Miért leszek szerelmes a tanáromba?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#39   2008. 03. 25. kedd 20:00
X Törölt felhasználó (137313)
Szerintem ne aggodalmaskodj annyit---majd elmúlik----nagyon fiatal vagy +' hozzá,h. ezen rágódj--ill. h. itt tépelődj a tini kérdéseiddel.
(Ez egy válasz tomeex üzenetére (2004. 10. 12. kedd 15:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2004. 10. 12. kedd 15:08
Sziasztok!!!

A problémám a következő lenne.
A mindig szerelmes leszek az angol tanáromba. Nem csunya nem is az a baj hanem tudom, hogy viszonzatlan. Már egyszer voltam egy másik angol tanáromba voltam szerelmes.
Nem szeretnék mégegyszer szerelmes lenni. Nem tudjátok, hogy mit tegyek? Ahányszor látom akkor mindig egyre jobban megtetszik. :(
Nem akarom. Ha tudtok vmi okosat akkor lécci segitsetek.
#38   2008. 03. 20. csütörtök 16:29
Reaper69 Reaper69
igazából az a bajom,hogy nem offolom de senki nem irt még 4ünkön kivül semmi értelmeset amit tanácsként fogadhatnék smile ezért kéne valaki segítsége még mindig smile remélem valaki tud segíteni aki hasonló helyzetbe került vagy ienek smile
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2008. 03. 19. szerda 20:36), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2008. 03. 19. szerda 20:36
nah...akkor...kaLiee és Reaper69!
ha beszélgetni szeretnétek a témáról, akkor rajta, ha nem akkor ne offoljátok a topicot műbalhéval!

van moderátor fogadó, ott rendelkezésetekre állok, és felsorakoztatom az elveimet...melyek között az első: nem nyithatunk minden személyes problémának külön topicot...ha van már hasonló, akkor oda kerül besorolásra a téma...ha mindez nem tetszik nektek, akkor őszintén sajnálom, de itt ez a szabály, és nem én találtam ki...az én feladatom, hogy betartassam...részemről a vita itt lezárva...minden nem ide illő hsz-t törölni fogok, innentől kezdve
#37   2008. 03. 19. szerda 21:55
tom1019 tom1019 VIP Admin
kedves Tibor!
semmi "kutya nincs elásva"!
én is úgy ítélem meg a dolgot, hogy az admin társamnak van igaza!
egy témából elég 1 topic! (teljesen mindegy, hogy mikor nyitották, és hozták fel a süllyesztőből!)

innentől fogva kizárólag a témára koncentráljatok, írjatok, véleményezzetek, és cseréljetek tapasztalatokat! a többi off, és törlöm, a offolót meg tiltom!
(Ez egy válasz kaLiee üzenetére (2008. 03. 19. szerda 15:22), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 03. 19. szerda 15:22
Jah akkor bocs , igazából a meglévő topicok fele értelmetlen (bár elképzelhető, hogy csak számomra), de mind1 is. Nekem nincs szavam 1 VIP előjelzővel rendelkező személlyel szemben.
Remélem az életben a te problémid megoldására ugyanennyi lehetőség adatik majd, vagy még kevesebb, és akkor megtudod milyen. Egyébként a kíváncsiság miatt állok ki reaper69 topicja mellett, mert én is hasonló helyzetben vagyok(NA ITT VAN A KUTYA ELÁSVA nyes ), és kíváncsi lettem volna arra, hogy a "nép" mit reagál egy úgymond "friss" témára,ahelyett , hogy a már "elvarrt" 2004-es szálakat boncolgassák. Én is elmúltam 18 éves , nem vagyok egy aluliskolázott parasztgyerek , és akit megsértettem volna egy-egy a hozzászólásom részletével attól/azoktól elnézést kérek, csak egy kicsit felháborodtam. Egyébként ha már itt tartunk, hogy sok a topic, nem feltétlenül kellett volna az új kezdeményezést offolni, hanem lehet jobb döntés lett volna azt törölni ami mondjuk 2004 óta fennáll és 2 éve 1 darab kommentet sem kapott... De számodra a legjobbnak ítélt döntést hoztad. Kíváncsi lennék, hogy mások is így ítélik e meg. Minden Tiszteletem : Tibor
#36   2008. 03. 19. szerda 20:36
MmePrune MmePrune VIP Admin
nah...akkor...kaLiee és Reaper69!
ha beszélgetni szeretnétek a témáról, akkor rajta, ha nem akkor ne offoljátok a topicot műbalhéval!

van moderátor fogadó, ott rendelkezésetekre állok, és felsorakoztatom az elveimet...melyek között az első: nem nyithatunk minden személyes problémának külön topicot...ha van már hasonló, akkor oda kerül besorolásra a téma...ha mindez nem tetszik nektek, akkor őszintén sajnálom, de itt ez a szabály, és nem én találtam ki...az én feladatom, hogy betartassam...részemről a vita itt lezárva...minden nem ide illő hsz-t törölni fogok, innentől kezdve
#35   2008. 03. 19. szerda 16:53
Reaper69 Reaper69
sztem ha reklamálok akkor is törlöd smile
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2008. 03. 19. szerda 07:55), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2008. 03. 19. szerda 07:55
nem baj, ha valakinek a problémájára választ keresve offolják a topicját...
ebben az esetben ez a legjobb döntés volt részemről ravasz1 zavart2
ha a topic nyitója nem reklamált, akkor te miért teszed? még ha kicsit zavarosan is...
ha minden egyedi problémának külön topicja lenne, akkor itt kb. 15000 topic lenne, amit kezelni képtelenség...hm?

olvasd végig a topicokat...és mutass nekem olyat, amiben csakis a nyitóhszben foglalt probléma a téma

a továbbiakban szoritkozz a témára...mert bizony ez a hszed nagyobb off volt, mint az én törlésre jelölésem
#34   2008. 03. 19. szerda 15:22
kaLiee kaLiee
Jah akkor bocs , igazából a meglévő topicok fele értelmetlen (bár elképzelhető, hogy csak számomra), de mind1 is. Nekem nincs szavam 1 VIP előjelzővel rendelkező személlyel szemben.
Remélem az életben a te problémid megoldására ugyanennyi lehetőség adatik majd, vagy még kevesebb, és akkor megtudod milyen. Egyébként a kíváncsiság miatt állok ki reaper69 topicja mellett, mert én is hasonló helyzetben vagyok(NA ITT VAN A KUTYA ELÁSVA nyes ), és kíváncsi lettem volna arra, hogy a "nép" mit reagál egy úgymond "friss" témára,ahelyett , hogy a már "elvarrt" 2004-es szálakat boncolgassák. Én is elmúltam 18 éves , nem vagyok egy aluliskolázott parasztgyerek , és akit megsértettem volna egy-egy a hozzászólásom részletével attól/azoktól elnézést kérek, csak egy kicsit felháborodtam. Egyébként ha már itt tartunk, hogy sok a topic, nem feltétlenül kellett volna az új kezdeményezést offolni, hanem lehet jobb döntés lett volna azt törölni ami mondjuk 2004 óta fennáll és 2 éve 1 darab kommentet sem kapott... De számodra a legjobbnak ítélt döntést hoztad. Kíváncsi lennék, hogy mások is így ítélik e meg. Minden Tiszteletem : Tibor
#33   2008. 03. 19. szerda 07:55
MmePrune MmePrune VIP Admin
nem baj, ha valakinek a problémájára választ keresve offolják a topicját...
ebben az esetben ez a legjobb döntés volt részemről ravasz1 zavart2
ha a topic nyitója nem reklamált, akkor te miért teszed? még ha kicsit zavarosan is...
ha minden egyedi problémának külön topicja lenne, akkor itt kb. 15000 topic lenne, amit kezelni képtelenség...hm?

olvasd végig a topicokat...és mutass nekem olyat, amiben csakis a nyitóhszben foglalt probléma a téma

a továbbiakban szoritkozz a témára...mert bizony ez a hszed nagyobb off volt, mint az én törlésre jelölésem
(Ez egy válasz kaLiee üzenetére (2008. 03. 19. szerda 07:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 03. 19. szerda 07:17
Hadd kérdezzem meg , hogy miért baj az , hogy valaki a saját problémájára választ keresve offolják a topicját , mert hasonló a másik helyzet mint ez, és beajánlják ide. Én felvetem reaper69 el személyesen is a kapcsolatot , és elolvastam itt ezeket a fórumhozzászólásokat , és hát köze nincs a 2 nek egymáshoz. A másik meg az , hogy itt ezek a hozzászólások közel sem segítenek a problémán , mert nekem írta reaper69 , hogy olyan embertől kaphat ebben a dologban segítséget , aki folytatott már viszonyt a tanárjával , és nem a tanár kezdeményezett . A másik meg az , hogy nekem is az első kérdésem reaper69 hez a kora volt ami meghaladja a 18 at , szóval ezzel sincs különösképp probléma . UI : ez a topic 2004 es , az lassan már 4 éves , ennek ellenére a kommentek száma nem haladja meg a 40 et :/
#32   2008. 03. 19. szerda 07:19
kaLiee kaLiee
ui: a helyesírási problémákért elnézést , csak reggel van , na meg nem qwerty vel a popsimban születtem nyes
#31   2008. 03. 19. szerda 07:17
kaLiee kaLiee
Hadd kérdezzem meg , hogy miért baj az , hogy valaki a saját problémájára választ keresve offolják a topicját , mert hasonló a másik helyzet mint ez, és beajánlják ide. Én felvetem reaper69 el személyesen is a kapcsolatot , és elolvastam itt ezeket a fórumhozzászólásokat , és hát köze nincs a 2 nek egymáshoz. A másik meg az , hogy itt ezek a hozzászólások közel sem segítenek a problémán , mert nekem írta reaper69 , hogy olyan embertől kaphat ebben a dologban segítséget , aki folytatott már viszonyt a tanárjával , és nem a tanár kezdeményezett . A másik meg az , hogy nekem is az első kérdésem reaper69 hez a kora volt ami meghaladja a 18 at , szóval ezzel sincs különösképp probléma . UI : ez a topic 2004 es , az lassan már 4 éves , ennek ellenére a kommentek száma nem haladja meg a 40 et :/
#30   2008. 03. 18. kedd 22:24
Reaper69 Reaper69
Hello! szóval szerelmes lettem a 24 éves tanáromba.nagyon vonzó számomra az ideális nő akárhányszor csak rá gondolok kiráz a hideg.szoktam vele beszélgetni és érzem a kölcsönös szimpátiát bár lehet,hogy csak bemesélem magamnak.a tanácsotokat kérném hogy tudnám neki elmondani hogy szeretem?:( kérlek segítsetek valahogy :( köszönöm!
(és igen elmultam 18 éves smile
#29   2006. 10. 05. csütörtök 21:53
X Törölt felhasználó (336449)
Angoltanárnő. Én nem voltam szerelmes, de az egész osztálynak tetszett. Szép nő, fiatal, csinos, tán motorozott is, meg bőrcuccba járt iskolába tanítani.
Nehogymár egy 18 évesnek ne tetszen egy (valami 23 éves?) gyönyörű nő.
#28   2005. 01. 30. vasárnap 18:29
tomeex tomeex
Hát igen.
Szerintem az év végi osztályzatom el van intézve, legalábbis a féléviből itélve.
Nem tudom, hogy mire kaptam. :)
Egyébként meg nagyon jóban vagyunk! :D
#27   2005. 01. 22. szombat 04:24
$$$Nikolaj$$$ $$$Nikolaj$$$
azt nem tudom hogy te miért leszel szerelmes a tanárodba...de nekem volt szerencsém egy tanárommal viszonyt folytatni..és mitagadás nem is olyan rossz.De arra vigyázz ha össze vesztek akkor ne legyen gáz az évvégi osztályzatoddal..tapasztalat rolleyes nyes
#26   2005. 01. 21. péntek 21:51
Shock Shock
Siker?

Klikkelj a normál/tömörített mérethez
#25   2005. 01. 21. péntek 15:59
tomeex tomeex
Klikkelj a normál/tömörített mérethez
#24   2005. 01. 07. péntek 19:20
tomeex tomeex
Hi!
Nem 100 éves hanem épp ellenkezőleg! nagyon fiatal!Kis csinos tanár néni, kb 25év.
A kor különbség se túl nagy, legalábbis szerintem. (5év)
Talán ő a legszebb tanár néni akit eddig láttam.
Nem irányit, nem is tanít és egyébként is egy héten csak 2x van vele órám.
Alig várom, hogy a szünetben a folyoson talizzunk és egy pár szót váltsak vele. Az órája amit tart vagy éppen nem tart, olyan gyorsan elrepül mintha csak egy másodperc lett volna. :(
2 éve tanít és már tavaly év végén éreztem, hogy tetszik és a nyáron hiányozni fog!
Amikor elősszőr bejött órára akkor már tudtam, hogy nem szebad, hogy megteteszen mert csak én szenvedhetek a végén.
És na tessék már megint én szenvedek! :-(
Ez az én bajom, miért leszek szerelmes a fiatal csinos szép tanárnénikbe?
#23   2005. 01. 06. csütörtök 23:49
X Törölt felhasználó (368461)
kedves Tom! Köszönöm szépen a segítséged, te egy angyal vagy:-))
lámék: köszi szépen kedves, de te nagyon elfogult vagy ám velem szemben:-))
#22   2005. 01. 06. csütörtök 14:51
X Törölt felhasználó (368461)
Kedves Tom: már nem vagyok olyan szép kislány ám, nem biztos, hogy megihletnék ilyen formán egy "tanárbácsit":-))))))) Bár hosszúnak hosszú, néha be is fonom, csak már nem vagyok hamvas rózsa..oooh:-)))

Mivel Brigi levette a képeket, most tényleg nincs ott, de sokáig ott volt. Ha nyílik hasonló topic, ahol újra megmutathatjuk magunkat, szívesen küldök képet, de most inkább nem mutatkoznék egyedül, ok?:-))
UI.: ezeket az ikonokat meg kellene nevelni. Kis rakoncátlanok: egyszer a rendelkezésemre állnak, máskor meg ....nak rám:-)))
(Ha csak ez a baj, akkor rakok neked be ikonokat...várj... olyant amilyen illik a viszontválaszodhoz: ejnye1 vigyor2 nyes smile wave
sőt...számomra kérésed parancs:(mivel menthető volt a kép, ezért sajnos nem garantálom, hogy mások nem élnek vissza vele!...pusztom 05.02.02.)
#21   2005. 01. 05. szerda 23:24
X Törölt felhasználó (368461)
Sziasztok! Legelső ilyen élményem még ált. iskolában volt, úgy 4.-es lehettem. A technika tanár pedig izmos, jóképű férfi...mindig megdicsérte és megsimogatta hosszú befont hajamat, jó jegyeket adott ok nélkül és bennem az az ártatlan érintés oly azóta már elfelejtett kellemes érzéseket idéznek elő bennem most is, mikor erre gondolok, hogy nagyon...nagyon jó lenne átélni újra és újra...A csókolózásnál is az 1. a legjobb, de miért???? ha nem kaphatunk meg valamit, teljesen máshogy reagálunk sokszor dolgokra...olyan izgi ez...a mai napig szívesen nézem a tanárbácsi-diáklány szereposztású filmeket:-)))
#20   2004. 12. 13. hétfő 18:44
Lion Lion
tomeex, attól függ hányéves. Én megmondom őszíntén hogy én egy 35 éves tanárnőbe vagyok szerelmes.
 
1 2
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: tomeex tomeex
Nyitás ideje: 2004. 10. 12. kedd
Üzenetek: 39db
Utolsó üzenet: 2008. 03. 25. kedd
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!