Szex hármasban tapasztalatai (NEM TÁRSKERESŐ)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Eszmecsere a harmadikat kereső párok tapasztalatairól

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#982   2021. 11. 18. csütörtök 18:51
X Törölt felhasználó (867922)
Két házasságom között voltam harmadik személy egy házaspárnál. Innen a GG-ről ismerkedtünk meg és négy évig tartott a kapcsolatunk. Nagyon jó baráti viszony volt a férfi taggal és érzelmi, mondhatni szerelmesek voltunk a párjával, de tudtuk hol a határ. Én nem akartam elcsábítani, ő nem akarta otthagyni a férjét mert jobban szerette. Ha felmerült volna valami hasonló, azonnal véget ér az egész és ennek tudatában voltunk. Érzelmek nélkül meg csak pár alkalom lett volna, így meg csodálatos évek lettek.
#981   2021. 11. 18. csütörtök 10:17
X Törölt felhasználó (1292612)
Szerintem bármennyire is testiségről szól,aki visszatérő vagy rendszeres kapcsolat 3as,4es,5ös,többes, ott alakulhat érzelem,szimpátia érzés stb...persze ezek nem 1-2,hanem többszöri, visszatérés,kapcsolatok és nekem mind SIKER-esek
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 11. 18. csütörtök 07:12), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4550812)
2021. 11. 18. csütörtök 07:12
Akkor minek nevezned?egy ilyen kapcsolat csak a xekxrol szól es semmi érzelem es kötődés!jön teszi a dolgát es megy!de valójában papi tényleg úriemberként viselkedett!
#980   2021. 11. 18. csütörtök 07:12
X Törölt felhasználó (4550812)
Akkor minek nevezned?egy ilyen kapcsolat csak a xekxrol szól es semmi érzelem es kötődés!jön teszi a dolgát es megy!de valójában papi tényleg úriemberként viselkedett!
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 11. 17. szerda 09:36), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4560052)
2021. 11. 17. szerda 09:36
Olvasom a soraitokat...
Testi örömök...Szerinted érzelmek nélkül is jönnek?? Nem hinném... Főleg, hogy papi.. mint leírta..azért valóban úriemberként viselkedett, és mindent megtett pro-és kontra. Egy idő után.. Nyilván érez az ember, mert érző lény.. Lehet anélkül is...persze! De azt nem ennek nevezzük...
#979   2021. 11. 18. csütörtök 07:09
X Törölt felhasználó (4550812)
Szerintünk meg lehet akármilyen a méret az érzelmek nem változnak egy stabil jo kapcsolatban!bár mi meg ezt nem tudjuk mert meg nem voltunk ilyen helyzetben!de én megmernem kockáztatni 34ev házasság alatt!
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 11. 17. szerda 09:56), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4491172)
2021. 11. 17. szerda 09:56
Nyilván vannak jó pasik, és még jobbak! Ha az ideális méretet jól használja, az érzelmek is megváltozhatnak egy stabilnak gondolt kapcsolatnál is!
#978   2021. 11. 17. szerda 18:16
BaraTom1 BaraTom1 VIP
Nem picit,de nem is túlságosan. Egy szerelmes tipus.
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 11. 17. szerda 18:11), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (856058)
2021. 11. 17. szerda 18:11
Azaz picit szerelmes lett a párod a plusz pasiba?
#977   2021. 11. 17. szerda 18:11
X Törölt felhasználó (856058)
Azaz picit szerelmes lett a párod a plusz pasiba?
(Ez egy válasz BaraTom1 üzenetére (2021. 11. 17. szerda 17:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 11. 17. szerda 17:48
Szerintem is. Nálunk is vannak érzelmek nem is kicsit, de a stabil kapcsolatunknak egyáltalán nem árt.
#976   2021. 11. 17. szerda 17:48
BaraTom1 BaraTom1 VIP
Szerintem is. Nálunk is vannak érzelmek nem is kicsit, de a stabil kapcsolatunknak egyáltalán nem árt.
(Ez egy válasz IgB7. üzenetére (2021. 11. 17. szerda 13:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 11. 17. szerda 13:58
Szerintem meg az alkohol tette tönkre a házasságot, aztán könnyű volt rád fogni.
#975   2021. 11. 17. szerda 13:58
IgB7. IgB7.
Szerintem meg az alkohol tette tönkre a házasságot, aztán könnyű volt rád fogni.
(Ez egy válasz papi71 üzenetére (2021. 11. 15. hétfő 23:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 11. 15. hétfő 23:27
Igen, valóban a katalizátor volt a szerepem. Talán azért is kerestek meg, mert valami újat láttak, ami majd megold sok problémát. Én is azt gondolom, hogy már korábban volt köztük feszültség és bennem, vagy bárki idegenben keresték az esetleges megoldást. Sajnos rám esett a választás. Sportos voltam, álszerénység nélkül mondhatom, jól is néztem ki. Utólag nem csodálom, hogy az én testemet választották. A férjnek izgató látványt nyújtottunk együtt, a Hölgynek pedig jól esett, hogy annyi idő után végre valaki ember számba veszi és Nőként tekint rá. Igyekeztem a tenyeremen hordozni. Mire az ágyba keveredtünk, már nem is volt nehéz dolgom. A férj sokszor be sem csatlakozott. Már ott komoly feszültséget éreztem. Ők nem mondták, én meg úgy voltam vele "ki vagyok én?" ezért nem kérdeztem semmit. Úgy tettem, mint ha minden a legnagyobb rendben lenne. Ott úgy is volt. Amikor telefonon beszéltünk a Hölggyel, mondta, hogy minden alkalmat alig vár, hogy találkozzunk, mert akkor megint Nőnek érzi magát, de ahogy hazamennek, minden 180 fokos fordulatot vesz. Kapta az ígéreteket folyamatosan, de nem változott még középtávon sem semmi. Nagyon kellemetlen nekem, de remélem megtalálta a boldogságát...
#974   2021. 11. 17. szerda 09:56
X Törölt felhasználó (4491172)
Nyilván vannak jó pasik, és még jobbak! Ha az ideális méretet jól használja, az érzelmek is megváltozhatnak egy stabilnak gondolt kapcsolatnál is!
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 11. 17. szerda 05:49), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4550812)
2021. 11. 17. szerda 05:49
Érdekes es tanulságos ez a történet!bár te úriemberként viselkedtél es tudtad hogy vége kell hogy legyen!talán egy kicsit ott mentel el hogy kettesben randiztál a holgyel!egy ilyen kapcsolat csak a testi örömökről szól!vagy van e mögött valami mas is?mu meg nem tudjuk ezt!mert meg nincs tapasztalatunk
#973   2021. 11. 17. szerda 09:36
X Törölt felhasználó (4560052)
Olvasom a soraitokat...
Testi örömök...Szerinted érzelmek nélkül is jönnek?? Nem hinném... Főleg, hogy papi.. mint leírta..azért valóban úriemberként viselkedett, és mindent megtett pro-és kontra. Egy idő után.. Nyilván érez az ember, mert érző lény.. Lehet anélkül is...persze! De azt nem ennek nevezzük...
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 11. 17. szerda 05:49), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4550812)
2021. 11. 17. szerda 05:49
Érdekes es tanulságos ez a történet!bár te úriemberként viselkedtél es tudtad hogy vége kell hogy legyen!talán egy kicsit ott mentel el hogy kettesben randiztál a holgyel!egy ilyen kapcsolat csak a testi örömökről szól!vagy van e mögött valami mas is?mu meg nem tudjuk ezt!mert meg nincs tapasztalatunk
#972   2021. 11. 17. szerda 08:27
papi71 papi71
Bocs, soha semmilyen körülmények között nem találkoztunk külön! Ez elv kérdés volt, pedig lett volna lehetőség rá. A férj már-már barátom lett. Ilyet pedig egy baráttal nem teszünk. (legalább is én nem)
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 11. 17. szerda 05:49), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4550812)
2021. 11. 17. szerda 05:49
Érdekes es tanulságos ez a történet!bár te úriemberként viselkedtél es tudtad hogy vége kell hogy legyen!talán egy kicsit ott mentel el hogy kettesben randiztál a holgyel!egy ilyen kapcsolat csak a testi örömökről szól!vagy van e mögött valami mas is?mu meg nem tudjuk ezt!mert meg nincs tapasztalatunk
#971   2021. 11. 17. szerda 05:49
X Törölt felhasználó (4550812)
Érdekes es tanulságos ez a történet!bár te úriemberként viselkedtél es tudtad hogy vége kell hogy legyen!talán egy kicsit ott mentel el hogy kettesben randiztál a holgyel!egy ilyen kapcsolat csak a testi örömökről szól!vagy van e mögött valami mas is?mu meg nem tudjuk ezt!mert meg nincs tapasztalatunk
(Ez egy válasz papi71 üzenetére (2021. 11. 15. hétfő 02:07), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 11. 15. hétfő 02:07
A mi esetünkben minden idillien indult. A pár keresett meg. Találkoztunk, beszélgettünk, majd később jelentkeztek, hogy mellettem döntöttek. Több évig tartott a kapcsolat. Minden alkalom nagyon jó volt mindenki részére. Már baráti kapcsolat alakult ki. Egyszer csak elég sokat kérdezgetett a Hölgy a magánéletemről, amikor a férj nem volt jelen. Hamar kiderült, hogy belém szeretett. A férj egyéb frusztráltságát alkoholba fojtotta, ami egész komoly feszültséget generált közöttük. Szívesen borított volna, ha el tudom képzelni vele a folytatást. A Hölgy rendkívül szimpatikus és vonzó volt minden szempontból. Az ágyban azért is működött minden annyira jól, mert az egyénisége nagyon közel állt hozzám. Azonban az elején megfogadtam a férj jelenlétében, hogy tudom hol van a helyem és soha, semmilyen körülmények között nem lépem át azt a bizonyos határt. A legnagyobb sajnálatomról és együttérzésemről biztosítottam a Hölgyet. Próbáltam a férjjel beszélni privátban, hogy tegye le az alkoholt. Nem sikerült meggyőznöm. Elváltak. Nem tudtam megértetni vele, hogy nem miattam váltak el. Szerinte találkoztunk privátban a Hölggyel és teledumáltam a fejét, szerelmes lett belém és miatta nem kell már neki, stb... Hölgynek is elmondtam, hogy ez részemről becsületbeli ügy. Tudom, barom vagyok, de nem tudtam volna vele úgy együtt élni, hogy szétziláltam egy kapcsolatot és kirántok egy családból egy tagot. Igen figyelmes voltam. Virágot és egyéb ajándékokat vittem minden alkalommal. Előfordult, hogy főztem nekik. Szóval minden úgy gondoltam rendben van, de sajna a dolgok rosszra fordultak. A felelősségemet nem szeretném hárítani, mert akárhogyan is nézzük, megjelentem a semmiből az életükben és így, vagy úgy, de elváltak olyan emberek, akik egykor szerették egymást. Nagyon sok nehézségen mentek át együtt, közös erővel. A nyaralásukról is mutattak fotókat. Szóval egész mélyen beavattak a magánéletükbe. Nagyon komoly lelkiismeret furdalásom van azóta is, ha belegondolok. Az utolsó beszélgetésünk alkalmával a férj zokogva beszélt velem. Amikor letettük a kagylót, azonnal felhívtam a feleséget és kértem, hogy higgadjanak le és próbálják meg újból megbeszélni ami történt. Próbáljanak meg lehiggadni, szervezzenek újból közös programokat és találjanak egymásra. A Hölgy akkor mondta, hogy részéről biztosan vége, már el is költözött otthonról. Két gyereket neveltek fel közösen és most külön élnek. Ha tudtam volna, hogy a hozzállásom ezt váltja ki a Hölgyből, már korábban leléptem volna. Mindkettőjüknek minden jót kívánva, kiléptem az életükből. Mindkét telefonszámot kitöröltem és nem kerestük egymást többé. Ami ott a szobában történt, örökre ott is marad, de ami bennem maradt, azt nem kívánom senkinek. Az itt található profilomból töröltem minden adatot. Úgy gondolom teljesen egészséges maradtam, nem lettem frusztrált, egészséges a lelkivilágom is, de ez egy nagyon veszélyes kaland. Kifelé semmi nyoma nincs ennek a több évig tartó csodálatos kalandnak, de egy életre hordom...
#970   2021. 11. 15. hétfő 23:40
FúúRafiG.ura FúúRafiG.ura
Sz.v.sz. 1 helyen pontatlanul fogalmaztál a leírt történetedben.. kimaradt 2 szó.
Így reálisabb lett volna : "Tudom SOKAK SZERINT barom vagyok".. ugyanis-ha sajna kevesen is, de- vagyunk páran (hál'Istennek még itt is..) akik úgy gondolják, h. nem vagy "barom".
Léteznek olyan (sokak szerint értelmezhetetlen) fogalmak, mint lelkiismeret, becsület/önbecsülés..2 a Tiédhez hasonló "sztori"tapasztalatával írom ezt.
Mindkét "esetnél" gyerek, ill. gyerekek nálam is..amit nem kezdek el itt ecsetelgetni, már csak azért sem, mert az egyik különösen visszataszítóra "sikeredett" a - mint utólag kiderült - sunyi, képmutató, notórius hazudozó "kedves kis" feleség miatt.
Jó esetben min. 2X szoktunk tükörbe nézni nap, mint nap.. pl. fogmosások alkalmával.
A fogmosás önmagában is sokszor macerás procedúra, nem jó úgy leélni az életünket, h. eközben még hányingerünk/okád6nékunk is van..1szóval : RESPEKT Neked EMBERtársam.. így a helyes.
Az a lényeg, h. önmagunkkal jóban legyünk..
Fel a fejjel.. kitartás!
(Ez egy válasz papi71 üzenetére (2021. 11. 15. hétfő 02:07), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 11. 15. hétfő 02:07
A mi esetünkben minden idillien indult. A pár keresett meg. Találkoztunk, beszélgettünk, majd később jelentkeztek, hogy mellettem döntöttek. Több évig tartott a kapcsolat. Minden alkalom nagyon jó volt mindenki részére. Már baráti kapcsolat alakult ki. Egyszer csak elég sokat kérdezgetett a Hölgy a magánéletemről, amikor a férj nem volt jelen. Hamar kiderült, hogy belém szeretett. A férj egyéb frusztráltságát alkoholba fojtotta, ami egész komoly feszültséget generált közöttük. Szívesen borított volna, ha el tudom képzelni vele a folytatást. A Hölgy rendkívül szimpatikus és vonzó volt minden szempontból. Az ágyban azért is működött minden annyira jól, mert az egyénisége nagyon közel állt hozzám. Azonban az elején megfogadtam a férj jelenlétében, hogy tudom hol van a helyem és soha, semmilyen körülmények között nem lépem át azt a bizonyos határt. A legnagyobb sajnálatomról és együttérzésemről biztosítottam a Hölgyet. Próbáltam a férjjel beszélni privátban, hogy tegye le az alkoholt. Nem sikerült meggyőznöm. Elváltak. Nem tudtam megértetni vele, hogy nem miattam váltak el. Szerinte találkoztunk privátban a Hölggyel és teledumáltam a fejét, szerelmes lett belém és miatta nem kell már neki, stb... Hölgynek is elmondtam, hogy ez részemről becsületbeli ügy. Tudom, barom vagyok, de nem tudtam volna vele úgy együtt élni, hogy szétziláltam egy kapcsolatot és kirántok egy családból egy tagot. Igen figyelmes voltam. Virágot és egyéb ajándékokat vittem minden alkalommal. Előfordult, hogy főztem nekik. Szóval minden úgy gondoltam rendben van, de sajna a dolgok rosszra fordultak. A felelősségemet nem szeretném hárítani, mert akárhogyan is nézzük, megjelentem a semmiből az életükben és így, vagy úgy, de elváltak olyan emberek, akik egykor szerették egymást. Nagyon sok nehézségen mentek át együtt, közös erővel. A nyaralásukról is mutattak fotókat. Szóval egész mélyen beavattak a magánéletükbe. Nagyon komoly lelkiismeret furdalásom van azóta is, ha belegondolok. Az utolsó beszélgetésünk alkalmával a férj zokogva beszélt velem. Amikor letettük a kagylót, azonnal felhívtam a feleséget és kértem, hogy higgadjanak le és próbálják meg újból megbeszélni ami történt. Próbáljanak meg lehiggadni, szervezzenek újból közös programokat és találjanak egymásra. A Hölgy akkor mondta, hogy részéről biztosan vége, már el is költözött otthonról. Két gyereket neveltek fel közösen és most külön élnek. Ha tudtam volna, hogy a hozzállásom ezt váltja ki a Hölgyből, már korábban leléptem volna. Mindkettőjüknek minden jót kívánva, kiléptem az életükből. Mindkét telefonszámot kitöröltem és nem kerestük egymást többé. Ami ott a szobában történt, örökre ott is marad, de ami bennem maradt, azt nem kívánom senkinek. Az itt található profilomból töröltem minden adatot. Úgy gondolom teljesen egészséges maradtam, nem lettem frusztrált, egészséges a lelkivilágom is, de ez egy nagyon veszélyes kaland. Kifelé semmi nyoma nincs ennek a több évig tartó csodálatos kalandnak, de egy életre hordom...
#969   2021. 11. 15. hétfő 23:27
papi71 papi71
Igen, valóban a katalizátor volt a szerepem. Talán azért is kerestek meg, mert valami újat láttak, ami majd megold sok problémát. Én is azt gondolom, hogy már korábban volt köztük feszültség és bennem, vagy bárki idegenben keresték az esetleges megoldást. Sajnos rám esett a választás. Sportos voltam, álszerénység nélkül mondhatom, jól is néztem ki. Utólag nem csodálom, hogy az én testemet választották. A férjnek izgató látványt nyújtottunk együtt, a Hölgynek pedig jól esett, hogy annyi idő után végre valaki ember számba veszi és Nőként tekint rá. Igyekeztem a tenyeremen hordozni. Mire az ágyba keveredtünk, már nem is volt nehéz dolgom. A férj sokszor be sem csatlakozott. Már ott komoly feszültséget éreztem. Ők nem mondták, én meg úgy voltam vele "ki vagyok én?" ezért nem kérdeztem semmit. Úgy tettem, mint ha minden a legnagyobb rendben lenne. Ott úgy is volt. Amikor telefonon beszéltünk a Hölggyel, mondta, hogy minden alkalmat alig vár, hogy találkozzunk, mert akkor megint Nőnek érzi magát, de ahogy hazamennek, minden 180 fokos fordulatot vesz. Kapta az ígéreteket folyamatosan, de nem változott még középtávon sem semmi. Nagyon kellemetlen nekem, de remélem megtalálta a boldogságát...
(Ez egy válasz MrCelofan üzenetére (2021. 11. 15. hétfő 22:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 11. 15. hétfő 22:21
Amit leírtál az egy tanulságos fejezet lehetne egy kézikönyvben ami a nyitni akaró párok és betársulók számára készülhet. Azt gondolom nem oka, hanem katalizátora voltál annak a folyamatnak ami végbement közöttük. RItka az ilyen írás itt, ami voltaképpen gyakorlati példán keresztül illusztrálja, hogy mindenki sérühet és miután ez egy tárasajáték nem tudni kinek, kiknek a hibájából. Általában hasonló írások azért nem jelennek meg itt, mert a történetnek ebben a szakaszában már bőven törlik innen magukat a dráma hevében a szereplők.
#968   2021. 11. 15. hétfő 22:21
MrCelofan MrCelofan
Amit leírtál az egy tanulságos fejezet lehetne egy kézikönyvben ami a nyitni akaró párok és betársulók számára készülhet. Azt gondolom nem oka, hanem katalizátora voltál annak a folyamatnak ami végbement közöttük. RItka az ilyen írás itt, ami voltaképpen gyakorlati példán keresztül illusztrálja, hogy mindenki sérühet és miután ez egy tárasajáték nem tudni kinek, kiknek a hibájából. Általában hasonló írások azért nem jelennek meg itt, mert a történetnek ebben a szakaszában már bőven törlik innen magukat a dráma hevében a szereplők.
(Ez egy válasz papi71 üzenetére (2021. 11. 15. hétfő 02:07), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 11. 15. hétfő 02:07
A mi esetünkben minden idillien indult. A pár keresett meg. Találkoztunk, beszélgettünk, majd később jelentkeztek, hogy mellettem döntöttek. Több évig tartott a kapcsolat. Minden alkalom nagyon jó volt mindenki részére. Már baráti kapcsolat alakult ki. Egyszer csak elég sokat kérdezgetett a Hölgy a magánéletemről, amikor a férj nem volt jelen. Hamar kiderült, hogy belém szeretett. A férj egyéb frusztráltságát alkoholba fojtotta, ami egész komoly feszültséget generált közöttük. Szívesen borított volna, ha el tudom képzelni vele a folytatást. A Hölgy rendkívül szimpatikus és vonzó volt minden szempontból. Az ágyban azért is működött minden annyira jól, mert az egyénisége nagyon közel állt hozzám. Azonban az elején megfogadtam a férj jelenlétében, hogy tudom hol van a helyem és soha, semmilyen körülmények között nem lépem át azt a bizonyos határt. A legnagyobb sajnálatomról és együttérzésemről biztosítottam a Hölgyet. Próbáltam a férjjel beszélni privátban, hogy tegye le az alkoholt. Nem sikerült meggyőznöm. Elváltak. Nem tudtam megértetni vele, hogy nem miattam váltak el. Szerinte találkoztunk privátban a Hölggyel és teledumáltam a fejét, szerelmes lett belém és miatta nem kell már neki, stb... Hölgynek is elmondtam, hogy ez részemről becsületbeli ügy. Tudom, barom vagyok, de nem tudtam volna vele úgy együtt élni, hogy szétziláltam egy kapcsolatot és kirántok egy családból egy tagot. Igen figyelmes voltam. Virágot és egyéb ajándékokat vittem minden alkalommal. Előfordult, hogy főztem nekik. Szóval minden úgy gondoltam rendben van, de sajna a dolgok rosszra fordultak. A felelősségemet nem szeretném hárítani, mert akárhogyan is nézzük, megjelentem a semmiből az életükben és így, vagy úgy, de elváltak olyan emberek, akik egykor szerették egymást. Nagyon sok nehézségen mentek át együtt, közös erővel. A nyaralásukról is mutattak fotókat. Szóval egész mélyen beavattak a magánéletükbe. Nagyon komoly lelkiismeret furdalásom van azóta is, ha belegondolok. Az utolsó beszélgetésünk alkalmával a férj zokogva beszélt velem. Amikor letettük a kagylót, azonnal felhívtam a feleséget és kértem, hogy higgadjanak le és próbálják meg újból megbeszélni ami történt. Próbáljanak meg lehiggadni, szervezzenek újból közös programokat és találjanak egymásra. A Hölgy akkor mondta, hogy részéről biztosan vége, már el is költözött otthonról. Két gyereket neveltek fel közösen és most külön élnek. Ha tudtam volna, hogy a hozzállásom ezt váltja ki a Hölgyből, már korábban leléptem volna. Mindkettőjüknek minden jót kívánva, kiléptem az életükből. Mindkét telefonszámot kitöröltem és nem kerestük egymást többé. Ami ott a szobában történt, örökre ott is marad, de ami bennem maradt, azt nem kívánom senkinek. Az itt található profilomból töröltem minden adatot. Úgy gondolom teljesen egészséges maradtam, nem lettem frusztrált, egészséges a lelkivilágom is, de ez egy nagyon veszélyes kaland. Kifelé semmi nyoma nincs ennek a több évig tartó csodálatos kalandnak, de egy életre hordom...
#967   2021. 11. 15. hétfő 21:24
papi71 papi71
Köszönöm!
Mint említettem, töröltem minden adatomat. Nem tervezem, hogy hasonló helyzetbe kerüljek.
Már csak nézelődök...
Neked is minden jót! smile
(Ez egy válasz MILF-shooter üzenetére (2021. 11. 15. hétfő 07:50), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 11. 15. hétfő 07:50
Ez egy végtelenül korrekt és őszinte, "felnőtt" írás.
Respect, és minden jót a továbbiakban!
eljen
#966   2021. 11. 15. hétfő 07:50
MILF-shooter MILF-shooter
Ez egy végtelenül korrekt és őszinte, "felnőtt" írás.
Respect, és minden jót a továbbiakban!
eljen
(Ez egy válasz papi71 üzenetére (2021. 11. 15. hétfő 02:07), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 11. 15. hétfő 02:07
A mi esetünkben minden idillien indult. A pár keresett meg. Találkoztunk, beszélgettünk, majd később jelentkeztek, hogy mellettem döntöttek. Több évig tartott a kapcsolat. Minden alkalom nagyon jó volt mindenki részére. Már baráti kapcsolat alakult ki. Egyszer csak elég sokat kérdezgetett a Hölgy a magánéletemről, amikor a férj nem volt jelen. Hamar kiderült, hogy belém szeretett. A férj egyéb frusztráltságát alkoholba fojtotta, ami egész komoly feszültséget generált közöttük. Szívesen borított volna, ha el tudom képzelni vele a folytatást. A Hölgy rendkívül szimpatikus és vonzó volt minden szempontból. Az ágyban azért is működött minden annyira jól, mert az egyénisége nagyon közel állt hozzám. Azonban az elején megfogadtam a férj jelenlétében, hogy tudom hol van a helyem és soha, semmilyen körülmények között nem lépem át azt a bizonyos határt. A legnagyobb sajnálatomról és együttérzésemről biztosítottam a Hölgyet. Próbáltam a férjjel beszélni privátban, hogy tegye le az alkoholt. Nem sikerült meggyőznöm. Elváltak. Nem tudtam megértetni vele, hogy nem miattam váltak el. Szerinte találkoztunk privátban a Hölggyel és teledumáltam a fejét, szerelmes lett belém és miatta nem kell már neki, stb... Hölgynek is elmondtam, hogy ez részemről becsületbeli ügy. Tudom, barom vagyok, de nem tudtam volna vele úgy együtt élni, hogy szétziláltam egy kapcsolatot és kirántok egy családból egy tagot. Igen figyelmes voltam. Virágot és egyéb ajándékokat vittem minden alkalommal. Előfordult, hogy főztem nekik. Szóval minden úgy gondoltam rendben van, de sajna a dolgok rosszra fordultak. A felelősségemet nem szeretném hárítani, mert akárhogyan is nézzük, megjelentem a semmiből az életükben és így, vagy úgy, de elváltak olyan emberek, akik egykor szerették egymást. Nagyon sok nehézségen mentek át együtt, közös erővel. A nyaralásukról is mutattak fotókat. Szóval egész mélyen beavattak a magánéletükbe. Nagyon komoly lelkiismeret furdalásom van azóta is, ha belegondolok. Az utolsó beszélgetésünk alkalmával a férj zokogva beszélt velem. Amikor letettük a kagylót, azonnal felhívtam a feleséget és kértem, hogy higgadjanak le és próbálják meg újból megbeszélni ami történt. Próbáljanak meg lehiggadni, szervezzenek újból közös programokat és találjanak egymásra. A Hölgy akkor mondta, hogy részéről biztosan vége, már el is költözött otthonról. Két gyereket neveltek fel közösen és most külön élnek. Ha tudtam volna, hogy a hozzállásom ezt váltja ki a Hölgyből, már korábban leléptem volna. Mindkettőjüknek minden jót kívánva, kiléptem az életükből. Mindkét telefonszámot kitöröltem és nem kerestük egymást többé. Ami ott a szobában történt, örökre ott is marad, de ami bennem maradt, azt nem kívánom senkinek. Az itt található profilomból töröltem minden adatot. Úgy gondolom teljesen egészséges maradtam, nem lettem frusztrált, egészséges a lelkivilágom is, de ez egy nagyon veszélyes kaland. Kifelé semmi nyoma nincs ennek a több évig tartó csodálatos kalandnak, de egy életre hordom...
#965   2021. 11. 15. hétfő 02:07
papi71 papi71
A mi esetünkben minden idillien indult. A pár keresett meg. Találkoztunk, beszélgettünk, majd később jelentkeztek, hogy mellettem döntöttek. Több évig tartott a kapcsolat. Minden alkalom nagyon jó volt mindenki részére. Már baráti kapcsolat alakult ki. Egyszer csak elég sokat kérdezgetett a Hölgy a magánéletemről, amikor a férj nem volt jelen. Hamar kiderült, hogy belém szeretett. A férj egyéb frusztráltságát alkoholba fojtotta, ami egész komoly feszültséget generált közöttük. Szívesen borított volna, ha el tudom képzelni vele a folytatást. A Hölgy rendkívül szimpatikus és vonzó volt minden szempontból. Az ágyban azért is működött minden annyira jól, mert az egyénisége nagyon közel állt hozzám. Azonban az elején megfogadtam a férj jelenlétében, hogy tudom hol van a helyem és soha, semmilyen körülmények között nem lépem át azt a bizonyos határt. A legnagyobb sajnálatomról és együttérzésemről biztosítottam a Hölgyet. Próbáltam a férjjel beszélni privátban, hogy tegye le az alkoholt. Nem sikerült meggyőznöm. Elváltak. Nem tudtam megértetni vele, hogy nem miattam váltak el. Szerinte találkoztunk privátban a Hölggyel és teledumáltam a fejét, szerelmes lett belém és miatta nem kell már neki, stb... Hölgynek is elmondtam, hogy ez részemről becsületbeli ügy. Tudom, barom vagyok, de nem tudtam volna vele úgy együtt élni, hogy szétziláltam egy kapcsolatot és kirántok egy családból egy tagot. Igen figyelmes voltam. Virágot és egyéb ajándékokat vittem minden alkalommal. Előfordult, hogy főztem nekik. Szóval minden úgy gondoltam rendben van, de sajna a dolgok rosszra fordultak. A felelősségemet nem szeretném hárítani, mert akárhogyan is nézzük, megjelentem a semmiből az életükben és így, vagy úgy, de elváltak olyan emberek, akik egykor szerették egymást. Nagyon sok nehézségen mentek át együtt, közös erővel. A nyaralásukról is mutattak fotókat. Szóval egész mélyen beavattak a magánéletükbe. Nagyon komoly lelkiismeret furdalásom van azóta is, ha belegondolok. Az utolsó beszélgetésünk alkalmával a férj zokogva beszélt velem. Amikor letettük a kagylót, azonnal felhívtam a feleséget és kértem, hogy higgadjanak le és próbálják meg újból megbeszélni ami történt. Próbáljanak meg lehiggadni, szervezzenek újból közös programokat és találjanak egymásra. A Hölgy akkor mondta, hogy részéről biztosan vége, már el is költözött otthonról. Két gyereket neveltek fel közösen és most külön élnek. Ha tudtam volna, hogy a hozzállásom ezt váltja ki a Hölgyből, már korábban leléptem volna. Mindkettőjüknek minden jót kívánva, kiléptem az életükből. Mindkét telefonszámot kitöröltem és nem kerestük egymást többé. Ami ott a szobában történt, örökre ott is marad, de ami bennem maradt, azt nem kívánom senkinek. Az itt található profilomból töröltem minden adatot. Úgy gondolom teljesen egészséges maradtam, nem lettem frusztrált, egészséges a lelkivilágom is, de ez egy nagyon veszélyes kaland. Kifelé semmi nyoma nincs ennek a több évig tartó csodálatos kalandnak, de egy életre hordom...
#964   2021. 11. 14. vasárnap 21:35
STS011 STS011
Nekem volt negatív élményem is. Negatívan érintett.hogy a látogatóba érkező, hölgy szégyenlős volt. Egyik nagy élményem egy alföldi barátnőm baráti körében ért. Hét közben kirándultunk és betértünk egy csodásan felújított tanyára Felsőlajoson. Extra volt minden pl. egy beltéri medence. A fogadó hölgy férje körbe vezetett a rezidencián. Közben jött egy telefon azonnal indulni kellet neki Németországba. így a párjával maradtunk otthon. Minőségi vendéglátást a medence szélén megvalósított 3-as élvezkedés koronázta meg. Azóta volt már 4-es is
#963   2021. 08. 06. péntek 22:27
qkatz69 qkatz69
smile hogy alaposan ki legyen elégítve smile
(Ez egy válasz Pali92 üzenetére (2021. 08. 02. hétfő 14:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 08. 02. hétfő 14:21
Csinálta már valaki úgy h terhes volt a hölgy tag férfi beszállóval? Mit lehet vagy mire kell figyelni?
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2010. 04. 01. csütörtök
Üzenetek: 982db
Utolsó üzenet: 2021. 11. 18. csütörtök
 

Hírek

2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább
2024. 03. 04. hétfő 12:58
Póló alatti titkok: Hogyan változtasd meg a mellény-edet nyárra? A nyár közeledtével, amikor a hőmérő higanyszála és a nappalok hossza egyaránt az egekbe szökik, sokan közülünk kezdünk pánikszerűen a szekrény mélyére rejtett pólók után kutatni. De mi van akkor, ha a póló alatt nem a várt "beach body",... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!