Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

"....Nem tudom mi a fenéből veszik a pasik hogy a nők odavannak a nagy farokért. Sok nő kipróbált nagyobb méretet, rájött hogy azért az nem annyira jó. Az okosabb nők meg tudják hogy mennyi fér be, mennyi a felesleg. Más kérdés hogy egyes pózokba egy-egy centi jól jön. De nem ettől függ a jó szex!...."
"....Jó lenne ha rájönnétek nem mérni kell, hanem használni azt ami van, rájönni hogy m hogy jó egy nőnek és nem azt hinni hogy ez ennyire sarokpont az életben..."
"...Egy átlagos méretű pénisz nagy örömet tud okozni. Ez pont.. Csak férfi legyen a végén... "
"...szerintem nincs az a nagy fasz aminél nem lehet nagyobb,de nincs olyan kicsi sem ami nem lehet elég ez mind technika függő..."
"... lányoknak ennek elégnek kell lennie persze az adott lánytól és a póztól is függ ,hogy mikkor ,mi és hogyan jó..."

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.

Az eddigi hozzászólások

... 58 59 60 61 62 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#3388   2011. 10. 29. szombat 11:16
feu1 feu1
A macska farkának a hosszát is a segge lukától mérik,lehet hogy itt is sokan ezt teszik?
#3387   2011. 10. 27. csütörtök 17:39
parbaniek parbaniek
Vagy ha ,tényleg ez a "valóság"!
Akkor elég primitív a csávó + a csaja Is!
(Ez egy válasz Endör üzenetére (2011. 10. 27. csütörtök 17:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 10. 27. csütörtök 17:12
Bizony Te öcsi elég merészet álmodtál. Remélem már felébredtél azóta. Ha nem maradj csak ezen álmok szekerén és,ha a partnered (aki nem létezik még) később keresi az általad megadott kalibert, bizony nagyot fog csalódni,mert mást talál helyette. Lesz abból még 14 cm is.
#3386   2011. 10. 27. csütörtök 17:12
Endör Endör
Bizony Te öcsi elég merészet álmodtál. Remélem már felébredtél azóta. Ha nem maradj csak ezen álmok szekerén és,ha a partnered (aki nem létezik még) később keresi az általad megadott kalibert, bizony nagyot fog csalódni,mert mást talál helyette. Lesz abból még 14 cm is.
(Ez egy válasz bence9011 üzenetére (2011. 10. 27. csütörtök 01:50), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 10. 27. csütörtök 01:50
Az tuti hogy az átlag kisebb mint az enyém mert közel 22 cm és 5,5 cm vastag pedig fehér vagyok ami hátrány meg előny is mikor melyik smile Barátnőm az alacsony és vékony lányok közé tartozik így többször van hogy szinte kínlódással kezdődik a behatolás és a közösülés,cumizás még hagyján de a dugás nem éppen mindegy nálunk milyen pózban történik mert sokkal fájdalmasabb szegénynek misszionban és lovaglóban mint pl hátulról,gugolva,ülve,az utóbbiaknál sokkal mélyebbre is betudom tolni mint az előbbi pózoknál de ez változó mert ha normálisan kitágult és nedves akkor könyebb főleg ha használunk sikosítót is,szegénykém eléggé kifullad a végére főleg ha keményebben tolom...a védelem se egyszerű nálunk mert a normál méretű gumik nem jók nekem mert hosszban se az igazi meg széltébe is elég szűk így a Durex xl a legjobb ami eddig bevált.
#3385   2011. 10. 27. csütörtök 14:06
tibor111174 tibor111174
HUU it mindenkinek MEGAFARKA van legalab ha fele igaz volna!!!!!!!!!!!! worship
#3384   2011. 10. 27. csütörtök 08:39
Fleksy Fleksy
Kedves Bence9011! Ne vedd fikázásnak, de azok alapján, amit elmondtál, nem vagyok meggyőződve, hogy a méret, amit leírtál, valós... Sőt, abban is kételkedem, hogy komolyabb tapasztalatod lenne.... A testtömeg, testméret egyáltalán nem befolyásolja a hüvely méretét, befogadó készségét, mármint szexuálisan érett hölgyeknél.... Ez inkább genetikailag meghatározott.... Ugyanúgy, mint ahogy egy nagydarab pasinak egyáltalán ne biztos, hogy hatalmas farka van.... Azt írod: "....ha normálisan kitágult és nedves akkor könyebb főleg ha használunk sikosítót is...." Azt javasolnám, hogy addig, amig nem "tágul ki", nem engedi el magát, nem kerül olyan izgalmi állapotba, hogy ellazuljon a puncija és nem lesz kellően nedves, ne próbálkozz, mert az akkor is fáj egy nőnek, ha fele akkora farokkal próbálkoznak, mit állítólagosan a tied!!! Az biztos, hogy nagyobb szerszámmal óvatosabban, nagyobb előkészülettel kell működni, de hidd el, hogy nem marad el a pozitív hatás, ha jól használod és figyelmes vagy!
Tapasztalatom szerint egyáltalán nem jelent hátrányt a nagyobb méret, sőt!!! Csak kellő figyelemmel, nem állat módjára kell közeledni, aztán, ha már "bejáródott", ugyanolyan "intenzitással" lehet szeretkezni, mint a kisebb "testvérekkel".... Amúgy meg vannak olyan hölgyek, akik eredendően jóval szűkebbek, mint a nagytöbbség.... De az is lehet, hogy valamilyen kellemetlen, rossz élménye van, ezért tudja nehezebben - vagy egyáltalán - elengedni magát.... Úgyhogy én a helyedben nem sajnálnám, hogy ekkora vagy - ha tényleg -, mert hidd el, egyáltalán nem hátrány, csak tudni kell használni!!!
(Ez egy válasz bence9011 üzenetére (2011. 10. 27. csütörtök 01:50), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 10. 27. csütörtök 01:50
Az tuti hogy az átlag kisebb mint az enyém mert közel 22 cm és 5,5 cm vastag pedig fehér vagyok ami hátrány meg előny is mikor melyik smile Barátnőm az alacsony és vékony lányok közé tartozik így többször van hogy szinte kínlódással kezdődik a behatolás és a közösülés,cumizás még hagyján de a dugás nem éppen mindegy nálunk milyen pózban történik mert sokkal fájdalmasabb szegénynek misszionban és lovaglóban mint pl hátulról,gugolva,ülve,az utóbbiaknál sokkal mélyebbre is betudom tolni mint az előbbi pózoknál de ez változó mert ha normálisan kitágult és nedves akkor könyebb főleg ha használunk sikosítót is,szegénykém eléggé kifullad a végére főleg ha keményebben tolom...a védelem se egyszerű nálunk mert a normál méretű gumik nem jók nekem mert hosszban se az igazi meg széltébe is elég szűk így a Durex xl a legjobb ami eddig bevált.
#3383   2011. 10. 27. csütörtök 06:12
X Törölt felhasználó (805295)
érthető gond... azért írtam számomra a 15-17centi az ideális... az mindenhol kényelmes.... crazya részvét a kedvesednek... mf2
(Ez egy válasz bence9011 üzenetére (2011. 10. 27. csütörtök 01:50), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 10. 27. csütörtök 01:50
Az tuti hogy az átlag kisebb mint az enyém mert közel 22 cm és 5,5 cm vastag pedig fehér vagyok ami hátrány meg előny is mikor melyik smile Barátnőm az alacsony és vékony lányok közé tartozik így többször van hogy szinte kínlódással kezdődik a behatolás és a közösülés,cumizás még hagyján de a dugás nem éppen mindegy nálunk milyen pózban történik mert sokkal fájdalmasabb szegénynek misszionban és lovaglóban mint pl hátulról,gugolva,ülve,az utóbbiaknál sokkal mélyebbre is betudom tolni mint az előbbi pózoknál de ez változó mert ha normálisan kitágult és nedves akkor könyebb főleg ha használunk sikosítót is,szegénykém eléggé kifullad a végére főleg ha keményebben tolom...a védelem se egyszerű nálunk mert a normál méretű gumik nem jók nekem mert hosszban se az igazi meg széltébe is elég szűk így a Durex xl a legjobb ami eddig bevált.
#3382   2011. 10. 27. csütörtök 01:50
bence9011 bence9011
Az tuti hogy az átlag kisebb mint az enyém mert közel 22 cm és 5,5 cm vastag pedig fehér vagyok ami hátrány meg előny is mikor melyik smile Barátnőm az alacsony és vékony lányok közé tartozik így többször van hogy szinte kínlódással kezdődik a behatolás és a közösülés,cumizás még hagyján de a dugás nem éppen mindegy nálunk milyen pózban történik mert sokkal fájdalmasabb szegénynek misszionban és lovaglóban mint pl hátulról,gugolva,ülve,az utóbbiaknál sokkal mélyebbre is betudom tolni mint az előbbi pózoknál de ez változó mert ha normálisan kitágult és nedves akkor könyebb főleg ha használunk sikosítót is,szegénykém eléggé kifullad a végére főleg ha keményebben tolom...a védelem se egyszerű nálunk mert a normál méretű gumik nem jók nekem mert hosszban se az igazi meg széltébe is elég szűk így a Durex xl a legjobb ami eddig bevált.
#3381   2011. 10. 22. szombat 14:35
Hermész04 Hermész04
Nekem 20/5, de ez lehet áldás és átok is, ami persze mindig a partnertől is függ. Volt már olyan partnerem, hogy egy szál fogpiszkálónak éreztem magam benne, de olyan is, aki szabályosan megijedt tőle és félve engedte magába az egészet. De ahhoz, hogy igazán jó partnert találjunk, keresünk és kutatnunk kell. smile

Szóba került a méret és a technika a topicban. Még mindig nem értem azokat a társkereső hirdetéseket itt az oldalon, akik minimum 20 cm-rel keresnek partnert. És ha 19,5? Na puff neki...lehet bírna egy-egy szexcsatát 2-3 óráig, amíg a 23 centis 2 perc után elmegy, felöltözik és kaján vigyorral hazamegy. Nem kell az embernek hatalmas farok, csak legyen igazán potens és legyen fantáziája a szexhez!!!!
#3380   2011. 10. 09. vasárnap 14:44
X Törölt felhasználó (776317)
Jo a tema, az en tapasztalatom, az utolso hozzaszolasok alapjan.... Az allitolagos megafasz domping ellenere, en a 14-16 cm kozotti farkammal teljes mertekben elgedett vagyok. Nem tartom se kicsinek se nagynak. Voltam jo par csajjal, es ez sohasem jelentett problemat. Es nem, nem a nyalasra koncentralok...Nagyon fontos a robbanekonysag, merevseg, ferfiassag. Acelkemeny farokkal, ha sokaig birod es tudsz iranyitani gyakolratilag minden h mekora. Vizualisan szep egy nagyobb farok, mint ahogy egy szep mell, vagy formas fenek is az...de a vizualitason tul ha eppen szopnak es elvezi, es dugsz, es elvezik, inkabb technikai dolog. csak alljon fel, legyel kemeny es ferfias, ne egy kis lankadt pocs (mert gondolom annyira minden h mekkora, ha nem tudok karmaszutrasitani)...Es meg valami, 1-2%-at kiveve a noket szinte egyatalan nem erdekli a meret, nincs az a meret fetisimzmus mint sok ferfinal....inkabb a melleikkel vannak elfoglalva smile nekem ez a tapasztalatom. sokkal rosszabb ha egy nonek tag a vaginaja, es nem nem azert mert szetkurtak, mert olyan nincs (vagys visszaall), hanem alap allapot.
#3379   2011. 10. 07. péntek 05:41
fazonkirály fazonkirály
14 az átlag
#3378   2011. 10. 06. csütörtök 22:25
Borzongás Borzongás
Szemészet? wow1
#3377   2011. 10. 06. csütörtök 19:12
nikon7 nikon7
Nekem 19-20 között van, de valahogy átlagosnak tartom.. :/ szerintetek? smile
#3376   2011. 10. 03. hétfő 00:35
melpi81 melpi81
Nagy szoknyavadász lehetsz ezzel a dumával. Kb. mint ha azt írtad volna, hogy neked barna hajad van, mit szólnak hozzá a csajok.
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 10. 02. vasárnap 23:08), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (735692)
2011. 10. 02. vasárnap 23:08
a farkam 16 vm hoszu 4 cm széles csajok mit szolstok hozzá? véleményeket várok
#3375   2011. 10. 02. vasárnap 23:08
X Törölt felhasználó (735692)
a farkam 16 vm hoszu 4 cm széles csajok mit szolstok hozzá? véleményeket várok
#3374   2011. 09. 28. szerda 23:19
melpi81 melpi81
Valljuk be, hogy te még szűz vagy. Tök átlagos farkad van, nekem is ekkora, én is ebben a hitben éltem, míg nem voltam nővel. Aztán beindult a gépezet és rájöttem, nem a méret számít (persze nem az extrém kicsire, vagy nagyra gondolok), hanem , hogy álljon rendesen és bírd a strapát.
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 09. 28. szerda 13:26), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (730905)
2011. 09. 28. szerda 13:26
14/5 cm mennyire kicsi? Több kapcsolatomnak is azért lett vége, mert nem mertem/akartam szexelni, féltem, hogy kevés lesz. Hiába mondják, hogy bőven elég,azzal már kilehet elégíteni 1 nőt,mert a hüvely ekkora-akkora stb. Nem tudnak meggyőzni. Sőt már nagyon kapcsolatba se merek kezdeni, pedig jelenleg van egy kialakulóban, de már előre félek, hogy mi törtnénik, ha szexre kerül a sor.
Nem tudom hogyan álljak ehhez a témához, mert mindenhol ez folyik, hogy 18-20 cm alatt nincs élet.
Ha valakinek van ötlete/tanácsa, hogy ezen a kis pénisz komplexuson (mert szerintem az), hogyan lehet túl jutni, azoknak várom a véleményét. Köszönöm
#3373   2011. 09. 28. szerda 18:46
PIROSTANGA PIROSTANGA
Nem az átlagról... de érdekes: beka3

1960 és 1985 között vizsgálta a finn kutató, hogy milyen mértékben változott a világ különböző országainak bruttó hazai terméke és a szóban forgó országok férfi lakosságának péniszmérete. Nem egyenes arányban függ össze a két adat, inkább egy U-betűhöz lehet hasonlítanai az arányok mértékét. Ez azt jelenti, hogy ha a pénisz max. 13,5 cm-es, akkor eddig a méretig még egyenes arányban van a GDP növekedése és a pénisz nagysága. Ha azonban a férfiak szerszáma meghaladja ezt a varászszámot, tehát nagyobb, mint 13,5 cm), de még nem éri el a 16 cm-t, akkor még nincs gond. A Magyar férfiak esetében azonban arról van szó, hogy péniszük (legalábbis saját bevallásuk szerint) meghaladja a 16 cm-t, és ennél a méretnél már garantált a gazdasági válság.
#3372   2011. 09. 28. szerda 14:59
Nanuq Nanuq
Bátran állj elé aki azt mondja hogy neki 18-20 cm kell..... Az a nő nem ismeri se a saját testét, sem pedig a férfiak anatómiáját. Másrészt pedig Hidd el, hogy azok a pasik aki büszkén leírják hogy nekik 18-20 cm, ha ugyanúgy mérnék mint Te nekik se az a szám jönne ki.
Ez is olyan mint az a bizonyos "ekkora halat fogtam"...és mire elmesélik újra már akkora az a hal! smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 09. 28. szerda 13:26), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (730905)
2011. 09. 28. szerda 13:26
14/5 cm mennyire kicsi? Több kapcsolatomnak is azért lett vége, mert nem mertem/akartam szexelni, féltem, hogy kevés lesz. Hiába mondják, hogy bőven elég,azzal már kilehet elégíteni 1 nőt,mert a hüvely ekkora-akkora stb. Nem tudnak meggyőzni. Sőt már nagyon kapcsolatba se merek kezdeni, pedig jelenleg van egy kialakulóban, de már előre félek, hogy mi törtnénik, ha szexre kerül a sor.
Nem tudom hogyan álljak ehhez a témához, mert mindenhol ez folyik, hogy 18-20 cm alatt nincs élet.
Ha valakinek van ötlete/tanácsa, hogy ezen a kis pénisz komplexuson (mert szerintem az), hogyan lehet túl jutni, azoknak várom a véleményét. Köszönöm
#3371   2011. 09. 28. szerda 14:02
simit simit
Teljesen rendben van a méreted! Semmi okod a félelemre, boldog párkapcsolatod lesz! Csak légy magabiztos, mert az viszont nem tesz jót se neked se a párodnak!
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 09. 28. szerda 13:26), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (730905)
2011. 09. 28. szerda 13:26
14/5 cm mennyire kicsi? Több kapcsolatomnak is azért lett vége, mert nem mertem/akartam szexelni, féltem, hogy kevés lesz. Hiába mondják, hogy bőven elég,azzal már kilehet elégíteni 1 nőt,mert a hüvely ekkora-akkora stb. Nem tudnak meggyőzni. Sőt már nagyon kapcsolatba se merek kezdeni, pedig jelenleg van egy kialakulóban, de már előre félek, hogy mi törtnénik, ha szexre kerül a sor.
Nem tudom hogyan álljak ehhez a témához, mert mindenhol ez folyik, hogy 18-20 cm alatt nincs élet.
Ha valakinek van ötlete/tanácsa, hogy ezen a kis pénisz komplexuson (mert szerintem az), hogyan lehet túl jutni, azoknak várom a véleményét. Köszönöm
#3370   2011. 09. 28. szerda 13:31
patrik- patrik-
Ezen te ne görcsölj annyit,mert sok csiklóérzékeny nőnek akik többen vannak mint a hüvelyesek nyes azoknak tök mindegy mekkora!
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 09. 28. szerda 13:26), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (730905)
2011. 09. 28. szerda 13:26
14/5 cm mennyire kicsi? Több kapcsolatomnak is azért lett vége, mert nem mertem/akartam szexelni, féltem, hogy kevés lesz. Hiába mondják, hogy bőven elég,azzal már kilehet elégíteni 1 nőt,mert a hüvely ekkora-akkora stb. Nem tudnak meggyőzni. Sőt már nagyon kapcsolatba se merek kezdeni, pedig jelenleg van egy kialakulóban, de már előre félek, hogy mi törtnénik, ha szexre kerül a sor.
Nem tudom hogyan álljak ehhez a témához, mert mindenhol ez folyik, hogy 18-20 cm alatt nincs élet.
Ha valakinek van ötlete/tanácsa, hogy ezen a kis pénisz komplexuson (mert szerintem az), hogyan lehet túl jutni, azoknak várom a véleményét. Köszönöm
#3369   2011. 09. 28. szerda 13:26
X Törölt felhasználó (730905)
14/5 cm mennyire kicsi? Több kapcsolatomnak is azért lett vége, mert nem mertem/akartam szexelni, féltem, hogy kevés lesz. Hiába mondják, hogy bőven elég,azzal már kilehet elégíteni 1 nőt,mert a hüvely ekkora-akkora stb. Nem tudnak meggyőzni. Sőt már nagyon kapcsolatba se merek kezdeni, pedig jelenleg van egy kialakulóban, de már előre félek, hogy mi törtnénik, ha szexre kerül a sor.
Nem tudom hogyan álljak ehhez a témához, mert mindenhol ez folyik, hogy 18-20 cm alatt nincs élet.
Ha valakinek van ötlete/tanácsa, hogy ezen a kis pénisz komplexuson (mert szerintem az), hogyan lehet túl jutni, azoknak várom a véleményét. Köszönöm
 
... 58 59 60 61 62 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: rilu rilu
Nyitás ideje: 2004. 09. 13. hétfő
Üzenetek: 4568db
Utolsó üzenet: 2024. 02. 27. kedd
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!