felséges eledel! A liba tehát mindenképpen hasznosabb a hattyúnál. Audrey avatar ikonja inkább libát mintáz, bár ő hattyúnak képzeli magát, pedig a ki a fene látott már káromkodó hattyút?

Puszil: Brigitta
#39   2005. 10. 14. péntek 17:23
Honusz Honusz
SÜNDISZNÓ
eplus2 violent
#38   2005. 09. 17. szombat 07:04
q.more.d q.more.d
nincs rá sükségem te na gyon okos genied hihetetlen :) csak a baj hogy ezen információ évek óta nyilvános :)
#37   2005. 09. 16. péntek 19:47
q.more.d q.more.d
http://www.visualchat.hu/ talán itt kéne :)
(Ez egy válasz X üzenetére (2005. 09. 16. péntek 19:29), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (9148)
2005. 09. 16. péntek 19:29
Talán erős kifejezés a kiközösítés...mert Téged kedves T2005HK..nem lehet....pofátlanul pofázol bele mindenbe és köpködsz mindenkit...a röhej, hogy már csak magaddal vagy jóban..

Tom,
tudod jobb is ez így...szerintem keresnünk kellene valami más nyugalmasabb helyett, ahol az ilyen őrülteknek esélyt nem sem adnak..

audrey
#36   2005. 09. 16. péntek 19:29
X Törölt felhasználó (9148)
Talán erős kifejezés a kiközösítés...mert Téged kedves T2005HK..nem lehet....pofátlanul pofázol bele mindenbe és köpködsz mindenkit...a röhej, hogy már csak magaddal vagy jóban..

Tom,
tudod jobb is ez így...szerintem keresnünk kellene valami más nyugalmasabb helyett, ahol az ilyen őrülteknek esélyt nem sem adnak..

audrey
#35   2005. 09. 15. csütörtök 18:15
ZENO1 ZENO1 VIP
.
#34   2005. 08. 18. csütörtök 08:08
ZENO1 ZENO1
#33   2005. 08. 10. szerda 17:32
Moncy Moncy
Hahhhó! De rég "láttalak" úgy eltűntél... rem. minden oké... wave
#32   2005. 08. 09. kedd 19:38
ZENO1 ZENO1
Barni!
Remélem nem a hegesztő apaarátok -ról van szó?
-Csak, mert nem értek Kinai-ul.
Csá!
#31   2005. 08. 09. kedd 13:44
ZENO1 ZENO1
"nem kezdek el a heggesztőaparátok tulajdonságairól vakelni mert az nem odaillő téma!!"
Üdv!
#30   2005. 08. 09. kedd 06:36
q.more.d q.more.d
wave wave wave wave Szia Brigitta még mindig fura tájszólással beszéled az oroszt ;)
#29   2005. 08. 08. hétfő 20:46
q.more.d q.more.d
Á faxod égyén lóhúst tüllem aztán még a faxodra is írkáható nem vagyok én operátior vagy mi a rák Csák engem haggyá lógni a pellengéren :)
#28   2005. 08. 08. hétfő 18:35
q.more.d q.more.d
Izérajder öcsém :) óvastam mindönt de hidegen hagy lepereg rólam mint szalonnárú a víz :)
#27   2005. 08. 08. hétfő 18:34
q.more.d q.more.d
Te mint mindig megfontolt és tárgyilagos vagy:)
És anyatigrisként állsz a Wadmalac oldalára Édes vagy de én ezen igazán jól szórakozom :)
(Ez egy válasz katta2 üzenetére (2005. 08. 08. hétfő 09:24), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 08. 08. hétfő 09:24
Hello Brigi...bocs...nekem semmi bajom veled..de ez irto russzul áll neked...és ezt csak a q_more-tol olvassuk szivesen!!!!!

Üdv.Kata
#26   2005. 08. 08. hétfő 18:33
q.more.d q.more.d
Baxalak a falhó bammeg Má megen kóstógacc? Nem tanítt meg ídösanyád a jómodorra? bár ártó szándék annyi sincs bennem mint a maszületett barikában de azé a faxodra csaphatná égy 145kilós páncílszekrény ajtócskát :)
#25   2005. 08. 08. hétfő 09:24
katta2 katta2
Hello Brigi...bocs...nekem semmi bajom veled..de ez irto russzul áll neked...és ezt csak a q_more-tol olvassuk szivesen!!!!!

Üdv.Kata
#24   2005. 08. 08. hétfő 06:43
q.more.d q.more.d
Te agyoniskolázott helyesíróbajnok én sem itt töltöm a napjaimat csak veszem a fáradtságot hogy a témába vágóan "fikázzak" és a tejszínhabos szexdesszert című topicban nem kezdek el a heggesztőaparátok tulajdonságairól vakelni mert az nem odaillő téma!!
Remélem érted miről nyomom a rizsát kiscsávó?
Ha netán mégsem hát akkor sajnálattal kell látnom csökkent értelmi képességű egyénnel állok szemben akivel nem lehet ill. nem érdemes értelmes társalgásba ill. vitába [fikázásba] bonyolodni :)

"....csak a lényeget mond tata ami a papirra van írva....." :)))
#23   2005. 08. 07. vasárnap 19:15
q.more.d q.more.d
FAXÍVÓK EZ ITT NEM A SÜNÖK NÉPSZERŰSÍTÉSÉT ELŐSEGÍTŐ TOPIC HANEM EGY VÉLEMÉNY NYÍLVÁNÍTÓ!!!!!!!

eGGYI ERŐVEL LEHETNE A CÍME BAKKFITTY TYÜTYME TÖKGÁZ BAXXAMEG ALÁRENDELT GÁGÁG LÓFÜTTY STB. ITT CSAK A ALÉNYEG AZ AMI AZ ELSŐ HOZZÁSZÓLÁSBAN MEGÍRATOTT HA NEM VESZITEK A FÁRADTSÁGOT A TOPIC TÉMÁJÁNAK MEGISMERÉSÉHEZ AKKOR FÉLREMEGY A TÉMA ÉS AZ UTÓLAG JÖVÖK NEM TUDJÁK HÁNYAS A DZSEKI :)

PÁ PUPÁKOK ;)
#22   2005. 07. 28. csütörtök 22:03
tökgyalu tökgyalu
Az újszülött sünök rózsaszínűek, fehér, puha tüskékkel, amelyek néhány nap alatt keményednek meg.
#21   2005. 07. 28. csütörtök 16:30
Kollinsz Kollinsz
Csak egy apróság: a sünök háborgatása egy praktikus okból is ellenjavallot, mivel meglehetQsen sok "lakója" van. És hát mi emberek nehezen toleráljuk a bolhákat.
 
... 5 6 7 8
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: q.more.d q.more.d
Nyitás ideje: 2005. 06. 27. hétfő
Üzenetek: 160db
Utolsó üzenet: 2010. 10. 25. hétfő
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!