Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.
Csak tapasztalatokat és élményeket írjatok ide, reklámnak és áraknak és randi megbeszélésnek ITT NINCS helye!

http://www.goldengate.hu/forum/tema/141392-Szexmozi-ossze-futunk

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#1259   2024. 04. 04. csütörtök 23:04
Jokerotti Jokerotti
Van még ilyen? :o hol? Én csak németben voltam sexshopok alatt
#1258   2024. 04. 04. csütörtök 22:48
BenoK BenoK
Kedves Neven,
jó kis izgalmas történetet írtál le. Szívesen átéltem volna én is.
(Ez egy válasz neven üzenetére (2011. 02. 22. kedd 12:39), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 02. 22. kedd 12:39
Kedves Veronika és akiket még érdekel a téma.
Az élet úgy hozta,hogy az utóbbi pár évben egymás után ,két ,igen nyitott belevaló barátnőt adott a sors.
Engem mindig is érdekelt a mások előtti szeretkezés,csak oda partner is kell ugyebár.
Mikor még annó tudomásomra jutott a Radnóti utcán lévő glory -club,meg egyáltalán hogy ilyen helyek léteznek,persze engem is hajtott a vérem és kíváncsiságból elmentem szétnézni.
Mit mondjak először az ember meghökken,utána felocsúdik felteszi magának a kérdést mit keres itt,azután átveszi a hely hangulatát és beindul.
Persze azonnal elvittem a barátnőmet is,hosszú-hosszú rábeszélések árán,de elmentünk.
Azonnal ki akart menni és totál aberáltnak estem ki.Egy kis türelem, beszélgetés meg persze idő után lassan odáig jutottunk,hogy elkezdtünk egymással foglalkozni és nem zavart hogy vannak körülöttünk.
Becsábítottam egy olyan kis fülkébe, ami józanul vagyis míg az ember fiát lányát nem hajtja a vágy, eléggé visszataszító meg olyan kis lyukak is vannak az oldalán,és ott folytattuk amit kint elkezdtünk.
A lyukakban azonnal hímtagok jelentek meg,ami érdekes módon a barátnőmet egyáltalán nem zavarta,és egy idő után mikor már az önkontrollt átvette a szenvedély és a gyönyör el is kezdte őket simogatni.Pár srácot ily módon vagyis kézzel sikerült eljuttatni az orgazmusig amíg én vadul szeretkeztem vele.
Mit mondjak abszolút beindultam a látványtól,hogy más farkat markolászik , húzogat.
Utána sokat beszélgettünk,ebben neki mi volt a jó és meddig ment volna el.
Először is az izgatta fel, hogy én fene mód beindultam és az hogy az ő kis játéka milyen hatással volt rám.
Ha a környezet , fények ,emberek megfelelőek tovább is elmehetet volna,mondjuk egy bunkó beszólás nagyon le tudja lombozni az embert.
Ilyen helyen legyen az sexmozi,swinger-cub az a tapasztalat,hogy senki nem erőszakoskodik,nem lépi át az illető pár által állított határokat,tehát ha valakit izgat az együttlét közszemlére tétele ezeken a helyeken át tudja élni,nem kell szívbajosnak lenni.
Azóta, igaz mostanában jóval kevesebb alkalommal,voltunk már hasonló helyeken,swinger clubban,sexmoziban,
és színt vitt a szexuális életünkbe.Az első pár alkalommal nem kell azonnal beleugrani a közepébe egy kicsit visszafogottabban játszani,és ha ezek után úgymond józanul is a tükörbe tud az ember nézni,és van belső késztetés, tovább lehet menni,senki sem sérül és a kapcsolat is megmarad.
Kedves Veronika tapasztalatból mondom nyugodtan elmehettek szórakozni,aki egy kicsit rámenősebb és nektek nem felel meg ,határozottan le lehet állítani,ez a tapasztalat.
Üdvözlettel Neven
#1257   2024. 02. 02. péntek 21:50
EnJoyMiskolc EnJoyMiskolc
#1256   2024. 02. 02. péntek 07:17
kerek popsi kerek popsi
Hajdú-Borsodban van?
#1255   2024. 02. 02. péntek 07:06
ferko60 ferko60
Sziasztok! Van délelőtt nyitva szexmozi? Megnézném, még sosem voltam.
#1254   2023. 02. 11. szombat 10:13
zsozs70 zsozs70
Én szívesen szopnék szopatnek ott
Hogy lehet oda bejutni és akciozni?
#1253   2023. 02. 08. szerda 20:04
bujagondolatok bujagondolatok
Félelmetes ,de egyben izgalmas is nagyon,Magyarországon nem mernék menni,de Németországban volt szerencsém kipróbálni,amikor először mentem,fogalmam nem volt róla hogy mire vállalkozom smile Még a wécében sem hagytak békén smile
#1252   2023. 02. 05. vasárnap 09:52
viking1988 viking1988
Én fiatalon mikor nem volt párom, néha lementem egy kis szex reményében. Sajnos hölgyet sosem találtam lent, viszonteladó Nagyon jókat masztiztam. Srácok voltak bőven. Többször is odaültek mellém, és együtt vertük ki. Más nem volt sosem, de baromira izgató volt a csoportos maszti. Volt persze olyan is hogy néhányan kölcsönös orállal kényeztették egymást, a bevállalósabbak a kivetítő előtt,hogy mindenki lássa őket. Én nagyon szeretem ha néznek maszti közben, meg persze az is izgató volt amit én láttam smile
#1251   2022. 10. 14. péntek 12:16
kandurmarci kandurmarci
Mesélj, kiket, milyen normális férfiakat találtatok a Hegedűsben s mi történt?
(Ez egy válasz nempecsel üzenetére (2022. 10. 13. csütörtök 16:39), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 10. 13. csütörtök 16:39
Ma a Hegedűsbe végre sikerült normális férfiakat találni.
#1250   2022. 10. 13. csütörtök 19:59
maresz84 maresz84
Mi volt? finom
(Ez egy válasz nempecsel üzenetére (2022. 10. 13. csütörtök 16:39), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 10. 13. csütörtök 16:39
Ma a Hegedűsbe végre sikerült normális férfiakat találni.
#1249   2022. 10. 13. csütörtök 16:39
nempecsel nempecsel
Ma a Hegedűsbe végre sikerült normális férfiakat találni.
#1248   2022. 10. 13. csütörtök 11:03
maresz84 maresz84
Kicsivel tobb eselye van azert nem
Mondom hogy mindennapos de azert van...

Es ami meglepo hogy ennel az esetnel minden jelenlévő ferfi tisztelet tudoan kozeledett amin magam is meglepodtem
(Ez egy válasz LázárBob üzenetére (2022. 10. 13. csütörtök 09:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 10. 13. csütörtök 09:16
Jaja, ki kell fogni mint a lottó ötöst smile
#1247   2022. 10. 13. csütörtök 09:16
LázárBob LázárBob
Jaja, ki kell fogni mint a lottó ötöst smile
(Ez egy válasz maresz84 üzenetére (2022. 10. 13. csütörtök 08:13), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 10. 13. csütörtök 08:13
Ez azért ferdítés.....
Nagy részben férfiak vannak de sokszor random vannak parok Hegedűsbe és Kiralyba is.
1 hete Penteken bejott egy par csini csajjal Pasi ujjazta es nyalta...csaj elment vagy 3x körbe sok pasi nezte meg verte...aztan elgedettwn tavoztak.
1 szo mint 100
Szokott lenni par csak ki kell fogni
#1246   2022. 10. 13. csütörtök 08:13
maresz84 maresz84
Ez azért ferdítés.....
Nagy részben férfiak vannak de sokszor random vannak parok Hegedűsbe és Kiralyba is.
1 hete Penteken bejott egy par csini csajjal Pasi ujjazta es nyalta...csaj elment vagy 3x körbe sok pasi nezte meg verte...aztan elgedettwn tavoztak.
1 szo mint 100
Szokott lenni par csak ki kell fogni
(Ez egy válasz LázárBob üzenetére (2022. 10. 12. szerda 16:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 10. 12. szerda 16:15
Párral szinte nulla esély. Meleg pasikkal 100%. Ha hetero férfi is szóba jöhet beszállónak, ha kiírjátok ide, akkor szintén 100%.
#1245   2022. 10. 12. szerda 16:15
LázárBob LázárBob
Párral szinte nulla esély. Meleg pasikkal 100%. Ha hetero férfi is szóba jöhet beszállónak, ha kiírjátok ide, akkor szintén 100%.
(Ez egy válasz sweatdreams99 üzenetére (2022. 10. 12. szerda 14:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 10. 12. szerda 14:26
Szerintetek érdemes a feleségemmel a Hegedüs utcai moziba elmenni, ha teljesen kezdök vagyunk? Milyen esély van párokkal pl. péntek delután talalkozni? Most mennénk a héten és kicsit bizonytalanok vagyunk…
#1244   2022. 10. 12. szerda 14:26
sweatdreams99 sweatdreams99
Szerintetek érdemes a feleségemmel a Hegedüs utcai moziba elmenni, ha teljesen kezdök vagyunk? Milyen esély van párokkal pl. péntek delután talalkozni? Most mennénk a héten és kicsit bizonytalanok vagyunk…
#1243   2022. 06. 24. péntek 07:19
Chessterfield Chessterfield
Talán a Glory Cafe.

A Hegedűs és a Király utcai helyeket nem nagyon szokták ajánlani, sok az idős, igénytelen személy.

De a legjobb, ha előre megbeszélitek pár szimpatikus férfival, hogy mikor mentek le és hova. Akkor talán 1-2 tényleg meg is jelenik.
(Ez egy válasz Nituska üzenetére (2022. 06. 24. péntek 07:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 06. 24. péntek 07:03
Sziasztok!
Ma vagy holnap délutánra melyiket ajánlanátok egy bi párnak?
Régi álmom, hogy a pasim glory hole-on keresztül szopatják és én csókolózom vele..
Szép napot!A
#1242   2022. 06. 24. péntek 07:03
Nituska Nituska VIP
Sziasztok!
Ma vagy holnap délutánra melyiket ajánlanátok egy bi párnak?
Régi álmom, hogy a pasim glory hole-on keresztül szopatják és én csókolózom vele..
Szép napot!A
#1241   2020. 11. 17. kedd 22:08
X Törölt felhasználó (1409882)
Amikor én lementem, az első gondolatom, vágyam, hogy mások előtt vegyem elő a farkam, és masztizzak. Engem nagyon izgat ha közben néznek. Volt hogy ültek mindkét oldalamon, és álltak is előttem miközben masztiztam.
Én biszex vagyok, így nem okoz lelkiismeretfurdalást, ha 1 vagy 2 srác orálisan kényeztet. Akármikor lent voltam, mindig hatalmasat élveztem.
Egyszer mentem oda csak párhoz, megnézni az akciójukat.
(Ez egy válasz Outdoorszex üzenetére (2020. 11. 14. szombat 04:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 11. 14. szombat 04:57
Sziasztok? Szexmozik nyitva vannak? Köszönöm választ.
#1240   2020. 11. 14. szombat 05:35
zsozs70 zsozs70
Meseljrtek már ott mi történik mik vannak?
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2009. 09. 02. szerda
Üzenetek: 1259db
Utolsó üzenet: 2024. 04. 04. csütörtök
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!