Nők akik szeretik ha több pasi kényezteti egyszerre
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 5 6 7 8 9 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#225   2022. 10. 09. vasárnap 20:53
X Törölt felhasználó (4681215)
Azóta már megtörtént két különböző emberrel is és tökéletes volt minden.
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 09. 26. hétfő 13:21), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4676933)
2022. 09. 26. hétfő 13:21
Ez a tipikus pasi hozzáállás. Akarom ,de jajj nehogy elcsábuljon az asszony. Jobb ha offolod a témát és bele sem kezdesz. Legközelebb már az lesz a para nehogy titokban számot cseréljenek, ott fogod nézni mikor lesz gyanús mozdulat hehe . Vagy mi lesz ha jobban élvezi más farkát? Mert ha jó lesz fogja ám kívánni. A lent említett szabályokról meg csak annyit, jó szexben nincs szabály, vagy megkapja mit az asszony kíván vagy szart sem ér.
#224   2022. 09. 26. hétfő 16:42
X Törölt felhasználó (4674336)
Anno jártam így párral...
Pasi alacsony, jó indulattal átlagos mindenben. Nő elég jó, mondhatni klasszisokkal jobb, mint a férje. Én a 190 centimmel, sportos alkatommal, "egész jó" méretemmel azonnal megtaláltam a közös nevezőt. A férje, úgy állt felettünk, mint egy katonatiszt, teljesen leblokkolva figyelte az eseményeket. A csaj élvezte a dolgokat, én kurva kellemetlenül érezve magamat dugtam őt, miközben a férj, szúrós tekintettel, lankadt farokkal, magában átkozta a percet, hogy belement a hármasba. Nem voltam tolakodó, probáltam úgy intézni, hogy a háttérbe legyek, de a csaj totál rámkattant. Nagyon ciki volt. Ami viszont hihetetlen, ezek után, még többször hívtak, de inkább nem mentem.
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 09. 26. hétfő 13:21), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4676933)
2022. 09. 26. hétfő 13:21
Ez a tipikus pasi hozzáállás. Akarom ,de jajj nehogy elcsábuljon az asszony. Jobb ha offolod a témát és bele sem kezdesz. Legközelebb már az lesz a para nehogy titokban számot cseréljenek, ott fogod nézni mikor lesz gyanús mozdulat hehe . Vagy mi lesz ha jobban élvezi más farkát? Mert ha jó lesz fogja ám kívánni. A lent említett szabályokról meg csak annyit, jó szexben nincs szabály, vagy megkapja mit az asszony kíván vagy szart sem ér.
#223   2022. 09. 26. hétfő 13:21
X Törölt felhasználó (4676933)
Ez a tipikus pasi hozzáállás. Akarom ,de jajj nehogy elcsábuljon az asszony. Jobb ha offolod a témát és bele sem kezdesz. Legközelebb már az lesz a para nehogy titokban számot cseréljenek, ott fogod nézni mikor lesz gyanús mozdulat hehe . Vagy mi lesz ha jobban élvezi más farkát? Mert ha jó lesz fogja ám kívánni. A lent említett szabályokról meg csak annyit, jó szexben nincs szabály, vagy megkapja mit az asszony kíván vagy szart sem ér.
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 09. 10. szombat 20:27), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4681215)
2022. 09. 10. szombat 20:27
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat. Lenne még egy kérdésem ezzel kapcsolatban. Arról kinek mi a véleménye, hogy egy hármasnál az újként bekapcsolódó férfival egy pár női tagja folytasson privát beszélgetéseket is a közösségi médián keresztül? Ez normális vagy az élő és személyes találkozókon keresztül legyen csak kontakt közöttük és konkrétan a hármas megtörténése során? Mert nálunk felmerült ilyen is, hogy mi van abban ha a párom (hölgy) privátban is tart kapcsolatot a férfival és pl. kecsegtető vagy pikáns képekkel hozza lázba a konkrét esemény megtörténése előtt és beszélgetnek is egymással ezzel kapcsolatban.
#222   2022. 09. 17. szombat 08:16
viking1988 viking1988
Szerintem minden nő álmodozik,fantáziál erről.sőt,akarja,vágyik rá..de csak kevesen vallják be
#221   2022. 09. 11. vasárnap 05:09
sexfocus sexfocus
A vendég akkora figyelmet kap amekkorát ti szántok neki. Ti határozzátok meg a játékszabályokat, amit a csatlakozó vagy elfogad vagy viszlát (bőven találtok olyat is aki elfogadja az általatok meghatározottakat). Az íratlan szabály, hogy mindig az azonos neműek tartják a kapcsolatot, azaz ha 3-as akkor a pasi a pasival. Vannak olyan beszállók akik képesek túlgondolni a dolgot és megpróbálják "kicsábítani" a páros hölgytagját. Ha van rutinotok akkor rá tudtok érezni ki lehet ilyen, amíg ez nincs meg addig jobb az óvatosság.
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 09. 10. szombat 23:12), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4681215)
2022. 09. 10. szombat 23:12
És arról kinek hogy oszlik meg a véleménye, hogy az első alkalommal a vendég kapjon több figyelmet és a legfontosabb cél az legyen, hogy jól érezze magát, hogy ha úgy van több alkalommal is legyen kedve csatlakozni? Nem áll fent annak veszélye, hogy ezáltal hozzászokik egy színvonalhoz amit a jövőben is elvár majd és ezáltal az állandó férfi partner háttérbe szorul majd?
#220   2022. 09. 11. vasárnap 02:40
X Törölt felhasználó (4222642)
Én szinte csak úgy szeretem, úgy izgat... :P
#219   2022. 09. 11. vasárnap 01:13
Szmille Szmille
Csak jó tanács ne hagyd!!!Veszélyes!!!
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 09. 10. szombat 20:27), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4681215)
2022. 09. 10. szombat 20:27
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat. Lenne még egy kérdésem ezzel kapcsolatban. Arról kinek mi a véleménye, hogy egy hármasnál az újként bekapcsolódó férfival egy pár női tagja folytasson privát beszélgetéseket is a közösségi médián keresztül? Ez normális vagy az élő és személyes találkozókon keresztül legyen csak kontakt közöttük és konkrétan a hármas megtörténése során? Mert nálunk felmerült ilyen is, hogy mi van abban ha a párom (hölgy) privátban is tart kapcsolatot a férfival és pl. kecsegtető vagy pikáns képekkel hozza lázba a konkrét esemény megtörténése előtt és beszélgetnek is egymással ezzel kapcsolatban.
#218   2022. 09. 10. szombat 23:12
X Törölt felhasználó (4681215)
És arról kinek hogy oszlik meg a véleménye, hogy az első alkalommal a vendég kapjon több figyelmet és a legfontosabb cél az legyen, hogy jól érezze magát, hogy ha úgy van több alkalommal is legyen kedve csatlakozni? Nem áll fent annak veszélye, hogy ezáltal hozzászokik egy színvonalhoz amit a jövőben is elvár majd és ezáltal az állandó férfi partner háttérbe szorul majd?
#217   2022. 09. 10. szombat 21:48
tandem tandem
Lehet privát kapcsolat ,irogatás ,de azért számoljon be róla rövidem smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 09. 10. szombat 20:27), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4681215)
2022. 09. 10. szombat 20:27
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat. Lenne még egy kérdésem ezzel kapcsolatban. Arról kinek mi a véleménye, hogy egy hármasnál az újként bekapcsolódó férfival egy pár női tagja folytasson privát beszélgetéseket is a közösségi médián keresztül? Ez normális vagy az élő és személyes találkozókon keresztül legyen csak kontakt közöttük és konkrétan a hármas megtörténése során? Mert nálunk felmerült ilyen is, hogy mi van abban ha a párom (hölgy) privátban is tart kapcsolatot a férfival és pl. kecsegtető vagy pikáns képekkel hozza lázba a konkrét esemény megtörténése előtt és beszélgetnek is egymással ezzel kapcsolatban.
#216   2022. 09. 10. szombat 20:27
X Törölt felhasználó (4681215)
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat. Lenne még egy kérdésem ezzel kapcsolatban. Arról kinek mi a véleménye, hogy egy hármasnál az újként bekapcsolódó férfival egy pár női tagja folytasson privát beszélgetéseket is a közösségi médián keresztül? Ez normális vagy az élő és személyes találkozókon keresztül legyen csak kontakt közöttük és konkrétan a hármas megtörténése során? Mert nálunk felmerült ilyen is, hogy mi van abban ha a párom (hölgy) privátban is tart kapcsolatot a férfival és pl. kecsegtető vagy pikáns képekkel hozza lázba a konkrét esemény megtörténése előtt és beszélgetnek is egymással ezzel kapcsolatban.
#215   2022. 08. 24. szerda 15:33
X Törölt felhasználó (4495972)
Megbeszélés, bizalom kérdése és vérmérséklet
Nálunk volt ilyen, eljárogatott kettes együtt létekte is többször is és élvezte nagyon, mondjuk nekem sem volt ellenemre.
Előre tudtam róla mikor lesz , majd utána.mindig elmondta mi történt es szexeltünk egy jót.
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 08. 24. szerda 13:21), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3426712)
2022. 08. 24. szerda 13:21
én például az egyik oldalról nagyon izgatónak tartanám, hogyha külön is találkozna a házibaráttal, de másik oldalról nagyon sokat jelent nekem az is, ha saját szememmel látom, hogy együtt vannak. Részemről ezért billen 51%-ba az hogy együtt éljük át az élményt.
És el is érkeztünk valahova. Az, hogy ti együtt vagytok egy állapot, mely különbözhet attól, ha csak szexelni járnátok össze a pároddal. Emiatt teljesen követhető az, ha te azt kéred tőle, hogy hadd legyél jelen ezeknél az alkalmaknál, még akkor is, ha többször inkább úgy döntesz, hogy "láthatatlan" maradsz. Vágjatok bele az együtt szellemében, mert nem külön vagytok.
#214   2022. 08. 24. szerda 13:51
X Törölt felhasználó (4655826)
Én páromnak felvetettem,hogy elmehet a pasihoz,lehet vele kettesben,de ő azt nondta neki ez nem fér bele..
Hármas,négyes jöhet,de ez nem arról szól,hogy eljárunk másvalakihez.Kell neki a közelségem és nem is így kezdtük.
Ez már nyitott kapcsolat igazából..
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 08. 24. szerda 06:22), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4681215)
2022. 08. 24. szerda 06:22
Sziasztok!

A párommal régóta együtt vagyunk, stabil párkapcsolatban. Régi vágyunk a hármas szex. 2 pasi 1 nő felállásban. Már ott tartunk hogy megvan a jelölt és úgy néz ki hogy összejön a dolog. A problémám az, hogy a másik pasit régebbről ismeri az élettársam de közük sosem volt egymáshoz. Csak korábbi baráti körben ismerkedtek meg. A párom azt szeretné a jövőben, hogy az édeshármas után ha úgy van akkor engedjem meg neki hogy a másik pasival, ha én tegyük fel nem érek rá, akkor ő szexelhessen. Mondván ha megtörténik az édeshármas akkor már úgysem lehet baj belőle a részemre, ha ő a másikkal szeretne összebújni. Mert nem megcsalás. Ez normális? Volt már ilyen másokkal is hogy édeshármas után folytatták az édeshármast többször, de ha úgy alakult akkor kettesben is szexeltek az új pasival? Ja és egy teljesen jól müködő stabil párkapcsolatban van ez, ahol a szex is isteni volt eddig is. Minden harmonikus. Engedték a nőnek ezt? Vagy ez már nem is édeshármas hanem nyitott kapcsolat?
#213   2022. 08. 24. szerda 13:21
X Törölt felhasználó (3426712)
én például az egyik oldalról nagyon izgatónak tartanám, hogyha külön is találkozna a házibaráttal, de másik oldalról nagyon sokat jelent nekem az is, ha saját szememmel látom, hogy együtt vannak. Részemről ezért billen 51%-ba az hogy együtt éljük át az élményt.
És el is érkeztünk valahova. Az, hogy ti együtt vagytok egy állapot, mely különbözhet attól, ha csak szexelni járnátok össze a pároddal. Emiatt teljesen követhető az, ha te azt kéred tőle, hogy hadd legyél jelen ezeknél az alkalmaknál, még akkor is, ha többször inkább úgy döntesz, hogy "láthatatlan" maradsz. Vágjatok bele az együtt szellemében, mert nem külön vagytok.
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 08. 24. szerda 06:22), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4681215)
2022. 08. 24. szerda 06:22
Sziasztok!

A párommal régóta együtt vagyunk, stabil párkapcsolatban. Régi vágyunk a hármas szex. 2 pasi 1 nő felállásban. Már ott tartunk hogy megvan a jelölt és úgy néz ki hogy összejön a dolog. A problémám az, hogy a másik pasit régebbről ismeri az élettársam de közük sosem volt egymáshoz. Csak korábbi baráti körben ismerkedtek meg. A párom azt szeretné a jövőben, hogy az édeshármas után ha úgy van akkor engedjem meg neki hogy a másik pasival, ha én tegyük fel nem érek rá, akkor ő szexelhessen. Mondván ha megtörténik az édeshármas akkor már úgysem lehet baj belőle a részemre, ha ő a másikkal szeretne összebújni. Mert nem megcsalás. Ez normális? Volt már ilyen másokkal is hogy édeshármas után folytatták az édeshármast többször, de ha úgy alakult akkor kettesben is szexeltek az új pasival? Ja és egy teljesen jól müködő stabil párkapcsolatban van ez, ahol a szex is isteni volt eddig is. Minden harmonikus. Engedték a nőnek ezt? Vagy ez már nem is édeshármas hanem nyitott kapcsolat?
#212   2022. 08. 24. szerda 10:21
MrCelofan MrCelofan
Olvashatsz itt mindenféle véleményeket és hozzáállásokat a témában, de a legfontosabb az hogy Te/Ti mit éreztek. Olyan kalandjáték ez ahol számtalan döntési pont van és ezekhez tartozó kusza ösvények. Nincs biztos recept, vagy magatartásforma. Egy ilyen mulatságban nagyon fontos a nyíltság a másik felé, ide tartozik hogy elmondod a véleményed és érzéseid. Van hogy a másik kicsit előrébb szalad a réten a vágy és új örömök okán, mint gyerek a cukorkás boltban. Az érzéseidet el kell mondanod és neki tolerálni illik. Lehet hogy eddig jutottatok, van ilyen de lehet hogy lassan változik benned is a dolog. Tudom most jönnek a stabil párkapcsolatos dolgok, de mindenkinél van egyfajta belső bizonytalanság, uram bocsá egészséges ösztönös féltékenység. Szóval beszéljetek és merd elmondani a véleményed.
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 08. 24. szerda 06:22), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4681215)
2022. 08. 24. szerda 06:22
Sziasztok!

A párommal régóta együtt vagyunk, stabil párkapcsolatban. Régi vágyunk a hármas szex. 2 pasi 1 nő felállásban. Már ott tartunk hogy megvan a jelölt és úgy néz ki hogy összejön a dolog. A problémám az, hogy a másik pasit régebbről ismeri az élettársam de közük sosem volt egymáshoz. Csak korábbi baráti körben ismerkedtek meg. A párom azt szeretné a jövőben, hogy az édeshármas után ha úgy van akkor engedjem meg neki hogy a másik pasival, ha én tegyük fel nem érek rá, akkor ő szexelhessen. Mondván ha megtörténik az édeshármas akkor már úgysem lehet baj belőle a részemre, ha ő a másikkal szeretne összebújni. Mert nem megcsalás. Ez normális? Volt már ilyen másokkal is hogy édeshármas után folytatták az édeshármast többször, de ha úgy alakult akkor kettesben is szexeltek az új pasival? Ja és egy teljesen jól müködő stabil párkapcsolatban van ez, ahol a szex is isteni volt eddig is. Minden harmonikus. Engedték a nőnek ezt? Vagy ez már nem is édeshármas hanem nyitott kapcsolat?
#211   2022. 08. 24. szerda 06:22
X Törölt felhasználó (4681215)
Sziasztok!

A párommal régóta együtt vagyunk, stabil párkapcsolatban. Régi vágyunk a hármas szex. 2 pasi 1 nő felállásban. Már ott tartunk hogy megvan a jelölt és úgy néz ki hogy összejön a dolog. A problémám az, hogy a másik pasit régebbről ismeri az élettársam de közük sosem volt egymáshoz. Csak korábbi baráti körben ismerkedtek meg. A párom azt szeretné a jövőben, hogy az édeshármas után ha úgy van akkor engedjem meg neki hogy a másik pasival, ha én tegyük fel nem érek rá, akkor ő szexelhessen. Mondván ha megtörténik az édeshármas akkor már úgysem lehet baj belőle a részemre, ha ő a másikkal szeretne összebújni. Mert nem megcsalás. Ez normális? Volt már ilyen másokkal is hogy édeshármas után folytatták az édeshármast többször, de ha úgy alakult akkor kettesben is szexeltek az új pasival? Ja és egy teljesen jól müködő stabil párkapcsolatban van ez, ahol a szex is isteni volt eddig is. Minden harmonikus. Engedték a nőnek ezt? Vagy ez már nem is édeshármas hanem nyitott kapcsolat?
#210   2022. 08. 23. kedd 12:30
Vadmálna Vadmálna
Volt egy nagyon rossz élménye... Vagy egy túl jó élménye....
(Ez egy válasz hármara üzenetére (2021. 09. 08. szerda 05:19), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 09. 08. szerda 05:19
Engem inkább az érdekelne, hogy miért szakad meg az érdeklődés a szex ezen formája után. Hármasoztunk, jó pár alkalommal, voltak nagyon szuper esték, volt kevésbé sikeres is. Viszont egyszercsak mindenre, mindenkire nemet mondott. Teljesen nyilvánvaló, hogy este ágában sincs ismét benne lenni, csupán hiteget, hogy majd ha találunk megfelelőt. Hölgyek, ha van olyan aki átesett ilyen hullámvölgyön, kíváncsi lennék a véleményére. Már addig jutottunk, hogy azt mondta inkább én menjek beszállónak, ha annyira akarok. Ez viszont nem ugyanaz, hisz vele az igazi megélni. Így nem is nagyon eröltetem.
#209   2022. 08. 22. hétfő 18:44
kezdoparbs kezdoparbs
Engem is izgat, de még nem mertünk belevágni!
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 08. 22. hétfő 15:37), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4655826)
2022. 08. 22. hétfő 15:37
Szerintünk is minden nő titkos vágya.
Anno nálunk is tabu volt,de mindketten tudtuk hogy vágy rá.
Azóta több oldalon is fent vagyunk és ha úgy alakul élvezzük is a sex ezen formáját. Legyen 3-as vagy 4-es együttlét..
#208   2022. 08. 22. hétfő 15:37
X Törölt felhasználó (4655826)
Szerintünk is minden nő titkos vágya.
Anno nálunk is tabu volt,de mindketten tudtuk hogy vágy rá.
Azóta több oldalon is fent vagyunk és ha úgy alakul élvezzük is a sex ezen formáját. Legyen 3-as vagy 4-es együttlét..
#207   2022. 08. 20. szombat 19:33
X Törölt felhasználó (3426712)
Mi aktívan tartjuk a kapcsolatot egy házibaráttal.

Feleségem és én köztem minden többes együttlét után átbeszélendő dolgok közé tartozik, hogy az aktuális összejövetel hogyan sikerült az ő szemszögéből.

Az egyik első alkalommal, melyben nem helyeződött akkora hangsúly a kényes sorrendre majdnem megingatta a folytatásba vetett hitét. Ez alapján úgy döntöttünk, hogy ő először alaposan élvezzen el nyalással, majd utána már jöhet a többi. Ezen a sorrendiségen többet nem fogunk átlépni. A jövőben, ez mindenképpen alapja kell lennie a hármas együttléteinknek.

Nyilvánvalóan ti is beszélgettek az elmúlt alkalomról, de az a kérdés, hogy kellő figyelemmel vagytok-e a párotok kívánságai felé és az igényei kielégítése mennyire sikeres.

Szóval vékony a mezsgye, melyben a nő komfortosan érezheti magát egy hármasban, ha az a nő nem egy bevállalós típus. Nálunk azóta tart a kedv, átbeszéltük azt a sorrendi botlást, és többé nem fordul elő.
#206   2022. 08. 20. szombat 10:46
1sexmániás 1sexmániás
Üdv. Ez nálunk is igy van most confused
(Ez egy válasz hármara üzenetére (2021. 09. 08. szerda 05:19), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 09. 08. szerda 05:19
Engem inkább az érdekelne, hogy miért szakad meg az érdeklődés a szex ezen formája után. Hármasoztunk, jó pár alkalommal, voltak nagyon szuper esték, volt kevésbé sikeres is. Viszont egyszercsak mindenre, mindenkire nemet mondott. Teljesen nyilvánvaló, hogy este ágában sincs ismét benne lenni, csupán hiteget, hogy majd ha találunk megfelelőt. Hölgyek, ha van olyan aki átesett ilyen hullámvölgyön, kíváncsi lennék a véleményére. Már addig jutottunk, hogy azt mondta inkább én menjek beszállónak, ha annyira akarok. Ez viszont nem ugyanaz, hisz vele az igazi megélni. Így nem is nagyon eröltetem.
 
... 5 6 7 8 9 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: david468 david468
Nyitás ideje: 2020. 04. 03. péntek
Üzenetek: 345db
Utolsó üzenet: ma 17:14
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!