"Férjet a barátjával megcsalni....?"
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 4 5 6
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#19   2020. 03. 19. csütörtök 17:04
kata44katica kata44katica
"Ettöl mennek tönkre jól működő kapcsolatok" Ha jol működne nem lépnének félre a felek!!! Szerintem
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 03. 19. csütörtök 10:40), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4293192)
2020. 03. 19. csütörtök 10:40
A lehető legocsmányabb dolog. Legyen az nő vagy férfi ha valaki elköteleződött akkor legyen benne annyi tartás hogy nemet mondjon. Így mennek tönkre jól működő kapcsolatok. Éretlen dolognak tartom. Ennél azt is jobbnak találom ha ezeket nyíltan kimondjuk elmondjuk párunknak, őszintén. Aztán ha partner benne akkor legálisan lehet egymást csalni, hármasozni meg hasonlók.
#18   2020. 03. 19. csütörtök 16:21
vukk101 vukk101
Megbasztam a feleséged.
Honnan vaszed, hogy az én asszonyom volt?
Ő mesélte, hogy a férje egy nagy lapaj strici kalapban.
Vicces fiú vagy. De megkapod azt a golyót.
Az asszony miatt kettő is járna...
#17   2020. 03. 19. csütörtök 16:21
vukk101 vukk101
"Hát persze. Véletlen volt. Akárkivel megeshet. Véletlen volt ugye? Erre jártál, benyitottál, megbotlottál és pont beleakadt a farkad."
Nagy kedvenc buck
(Ez egy válasz Szmille üzenetére (2020. 03. 19. csütörtök 16:13), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 03. 19. csütörtök 16:13
Nagyon ide illő példa :Mikor Bruce Willis megkérdezte a filmben a volt társát...Mégis hogy sikerült megdugnod az asszonyt? Mentél és véletlenűl beleakadt a farkad?..... Utána meg volt az ominózus:Fej vagy gyomor???? smile
#16   2020. 03. 19. csütörtök 16:13
Szmille Szmille
Nagyon ide illő példa :Mikor Bruce Willis megkérdezte a filmben a volt társát...Mégis hogy sikerült megdugnod az asszonyt? Mentél és véletlenűl beleakadt a farkad?..... Utána meg volt az ominózus:Fej vagy gyomor???? smile
#15   2020. 03. 19. csütörtök 14:12
egyfeleség11 egyfeleség11
Akkor is ezt mondod,ha a legjobb barátoddal csalna a párod???
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 03. 16. hétfő 20:56), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3112072) VIP
2020. 03. 16. hétfő 20:56
Ilyen szerintem mindenkivel előfordult de ennek nincs nagy jelentősége.Ezek csak balesetek.
nekem volt olyan hogy barátnőm barátnőjével szexeltem.Régebben volt olyam hogy anyám barátnőjével(talán ez volt a legizgalmasabb számomra)
#14   2020. 03. 19. csütörtök 10:40
X Törölt felhasználó (4293192)
A lehető legocsmányabb dolog. Legyen az nő vagy férfi ha valaki elköteleződött akkor legyen benne annyi tartás hogy nemet mondjon. Így mennek tönkre jól működő kapcsolatok. Éretlen dolognak tartom. Ennél azt is jobbnak találom ha ezeket nyíltan kimondjuk elmondjuk párunknak, őszintén. Aztán ha partner benne akkor legálisan lehet egymást csalni, hármasozni meg hasonlók.
#13   2020. 03. 19. csütörtök 10:11
X Törölt felhasználó (3875142)
Bár még nem voltam nős, de két jelentős tapasztalatom volt ebben.
Az első mikor az egyik legjobb barátom ex nőjével keveredtem párszor össze, majd ezután újra össze jött a barátommal. A dolog akkor kiderült és nem lett.jó vége... a másik élményem pedig, a volt barátnőmmel és a barátainkkal nyaraltunk kb 10en. Este elég sokat ittunk és barátnőm barátnője nagyon kis huncut lány volt, elkezdtem vele titokban smárolni mikor rámászott. (Barátnőm épp a ház másik szegletében volt) majd egyszer csak azon kaptuk magunkat hogy ott állt mögöttünk a barátnőm és csak annyit kérdezett részegen, hogy: "engem kihagytok???" nyes mondanom sem kell, óriási hármas szex lett.utana.. de ez igen ritka eset.
(Ez egy válasz egyfeleség11 üzenetére (2020. 03. 16. hétfő 20:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 03. 16. hétfő 20:30
Érdekelne mindenki véleménye egy ilyen témáról.
Férjet megcsalni a barátjával,vagy barátnőm férjével ill.feleséget a barátnőjével.
#12   2020. 03. 19. csütörtök 09:40
kacsakázmér kacsakázmér
Véleményem szerint egy igazi barát felesége tabu kell, hogy legyen. A párom barátnője az kicsit más tészta, de ha valóban barátnők akkor nem kezd ki a pasival az illető hölgy.... ha igen, akkor nem barátnő... én félnék bármit is kezdeni vele, mert egy rosszabb vagy gyengébb pillanatban bármikor kiderülhetne... én úgy gondolom, hogy bármiféle "megcsalás" csak maximális diszkrécióval történhet, ellenkező esetben bármikor meglehet a lebukás.... összességgel tehát kell, hogy legyen az emberben annyi tartás, hogy tiszteletben tartja a barátságot és nem rondít bele a hírtelen fellépő vágyak miatt... kivételt képezhet mondjzk ha a barátságba beleférhet egy párcsere...
#11   2020. 03. 19. csütörtök 08:17
X Törölt felhasználó (3802852)
Engem a barátom felesége kapott el, alig bírtam kiszabadulni a kezéből...
Nem értette, hogy ott, akkor miért nem akarom???
A dolog köztünk maradt, majd egy fél-egy év után megszakadt a barátság mid kettőjükkel...
Gondolom a férjének másképp adta elő....
Azóta kiderült, hogy egy ribanc, voltak akinél összejött a próbálkozása..
Hogy bánom-e?
Nem, ilyen áron nem!!!
#10   2020. 03. 19. csütörtök 07:19
X Törölt felhasználó (4149102)
Nem egyszerű a dolog és azt vallom, hogy rokon, barát, kolléga felesége tabu.
Lett volna alkalom több is, de nem éltem egyikkel sem. Úgy vagyok ezzel, hogy egy jó barát többet ér, mint egy akármilyen szex.
#9   2020. 03. 18. szerda 17:45
X Törölt felhasználó (1058702)
Kiderült,sok éves barátság volt,vége lett. Nagyobb baráti társaság is szétment,mert vagy mi vagy a másik pár hiányzott. Vége lett a 10-20 fős buliknak,közös nyaralásnak stb.
Nem érte meg egy borgőzös este folytatásaként nyujtott kóbor numera.
#8   2020. 03. 17. kedd 12:26
egyfeleség11 egyfeleség11
Elgondoltatok mi van ha kiderül??
#7   2020. 03. 17. kedd 08:38
goboti goboti
Nálam is volt egy ilyen eset! A haverom felesége , a feleségem barátnője, egyszemélyben. smile
Nagyon durva a csaj.... olyannyira hogy a katarzis el is maradt.
Annyira rácsodálkoztam a testére hogy közben az izgalom elnyomta a merevedésemet!
Két menetes nyalás lett a vége! smile
#6   2020. 03. 17. kedd 08:11
colamatyi colamatyi
Nagyon csúcs vagy izgalmas téma
(Ez egy válasz egyfeleség11 üzenetére (2020. 03. 16. hétfő 20:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 03. 16. hétfő 20:30
Érdekelne mindenki véleménye egy ilyen témáról.
Férjet megcsalni a barátjával,vagy barátnőm férjével ill.feleséget a barátnőjével.
#5   2020. 03. 17. kedd 07:36
MaxSex MaxSex
... főleg, hogy a barátnők nagyon sok mindent megbeszélnek egymással
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 03. 16. hétfő 20:56), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3112072) VIP
2020. 03. 16. hétfő 20:56
Ilyen szerintem mindenkivel előfordult de ennek nincs nagy jelentősége.Ezek csak balesetek.
nekem volt olyan hogy barátnőm barátnőjével szexeltem.Régebben volt olyam hogy anyám barátnőjével(talán ez volt a legizgalmasabb számomra)
#4   2020. 03. 17. kedd 03:18
Meztelen ember Meztelen ember
Ez elég gyakori jelenség. Vigyázni kell, hogy ne derüljön ki mert akkor oda a barátság
#3   2020. 03. 16. hétfő 22:10
Triboro Triboro
Barát felesége elvileg tabu. De ha a barát felesége a kezdeményező, ráadásul ha mint nő is vonzó, szerintem előbb utóbb meg fog történni. A legnehezebb hogy titokban kell tartani, és továbbra is úgy viselkedni mintha misem történt volna. Hacsak nem lesz akkora a szerelem, hogy borít mindent.
(Ez egy válasz egyfeleség11 üzenetére (2020. 03. 16. hétfő 20:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 03. 16. hétfő 20:30
Érdekelne mindenki véleménye egy ilyen témáról.
Férjet megcsalni a barátjával,vagy barátnőm férjével ill.feleséget a barátnőjével.
#2   2020. 03. 16. hétfő 20:56
X Törölt felhasználó (3112072) VIP
Ilyen szerintem mindenkivel előfordult de ennek nincs nagy jelentősége.Ezek csak balesetek.
nekem volt olyan hogy barátnőm barátnőjével szexeltem.Régebben volt olyam hogy anyám barátnőjével(talán ez volt a legizgalmasabb számomra)
(Ez egy válasz egyfeleség11 üzenetére (2020. 03. 16. hétfő 20:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 03. 16. hétfő 20:30
Érdekelne mindenki véleménye egy ilyen témáról.
Férjet megcsalni a barátjával,vagy barátnőm férjével ill.feleséget a barátnőjével.
#1   2020. 03. 16. hétfő 20:30
egyfeleség11 egyfeleség11
Érdekelne mindenki véleménye egy ilyen témáról.
Férjet megcsalni a barátjával,vagy barátnőm férjével ill.feleséget a barátnőjével.
 
... 4 5 6
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: egyfeleség11 egyfeleség11
Nyitás ideje: 2020. 03. 16. hétfő
Üzenetek: 119db
Utolsó üzenet: 2023. 01. 08. vasárnap
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!