"Férjet a barátjával megcsalni....?"
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 3 4 5 6
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#39   2020. 04. 01. szerda 10:10
X Törölt felhasználó (3979742)
Haverom meg párom között izzik a levegő,szerintem csak megfelelő alkalomra várnak.
Izgat is,de félek nehogy visszaéljen vele a haver.
#38   2020. 03. 30. hétfő 08:26
X Törölt felhasználó (3979742)
Szívesen megnézném ha más dugná
#37   2020. 03. 24. kedd 19:37
egyfeleség11 egyfeleség11
Nem az a kérdés,hogy mással,hanem az hogy a barátod feleségével. Pont ez a lényeg,millió más lehetőség van,miért pont a barátod párja kell?
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 03. 24. kedd 17:04), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (172416)
2020. 03. 24. kedd 17:04
nem szép dolog ilyet csinálni, de ha már ide jut a dolog ott már komoly probléma van és valoszinüleg mással is megtörtént vagy meg fog történni
#36   2020. 03. 24. kedd 17:04
X Törölt felhasználó (172416)
nem szép dolog ilyet csinálni, de ha már ide jut a dolog ott már komoly probléma van és valoszinüleg mással is megtörtént vagy meg fog történni
#35   2020. 03. 24. kedd 16:32
X Törölt felhasználó (1058702)
Egyetértek,a barátság többet ér.Van ezer lehetőség,miért pont az kellene?
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 03. 21. szombat 13:22), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4149102)
2020. 03. 21. szombat 13:22
Vidéki bálban történt az eset. Nem vagyok egy bálozós, a zenei fűfaj sem a szívem csücske, de valahogy beestem.
Hajnali fél kettőkor szólt a legjobb haverom nője, hogy a barátnőjét meg a hapsiját vigyem már el egy másik községbe. A haverom szolgálatban volt, a nője szabad estét tartott.
Nem igazán akartam kötélnek állni, de ugye a jó szívem.
A páros hátra szállt be, el is kezdtek témázgatni. A haverom nője meg az anyósülésre.
A csaj 10/9, miniszoknyában volt. Szétrakta a lábát, megfogta a jobb kezem, a puncijához dörgölte, majd közölte, hogy meg kell ma dugnom.
Köpni-nyelni nem tudtam. Igaz, hogy már vagy fél éve én voltam a falu bikája (amíg más kefélt, én bőgtem), és bármennyire is dögös volt, erre nem volt gyomrom.

Eltelt vagy 15 év, a haverom már vagy 14 éve nem volt együtt a lánnyal, amikor elmondtam neki a dolgot. Annyit válaszolt, hogy bánhatom, hogy nem dugtam meg akkor. Persze, ha akkor tudja meg, valószínűleg nem ezt mondja és azóta nem vagyunk barátok.
#34   2020. 03. 21. szombat 16:06
somkesz somkesz
Elmondok egy dolgot, saját történetemet, ami nem mindenkit érdekel, de ide vág. Igaz történet.
A feleségem kifejezetten gyönyörű, természetes szőke hajú, nagy mellű stb. És nem azért mondom mert az én feleségem, csak azért mert így igaz. Harcoltunk is érte, annak idején.
A családja, anyósom annak a testvére, nagymama, természetesen a férfiak apósom és a feleségem nagyapja és Tibor anyósom testvérének a férje.
Alacsony, kövéres, de egy kis szövetkezet vezető embere, aki mindent el tudott intézni, így a családban ő töltötte be az alfa hím szerepet. Úgy is viselkedett.
A másik szereplő, bár ők nem is tudtak egymásról, a gyermekkori barátom akivel mindig együtt voltam, kivéve talán a katonaságot. Ilyen 1,90 magas izmos, Tom Selleck /Magnum/ nagnum kinézetű figura, a legyet is röptében, három különböző hölgytől három gyerek.
Magamról csak annyit, hogy nem a pénzemért jött hozzám a feleségem, én győztem, nem vagyok egy hupikék törpike magam sem.
Sajnos már mindketten meghaltak, a barátom előbb , és tavaly Tibor.
Olyan foglakozásom van, hogy sokat vagyok magamban és sokat gondolkodom, életemen stb.
Aktuálisan Tibor alfahím halálakor elgondolkoztam. Nincsenek csodák, és felmerült bennem, hogy vajon kettőjük közül melyik próbált kikezdeni a nejemmel. Mert, hogy megpróbálták abban biztos voltam.
Mikor hazamentem, egyenesen rákérdeztem.
" Figyelj ide"- mondom a feleségemnek,"most már úgy is mindegy, mindketten halottak, elárulhatod, hogy ki akartak e kezdeni veled."
A feleségem letagadhatta volna, bár észre veszem ha hazudik, de a szembe nézve azt mondta, hogy az alfahím rokon, a nagynénje férje igen, megpróbált kikezdeni vele, de a barátom soha nem próbálkozott. Végül is a barátom is alfa hím volt valamilyen módon, nem a hatalmánál, hanem a kinézetének okán.
Ezt csak azért írom le, hogy milyen az igazi barát. Persze a dolog kölcsönös volt, mert szerintem, bármi történjen a barátság fontosabb, mint néhány óra élvezet, főleg, ha kockázatos.
#33   2020. 03. 21. szombat 13:22
X Törölt felhasználó (4149102)
Vidéki bálban történt az eset. Nem vagyok egy bálozós, a zenei fűfaj sem a szívem csücske, de valahogy beestem.
Hajnali fél kettőkor szólt a legjobb haverom nője, hogy a barátnőjét meg a hapsiját vigyem már el egy másik községbe. A haverom szolgálatban volt, a nője szabad estét tartott.
Nem igazán akartam kötélnek állni, de ugye a jó szívem.
A páros hátra szállt be, el is kezdtek témázgatni. A haverom nője meg az anyósülésre.
A csaj 10/9, miniszoknyában volt. Szétrakta a lábát, megfogta a jobb kezem, a puncijához dörgölte, majd közölte, hogy meg kell ma dugnom.
Köpni-nyelni nem tudtam. Igaz, hogy már vagy fél éve én voltam a falu bikája (amíg más kefélt, én bőgtem), és bármennyire is dögös volt, erre nem volt gyomrom.

Eltelt vagy 15 év, a haverom már vagy 14 éve nem volt együtt a lánnyal, amikor elmondtam neki a dolgot. Annyit válaszolt, hogy bánhatom, hogy nem dugtam meg akkor. Persze, ha akkor tudja meg, valószínűleg nem ezt mondja és azóta nem vagyunk barátok.
#32   2020. 03. 21. szombat 11:32
Canyon Canyon
Nagyobb társasággal balatonon béreltünk nyaralót hosszúhétvégére. Ki a párjával, ki egyedül, volt aki csak futólag benézett egy grillre, vagy este mulatni.
Program többnyire nappal ivászat este aranypart.
Egyik este munkatársam összeveszett a bnőjével, veszekedtek a szórakozóhelyig...ahol a srác közölte h ok neki ennyi elég is volt, ö lelép....bnőjét meg otthagyta....1/1.
Erre a hölgy derekasan beivott, és éjjfél felé kinézett magának. Táncoltunk, tapizott, akkor még csak nevettem rajta, késöbb smárolni akart, ott már kissé kínosan éreztem magam, mondtam h menjünk ki, majd a friss levegő helyrerakja....jelezte h neki mára ennyi elég is volt, kisérjem el a vonatig, ö megy haza. Elkísértem, barátját kedveltem jo srác, mondom volt gyerekszobám, csak vigyázok már a nőjére...vasuton közli h hát a vonat csak sokára indul, neki pedig nagyon fáj már a cipőben a lába, meg hideg is van, szálláson megvárja a vonatot. Vissza szállásra, dobtam egy zuhanyt, erre benyit, hogy kell e segítség....hirtelen nem kaptam szikrát...mondom hát...kösz nem! :ójó ha mégis...itt lesz kint...végeztem, kidöltem, arra kelek hogy puszilgat...mondom neki h ez nem vicces, erre ő hogy ö sem annak szánja...kértem hogy hagyja abba, bár lenne kedvem de tudom mi az a betyár becsület, lelkem is van, barátját is csipem, hagyjon aludni....jó jó...3 perc arra kelek hogy a boxerem próbálja levenni, közben győzköd hogy hát ö most összeveszett a barátjával...meg amugy is milyen....mondom ok, gyere velem, itt a cipöd ott az ajtó a vasutig meg visszatalálsz...napvégén a tükör egyelőre többet ér mint most te...ezt nem igazán akarta elfogadni de kb 10 perc alatt sikerült kitolni az ajtón kívülre...
Na mondom, a heti jocselekedet megvolt...
Sors fintora, békülös beszélgetésnél a csaj elmesélte a bartájának h mi "majdnem keféltünk" de végül nem volt semmi, amit meg a barátja (mivel gondolom ismeri a lány habitusát) nemigazán akart elhinni, ezért azóta kb nem beszél velem a srác....hát....szivesen....
#31   2020. 03. 21. szombat 11:27
egyfeleség11 egyfeleség11
Én is így gondolom
(Ez egy válasz somkesz üzenetére (2020. 03. 21. szombat 10:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 03. 21. szombat 10:27
Miféle barátjával?
Aki a barátja feleségével lefekszik, annak tudta nélkül, az nem barát.
#30   2020. 03. 21. szombat 10:27
somkesz somkesz
Miféle barátjával?
Aki a barátja feleségével lefekszik, annak tudta nélkül, az nem barát.
#29   2020. 03. 20. péntek 14:54
X Törölt felhasználó (1058702)
Úgy látom itt a megcsalok vannak többségben,érdekelne a másik fél véleménye is. Ok is üdvözlik ezt az intézményt? Mi volt a lebukás után?? Gyilkosság,verés, vagy csak egy sima válás? Gyerek,család,barátság?? Nálunk borult.
#28   2020. 03. 20. péntek 14:26
X Törölt felhasználó (879243)
Neeeem!!! Ez így gyönyörű... Ezért él az ember... Hajrá!
(Ez egy válasz Szmille üzenetére (2020. 03. 20. péntek 11:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 03. 20. péntek 11:04
Hi-hi... Ezen jót mosolyogtam... ÉRDEKES szitu...
#27   2020. 03. 20. péntek 12:56
egyfeleség11 egyfeleség11
Kérdezd meg a férjedet róla.
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 03. 20. péntek 07:57), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4069062)
2020. 03. 20. péntek 07:57
Egy kérdés! Mi már a barátommal együtt voltunk mint szeretők , mikor a két család egy munka miatt össze ismerkedett és barátok lettünk. Ez azóta is tart a két család között jó barátság. De mi köztünk is tart ez a viszony. Nos akkor ezt, hogy szóljátok le????? Ez is bunkóság részünkről???
#26   2020. 03. 20. péntek 11:04
Szmille Szmille
Hi-hi... Ezen jót mosolyogtam... ÉRDEKES szitu...
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 03. 20. péntek 07:57), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4069062)
2020. 03. 20. péntek 07:57
Egy kérdés! Mi már a barátommal együtt voltunk mint szeretők , mikor a két család egy munka miatt össze ismerkedett és barátok lettünk. Ez azóta is tart a két család között jó barátság. De mi köztünk is tart ez a viszony. Nos akkor ezt, hogy szóljátok le????? Ez is bunkóság részünkről???
#25   2020. 03. 20. péntek 09:22
epson72 epson72
Kell a fűszer. 3-an utaztunk valahova, férj bement zuhanyozni, már dugtam is hátulról az asszonyt. Kellemes emlék. smile
#24   2020. 03. 20. péntek 08:34
X Törölt felhasználó (4293192)
Sajnos sokan egy nagy játéknak fogják fel. Csakhogy nem mindenki egyforma. Van akinek 1 adatik az életében és azt is elveszik tőle. Van akinek 100. Nem mindenkinek csak az élvezetekről szól az élete szerintem, vannak akiknek meg sem kottyan de van akinek az egész életét befolyásolja. Van egy fogalom a reziliencia ami a mentális lelki egészségnek a láthatatlan védőpajzsa amely által a nehézségeket a visszautasítást vagy akár a csalódást feldolgozzuk. Ez a védőpajzs határozza meg milyen gyorsan építjük újra magunkat, mennyire tudunk gördülékenyen átlépni a vészkorszakokon. Jó lenne ha mindenkinek lenne egy kevés beleérző képessége amikor ilyen helyzetbe kerül és a nők nem viselkednének úgy ahogy, a férfiak pedig tűrtőztetnék magukat. Bárcsak így működne.
(Ez egy válasz egyfeleség11 üzenetére (2020. 03. 20. péntek 08:02), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 03. 20. péntek 08:02
Örülök,hogy van aki viccesre veszi és humorizál,de jo ,hogy vagytok olyanok is akik értik mit is jelent ez valójában. Mit is teszel kockára ha felelősen és lelkiismerettel cselekszel
#23   2020. 03. 20. péntek 08:02
egyfeleség11 egyfeleség11
Örülök,hogy van aki viccesre veszi és humorizál,de jo ,hogy vagytok olyanok is akik értik mit is jelent ez valójában. Mit is teszel kockára ha felelősen és lelkiismerettel cselekszel
#22   2020. 03. 20. péntek 07:57
X Törölt felhasználó (4069062)
Egy kérdés! Mi már a barátommal együtt voltunk mint szeretők , mikor a két család egy munka miatt össze ismerkedett és barátok lettünk. Ez azóta is tart a két család között jó barátság. De mi köztünk is tart ez a viszony. Nos akkor ezt, hogy szóljátok le????? Ez is bunkóság részünkről???
#21   2020. 03. 19. csütörtök 23:30
X Törölt felhasználó (61112)
Nálunk a baráti társaságban volt egy szabály. Egymás meglévő vagy ex barátnőivel nem kezdünk ki. Ezt az egyik haver megszegte, én figyelmeztettem, ha nem száll le az exemről, akkor utána az összes nőjét meg fogom dugni.
Nem szállt le róla, és én sem tudtam megdugni az összeset, csak kettőt. Abból az egyikkel kibékült, és el is vette feleségül. Annyira már nem vagyunk jóban, de amikor találkozunk, azért oda szoktam szúrni neki egyet, hogy "megdugtan a feleségedet".
#20   2020. 03. 19. csütörtök 17:21
X Törölt felhasználó (4293192)
Akinek csak a szexről szól a kapcsolat szerintem annak tönkremegy hamar. Nincs semmi mögöttes komolyabb érzelem kötődés. Én így látom. Ha rosszul is működik nem egyenlő azzal hogy megcsaljuk a másikat szerintem.
(Ez egy válasz kata44katica üzenetére (2020. 03. 19. csütörtök 17:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 03. 19. csütörtök 17:04
"Ettöl mennek tönkre jól működő kapcsolatok" Ha jol működne nem lépnének félre a felek!!! Szerintem
 
... 3 4 5 6
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: egyfeleség11 egyfeleség11
Nyitás ideje: 2020. 03. 16. hétfő
Üzenetek: 119db
Utolsó üzenet: 2023. 01. 08. vasárnap
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!