Sziasztok! Július 19-20 indulunk Erdélybe kb. 1 hétre ha valaki csatlakozna szívesen fogadjuk.
Sziasztok! Keszthely környékén motoros pár, vagy hölgy?
(Ez egy válasz Arma10 üzenetére (2026. 06. 21. vasárnap 09:58), amit ide kattintva olvashatsz)
Transapuseana, Transalpina, Transfăgărășan ezek az úti célok, meg pár kanyargós út ami még útba esik
Szia. Pécs környékén egy jó motorozásra bármikor kapható vagyok
(Ez egy válasz motorossrac30y üzenetére (2026. 06. 19. péntek 09:13), amit ide kattintva olvashatsz)
(Ez egy válasz motorossrac30y üzenetére (2026. 06. 19. péntek 09:13), amit ide kattintva olvashatsz)
Albertirsa Dánszentmiklós Pusztavacs? van motoros erre?
Transapuseana, Transalpina, Transfăgărășan ezek az úti célok, meg pár kanyargós út ami még útba esik
(Ez egy válasz swapping7140 üzenetére (2026. 06. 20. szombat 21:32), amit ide kattintva olvashatsz)
(Ez egy válasz swapping7140 üzenetére (2026. 06. 20. szombat 21:32), amit ide kattintva olvashatsz)
Holnap, vagyis ma! Délelött indulok Hajdú-Borsod-Heves-Jászság-Békés körre esetleg hölgy út közben?
Ehhez hasonló bejegyzésből kellene több, ebbe a topicba.
(Ez egy válasz Arma10 üzenetére (2026. 06. 18. csütörtök 22:24), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 18. csütörtök 22:24
(Ez egy válasz Arma10 üzenetére (2026. 06. 18. csütörtök 22:24), amit ide kattintva olvashatsz)
Sziasztok! Július 14-19 között tervezünk egy erdélyi gurulast, még nincs pontos időpont , kb 3 -4 nap amiben végigjárjuk a főbb kalandos utakat, esetleg ha valakit érdekel jelezze. Minden megoldható egyeztetés alapján
vas-zala mocizás vki? vasárnap
Tesztnap és g partyra jön valaki holnap? Kalocsa
Pécs Szekszárd környékén vki?
Bár van A kategoriám, nekem csak egy 125 cc robogóm an amivel szoktam kis tùrákat csinálni .Laza 60-70-90 km/h. ha van itt még ilyen ember aki csatlokazni szeretne, irjon. (nem a dugás a lényeg) , csak haverkodni... de semmi buzulás
Sziasztok! Július 14-19 között tervezünk egy erdélyi gurulast, még nincs pontos időpont , kb 3 -4 nap amiben végigjárjuk a főbb kalandos utakat, esetleg ha valakit érdekel jelezze. Minden megoldható egyeztetés alapján
1 csésze kv és 1pohár víz! Hölgy vagy hetero pár vendége lennék vasárnapi nap. Írj ha vendégül látnál egy 38 éves átutazó motorost, az útvonalam rugalmas, remélem valaki megvendégel. Ha van rá igény, hetero alapon meghálálom.
Kelet Magyarország!
Kelet Magyarország!
Chopperes férfias pasikènt gurulnèk hölggyel/párral
Sziasztok, írtam privátban.
(Ez egy válasz Zoli1000 üzenetére (2026. 06. 06. szombat 21:45), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 06. szombat 21:45
Sziasztok a nyári motorostúrához kb 10 nap motoros társat keresünk mi 54 es pár vagyunk ,de nem párt keresünk,túra terv még nincs de külföld az biztos,albánia ,románia,motenegro stb.
Sziasztok pár vagy lány gurul a hétvégén valamerre pécs környékéről? Esetleg Orfű?
Biztos szuper lesz
Széles utat...
(Ez egy válasz swingerpar40 üzenetére (2026. 06. 14. vasárnap 16:28), amit ide kattintva olvashatsz)
Széles utat...
(Ez egy válasz swingerpar40 üzenetére (2026. 06. 14. vasárnap 16:28), amit ide kattintva olvashatsz)
Debrecen környékén hetero hölgy/pár aki ismerkedne?






















pár75párt





janika1985
Alena
