Intim történet masszőrnél, vagy masszörként!
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#192   2023. 05. 04. csütörtök 10:18
andrasmolnar78 andrasmolnar78
Sziasztok! Tud valaki profi női Lingam masszőrt Egerben?
#191   2023. 05. 01. hétfő 08:41
yamaha yamaha
Szerencséd van ! Az én kezem nem bírja, választani kellett a zene és a masszázs között, és a zenét választottam !
(Ez egy válasz yoni.sensual üzenetére (2022. 12. 16. péntek 22:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 12. 16. péntek 22:30
Gyógy és sportmasszőr vagyok, fantasztikusan jó szakmát választottam!
#190   2023. 04. 26. szerda 10:35
X Törölt felhasználó (4681872)
Bástya Hotel Miskolctapolca smile
#189   2023. 04. 26. szerda 10:11
kipruszov kipruszov
Sziasztok! Wellness Hotel Gyula nevű szállodával kapcsolatban van valakinek masszázs élménye?
#188   2022. 12. 20. kedd 08:54
kéjlavina kéjlavina
A legjobb dolog a világon ha van olyan nő v férfi akinek a kezében a tudás és mi szerencsések vagyunk mert van ilyen ismerősünk !
Tehát keresetek alkalmas partnert a többi csak rajtatok múlik .
(Ez egy válasz tallerosyzebulon üzenetére (2022. 12. 15. csütörtök 10:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 12. 15. csütörtök 10:37
Helló!

Az én párom most készül egy teljes testmasszázsra. MIndig is szerette a masszázst és páros masszázsra is szívesen menne de még nem jutottunk el. Most véletlenül találkozott egy masszőrrel ("véletlenül" a facebookon ismerkedtek meg és gyorsan meg is beszélték a masszázst)
Először csak annyit mondott, hogy megismerkedett egy masszőrrel és, hogy megy is hozzá egy tejes masszázsra. Azóta viszont egyre többször felhozza, hogy reméli jó lesz, jó lenne ha lenne egy állandó masszőr, meg, hogy mehetnék én is, de kár, hogy ez egy pasi és nincs nő párja, de keressek egy masszőzt és menjek én is.
Nagyon remélem, hogy ügyes lesz a masszőr és a teljestest alatt valóban teljes testet ért, nem hagyja ki az élvezetes részeket sem. A páromnagyon szereti a punci masszázst, szóval ha bejut a lába közé akkor nincs megállás!
#187   2022. 12. 16. péntek 22:30
yoni.sensual yoni.sensual
Gyógy és sportmasszőr vagyok, fantasztikusan jó szakmát választottam!
#186   2022. 12. 16. péntek 14:34
Fox Mulderék Fox Mulderék
Bocsi, de mit is tud annyira? Masszírozni vagy egyebet? wink
(Ez egy válasz nuninyalÓ üzenetére (2022. 12. 16. péntek 09:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 12. 16. péntek 09:14
Voltunk és volt a párom és én szintén és van egy saját masszőrünk na ő aztán tud !
#185   2022. 12. 16. péntek 09:14
nuninyalÓ nuninyalÓ
Voltunk és volt a párom és én szintén és van egy saját masszőrünk na ő aztán tud !
#184   2022. 12. 15. csütörtök 17:31
Marton25 Marton25
prosztata masszázs élmény valakinek?
#183   2022. 12. 15. csütörtök 12:50
tamás80 tamás80
Szia. Mesélhetnél erről privátban, ha nem gond, érdekelne az egész. Válaszod előre is köszönöm
(Ez egy válasz Palesz üzenetére (2022. 12. 14. szerda 17:54), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 12. 14. szerda 17:54
Természetesen van. Én már többször fizettem be a párom egy masszőr hölgyhöz erotikus masszázsra. Nem feltétlenül a kielégülés a lényeg hanem a kényeztetés. Nagyon élvezte.
#182   2022. 12. 15. csütörtök 10:37
tallerosyzebulon tallerosyzebulon
Helló!

Az én párom most készül egy teljes testmasszázsra. MIndig is szerette a masszázst és páros masszázsra is szívesen menne de még nem jutottunk el. Most véletlenül találkozott egy masszőrrel ("véletlenül" a facebookon ismerkedtek meg és gyorsan meg is beszélték a masszázst)
Először csak annyit mondott, hogy megismerkedett egy masszőrrel és, hogy megy is hozzá egy tejes masszázsra. Azóta viszont egyre többször felhozza, hogy reméli jó lesz, jó lenne ha lenne egy állandó masszőr, meg, hogy mehetnék én is, de kár, hogy ez egy pasi és nincs nő párja, de keressek egy masszőzt és menjek én is.
Nagyon remélem, hogy ügyes lesz a masszőr és a teljestest alatt valóban teljes testet ért, nem hagyja ki az élvezetes részeket sem. A páromnagyon szereti a punci masszázst, szóval ha bejut a lába közé akkor nincs megállás!
#181   2022. 12. 14. szerda 17:54
Palesz Palesz
Természetesen van. Én már többször fizettem be a párom egy masszőr hölgyhöz erotikus masszázsra. Nem feltétlenül a kielégülés a lényeg hanem a kényeztetés. Nagyon élvezte.
(Ez egy válasz kamii üzenetére (2022. 12. 14. szerda 15:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 12. 14. szerda 15:37
A női szexuális vágyat masszázzsal fel lehet e éleszteni?Létezik ilyen masszőr? Nem feltétlen yonira gondoltam. Valakinek tapasztalat?
#180   2022. 12. 14. szerda 17:35
rövidhajú rövidhajú
Ó, de még mennyire hogy…
(Ez egy válasz kamii üzenetére (2022. 12. 14. szerda 15:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 12. 14. szerda 15:37
A női szexuális vágyat masszázzsal fel lehet e éleszteni?Létezik ilyen masszőr? Nem feltétlen yonira gondoltam. Valakinek tapasztalat?
#179   2022. 12. 14. szerda 15:37
kamii kamii
A női szexuális vágyat masszázzsal fel lehet e éleszteni?Létezik ilyen masszőr? Nem feltétlen yonira gondoltam. Valakinek tapasztalat?
#178   2022. 12. 05. hétfő 11:54
nuninyalÓ nuninyalÓ
Hi.!
Az igazi ajándék ha a masszázs után ott maradt a masszőr nekünk volt már így és csak a jót mondhatjuk róla .
Lehet ,hogy közös ismerősünk is van a körben a franciára egyébként itthon van igény ,

XXXXXXXX moderálva!
(Ez egy válasz bujagondolatok üzenetére (2022. 11. 29. kedd 19:50), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 11. 29. kedd 19:50
Szoktam járni masszőrökhöz és bizony szívesen elégítem ki őket orálisan smile
#177   2022. 12. 05. hétfő 11:15
Zsolt3535 Zsolt3535
Ritkán eljarok masszírozni párokhoz néha több is van. Én szeretem mikor őszintén nyíltan megkernek kicsivel több dologra mint masszírozás....
#176   2022. 11. 29. kedd 19:50
bujagondolatok bujagondolatok
Szoktam járni masszőrökhöz és bizony szívesen elégítem ki őket orálisan smile
#175   2022. 08. 03. szerda 23:15
X Törölt felhasználó (4630582)
biztosan, mi nem találkoztunk vele, igaz, nem is kerestük! de nem maradtam én se idegen száj nélkül smile estefelé, iszogattunk, a szállóban, mikor is, a szőrős masszőr pasi jelent meg, most ő is mint vendég smile láthatóan, kapcsolatban volt az elég nagy popsis, kis melles italos nővel, és mert már kicsit piás voltam, és mert persze megismertük egymást, hiszen csak pár órás volt a kaland, hát én bizony , pár perc múlva, beszóltam neki, hogy látom, együtt vagytok, mit gondolsz, nem kellene viszonoznod a délutánt? gondoltam mit veszthetek, és már bátor is voltam ilyesmihez smile nem küldött a francba, hanem, legnagyobb meglepetésemre, amint tehette, súgott-búgott a nagy popsis nővel, az meg közben öbbször is rámnézett, szájra puszit váltottak, a nő velem szemkontaktált keveset, megfordult, és a pult mögötti helységbe ment, amit csak egy vastag függönyféle takart el (ha majd mentek, látni fogod) gondolom nem naponta cserélik smile na de mert a masszőr srác se vezethetett volna már autót, se szó se semmi, mellénk telepedett, rámosolygott asszonyra, egy laza hogy vagyot kérdezet, aztán felém fordult, azzal, hogy I. vár bent téged, és sokat sejtetően, mint én a délután, pont úgy tett fejével. el se akartam hinni, mert csak poénból szóltam neki, de komoly lett, a feleségem mindent érzékelt, dehát ugye ha valakinek, hát neki nem volt érkezése féltékenykedni. szó, ami szó, a függöny mögött, nyitott blúzban I. a csapnál álldogált, és azzal köszönt, hogy mindent elmesélt neki K. a masszőr. ők együtt vannak itt, amúgy egyikük se Mórahalmi, családosak is, jó messze, és ami Mórahalmon történik, az ott is marad smile toljam le a nadrágom, ad nekem egy "franciát". letoltam. ő pedig szivaccsal alaposan megmosta farkam, ami szorgoskodása elég volt ahhoz, hogy keményre mossa smile elém guggolt, és nem térdelt, és bekapta! messze nem volt életem legjob szopatásától, pláne, hogy piás voltam, és elég kényelmetlen éllva szopatni, gondoltam ráhúzom farkamra a fejét, de nem engedte, annyi szólt fassza szájában, hogy a hajam!....aztán, engedtem a molesztálásnak, beleélveztem (volna) a szájába, de azt nem engedte...végül lemosta ondós farkam, megigazította magát, kiment én meg ott álltam mint egy kivert fasz, mert kb. ez is történt smile
(Ez egy válasz kipruszov üzenetére (2022. 08. 03. szerda 15:50), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 08. 03. szerda 15:50
Köszi! Hölgy masszőr is van? smile
#174   2022. 08. 03. szerda 15:50
kipruszov kipruszov
Köszi! Hölgy masszőr is van? smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 08. 02. kedd 19:29), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4630582)
2022. 08. 02. kedd 19:29
gondolkodtam, hogy válaszoljak-e, de mert éppen ott voltunk nejemmel, aki tűzről pattant menyecskepedig már alulról csípi az ötvenet, szóval gondoltuk tavasszal, hogy lazulunk egyet, tippmíxen nyertem keveset, ami pont ilyenre elég, egye fene, kipróbáljuk ezt is, mert csiripeltek a verebek, és hát Mórahalom, más miatt, tényleg nem érdekes smile úgy is lett, olyanra fizettünk be, gavallérosan, hogy jelen lehessek én is, csak mint figyelő. jóképű, pasi volt a masszőr, ha nekem kissé szőrős is, de a keze, láttam asszonyom arcán, ügyesen dolgozta meg. mikor erogén területfelé tévedt, a masszőr rám nézett, mintegy kérte, hogy döntsek, lehet, vagy nem llehet. kacsintottam, és bólintottam, ő értette mindjárt, és azzal kezdet, hogy hason fekvő páromról, érzékién lehúzta a törölközőt, aki ezen még nem is lepődött meg, de azon már igen, mikor széthúzta farpofáit, és olajos ujjakkal kényeztette anászrózsáját....akkor ram nézett, én az akciót kidülledt szemekkel néztem, de hozzá léptem hajába túrtam, és csak annyit kérdeztem, hogy jó ez neked, kedves? akkor becsukta szemét, és hagyta, mit hagyta, élvezte mindazt ami lett...és hát lett! kérdésedre válaszolva írom, hogy igen, érdemes odamenni, aztán egy jót enni!
#173   2022. 08. 03. szerda 10:16
viking1988 viking1988
Szia, azt megkérdezhetem,hogy hol történt ez az eset??? Baromi emlékeztet a mi storynkra. Nekünk Siófokon volt.
(Ez egy válasz fazonpar üzenetére (2020. 06. 17. szerda 08:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 06. 17. szerda 08:09
Nekunk az egyik wellness alkalmával volt egy kisebb történés. Az egyik nap lementunk egy fél órás masszázsra. Lehetett választani, hogy ki masszírozzon. Az elejen kicsit meglepodtem, mert azt hittem, hogy a párom nővel akarja massziroztatni magát, de az egyik srácot választotta. Egy sportos, jó képű 35 körüli pasi volt. Na mondom ok... Akkor én is így smile kiválasztottam a legjobban kinezo kis szöszi csajszit. Szépen elvonultunk külön szobába. Hát em kicsit jöttem zavarba, mikor a kiscsaj mondta, hogy menjek be a paraván mögé, és vetkőzzek meztelenre. Mondtam neki, hogy az alsót fent hagynám. Elkrzdett nevetni, és mondta, hogy nyugodjék meg, törölközőt használnom kell. Mondom ok. Gyorsan ledobtam a ruhaim, és feltekertem a törölközőt. Ahogy kijottem a paraván mögül, alaposan vegigmerte a testem. Hasra kellett fekudnom. Először beolajozott a csajszi, majd a vállam, nyakam, hátam kezdte masszírozni. Nagyon finom keze volt. Aztán jött a derekam... Aztán kérdezés nélkül szetbontotta a törölközőt, és a fenekemet kezdte el masszírozni... Hát akkor egy kicsit lefagytam. De annyira kellemes volt, hogy hagytam. Aztán egyre beljebb masszírozott...utana mondta így forduljak meg. Hát akkor jött a gáz... Úgy állt a farkam mint az állat. Mondtam neki, hogy inkább ezt folytassa... Annyira határozott volt, hogy kénytelen voltam megfordulni... Brutal kellemetlen volt, mert hiába raktam a törölközőt oda.,nem tudtam elrejteni az ágaskodó farkam... Ezt persze azonnal kiszurta. Elmosolyodott, és megnyugtatott, hogy ez természetes dolog, ne aggodjak... Hát de akkor is... Aztán ahogy a combomon haladt befelé, egyre keményebb lettem... Szóltam neki, hogy beljebb ne nagyon haladjon, mert feleségem van. Mindezt persze elviccelodve. Nevetett egyet, mondta, hogy csak az általános masszázs határain belül marad, és egyébként is, legyek benne biztos, hogy a feleségem is jó kezekben van... Na akkor öntött el a vad izgalom, hogy vajon a srac mit művelhet a párommal.. Ettől ha lehet, még merevebb lettem. Jelzett a csajszi nemsokára, hogy vége a 30 percnek. Megkoszontem a munkáját, feloltoztem, majd kimentem a váró terembe. Kb 10-15 perc múlva jött ki a parom, meglepően boldog abrazattal. Felmentunk a szobába. Rakerdeztem, hogy milyen volt a masszázs. Azt mondta isteni. Mondtam neki, hogy nekem le kellett vetkőzni. Azt mondta neki is.... Na ott elkezdett kalapalni a szívem.... Faggatta, hogy mi volt, azt mondja hogy csak masszázs... Aztán elmeselte, hogy neki is rendesen meg lett masszírozva a popsija. Megkerdeztem, hogy neki is a hátára kellett feküdnie?na itt már nehezebben jöttek a szavak, de végül elmeselte, hogy igen, és azt bizonygatta, hogy végig ott volt a törölköző... Én egyre jobban felizgultam. Kérdeztem hogy mi a helyzet a cickoival... Azt hogy takarta le... Na és akkor bevallotta, hogy a puncijat tudta csak kitakarni, és hogy a mellmasszazs is hozzátartozott a masszázshoz...bizonygatta,hogy nem volt semmi, még csak masszázs volt, meg hogy ellazult stb...
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: kukker38 kukker38
Nyitás ideje: 2020. 06. 16. kedd
Üzenetek: 192db
Utolsó üzenet: 2023. 05. 04. csütörtök
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!