Intim történet masszőrnél, vagy masszörként!
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#152   2022. 01. 01. szombat 15:19
X Törölt felhasználó (4304862)
Oh! Kérlek írj le pár "eseményt"!
(Ez egy válasz Hévízi Srác üzenetére (2022. 01. 01. szombat 14:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 01. 01. szombat 14:34
Na hát en masszor vagyok amugy úgyhogy tudnek jo pár sztorirol meselni... Azota mar csinalom az intim masszázst is es brutal hogy a nők mekkorat es mennyit tudnak élvezni és semmi testiseg, csakis kizárólag az erogen zónák "maszirozasa" max a belso comb tajekan egy finom kis laza ovatos ujjazassal rasegiteni... Ha ezzel kapcsolatban kerdes van azt kerem privatban tegye meg a kerdezo
#151   2022. 01. 01. szombat 14:34
Hévízi Srác Hévízi Srác
Na hát en masszor vagyok amugy úgyhogy tudnek jo pár sztorirol meselni... Azota mar csinalom az intim masszázst is es brutal hogy a nők mekkorat es mennyit tudnak élvezni és semmi testiseg, csakis kizárólag az erogen zónák "maszirozasa" max a belso comb tajekan egy finom kis laza ovatos ujjazassal rasegiteni... Ha ezzel kapcsolatban kerdes van azt kerem privatban tegye meg a kerdezo
#150   2021. 11. 02. kedd 18:48
X Törölt felhasználó (4630582)
esetleg Tibort ajánlanám, de nála nagyban függ a végeredmény a hangulatától, nagyon szenzibilis ember!
(Ez egy válasz cincogi üzenetére (2021. 11. 02. kedd 12:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 11. 02. kedd 12:40
Én is keresek olyan masszőrt,aki a masszázs végén vagy orállal fejezi be a hapy finist ! Vagy akár egy finom szeretkezéssel zárja le,amit kézzel elkezdett. Most Salgótarjánban lakom ! Jó lenne itt ilyen masszőrt találni... De Pestegyébe is elutaznék érte,ha valaki tudna ajánlani egy ilyen masszőrt. Mindegy,hogy férfi,vagy nő !
#149   2021. 11. 02. kedd 18:46
X Törölt felhasználó (4630582)
Tibor, el kellene engedned a témáét végre! barátnők átküldték levélváltásotokat, ugye főként fotókról és természetbeni kifizetésről volt abban szó, de nemcsak....szóval mindent tudok! figyelj oda kérlek, nem mindenki verekedős!
#148   2021. 11. 02. kedd 12:40
cincogi cincogi
Én is keresek olyan masszőrt,aki a masszázs végén vagy orállal fejezi be a hapy finist ! Vagy akár egy finom szeretkezéssel zárja le,amit kézzel elkezdett. Most Salgótarjánban lakom ! Jó lenne itt ilyen masszőrt találni... De Pestegyébe is elutaznék érte,ha valaki tudna ajánlani egy ilyen masszőrt. Mindegy,hogy férfi,vagy nő !
#147   2021. 11. 02. kedd 11:13
steps955 steps955
Szalonban dolgoztam jó pár évig, mint masszőr. Hogy beinduljon az ipar, hirdettem is és ennek hála kialakult a vendégköröm.
Következetesen ellen álltam az erotikus masszázs felkéréseknek!
Nem keverem a munkát az erotikával…
Vidéki úriember többszöri látogatás és persze noszogatás után azt kérte, hogy masszírozzam meg a prosztatáját! Valahogy úgy voltam vele, hogy máshogyan nem fogom kényeztetni, de bevállalom nála ezt a kényes “beavatkozást”!
A következő alkalomra előkészültem! Síkosító, gumigesztű, törlőkendő.
Természetesen az előző masszázsok során kialakult egy bizalmi kapcsolat, ami mindkettőnk részéről oldotta a “kellemetlen” szituációt.
A bevezető masszázs után rátértem a “beavatkozásra”. Kesztyű, síkosító, óvatos behatolás! Hamar megtaláltam a prosztatát! Óvatos, körkörös mozdulatokkal, nem túl erős nyomással masszíroztam! Azonnal jelét adta megelégedésének, mind látványban, mind hangban!
Nem tartott sokáig és a csúcsra röpítettem úgy hogy még csak megérintenem sem kellet máshol!
A masszázs végeztével, tisztálkodás és a levezető csevegés. Jelezte, hogy még mindig orgazmusa van, ami kisebb-nagyobb rángások, összehúzódások formájában él át!
Többszőr is felkeresett és kimondottan ezt kérte befejezés képen!!!
Nem tapasztaltam eddig ilyet én sem!
Valószínű, hogy nagyon szenzitív volt erre a “beavatkozásra”!
Köszönöm, hogy elolvastad az én történetem!!!!
#146   2021. 11. 02. kedd 09:04
X Törölt felhasználó (4630582)
már Tibor se vagy!? pedig minden, amit eddig írtál, klappol! ...és a mi Tibinknek is szavajárása volt, hogy "Szíve joga mindenkinek." na mindegy, akkor elnézésed kérem, úgy néz ki, van egy avatárod!
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 11. 02. kedd 01:24), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4640622)
2021. 11. 02. kedd 01:24
Továbbra is fent tartom, hogy össze kever valakivel. A nevem sem Tibor.
#145   2021. 11. 02. kedd 02:01
X Törölt felhasználó (4640622)
Nézd elfogadom a sértődöttségedet is.
Azt nem igazán értem mi az inkorrekt abba, hogy leírtam nem egymást keressük, és jó keresést nektek?
Amin te megsértődtél. És kettőnk közül nem én vagyok az aki úgy érezte, hogy fórum előtt kell ezt a sértettséget megosztania, Én lezárom veletek ezt az eszmecserét, bármit fogtok ide vagy magán levélbe írni nem fogok válaszolni. Illetve valótlant állítasz, mert nem tiltottalak le. Ha így lenne felvállalnám, de semmi ilyen nem történt.
Szó szerint utolsó üzenetem annyi volt: Értelek! Nem egymást keressük. Jó keresést nektek!
Az, hogy ti továbbra is úgy érzitek a sértettségeteket egy fórumon kell megvitatni, számomra igazolja, hogy jól döntöttem és nem is kell nekünk ismerkedni.
Az, hogy én név nélkül megosztottam egy történetet nem bánt senkit, az hogy ti névvel kezdtek el személyeskedni nyilvánosan érthetetlen dolgok miatt,,, továbbra is engem igazol. És eldöntheti mindenki kivel szeretne ismerkedni.
Egy ilyen kapcsolatban a diszkréció alap fogalom.
Én nem fogok itt megnevezni senkit, sem olyat akivel együtt voltam sem olyat akit vissza utasítottam, vagy ő utasított vissza engem.
Szíve joga mindenkinek. Persze szíved jogod neked is fórumon véleményt írni rólam. De akkor azt tedd objektíven és ne állíts valótlant. Még az utolsó leveledre is válaszoltam. De azt írod letiltottalak.
Inkorrekt válasz, az hogy nem egymást keressük?
Ismételten jó keresést kívánok nektek, és továbbra is vállalom a véleményemet nem egymást keressük!
Ahogyan írtad is, valakinek szimpatikus a nézetem valakinek nem, Nekem ezzel semmi problémám.
Valakinek az szimpatikus ahogyan ti ismerkedtek. Mind a kettőnknek megvan a maga nézete,
Kívánom, hogy találjátok meg akiket szeretnétek.
HatnyZ szívesen ad elérhetőséget az említett Tiborhoz. Lehet vele sikerrel jártok!
Azt is fent tartom továbbra is , ha valaki vissza utasít fogadjuk már el......
Itt a témát lezártam, Nyugodtan szapulhattok, írhattok bármit. Majd mindenki eldönti kinek ad igazat, és kivel szimpatizál.
#144   2021. 11. 02. kedd 01:39
X Törölt felhasználó (4640622)
Elfogadom a véleményed, viszont ha értelmezed amit írtam, a munkámban valóban vállalok idős hölgyeket is. Viszont egy ilyen oldalra nem munka miatt regisztrál az ember, és a magánéletembe engedje már meg nekem mindenki, hogy megválogassam kivel szeretnék ismerkedni. És ha megnézed az adatlapomat láthatod, hogy semmiféle masszázs szolgáltatást nem kínálok. Az hogy valakivel ha ismerkedem és van masszázs az már csak ránk tartozik.
Természetesen elfogadom azon véleményedet is, hogy álomnak tartod a leírásomat. Mindenki azt hisz, gondol amit csak szeretne.
Annyit fűznék hozzá, hogy ha valaki megtud fogalmazni valamit és nem csak két sorban megnyilvánulni az nem azt jelenteni, hogy álmodik.....
De örülök ha neked álomszerűnek tűnik.
(Ez egy válasz hupika üzenetére (2021. 11. 01. hétfő 17:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 11. 01. hétfő 17:27
Te egyik szavaddal ütöd agyon a másikat. Legelőször azt írtad, jön az öreg nénike, mindenféle kétes folttal... Most meg azt, hogy nem vállalsz el akárkit. Akkor? Amúgy én az írásodat egy nagyon szép álomnak tartom, de ez csak az én magánvéleményem!?
#143   2021. 11. 02. kedd 01:24
X Törölt felhasználó (4640622)
Továbbra is fent tartom, hogy össze kever valakivel. A nevem sem Tibor.
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 11. 02. kedd 00:40), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4630582)
2021. 11. 02. kedd 00:40
kicsit csodálkozom, mert esetünkben nem is kellett kapacitálni őt, simán ment minden, nem lehet, ti rontottátok el az ismerkedést azzal a privát levéllel? ha átkülditek nekem, szívesen átnézem, és lesz ami lesz, kulcsot adok Tiborhoz nektek!
#142   2021. 11. 02. kedd 00:40
X Törölt felhasználó (4630582)
kicsit csodálkozom, mert esetünkben nem is kellett kapacitálni őt, simán ment minden, nem lehet, ti rontottátok el az ismerkedést azzal a privát levéllel? ha átkülditek nekem, szívesen átnézem, és lesz ami lesz, kulcsot adok Tiborhoz nektek!
#141   2021. 11. 01. hétfő 17:27
hupika hupika
Te egyik szavaddal ütöd agyon a másikat. Legelőször azt írtad, jön az öreg nénike, mindenféle kétes folttal... Most meg azt, hogy nem vállalsz el akárkit. Akkor? Amúgy én az írásodat egy nagyon szép álomnak tartom, de ez csak az én magánvéleményem!?
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 11. 01. hétfő 10:43), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4640622)
2021. 11. 01. hétfő 10:43
Mókás véleményed van. Az, hogy nem vállalok el akárkit szerintem megengedett mindenkinek.
Az, hogy ti a masszőrt holmi pénzért megvehető élő vibrátornak nézitek, úgy gondolom normális érdeklődőnek nem nevezném. Szerencsére megengedhető mindenkinek, hogy megválassza kivel szeretne ismerkedni.
Valóban nem ismerkedem olyan emberekkel akik nem merik magukat vállalni.
És úgy gondolom, egy visszautasítást felnőtt embereknek illene tudni kezelni.
Az igaz, hogy nem vállalok el akárkit. Bárkit sem. Értelmes normális emberekkel ismerkedem, és nem prostituált vagyok, ahogy egyesek azt gondolják. Továbbra sem fogok hasonló embereket vállalni nyes Sem masszázsra sem beszélgetésre, semmire.
Az, hogy a leírásom emiatt ne lenne valóság alapú szintén mókásnak tartom.
#140   2021. 11. 01. hétfő 12:40
1sexmániás 1sexmániás
Tetszik ez a hozzá állás. wave
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 11. 01. hétfő 10:43), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4640622)
2021. 11. 01. hétfő 10:43
Mókás véleményed van. Az, hogy nem vállalok el akárkit szerintem megengedett mindenkinek.
Az, hogy ti a masszőrt holmi pénzért megvehető élő vibrátornak nézitek, úgy gondolom normális érdeklődőnek nem nevezném. Szerencsére megengedhető mindenkinek, hogy megválassza kivel szeretne ismerkedni.
Valóban nem ismerkedem olyan emberekkel akik nem merik magukat vállalni.
És úgy gondolom, egy visszautasítást felnőtt embereknek illene tudni kezelni.
Az igaz, hogy nem vállalok el akárkit. Bárkit sem. Értelmes normális emberekkel ismerkedem, és nem prostituált vagyok, ahogy egyesek azt gondolják. Továbbra sem fogok hasonló embereket vállalni nyes Sem masszázsra sem beszélgetésre, semmire.
Az, hogy a leírásom emiatt ne lenne valóság alapú szintén mókásnak tartom.
#139   2021. 11. 01. hétfő 10:43
X Törölt felhasználó (4640622)
Mókás véleményed van. Az, hogy nem vállalok el akárkit szerintem megengedett mindenkinek.
Az, hogy ti a masszőrt holmi pénzért megvehető élő vibrátornak nézitek, úgy gondolom normális érdeklődőnek nem nevezném. Szerencsére megengedhető mindenkinek, hogy megválassza kivel szeretne ismerkedni.
Valóban nem ismerkedem olyan emberekkel akik nem merik magukat vállalni.
És úgy gondolom, egy visszautasítást felnőtt embereknek illene tudni kezelni.
Az igaz, hogy nem vállalok el akárkit. Bárkit sem. Értelmes normális emberekkel ismerkedem, és nem prostituált vagyok, ahogy egyesek azt gondolják. Továbbra sem fogok hasonló embereket vállalni nyes Sem masszázsra sem beszélgetésre, semmire.
Az, hogy a leírásom emiatt ne lenne valóság alapú szintén mókásnak tartom.
#138   2021. 10. 29. péntek 18:16
X Törölt felhasználó (1292612)
worship
szuper beszámoló. GRAT
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 10. 27. szerda 08:47), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4640622)
2021. 10. 27. szerda 08:47
. Minden vendégemet halk relaxációs zenével, egy pohár vízzel várok mert masszázs előtt és után ajánlott ám inni.
A frissen mosott törölköző mindig kikészítve. Ez két napja is így történt.
Lehet masszírozni világosban is de én jobban szeretek gyertyafényben.
A hölgy mikor megérkezett feltettem neki, a szokásos kérdéseket. Mert sokan nem tudják de például mestruációs időszakban nem masszírozunk. De sok "kolléga" ezt nem veszi figyelembe csak a pénzt vigyék.
Utána bevezettem az öltözőbe, és mikor elfoglalta a masszázságyon a helyét akkor én elkezdtem a szokásos kezelést. Minden a szokásos módon haladt, teljesen addig míg a combjait nem kezdtem el masszírozni.
Semmi pluszt nem csináltam csak a combját masszíroztam. Amikor észre vettem hogy a fehér bugyi még a félhomályban is jól láthatóan át van ázva. Egyre mélyebben masszíroztam, egyre gyakrabban értem a puncijához a fehérneműn keresztül.
majd félreérthetetlenül elkezdtem bugyin keresztül simogatni a puncit.
Hatalmas sóhajjal nyugtázta.
Így szépen lasssan megszabadítottam a bugyitól és kezeim most már másol is dolgoztak nem csak látható helyen.
Annyira nedves volt és annyira élvezte a kezem tevékenységét, hogy apró sikítások közepette remegve elélvezett.
Ezután egy nagyon hálás csókot adott, megköszönte azt mondta 6 hónapja nem élvezett csak a saját kezétől vagy vibrátortól.
Vissza döntöttem az ágyra.
Elkezdtem csókolni a nyakát, a fülét érzékien az ajkaim közé vettem. apró csókokkal haladtam lefelé a testén. Kezeim és ajkam bejárta az egész testét. a mellbimbóit mikor elértem finom remegés vette kezdetét a testében.
Majd haladtam tovább, mikor a köldökébe csókoltam már a fejemet tolni akarta le a lába közé, de én szépen lassan haladtam tovább. Le az egyik combon fel a másikon. Körbecsókolva a szeméremdombját, itt már önkívületi állapotban kiabált hogy nyalj már be.
Mikor végre nyelvem elérte csiklóját akkor már a nedvességben tocsogott. Én pedig nyalni kezdtem, Nagyon hamar elélvezett remegett és sikoltott. Én viszont nem hagytam abba.
Nyaltam tovább a csiklóját ujjam pedig belé hatolt. Elkezdtem izgatni a g pontot. Imádom mikor a csikló és a g pont egyszerre van izgatva. Megvadul tőle minden nő.
Tíz perc múlva újra elélvezett.
Ekkor már nem lefelé tolta a fejem hanem felfelé húzta.
Hosszan csókolóztunk közben megszabadultam a ruháktól és belé hatoltam.
érzékien mozogtam benne. majd egyre vadabbul. az ágy viszont nem erre van kitalálva így mondtam neki hogy menjünk az öltözőbe ahol egy fotel van berakva . Ott lovagolt meg. Hatalmast élveztünk mind a ketten.
Jövő hétre megint kért időpontot.
Még mielőtt azt hinnétek, hogy milyen jó dolga van a masszőröknek azért azt tudjátok hogy ez nem mindennapos.
Mikor egy nénike jön masszázsra mindenféle kétes eredetű folttal az alsó neműn akkor senki nem irigykedik. nyes
Mindennek van árnyoldala is.
#137   2021. 10. 29. péntek 13:30
X Törölt felhasználó (4640622)
Szerintem valakivel össze keversz. Nálam nem járt a feleséged.
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 10. 29. péntek 09:54), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4630582)
2021. 10. 29. péntek 09:54
nem csinálok belőle titkot, te is tudod és én is tudom, a feleségem volt nálad! kicsit lódított, mert igaz, afganisztánban voltam katonaként, de a 6 hónap, az túlzás! részletesen mesélte, mi mindent csináltatok, ügyes fiú vagy csak ajánlani tudlak, habár nem vagy olcsó! de100 szónak is az vége, jól megraktad-nyaltad az asszonyt, köszönöm!
#136   2021. 10. 29. péntek 09:54
X Törölt felhasználó (4630582)
nem csinálok belőle titkot, te is tudod és én is tudom, a feleségem volt nálad! kicsit lódított, mert igaz, afganisztánban voltam katonaként, de a 6 hónap, az túlzás! részletesen mesélte, mi mindent csináltatok, ügyes fiú vagy csak ajánlani tudlak, habár nem vagy olcsó! de100 szónak is az vége, jól megraktad-nyaltad az asszonyt, köszönöm!
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 10. 27. szerda 08:47), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4640622)
2021. 10. 27. szerda 08:47
. Minden vendégemet halk relaxációs zenével, egy pohár vízzel várok mert masszázs előtt és után ajánlott ám inni.
A frissen mosott törölköző mindig kikészítve. Ez két napja is így történt.
Lehet masszírozni világosban is de én jobban szeretek gyertyafényben.
A hölgy mikor megérkezett feltettem neki, a szokásos kérdéseket. Mert sokan nem tudják de például mestruációs időszakban nem masszírozunk. De sok "kolléga" ezt nem veszi figyelembe csak a pénzt vigyék.
Utána bevezettem az öltözőbe, és mikor elfoglalta a masszázságyon a helyét akkor én elkezdtem a szokásos kezelést. Minden a szokásos módon haladt, teljesen addig míg a combjait nem kezdtem el masszírozni.
Semmi pluszt nem csináltam csak a combját masszíroztam. Amikor észre vettem hogy a fehér bugyi még a félhomályban is jól láthatóan át van ázva. Egyre mélyebben masszíroztam, egyre gyakrabban értem a puncijához a fehérneműn keresztül.
majd félreérthetetlenül elkezdtem bugyin keresztül simogatni a puncit.
Hatalmas sóhajjal nyugtázta.
Így szépen lasssan megszabadítottam a bugyitól és kezeim most már másol is dolgoztak nem csak látható helyen.
Annyira nedves volt és annyira élvezte a kezem tevékenységét, hogy apró sikítások közepette remegve elélvezett.
Ezután egy nagyon hálás csókot adott, megköszönte azt mondta 6 hónapja nem élvezett csak a saját kezétől vagy vibrátortól.
Vissza döntöttem az ágyra.
Elkezdtem csókolni a nyakát, a fülét érzékien az ajkaim közé vettem. apró csókokkal haladtam lefelé a testén. Kezeim és ajkam bejárta az egész testét. a mellbimbóit mikor elértem finom remegés vette kezdetét a testében.
Majd haladtam tovább, mikor a köldökébe csókoltam már a fejemet tolni akarta le a lába közé, de én szépen lassan haladtam tovább. Le az egyik combon fel a másikon. Körbecsókolva a szeméremdombját, itt már önkívületi állapotban kiabált hogy nyalj már be.
Mikor végre nyelvem elérte csiklóját akkor már a nedvességben tocsogott. Én pedig nyalni kezdtem, Nagyon hamar elélvezett remegett és sikoltott. Én viszont nem hagytam abba.
Nyaltam tovább a csiklóját ujjam pedig belé hatolt. Elkezdtem izgatni a g pontot. Imádom mikor a csikló és a g pont egyszerre van izgatva. Megvadul tőle minden nő.
Tíz perc múlva újra elélvezett.
Ekkor már nem lefelé tolta a fejem hanem felfelé húzta.
Hosszan csókolóztunk közben megszabadultam a ruháktól és belé hatoltam.
érzékien mozogtam benne. majd egyre vadabbul. az ágy viszont nem erre van kitalálva így mondtam neki hogy menjünk az öltözőbe ahol egy fotel van berakva . Ott lovagolt meg. Hatalmast élveztünk mind a ketten.
Jövő hétre megint kért időpontot.
Még mielőtt azt hinnétek, hogy milyen jó dolga van a masszőröknek azért azt tudjátok hogy ez nem mindennapos.
Mikor egy nénike jön masszázsra mindenféle kétes eredetű folttal az alsó neműn akkor senki nem irigykedik. nyes
Mindennek van árnyoldala is.
#135   2021. 10. 28. csütörtök 16:32
cincogi cincogi
Én is keresek olyan masszőrt,aki a masszázs végén vagy orállal fejezi be a hapy finist ! Vagy akár egy finom szeretkezéssel zárja le,amit kézzel elkezdett. Most Salgótarjánban lakom ! Jó lenne itt ilyen masszőrt találni... De Pestegyébe is elutaznék érte,ha valaki tudna ajánlani egy ilyen masszőrt. Mindegy,hogy férfi,vagy nő !
#134   2021. 10. 28. csütörtök 12:45
X Törölt felhasználó (4640622)
Sok sikert a kereséshez!
(Ez egy válasz JohnnyH üzenetére (2021. 10. 28. csütörtök 11:19), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 10. 28. csütörtök 11:19
Mi is hasonló masszőrt keresünk, aki eljönne hozzánk és a párom kapna egy rendes hármas kényeztetést, de aki úgy néz ki ért hozzá, az az ország másik végében lakik és vagy nem ér rá, vagy nem jár Pesten. Helyben meg tényleg nem találtunk meggyőző illetőt. Nyilván masszírozni elméletben mindenki tud, de nekünk tényleg masszőr kell(ene)
#133   2021. 10. 28. csütörtök 11:19
JohnnyH JohnnyH
Mi is hasonló masszőrt keresünk, aki eljönne hozzánk és a párom kapna egy rendes hármas kényeztetést, de aki úgy néz ki ért hozzá, az az ország másik végében lakik és vagy nem ér rá, vagy nem jár Pesten. Helyben meg tényleg nem találtunk meggyőző illetőt. Nyilván masszírozni elméletben mindenki tud, de nekünk tényleg masszőr kell(ene)
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 10. 28. csütörtök 09:17), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4640622)
2021. 10. 28. csütörtök 09:17
Köszönöm!
 
1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: kukker38 kukker38
Nyitás ideje: 2020. 06. 16. kedd
Üzenetek: 192db
Utolsó üzenet: 2023. 05. 04. csütörtök
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!