Jó nagy hülyeséget irtál
A pasik előnyben vannak mivel a nők melle azért szemmel látható,hogy most kicsi vagy nagy...
Ellenben mi nők sajnos nem vagyunk röntgenszemmel megáldva,úgyhogy én nem látok bele a pasi gatyájába.. (Ez egy válasz X üzenetére (2014. 04. 01. kedd 10:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 04. 01. kedd 10:27
A pasik előnyben vannak mivel a nők melle azért szemmel látható,hogy most kicsi vagy nagy...
Ellenben mi nők sajnos nem vagyunk röntgenszemmel megáldva,úgyhogy én nem látok bele a pasi gatyájába.. (Ez egy válasz X üzenetére (2014. 04. 01. kedd 10:27), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (846377)
"az én párom is elégedetlen a méretemmel, ő bevallja."
De most komolyan ez nem esik rosszul neked?
Mit szólna hozzá, ha te kritizálnád az ő melleit?
De most komolyan ez nem esik rosszul neked?
Mit szólna hozzá, ha te kritizálnád az ő melleit?
"az én párom is elégedetlen a méretemmel, ő bevallja."
De most komolyan ez nem esik rosszul neked?
Mit szólna hozzá, ha te kritizálnád az ő melleit? (Ez egy válasz fazonkirály üzenetére (2014. 03. 31. hétfő 10:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 03. 31. hétfő 10:32
De most komolyan ez nem esik rosszul neked?
Mit szólna hozzá, ha te kritizálnád az ő melleit? (Ez egy válasz fazonkirály üzenetére (2014. 03. 31. hétfő 10:32), amit ide kattintva olvashatsz)
az én párom is elégedetlen a méretemmel, ő bevallja. mégis imád velem szeretkezni.megmondta, hogy a farkamból nem érez sokat, de mégis szeret velem együtt lenni. a lelki eggyéválás fontos neki, a nyelvemmel pedig ki tudom elégíteni, amit mindketten imádunk
az én párom is elégedetlen a méretemmel, ő bevallja. mégis imád velem szeretkezni.megmondta, hogy a farkamból nem érez sokat, de mégis szeret velem együtt lenni. a lelki eggyéválás fontos neki, a nyelvemmel pedig ki tudom elégíteni, amit mindketten imádunk
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 03. 30. vasárnap 17:00), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 03. 30. vasárnap 17:00
Törölt felhasználó (881136)
Már sokszor véleményt nyilvánítottam ebben a témában,és azóta sem változott a dolog.
1.Igen,kihajítanám még Brad Pittet is(röhögve).
2.Egy srác volt akinek ugyan nem volt nagy farka mégis jó volt vele a sex(pár alkalommal) utána meguntam,hogy
nem nyújt elég élvezetet..lapát...bye-bye....
3.Sok nő nem vallja be,de igenis elégedetlen a párja méretével.
1.Igen,kihajítanám még Brad Pittet is(röhögve).
2.Egy srác volt akinek ugyan nem volt nagy farka mégis jó volt vele a sex(pár alkalommal) utána meguntam,hogy
nem nyújt elég élvezetet..lapát...bye-bye....
3.Sok nő nem vallja be,de igenis elégedetlen a párja méretével.
Vannak olyan hölgyek akik a nagy fa.... szeretik és màr a làtvànytól tocsog a pi.......k.
Az enyém kb 14 kő kemény és tökéletesen müködik! Volt màr jópàr lànnyal dolgom,de még senki nem panaszkodott,sőtt! Egyszer még egy örömlànyt is sikerült a csucsra vinnem,ami szerintem nem gyakran fordul elő!
Úgy hogy abból fözünk, amink van.
Az enyém kb 14 kő kemény és tökéletesen müködik! Volt màr jópàr lànnyal dolgom,de még senki nem panaszkodott,sőtt! Egyszer még egy örömlànyt is sikerült a csucsra vinnem,ami szerintem nem gyakran fordul elő!
Úgy hogy abból fözünk, amink van.
Ha egy pasinak akkora a farka mint egy lónak akkor ő a Király????
mi van azzal a nővel akinek akkora a pinája (ezt már nevezzük így) mint egy lónak?????
mi van azzal a nővel akinek akkora a pinája (ezt már nevezzük így) mint egy lónak?????
Blablabla. Nem hajítanád te ki Bradet, mert ágyba sem nagyon bújna veled, hiszen nem buzi. Te meg nagyon gyengén alakítod ezt a végzet asszonya szerepet, kilóg a lóláb. (vagyis inkább egy pöcs, a jelmez alól, egy-két elpottyantott ''kapcsi''és hasonló csajos duma még nem tökéletes álca)
Azért ettől még elfogadom a véleményed: számodra fontos a fasz mérete, a nagyobb izgatólag hat rád. (Ez egy válasz X üzenetére (2014. 03. 30. vasárnap 17:00), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 03. 30. vasárnap 17:00
Azért ettől még elfogadom a véleményed: számodra fontos a fasz mérete, a nagyobb izgatólag hat rád. (Ez egy válasz X üzenetére (2014. 03. 30. vasárnap 17:00), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (881136)
Már sokszor véleményt nyilvánítottam ebben a témában,és azóta sem változott a dolog.
1.Igen,kihajítanám még Brad Pittet is(röhögve).
2.Egy srác volt akinek ugyan nem volt nagy farka mégis jó volt vele a sex(pár alkalommal) utána meguntam,hogy
nem nyújt elég élvezetet..lapát...bye-bye....
3.Sok nő nem vallja be,de igenis elégedetlen a párja méretével.
1.Igen,kihajítanám még Brad Pittet is(röhögve).
2.Egy srác volt akinek ugyan nem volt nagy farka mégis jó volt vele a sex(pár alkalommal) utána meguntam,hogy
nem nyújt elég élvezetet..lapát...bye-bye....
3.Sok nő nem vallja be,de igenis elégedetlen a párja méretével.
A kurvák is így gondolják.
Nagyobb választék, nagyobb rutin. (Ez egy válasz X üzenetére (2014. 03. 30. vasárnap 19:10), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 03. 30. vasárnap 19:10
Nagyobb választék, nagyobb rutin. (Ez egy válasz X üzenetére (2014. 03. 30. vasárnap 19:10), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (881136)
Nem volt a párom,és csak 5 hónapig tartott a kapcsi..
Oltson le nyugodtan bárki,ahogy egy kolléganőm mta: "F...sz annyi van amennyit akarsz,egy elmegy van 5 másik rögtön"
Oltson le nyugodtan bárki,ahogy egy kolléganőm mta: "F...sz annyi van amennyit akarsz,egy elmegy van 5 másik rögtön"
Nem volt a párom,és csak 5 hónapig tartott a kapcsi..
Oltson le nyugodtan bárki,ahogy egy kolléganőm mta: "F...sz annyi van amennyit akarsz,egy elmegy van 5 másik rögtön"
(Ez egy válasz robertosanni üzenetére (2014. 03. 30. vasárnap 18:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 03. 30. vasárnap 18:44
Oltson le nyugodtan bárki,ahogy egy kolléganőm mta: "F...sz annyi van amennyit akarsz,egy elmegy van 5 másik rögtön"
(Ez egy válasz robertosanni üzenetére (2014. 03. 30. vasárnap 18:44), amit ide kattintva olvashatsz)
Szar lehet így párt választani,mondjuk fülig szerelmes leszel valakibe aztán leoltod 1 év után áá figyu mégse te vagy az,jó volt a 20-asod,de most inkább egy 25-ös kéne!
De mondjuk,ha ő oltana előbb téged,hogy jó volt a lukad eddig,de találtam egy szűkebbet bye bye
De mondjuk,ha ő oltana előbb téged,hogy jó volt a lukad eddig,de találtam egy szűkebbet bye bye
Szar lehet így párt választani,mondjuk fülig szerelmes leszel valakibe aztán leoltod 1 év után áá figyu mégse te vagy az,jó volt a 20-asod,de most inkább egy 25-ös kéne!
De mondjuk,ha ő oltana előbb téged,hogy jó volt a lukad eddig,de találtam egy szűkebbet bye bye
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 03. 30. vasárnap 17:00), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 03. 30. vasárnap 17:00
De mondjuk,ha ő oltana előbb téged,hogy jó volt a lukad eddig,de találtam egy szűkebbet bye bye
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 03. 30. vasárnap 17:00), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (881136)
Már sokszor véleményt nyilvánítottam ebben a témában,és azóta sem változott a dolog.
1.Igen,kihajítanám még Brad Pittet is(röhögve).
2.Egy srác volt akinek ugyan nem volt nagy farka mégis jó volt vele a sex(pár alkalommal) utána meguntam,hogy
nem nyújt elég élvezetet..lapát...bye-bye....
3.Sok nő nem vallja be,de igenis elégedetlen a párja méretével.
1.Igen,kihajítanám még Brad Pittet is(röhögve).
2.Egy srác volt akinek ugyan nem volt nagy farka mégis jó volt vele a sex(pár alkalommal) utána meguntam,hogy
nem nyújt elég élvezetet..lapát...bye-bye....
3.Sok nő nem vallja be,de igenis elégedetlen a párja méretével.
A méret a lényeg című helyen vagyok?
Nem hiszem....
... átlag....erről kéne.. bár nehéz azt kiszámítani
Nem hiszem....
... átlag....erről kéne.. bár nehéz azt kiszámítani
Már sokszor véleményt nyilvánítottam ebben a témában,és azóta sem változott a dolog.
1.Igen,kihajítanám még Brad Pittet is(röhögve).
2.Egy srác volt akinek ugyan nem volt nagy farka mégis jó volt vele a sex(pár alkalommal) utána meguntam,hogy
nem nyújt elég élvezetet..lapát...bye-bye....
3.Sok nő nem vallja be,de igenis elégedetlen a párja méretével. (Ez egy válasz csapi123 üzenetére (2014. 03. 29. szombat 07:05), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 03. 29. szombat 07:05
1.Igen,kihajítanám még Brad Pittet is(röhögve).
2.Egy srác volt akinek ugyan nem volt nagy farka mégis jó volt vele a sex(pár alkalommal) utána meguntam,hogy
nem nyújt elég élvezetet..lapát...bye-bye....
3.Sok nő nem vallja be,de igenis elégedetlen a párja méretével. (Ez egy válasz csapi123 üzenetére (2014. 03. 29. szombat 07:05), amit ide kattintva olvashatsz)
szia mindenkinek!!
Szerintem ha annyira kardinális kérdés lenne a farkunk mérete, akkor 10 ből minimum 8 hozzászóló nő lenne!!
De mint azt láthatjátok nem így van. Ha így lenne akkor minden első randin meg kéne kérdezniük hogy mekkora a farkad? Szerelem első látásra....ismerős??? NEM a farkunkba szeretnek bele!!!!
Hölgyeim!! ha pl Brad Pitt nek 10 cm es cerkája lenne kirúgnátok az ágyatokból????
Szerintem ha annyira kardinális kérdés lenne a farkunk mérete, akkor 10 ből minimum 8 hozzászóló nő lenne!!
De mint azt láthatjátok nem így van. Ha így lenne akkor minden első randin meg kéne kérdezniük hogy mekkora a farkad? Szerelem első látásra....ismerős??? NEM a farkunkba szeretnek bele!!!!
Hölgyeim!! ha pl Brad Pitt nek 10 cm es cerkája lenne kirúgnátok az ágyatokból????
Sőt, valószínűleg az evolúció is tett volna az ügy érdekében. Nem kell annyi négeres-gangbanges pornót nézni, aztán helyreáll az önbecsülés
Illetve használni kell, nem méregetni, meg fotózgatni. Gyakorlat teszi a mestert.
(Ez egy válasz csapi123 üzenetére (2014. 03. 29. szombat 07:05), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 03. 29. szombat 07:05
Illetve használni kell, nem méregetni, meg fotózgatni. Gyakorlat teszi a mestert.
(Ez egy válasz csapi123 üzenetére (2014. 03. 29. szombat 07:05), amit ide kattintva olvashatsz)
szia mindenkinek!!
Szerintem ha annyira kardinális kérdés lenne a farkunk mérete, akkor 10 ből minimum 8 hozzászóló nő lenne!!
De mint azt láthatjátok nem így van. Ha így lenne akkor minden első randin meg kéne kérdezniük hogy mekkora a farkad? Szerelem első látásra....ismerős??? NEM a farkunkba szeretnek bele!!!!
Hölgyeim!! ha pl Brad Pitt nek 10 cm es cerkája lenne kirúgnátok az ágyatokból????
Szerintem ha annyira kardinális kérdés lenne a farkunk mérete, akkor 10 ből minimum 8 hozzászóló nő lenne!!
De mint azt láthatjátok nem így van. Ha így lenne akkor minden első randin meg kéne kérdezniük hogy mekkora a farkad? Szerelem első látásra....ismerős??? NEM a farkunkba szeretnek bele!!!!
Hölgyeim!! ha pl Brad Pitt nek 10 cm es cerkája lenne kirúgnátok az ágyatokból????
Látom nagy indulatokat vált ki a téma! Fontos, persze, hogy fontos a méret, a lényeg, hogy tudd jól használni és ne csak ott hord az agyad! Egyébként sztem is a férfiak gyúrnak rá innkább a témára, mint a csajok! Vagy nem??
szia mindenkinek!!
Szerintem ha annyira kardinális kérdés lenne a farkunk mérete, akkor 10 ből minimum 8 hozzászóló nő lenne!!
De mint azt láthatjátok nem így van. Ha így lenne akkor minden első randin meg kéne kérdezniük hogy mekkora a farkad? Szerelem első látásra....ismerős??? NEM a farkunkba szeretnek bele!!!!
Hölgyeim!! ha pl Brad Pitt nek 10 cm es cerkája lenne kirúgnátok az ágyatokból????
Szerintem ha annyira kardinális kérdés lenne a farkunk mérete, akkor 10 ből minimum 8 hozzászóló nő lenne!!
De mint azt láthatjátok nem így van. Ha így lenne akkor minden első randin meg kéne kérdezniük hogy mekkora a farkad? Szerelem első látásra....ismerős??? NEM a farkunkba szeretnek bele!!!!
Hölgyeim!! ha pl Brad Pitt nek 10 cm es cerkája lenne kirúgnátok az ágyatokból????
(Ez egy válasz greatom üzenetére (2014. 03. 27. csütörtök 14:58), amit ide kattintva olvashatsz)
Nem fényezem magam csak zavaz a képek nélküli észosztok véleménye.
Nem a túrót nem fényezed magad. Van négy kép a profilodban , egy nagy farokról, gondolom ez a legfontosabb amit magadról elmondani tudsz.. Egy ideje másról sem szól a jelenléted csak a farokméreten rugózásról. Ha tényleg igaz lenne a buta kis elméleted a farokméret mindenek feletti fontosságáról akkor nem lenne időd itt baszni a rezet, mert sorban állnának a farkalásra vágyó nők az ajtód előtt.
Lónak a faszát. Nincs elsődleges szerepe a farok méretének, maximum akinek átlag feletti, az nagyobb önbizalommal bújik ágyba (aztán lehet, hogy 5 perc lihegés után már fordul is le a nőről...)
Nem a túrót nem fényezed magad. Van négy kép a profilodban , egy nagy farokról, gondolom ez a legfontosabb amit magadról elmondani tudsz.. Egy ideje másról sem szól a jelenléted csak a farokméreten rugózásról. Ha tényleg igaz lenne a buta kis elméleted a farokméret mindenek feletti fontosságáról akkor nem lenne időd itt baszni a rezet, mert sorban állnának a farkalásra vágyó nők az ajtód előtt.
Lónak a faszát. Nincs elsődleges szerepe a farok méretének, maximum akinek átlag feletti, az nagyobb önbizalommal bújik ágyba (aztán lehet, hogy 5 perc lihegés után már fordul is le a nőről...)
Nem gondoltam volna,hogy beleszólok,de azt hiszem már kicsit tovább mentek az ésszerűség határán.....
Kicsi,vagy nagy,mit nyújtasz a Nőnek a szexben az a lényeg,ki áll mögötte....... (Ez egy válasz jager üzenetére (2014. 03. 27. csütörtök 12:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 03. 27. csütörtök 12:49
Kicsi,vagy nagy,mit nyújtasz a Nőnek a szexben az a lényeg,ki áll mögötte....... (Ez egy válasz jager üzenetére (2014. 03. 27. csütörtök 12:49), amit ide kattintva olvashatsz)
inkább a részemről no comm.Neked is kisebbség érzeted van azért írsz ilyeneket,én nem a nagy fasz előnyeiről írtam első sorban.Legfőképp nem magamról,nem neked.olvasd el mégegyszer lassabban értelmezve,mit írtam.
Mindig ez a méret téma..
Férfi vagyok, volt néhány kalandom, barátnöm az elmult 36 évem alatt.
A méretem 18-19 cm, (ki honnan méri).Én átlagnak mondanám, habár sosem volt gond a mérettel, vagy csak tapintatosan elhallgatták a hölgyek.
AZ eddigi tapasztalataim :
Csak méret alapján nagyon kevés nö választ.Ha tul kicsi, az azért már gond, értem itt 14-15 és alatta.
A vastagság legalább ugyanolyan fontos mint a hossz, mert mit ér, ha a méhében vagy valakinek, de érzetre nem töltöd ki a vaginát?
A nagy méret némi önbizalmat ad, és némi elfogultságot saját magad iránt.Némely nök jobban érzékelnek szex közben, de ezt Te nem tudhatod, hogy valóban igy van vagy sem.
A kis méretnek férfi részére annyi elönye van, hogy az anált több nö akceptálja ,és a mélytorok is gyakrabban fordul elö.Kivételek persze mindig vannak..
Véleményem szerint az arany középút ideális:Mindenhova befér
A kicsi is, de ott már némi komplexus elöjön.
A komplexus sem biztos hogy hátrány, mert ha egy férfinek emiatt van komplexusa, akkor (ha olyan),akkor más módon is megpróbálja kielégiteni a nöt (nyelvvel, kézel, stb).Mint tudjuk, a változatosság gyönyörködtet...
Férfi vagyok, volt néhány kalandom, barátnöm az elmult 36 évem alatt.
A méretem 18-19 cm, (ki honnan méri).Én átlagnak mondanám, habár sosem volt gond a mérettel, vagy csak tapintatosan elhallgatták a hölgyek.
AZ eddigi tapasztalataim :
Csak méret alapján nagyon kevés nö választ.Ha tul kicsi, az azért már gond, értem itt 14-15 és alatta.
A vastagság legalább ugyanolyan fontos mint a hossz, mert mit ér, ha a méhében vagy valakinek, de érzetre nem töltöd ki a vaginát?
A nagy méret némi önbizalmat ad, és némi elfogultságot saját magad iránt.Némely nök jobban érzékelnek szex közben, de ezt Te nem tudhatod, hogy valóban igy van vagy sem.
A kis méretnek férfi részére annyi elönye van, hogy az anált több nö akceptálja ,és a mélytorok is gyakrabban fordul elö.Kivételek persze mindig vannak..
Véleményem szerint az arany középút ideális:Mindenhova befér
A kicsi is, de ott már némi komplexus elöjön.A komplexus sem biztos hogy hátrány, mert ha egy férfinek emiatt van komplexusa, akkor (ha olyan),akkor más módon is megpróbálja kielégiteni a nöt (nyelvvel, kézel, stb).Mint tudjuk, a változatosság gyönyörködtet...
(Ez egy válasz greatom üzenetére (2014. 03. 27. csütörtök 14:58), amit ide kattintva olvashatsz)
Nem fényezem magam csak zavaz a képek nélküli észosztok véleménye.
Nem a túrót nem fényezed magad. Van négy kép a profilodban , egy nagy farokról, gondolom ez a legfontosabb amit magadról elmondani tudsz.. Egy ideje másról sem szól a jelenléted csak a farokméreten rugózásról. Ha tényleg igaz lenne a buta kis elméleted a farokméret mindenek feletti fontosságáról akkor nem lenne időd itt baszni a rezet, mert sorban állnának a farkalásra vágyó nők az ajtód előtt.
Lónak a faszát. Nincs elsődleges szerepe a farok méretének, maximum akinek átlag feletti, az nagyobb önbizalommal bújik ágyba (aztán lehet, hogy 5 perc lihegés után már fordul is le a nőről...)
Nem a túrót nem fényezed magad. Van négy kép a profilodban , egy nagy farokról, gondolom ez a legfontosabb amit magadról elmondani tudsz.. Egy ideje másról sem szól a jelenléted csak a farokméreten rugózásról. Ha tényleg igaz lenne a buta kis elméleted a farokméret mindenek feletti fontosságáról akkor nem lenne időd itt baszni a rezet, mert sorban állnának a farkalásra vágyó nők az ajtód előtt.
Lónak a faszát. Nincs elsődleges szerepe a farok méretének, maximum akinek átlag feletti, az nagyobb önbizalommal bújik ágyba (aztán lehet, hogy 5 perc lihegés után már fordul is le a nőről...)
Nem fényezem magam csak zavaz a képek nélküli észosztok véleménye.
Nem a túrót nem fényezed magad. Van négy kép a profilodban , egy nagy farokról, gondolom ez a legfontosabb amit magadról elmondani tudsz.. Egy ideje másról sem szól a jelenléted csak a farokméreten rugózásról. Ha tényleg igaz lenne a buta kis elméleted a farokméret mindenek feletti fontosságáról akkor nem lenne időd itt baszni a rezet, mert sorban állnának a farkalásra vágyó nők az ajtód előtt.
Lónak a faszát. Nincs elsődleges szerepe a farok méretének, maximum akinek átlag feletti, az nagyobb önbizalommal bújik ágyba (aztán lehet, hogy 5 perc lihegés után már fordul is le a nőről...) (Ez egy válasz jager üzenetére (2014. 03. 27. csütörtök 10:50), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 03. 27. csütörtök 10:50
Nem a túrót nem fényezed magad. Van négy kép a profilodban , egy nagy farokról, gondolom ez a legfontosabb amit magadról elmondani tudsz.. Egy ideje másról sem szól a jelenléted csak a farokméreten rugózásról. Ha tényleg igaz lenne a buta kis elméleted a farokméret mindenek feletti fontosságáról akkor nem lenne időd itt baszni a rezet, mert sorban állnának a farkalásra vágyó nők az ajtód előtt.
Lónak a faszát. Nincs elsődleges szerepe a farok méretének, maximum akinek átlag feletti, az nagyobb önbizalommal bújik ágyba (aztán lehet, hogy 5 perc lihegés után már fordul is le a nőről...) (Ez egy válasz jager üzenetére (2014. 03. 27. csütörtök 10:50), amit ide kattintva olvashatsz)
Kisebbel,nagyobbal is lehet jól,ill.rosszul használni,fontos a rutin meg az évek,a rutin hogy ?más nőt tapasztalt meg a fasz-i:de az évek után szebbek nem leszünk,míg a nőknél igaz lehet,de tapasztaltabbak minden képp,lehetünk. Mindettől függetlenül egy nagyobbal nagyobbak,több a lehetőség a variánsokban.Ennyi a lényeg.HA MOST ITT LEÍRNÁM HOGY NEKEM MENNYI MÁS VOLT AKKOR AZÉRT KAPNÁM AZ ÍVET.Nem fényezem magam csak zavaz a képek nélküli észosztok véleménye.A koromnál,ami nem a kéményből jön,+családi állapotom miatt már nekem sem úgy megy a szekér,mint régen.10-20 éve valóban többet jelentett nekem is a mennyiség.De ezért tudom értékelni a jelent.Amit ma megtehetsz,ne halaszt ........
(Ez egy válasz jager üzenetére (2014. 03. 27. csütörtök 12:49), amit ide kattintva olvashatsz)
inkább a részemről no comm.Neked is kisebbség érzeted van azért írsz ilyeneket,én nem a nagy fasz előnyeiről írtam első sorban.Legfőképp nem magamról,nem neked.olvasd el mégegyszer lassabban értelmezve,mit írtam.




















rilu





wertupo
Petra O





