Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#115   2008. 09. 02. kedd 21:05
tom1019 tom1019 VIP Admin
néha szellemet látok, ha sokat vagyok a gép előtt... nyes

#114   2007. 10. 01. hétfő 21:06
yanek77 yanek77
#113   2007. 09. 16. vasárnap 20:15
f1ck0 f1ck0
Hú...szellemek...erről 5 oldalnyit bírnák írni, de nagyából:
Kit érdekel?!!! nyes
Na jó engem is érdekel, meg kiskoromban rettegtem a szellemektől, mindíg a takaró alatt(t. alá bedugva a fejem) aludtam, már nem is tudom hogy bírtam úgy szomoru1 .
De!Ahogy nőttem fel és már néha kidugtam a fejem még mindíg féltem, nem is tudtam miért egyáltalán, aztán az egyik idős rokonom (kb) azt mondta, hogy "ha úgy érzem valami természetfeletti jelenség van a közelemben, ne ijedjek meg azonnal, hanem győződjek meg arról, hogy micsoda az."
Így is tettem... wink

Mellesleg elég éber vagyok alvás előtt a legkissebb zajra felugrok az ágyból, h mi van.Az egykori legjobb barátom mikor meghalt, aznap este sem volt semmi zaj,fény,valami, amiről nemtudom, hogy mi.És ha ő nem jött el több napig hozzám, akkor biza más sem fog idegen embere3ket kisérteni smile
#112   2007. 09. 16. vasárnap 19:52
baritom baritom
Nemtudom léteznek e de van olyan élményem amelytől megborzongok és egy évtized után sem tudom eldönteni hogy álom vagy valóság volt.
#111   2007. 07. 26. csütörtök 15:58
zelli zelli
Igen ez az! Attól, hogy valamiről az ember azt állítja, hogy nem létezik, még létezhet!
A parapszichológiával Én úgy vagyok, hogy alapvetően nem nagyon hiszek benne, de mégis vannak olyan dolgok az életemben, ami arra ad okot, hogy mégis higgyek benne! Erős telepátia alakult ki már néhány emberrel életem során. A térbeli távolság nem számít! Jelenlétemben egy izzó szétrobbant, stb. wink
Huuuuuuuuuuuuuu! A horrort meg imádom!!!!!!!!!!!
#110   2007. 07. 25. szerda 15:15
hgyorgy hgyorgy
A középsőt! duma

Nem sületlenség ez egy kissé?
#109   2007. 07. 16. hétfő 00:52
Sysmann Sysmann
The Amityville Horror
#108   2007. 06. 08. péntek 16:22
X Törölt felhasználó (94621)
Itt van Zelli álruhában..



#107   2007. 06. 08. péntek 16:11
zelli zelli
Huuuuuuuuuuuuuuu!
Nem kell félni tőlük!!!! Huuuuuuuuuuuuuuuu!
Én is az vagyok!!!!!!!! wink nyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 06. 08. péntek 16:07), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (75419)
2007. 06. 08. péntek 16:07
Hú,ahogy beléptem ebbe a topikba,hihetetlen rossz érzésem támadt,el se tudom olvasni a hsz-okat...Lehet,tudat alatt félek a szellemektől??? rolleyes
gonosz1
#106   2007. 06. 08. péntek 16:07
X Törölt felhasználó (75419)
Hú,ahogy beléptem ebbe a topikba,hihetetlen rossz érzésem támadt,el se tudom olvasni a hsz-okat...Lehet,tudat alatt félek a szellemektől??? rolleyes
gonosz1
#105   2007. 06. 08. péntek 15:50
tom1019 tom1019 VIP Admin
Klikkelj a normál/tömörített mérethez
#104   2007. 05. 10. csütörtök 00:44
tom1019 tom1019 VIP Admin
Takarót igazíts!
Szép álmokat!
#103   2007. 02. 17. szombat 22:12
Bobsapp Bobsapp
Na majd én írok egy sztorit, ami ide passzol:

Kb. 13 évesek voltunk, mintha ma lett volna, oly tisztán emlékszem rá. Volt egy elhagyott, föld alatti pincerendszer a sulinktól nem messze. Oda jártunk délutánonként.
Vaksötét volt bent, csak itt-ott szűrődött be fény, ahol hiányzott 1-2 tégla. Egy kőlépcsőn kellett lemenni, az egész tele volt szeméttel, meg törmelékkel.
Az volt a király aki bellyebb mert menni, mint a másik. Egymás vállát fogva, az előttünk haladó taszigálva mentünk mindig egyre méllyebbre, persze amikor már nem bírtuk a feszültséget és eluralkodott rajtunk a félelem, vagy valaki beillyesztett, úgy rohantunk ki visítva , mint az állatok.
Aztán egyik nap én voltam a vagány, én mentem elől. Csak nagyon lassan lehetett haladni a falat tapogatva. A sötétségben csak körvonalakat lehetett látni, de közben a talajt is nézni kellett, nehogy elvágódjak.
Aztán egyszercsak megpillantottam valamit a földön. A mai napig nem felejtem, egy kék szem volt, ami világított és hirtelen rám nézett. Láttam, ahogy megmozdul és rámnéz...
Akkor elkezdtem ordítani, megfordultam, mindenki hanyatt homlok menekült. A lépcsőn felfelé már négykézláb rohantam, egy rossz ágyrugó is rátekeredett a lábamra, akkor megint visítottam, aszittem elékapott a szem. Kiérve mindenki be volt szarva, én még mindig nem voltam magamnál.
Mondták, hogy menjünk haza, de én addig nem akartam, míg meg nem bizonyosodom róla, hogy mit láttam. Most már higgadt fejjel.
Szerencsére maradtak haverok és kívülről elkezdtük bontani a falat, amivel értük. Jöttek "felnőttek", hogy fejezzük be, de én abban az állapotban leszartam őket, mondván ha így elmegyek, hetekig nem fogok tudni aludni.
Végre kibontottuk annyira, hogy beszűrődjön elég fény és le lehessen menni újra. Egy kék színű borosüveg alja volt, amint megcsillant rajta az éppen hogy beszűrődő fény.
Pedig akkor az életemet feltettem volna rá, hogy egy szemet láttam.
#102   2006. 12. 04. hétfő 19:29
alien911 alien911
Képeket,sztorikat!
#101   2006. 11. 26. vasárnap 21:49
hororo hororo
#100   2006. 11. 26. vasárnap 21:29
hororo hororo
#99   2006. 11. 26. vasárnap 21:28
hororo hororo
#98   2006. 11. 26. vasárnap 21:26
hororo hororo
hehe
#97   2006. 03. 01. szerda 09:53
 Gorcsev Iván Gorcsev Iván
Hát akkor tesóka,majd a pokolban találkozunk,csak nem tudom,hogy milyen ruhában leszel majd,hogy felismerjelek,de majdcsak rád ismerek majd ott is,szóval nagyon jó hely az,mert odakerül a sok prosti,és rossz életű emberke,és ott nem fogunk majd unatkozni egyáltalán,és azt csinálhatunk amit akarunk,mert ott még rendőr sem lessz,én részemről oda pénzt nem viszek,majd kirabolok egy bankot,hiszen a pokolból már lejjebb nem igen fogok kerülni,habár,ki tudja,hogy nem e majd ott is azt mondják majd nekem,hogy"menj a pokolba"az azért érdekes lenne wow1 nyes
#96   2006. 02. 28. kedd 15:32
X Törölt felhasználó (7767)
Választás...


A Nagy Politikus (N.P.) elhalálozott. Az új helyzetben úgy érezte, nincs
mitől félnie. Amikor végre Szent Péter elé került, határozottan kopogott
és szinte megállás nélkül akart bevonulni a Mennyek Országába...

- Tetteid és szavaid nem mindig fedték egymást, ezért nem is tudunk
egyértelműen dönteni rólad - mondta a nagy kapus. - Ezért újszerű
megoldást választottunk. Egy-egy napig leszel a pokolban és a
mennyben, utána te magad döntesz, hová akarsz menni. Döntésed
végleges, sőt az örökkévalóságra szól.

- Minek ez? A mennyet választom.
- Teheted, de csak a két próbanap után.
N.P. ezért elment a pokolba, s igen meglepődött. Ott voltak barátaiés
barátnői. Joviális öregúr fogadta, vicceket mesélt és Camparit ivott.
Meg is kínálta, enni, inni bőven volt, s a felszolgáló leányok mellett más
hölgyek is voltak, akik szemmel láthatóan készek voltak minden gondot
elűzni N.P. homlokáról. A golfpályán is vidám volt az élet, azene pedig
vérpezsdítően hatott a klubban. Hamar vége lett a napnak, s
N.P. alig akarta hinni, hogy nem a mennyben volt, hanem a pokolban.
Másnap a mennyben járt. Tetszett a nyugalom, a felhőkön repkedő
angyalkák kacagása, az áhítatot sugalló zene. Jó volt - de mégis más, a
korábbi életétől teljesen eltérő dolog. A harmadik napon Szent Péter
megkérdezte:
- Nos, hogyan döntöttél?
- Szégyellem egy kicsit, és ne is engedd le a hírt a Földre, de a
tapasztalataim szerint mégis inkább a poklot választom.
- Legyen, ahogy akarod.
N.P. tehát bevonult a pokolba. A klub helyén hatalmas szeméttelep, s
barátai némi ételmaradék után kutattak, ha ugyan nem a golfpályán
elhelyezett üstökben főttek. Az üstök alatt a tüzet maga a főördög
rakta, s N.P. azonnal egy fortyogó üstbe került.
- Hogyan? Hiszen tegnap minden más volt!
- Az volt a kampány. Most már szavaztál - felelt az ördög.
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: hororo hororo
Nyitás ideje: 2005. 08. 10. szerda
Üzenetek: 115db
Utolsó üzenet: 2008. 09. 02. kedd
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!