Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

NEM TÁRSKERESŐ!!!

"bi srácnak még a párja sem tudja ezt"
"El kellene már felejteni a két punci milyen gyönyörű demagógiát"
"A srácoknál ha bisexualitás kitudódik a baráti körben, soxor nem tudják tolerálni."
"érdekesebb, a lányok is óckodnak ettől a témától, ezért kevésbé tudjuk megosztani az elképzeléseinket velük."
"sehogy sem tudok nekikezdeni, avagy nem merek"
"Teljesen hetero vagyok, de olykor vannak ilyen gondolataim"
"Csodás két bi férfival. Mikor elsözör engem kényeztettek,aztán egymást."
"Azért furcsa, hogy ennyi fütyire ácsingózó fiú van itt, aki ki szeretné próbálni és mégse jutunk semmire"

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

... 4 5 6 7 8 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#1557   2022. 10. 03. hétfő 21:50
kent75 kent75
Elmeséled hogy ismerkedtetek meg, esetleg többet is meg lehet tudni?
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 10. 03. hétfő 13:47), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4682928)
2022. 10. 03. hétfő 13:47
Sziasztok. Megvolt az első kalandom. Kicsit tartottam tőle de szerencsére nagyon kellemes volt.
Felszabaditó érzés volt hasonfeküdni és előre hátra csúszni ahogy éreztem hátúl a kellemes mozgást.
Viszont valamit hiányoltam. Normális hogy nem éreztem a partnerem lüktetését mikor elment?
#1556   2022. 10. 03. hétfő 13:47
X Törölt felhasználó (4682928)
Sziasztok. Megvolt az első kalandom. Kicsit tartottam tőle de szerencsére nagyon kellemes volt.
Felszabaditó érzés volt hasonfeküdni és előre hátra csúszni ahogy éreztem hátúl a kellemes mozgást.
Viszont valamit hiányoltam. Normális hogy nem éreztem a partnerem lüktetését mikor elment?
#1555   2022. 09. 02. péntek 15:22
Summer45 Summer45
Hmmm...
#1554   2022. 09. 02. péntek 13:38
siorac69 siorac69 VIP
finom finom finom
(Ez egy válasz Roy205 üzenetére (2022. 09. 02. péntek 13:29), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 09. 02. péntek 13:29
Ma a tettek mezejére léptem. Eddig vidókon elégítettem ki vágyaimat, de ma regisztráltam itt és már keresem partnert aki bevezetne ebbe a számomra új világba. Remélem sikerül, mert a vágy és a kíváncsiság eluralkodott rajtam ☺️
#1553   2022. 09. 02. péntek 13:29
Roy205 Roy205 VIP
Ma a tettek mezejére léptem. Eddig vidókon elégítettem ki vágyaimat, de ma regisztráltam itt és már keresem partnert aki bevezetne ebbe a számomra új világba. Remélem sikerül, mert a vágy és a kíváncsiság eluralkodott rajtam ☺️
#1552   2022. 08. 30. kedd 06:38
X Törölt felhasználó (4491172)
Egyszer át billen a kíváncsiság gyakorlattá, furcsa lesz nagyon, de utána többször keresni fogod az alkalmat!
(Ez egy válasz Peppin1985 üzenetére (2022. 08. 28. vasárnap 15:00), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 08. 28. vasárnap 15:00
Engem is izgat a dolog, gonolatban sokszor el játszom, de ha ott lenne a lehetőség nem tudom hogyan reagálnám le. Van élettársam, rendben van minden, de valahogy izgat.
#1551   2022. 08. 28. vasárnap 15:00
Peppin1985 Peppin1985
Engem is izgat a dolog, gonolatban sokszor el játszom, de ha ott lenne a lehetőség nem tudom hogyan reagálnám le. Van élettársam, rendben van minden, de valahogy izgat.
#1550   2022. 08. 27. szombat 23:20
Morcos1990 Morcos1990
Pontosan le írtál engem.
(Ez egy válasz nempecsel üzenetére (2022. 07. 27. szerda 11:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 07. 27. szerda 11:15
Kiváncsi aktiv,szexuálisan elhanyagolt,már minden mindegy alapon élvezni akaro az álmom. Főleg ha inkább hetero.
#1549   2022. 08. 27. szombat 23:12
kent75 kent75
Én is valami ilyet szeretnék meg élni majd valakivel ,aki elfogadja hogy nem akarok el fordulni sem el fordítani senkit a nőktől
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 07. 31. vasárnap 11:28), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4674336)
2022. 07. 31. vasárnap 11:28
Én évekkel ezelőtt, itt találtam meg akit kerestem. Anno a feleségemmel sokat kalandoztunk, úgy akadtunk rá Tomira is. Elsőre nem volt szimpatikus, de intelligens viselkedése és ápoltsága végül jobb belátásra bírt.
Néhányszor voltunk hármasban, sőt a jelenlegi párommal is találkozott, vele is szeretkeztünk ebben a felállásban, de a lényeg ami kettőnk között történt.
Soha nem gondoltam volna, hogy rengeteg nő és sok pár után, tudok új, mégjobb élményekkel gazdagodni. -Hát Tomi szépen bevezetett ebbe a világba. Indításnak kértem, csináljon tesztet, hisz mégis egy meleg srác, és engem nem vonzott a szex óvszerrel, de a biztonság a legfontosabb. Pár nap múlva küldte, minden negatív, így ő is zöld utat kapott circling Innentől nem volt megállás, hetente kétszer meglátogatott és olyan élményben részesített, amit korábban sosem élhettem át. Passzív résztvevőként voltam jelen, gyakorlatilag úgy használt, mint egy nőt. Viszont olyan figyelmesen, óvatosan bánt velem, hogy a méretes, vastag farka sem okozott különösebb kellemetlenséget. Még mindig végigfut a hátamon a hideg, hogy mekkora orgazmusokat okozott -egy férfi(!) Nekem... aki imádom a női testet, a puncit és meghalnék nélküle.
Nagyjából fél éven át tartott ez a kapcsolat, aztán szép lassan kihűlt. Lehet rossz periódusa volt az életének, de inkább bénázott, szerencsétlenkedett és ez minden volt csak izgató nem.
Azóta néha egymásra írunk, de szerintem már ő sem akarja komolyan, ahogy én sem. Ennek már lassan öt éve, azóta sem volt hasonlóban részem.
#1548   2022. 07. 31. vasárnap 23:02
biboots biboots
Nagyonis jó smile
#1547   2022. 07. 31. vasárnap 20:22
X Törölt felhasználó (873032)
Sziasztok, jó sokat olvasok itt... Én is keresek valakit akivel közös kölcsönös maszti a benne lenne egyenlőre csak ez érdekel, régóta gondolkodom rajta milyen lehet de ahogy soraitokbol kiveszem jó.
#1546   2022. 07. 31. vasárnap 15:56
érdipár8476 érdipár8476
Engem nagyon izgat, ha a páromat egy pasival látom! finom
#1545   2022. 07. 31. vasárnap 11:28
X Törölt felhasználó (4674336)
Én évekkel ezelőtt, itt találtam meg akit kerestem. Anno a feleségemmel sokat kalandoztunk, úgy akadtunk rá Tomira is. Elsőre nem volt szimpatikus, de intelligens viselkedése és ápoltsága végül jobb belátásra bírt.
Néhányszor voltunk hármasban, sőt a jelenlegi párommal is találkozott, vele is szeretkeztünk ebben a felállásban, de a lényeg ami kettőnk között történt.
Soha nem gondoltam volna, hogy rengeteg nő és sok pár után, tudok új, mégjobb élményekkel gazdagodni. -Hát Tomi szépen bevezetett ebbe a világba. Indításnak kértem, csináljon tesztet, hisz mégis egy meleg srác, és engem nem vonzott a szex óvszerrel, de a biztonság a legfontosabb. Pár nap múlva küldte, minden negatív, így ő is zöld utat kapott circling Innentől nem volt megállás, hetente kétszer meglátogatott és olyan élményben részesített, amit korábban sosem élhettem át. Passzív résztvevőként voltam jelen, gyakorlatilag úgy használt, mint egy nőt. Viszont olyan figyelmesen, óvatosan bánt velem, hogy a méretes, vastag farka sem okozott különösebb kellemetlenséget. Még mindig végigfut a hátamon a hideg, hogy mekkora orgazmusokat okozott -egy férfi(!) Nekem... aki imádom a női testet, a puncit és meghalnék nélküle.
Nagyjából fél éven át tartott ez a kapcsolat, aztán szép lassan kihűlt. Lehet rossz periódusa volt az életének, de inkább bénázott, szerencsétlenkedett és ez minden volt csak izgató nem.
Azóta néha egymásra írunk, de szerintem már ő sem akarja komolyan, ahogy én sem. Ennek már lassan öt éve, azóta sem volt hasonlóban részem.
(Ez egy válasz kent75 üzenetére (2022. 07. 30. szombat 00:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 07. 30. szombat 00:23
Sziasztok! Milyen fiúval az orális és az anális sex? szerintetek itt érdemes keresni vagy ha az egyszeri ember ezt meg szeretné élni merre felé probálkozzon?
#1544   2022. 07. 31. vasárnap 10:46
X Törölt felhasználó (4655994)
Sziasztok. Szerintem nincsen semmi baj ezzel a dologgal. Én két sráccal próbáltam ki eddig a biszex örömöket. Mind a 2 régi barát volt és hosszú ideig tartott. Sajnos itt Kiskunlacházán és a környékén ahol lakok nincs vagy én nem tudok ilyen beállítottságú pasiról aki kb velem egykorú. Pedig nem lenne rossz újra átélni, néha feldobni a napot smile
#1543   2022. 07. 30. szombat 23:56
BlaciP BlaciP
biztos vannak nálam tapasztaltabbak a témában,de mindkettő más és más nyes orálisról lehet kis ízbeli elképzelésed, ha magadét is tapasztalod, de ha látványa is vonz, vágj bele. Anális meg aktív oldalon eléggé jó érzés, főleg mivel a partnerednek is van valami "extra" odalent :P itt is lehet ám találni partnert, szimpátia alapján mehet szerintem smile
(Ez egy válasz kent75 üzenetére (2022. 07. 30. szombat 00:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 07. 30. szombat 00:23
Sziasztok! Milyen fiúval az orális és az anális sex? szerintetek itt érdemes keresni vagy ha az egyszeri ember ezt meg szeretné élni merre felé probálkozzon?
#1542   2022. 07. 30. szombat 00:23
kent75 kent75
Sziasztok! Milyen fiúval az orális és az anális sex? szerintetek itt érdemes keresni vagy ha az egyszeri ember ezt meg szeretné élni merre felé probálkozzon?
#1541   2022. 07. 27. szerda 11:15
nempecsel nempecsel
Kiváncsi aktiv,szexuálisan elhanyagolt,már minden mindegy alapon élvezni akaro az álmom. Főleg ha inkább hetero.
#1540   2022. 07. 26. kedd 22:51
peti71 peti71
Egyre többször jut eszembe milyen volna kipróbálni másik velem korbeli férfival . .Vagy egy párral de ahol úgy mint bennem csak a gondolat érett meg, és nem tapasztaltak . De olyan pl hogy .:dupla punci és vagy közös maszti . Vagy ami kezdőként belefér egy kezdő párral párral . Pl orál , és lajtosabb dolgok . Hát néha majd szétdurranok . Persze a legnagyobb diszkréció mellett
#1539   2022. 07. 26. kedd 18:00
Marton25 Marton25
Egy 4-5 fős masztival is megelégednék, de itt Pesten ez esélytelennek tűnik...
#1538   2022. 07. 22. péntek 08:23
X Törölt felhasználó (1157222)
Nekem mondjuk van baratnöm de nagyon érdekel a bi dolog, szivesen “tiktokban” csinálnak valamit :P barmire vevő vagyok
 
... 4 5 6 7 8 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Bond Bond
Nyitás ideje: 2004. 10. 20. szerda
Üzenetek: 1657db
Utolsó üzenet: 2024. 04. 16. kedd
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!