Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

NEM TÁRSKERESŐ!!!

"bi srácnak még a párja sem tudja ezt"
"El kellene már felejteni a két punci milyen gyönyörű demagógiát"
"A srácoknál ha bisexualitás kitudódik a baráti körben, soxor nem tudják tolerálni."
"érdekesebb, a lányok is óckodnak ettől a témától, ezért kevésbé tudjuk megosztani az elképzeléseinket velük."
"sehogy sem tudok nekikezdeni, avagy nem merek"
"Teljesen hetero vagyok, de olykor vannak ilyen gondolataim"
"Csodás két bi férfival. Mikor elsözör engem kényeztettek,aztán egymást."
"Azért furcsa, hogy ennyi fütyire ácsingózó fiú van itt, aki ki szeretné próbálni és mégse jutunk semmire"

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#1637   2023. 11. 30. csütörtök 21:50
IZH2715 IZH2715
Van akivel nem tudod medélni.Nem vagyunk egyformák. Rákényszeríteni meg nem szabad.
(Ez egy válasz BiPasit üzenetére (2023. 11. 30. csütörtök 20:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 11. 30. csütörtök 20:52
Vele együtt kell megélni és akkor nincsen gond.
Szerencsére sikerült több olyan párt találunk, ahol mindenki elfogadja a bi dolgokat és csinálja is.
100%-ra mondom, hogy így a legjobb. Klubban már -mar hiányérzetem van.
#1636   2023. 11. 30. csütörtök 20:52
BiPasit BiPasit
Vele együtt kell megélni és akkor nincsen gond.
Szerencsére sikerült több olyan párt találunk, ahol mindenki elfogadja a bi dolgokat és csinálja is.
100%-ra mondom, hogy így a legjobb. Klubban már -mar hiányérzetem van.
(Ez egy válasz zsozs70 üzenetére (2023. 10. 19. csütörtök 08:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 10. 19. csütörtök 08:40
Ki hogyan tudja elfogadtatni a párjával hogy bi?
Egyáltalán el lehet?
Ha igen mit mond hova megy néha?
, nekem nehéz bár tudja de n em tetszik neki latom
#1635   2023. 11. 30. csütörtök 14:01
erotic-hunter erotic-hunter
Sziasztok. Kapcsolatban élek már több mint 10 éve család stb…. Feleségemmel jó a szexuális életünk mindent megad imádom. Viszont nagyon sokszor fantáziálok milyen lehet 2 pasi egy pasi felállás valamiért vonz ez a dolog. Tudom feleségem se a bi dolgokra se a többesre nem lenne vevő, valószínű többet szóba sem állna velem. Örülnék ha találnék egy bi párt és beavatnának egyszer a bi dolgokba. Egyszerűen nem tudom miért de vonz a kiváncsiság hogy milyen érzés mikor egy pasi és egy nő egyszerre játszik a farkammal. Van valakinek ilyen tapasztalat 3asban?
#1634   2023. 11. 30. csütörtök 02:41
IZH2715 IZH2715
Húú... Én nem tudom, hogy hogyan reagáltam volna a helyedben. Bár nekem is az első élmény nagyon váratlanul jött, de azért legalább nem egy ismeretlennel.
(Ez egy válasz Chaba5X üzenetére (2023. 10. 30. hétfő 14:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 10. 30. hétfő 14:15
Évek kellettek hozzá, hogy rájöjjek. Még mindig bennem van a kisördög. smile

Had meséljek el egy történentet:
Fiatal voltam, kb. 18-19 éves. A déli pályaudvaron lekéstem az utolsó vonatot, így kénytelen voltam megvárni a hajnalban indulót.
Jobb híján kerestem egy éjjel is nyitvatartó presszót, beültem, olvastam.
Kis idő múlva a mellettem lévő asztalhoz leült egy 35 körüli, férfi szemmel is jóképű, intelligensnek tűnő srác.
Pár perc után leszólított, beszélgettünk, meghívott egy italra én visszahívtam.
Kb. 1 óra múlva megemlítette hogy neki lassan mennie kell. De itt lakik a közelben, ha gondolom esetleg pár sör mellett folytathatjuk nála a beszélgetést.
Mivel tényleg normális volt én meg tudatlan csikó, így nem mondtam nemet smile
Szóval nála folytattuk...
Éjjel 2 óra körül egyik pillanaról a másikra, igen csak elálmosodtam a fotelben és felajánlotta, hogy nyugodtan feküdjek le az ágyra, majd ő alszik a másik szobába.
Hajnalban arra ébredtem, hogy meztelenül ott fekszik mellettem és játszik akkor már a kökemény cerkámmal. Első meglepetésemben úgy tettem mintha még mindig aludnék, többek közt azért is mert kezdtem érezni, hogy nincs visszaút, mindjárt elélvezek.Egy kis idő múlva megérezhette, hogy mindjárt a csúcson vagyok ezért gyorsan rámcuppantot egy mélytorkossal és pillanatok alatt kivégzett smile
Természetesen ezt már nem tudtam eltitkolni. ...és csak annyit kérdezet, hogy jól esettt e?
Közben én is úgy döntöttem, hogy viszonzom neki a jócselekedetet és kézbe vettem a szerszámát. Fura érzés volt. Fura volt, mert előtte még életemben nem csináltam ilyent. Erre ő is, ismét elkezdett simogatni és meglepődve kérdezte, hogy ez még mindig áll és hogy leszopjon e mégegyszer?
Halkan, csak annyit mondtam neki, hogy igen. smile Erre ő átváltott 69-be és már el is kezdett szopni. Nem tolta rögtön a számba a szerszámát, kivárta türelmesen amíg én leszek olyan bátor, hogy megteszem. smile Amikor ismét egyre közelebb voltam a csúcshoz (talán a kényszerhelyzet miatt is) én is kezelésbe vettem, az amúgy szép húsos szerszámát. Ő pillanatok alatt ismét elintézett, neki kellett még egy kis idő.
Akkor voltam életembe előszőr és utoljára pasival. Sokáig lelkiismeret furdalásom volt, magamban azt mondtam, hogy kellemes volt, de többször nem akarok ilyent csinálni.

Teltek múltak az évek és a kaland ellenére mindig a lányok érdekeltek, mindig heterónak tartottam magam. Alapjában véve most is. Viszont pár éve azt vettem észre magamon, hogy elkezdett érdekelni a 2 fiú és egy lány felállás. Az is úgy, hogy mindenki mindenkivel. Valószínű azért, mert így utólag visszagondolva azt mondom, hogy nem is volt olyan rossz és ismét kipróbálnám az ilyen jellegű örömszerzést is.
Az idáig titkolt vágyaimat az is alátámasztja, hogy az utóbbi időben egy egy filben nem csak punci látványa izgat fel. Ergo, a tudatalatti kisördög azt súgallja, hogy ismét be kellene vállalnom egy kalandot smile
#1633   2023. 11. 18. szombat 05:20
zsozs70 zsozs70
Azonos nemű el való sex az nemmegcsalas
#1632   2023. 11. 12. vasárnap 05:26
Jurij73 Jurij73
Hármasban előfordul,hogy a számba landol a farok.Közösen is szoktuk a páromma szopni a partnert.Tetszik.l
#1631   2023. 11. 11. szombat 13:31
scary8106 scary8106
Ami zárt ajtók mögött történik, az ott is marad. Csupán ennyit
(Ez egy válasz _Norbert_ üzenetére (2023. 11. 11. szombat 13:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 11. 11. szombat 13:16
Mit értesz "diszkrét körülmények közt"-ön?
#1630   2023. 11. 11. szombat 13:16
_Norbert_ _Norbert_
Mit értesz "diszkrét körülmények közt"-ön?
(Ez egy válasz scary8106 üzenetére (2023. 11. 11. szombat 07:59), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 11. 11. szombat 07:59
Szerintem diszkrét körülmények közt , nincsen ezzel semmi gond.
#1629   2023. 11. 11. szombat 07:59
scary8106 scary8106
Szerintem diszkrét körülmények közt , nincsen ezzel semmi gond.
#1628   2023. 11. 11. szombat 06:33
Fox Mulderék Fox Mulderék
Megcsalás az.. odaadni valakinek magad, vagy elcsábítani valakit, aki a kapcsolaton kívül van, mi lenne más? Elvi síkon kérdeztem a Páromtól. Elsőre talán izgalmas lenne, ha egy lánnyal félrelépne, de végig gondolva pont ugyanolyan szarul esne.
(Ez egy válasz zsozs70 üzenetére (2023. 11. 11. szombat 05:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 11. 11. szombat 05:44
Hát nem sok nő tolerálja a pasi sexet pedig igazán ha belegondilnak ez legalább nem megcsalas
A leszbizest miért nézik úgy el a csajoknak a fiús játékot miért nem?
Természetesen kulturált és intim helyen
Igenis jó dolog az igényes tiszta jó fiú sex
#1627   2023. 11. 11. szombat 05:52
Csabus69 Csabus69
Igen,ez így van/lenne...
(Ez egy válasz zsozs70 üzenetére (2023. 11. 11. szombat 05:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 11. 11. szombat 05:44
Hát nem sok nő tolerálja a pasi sexet pedig igazán ha belegondilnak ez legalább nem megcsalas
A leszbizest miért nézik úgy el a csajoknak a fiús játékot miért nem?
Természetesen kulturált és intim helyen
Igenis jó dolog az igényes tiszta jó fiú sex
#1626   2023. 11. 11. szombat 05:44
zsozs70 zsozs70
Hát nem sok nő tolerálja a pasi sexet pedig igazán ha belegondilnak ez legalább nem megcsalas
A leszbizest miért nézik úgy el a csajoknak a fiús játékot miért nem?
Természetesen kulturált és intim helyen
Igenis jó dolog az igényes tiszta jó fiú sex
#1625   2023. 11. 10. péntek 17:59
ondónyelő ondónyelő
Irigyellek...
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 11. 10. péntek 09:39), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4723689)
2023. 11. 10. péntek 09:39
Sziasztok,
En sajnos nem tudom elmondani a paromnak, mert nem fogadna el, ismerem ot. Viszont 2 hete sikerult osszehoznom hogy 2 ismerosom jott el hozzam. Eloszor tortent meg amire regota vagytam, hogy egyszerre dugtak es szopattak, termeszetesen folyamatosan valtottak egymast. Nagyon jol ereztem magam es remelem azert lesz meg ilyenben reszem.
#1624   2023. 11. 10. péntek 09:39
X Törölt felhasználó (4723689)
Sziasztok,
En sajnos nem tudom elmondani a paromnak, mert nem fogadna el, ismerem ot. Viszont 2 hete sikerult osszehoznom hogy 2 ismerosom jott el hozzam. Eloszor tortent meg amire regota vagytam, hogy egyszerre dugtak es szopattak, termeszetesen folyamatosan valtottak egymast. Nagyon jol ereztem magam es remelem azert lesz meg ilyenben reszem.
#1623   2023. 10. 30. hétfő 17:58
X Törölt felhasználó (4723057)
Köszönöm szépen, én is kívánom neked, hogy sikerüljön teljesen kibontakozni és megvalósítani magad! nyes és sok jó szexuális élményt vigyor3
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 10. 27. péntek 20:04), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4647282)
2023. 10. 27. péntek 20:04
Örülök hogy neked sikerült és kívánom teljesedj ki és találd meg a lelki illetve szexuális békéd!
#1622   2023. 10. 30. hétfő 14:15
Chaba5X Chaba5X
Évek kellettek hozzá, hogy rájöjjek. Még mindig bennem van a kisördög. smile

Had meséljek el egy történentet:
Fiatal voltam, kb. 18-19 éves. A déli pályaudvaron lekéstem az utolsó vonatot, így kénytelen voltam megvárni a hajnalban indulót.
Jobb híján kerestem egy éjjel is nyitvatartó presszót, beültem, olvastam.
Kis idő múlva a mellettem lévő asztalhoz leült egy 35 körüli, férfi szemmel is jóképű, intelligensnek tűnő srác.
Pár perc után leszólított, beszélgettünk, meghívott egy italra én visszahívtam.
Kb. 1 óra múlva megemlítette hogy neki lassan mennie kell. De itt lakik a közelben, ha gondolom esetleg pár sör mellett folytathatjuk nála a beszélgetést.
Mivel tényleg normális volt én meg tudatlan csikó, így nem mondtam nemet smile
Szóval nála folytattuk...
Éjjel 2 óra körül egyik pillanaról a másikra, igen csak elálmosodtam a fotelben és felajánlotta, hogy nyugodtan feküdjek le az ágyra, majd ő alszik a másik szobába.
Hajnalban arra ébredtem, hogy meztelenül ott fekszik mellettem és játszik akkor már a kökemény cerkámmal. Első meglepetésemben úgy tettem mintha még mindig aludnék, többek közt azért is mert kezdtem érezni, hogy nincs visszaút, mindjárt elélvezek.Egy kis idő múlva megérezhette, hogy mindjárt a csúcson vagyok ezért gyorsan rámcuppantot egy mélytorkossal és pillanatok alatt kivégzett smile
Természetesen ezt már nem tudtam eltitkolni. ...és csak annyit kérdezet, hogy jól esettt e?
Közben én is úgy döntöttem, hogy viszonzom neki a jócselekedetet és kézbe vettem a szerszámát. Fura érzés volt. Fura volt, mert előtte még életemben nem csináltam ilyent. Erre ő is, ismét elkezdett simogatni és meglepődve kérdezte, hogy ez még mindig áll és hogy leszopjon e mégegyszer?
Halkan, csak annyit mondtam neki, hogy igen. smile Erre ő átváltott 69-be és már el is kezdett szopni. Nem tolta rögtön a számba a szerszámát, kivárta türelmesen amíg én leszek olyan bátor, hogy megteszem. smile Amikor ismét egyre közelebb voltam a csúcshoz (talán a kényszerhelyzet miatt is) én is kezelésbe vettem, az amúgy szép húsos szerszámát. Ő pillanatok alatt ismét elintézett, neki kellett még egy kis idő.
Akkor voltam életembe előszőr és utoljára pasival. Sokáig lelkiismeret furdalásom volt, magamban azt mondtam, hogy kellemes volt, de többször nem akarok ilyent csinálni.

Teltek múltak az évek és a kaland ellenére mindig a lányok érdekeltek, mindig heterónak tartottam magam. Alapjában véve most is. Viszont pár éve azt vettem észre magamon, hogy elkezdett érdekelni a 2 fiú és egy lány felállás. Az is úgy, hogy mindenki mindenkivel. Valószínű azért, mert így utólag visszagondolva azt mondom, hogy nem is volt olyan rossz és ismét kipróbálnám az ilyen jellegű örömszerzést is.
Az idáig titkolt vágyaimat az is alátámasztja, hogy az utóbbi időben egy egy filben nem csak punci látványa izgat fel. Ergo, a tudatalatti kisördög azt súgallja, hogy ismét be kellene vállalnom egy kalandot smile
#1621   2023. 10. 27. péntek 20:04
X Törölt felhasználó (4647282)
Örülök hogy neked sikerült és kívánom teljesedj ki és találd meg a lelki illetve szexuális békéd!
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 10. 27. péntek 17:34), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4723057)
2023. 10. 27. péntek 17:34
Én is így voltam, igaz nem ilyen mértékben, nekem is sűrűn jár a fejemben hasonló gondolat és már régen is, én nemrég mondtam el a paromnak, hogy vannak ilyen vágyaim is, elég jól fogadta, megbeszéltünk egy 'ütemtervet' és azt kezdjük megvalósítani, nekem nagy kő esett le a szívemről mikor színt vallottam elég nehéz is volt. Remélem neked is eljön az idő, hogy fel tudd vállalni én is most kezdem megszokni, hogy igazából ha kérdezik nem tagadom, hanem elmondom, nekem nagyon jó érzés és nem érdekel ki mit gondol emiatt smile
#1620   2023. 10. 27. péntek 17:34
X Törölt felhasználó (4723057)
Én is így voltam, igaz nem ilyen mértékben, nekem is sűrűn jár a fejemben hasonló gondolat és már régen is, én nemrég mondtam el a paromnak, hogy vannak ilyen vágyaim is, elég jól fogadta, megbeszéltünk egy 'ütemtervet' és azt kezdjük megvalósítani, nekem nagy kő esett le a szívemről mikor színt vallottam elég nehéz is volt. Remélem neked is eljön az idő, hogy fel tudd vállalni én is most kezdem megszokni, hogy igazából ha kérdezik nem tagadom, hanem elmondom, nekem nagyon jó érzés és nem érdekel ki mit gondol emiatt smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 10. 27. péntek 16:35), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4647282)
2023. 10. 27. péntek 16:35
Sziasztok, irigylésre méltó ha a párotok tudja és elfogadja a sexualitasotokat, nekem csak egyszer volt ilyen élményem azóta sovargok utána én passzív vagyok és nagyon imádom!
Már már olyan érzésem van hogy nem elégít ki egy nő, sokkal inkább egy fiú tudna rendesen kielégíteni tudom fura dolog de amikor masztizok hihetetlen érzékeny a mellem és csak egy hímvessző jár a fejemben és most azonnal kell egy hogy leszopjam és hogy belemhatoljon!
Titkolom mert tuti mindenki kilenne borulva ha ezt elmeselnem a társaságba! Köszi hogy elmondhattam.
#1619   2023. 10. 27. péntek 16:35
X Törölt felhasználó (4647282)
Sziasztok, irigylésre méltó ha a párotok tudja és elfogadja a sexualitasotokat, nekem csak egyszer volt ilyen élményem azóta sovargok utána én passzív vagyok és nagyon imádom!
Már már olyan érzésem van hogy nem elégít ki egy nő, sokkal inkább egy fiú tudna rendesen kielégíteni tudom fura dolog de amikor masztizok hihetetlen érzékeny a mellem és csak egy hímvessző jár a fejemben és most azonnal kell egy hogy leszopjam és hogy belemhatoljon!
Titkolom mert tuti mindenki kilenne borulva ha ezt elmeselnem a társaságba! Köszi hogy elmondhattam.
#1618   2023. 10. 21. szombat 12:54
zsozs70 zsozs70
De Irigyelek mindezert
Nekem marad a titokban fiú sex
(Ez egy válasz fétish üzenetére (2023. 10. 19. csütörtök 17:59), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 10. 19. csütörtök 17:59
Nekem feleségem szerette volna ezt és az első istenien sikerült a látványtól elélvezett ez négyesben történt aztán voltunk kétszer pasis hármasban! Most az a vágy legyek pasival kettesben és küldjek videót róla.
 
1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Bond Bond
Nyitás ideje: 2004. 10. 20. szerda
Üzenetek: 1657db
Utolsó üzenet: 2024. 04. 16. kedd
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!