Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

NEM TÁRSKERESŐ!!!

"bi srácnak még a párja sem tudja ezt"
"El kellene már felejteni a két punci milyen gyönyörű demagógiát"
"A srácoknál ha bisexualitás kitudódik a baráti körben, soxor nem tudják tolerálni."
"érdekesebb, a lányok is óckodnak ettől a témától, ezért kevésbé tudjuk megosztani az elképzeléseinket velük."
"sehogy sem tudok nekikezdeni, avagy nem merek"
"Teljesen hetero vagyok, de olykor vannak ilyen gondolataim"
"Csodás két bi férfival. Mikor elsözör engem kényeztettek,aztán egymást."
"Azért furcsa, hogy ennyi fütyire ácsingózó fiú van itt, aki ki szeretné próbálni és mégse jutunk semmire"

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

... 61 62 63 64 65 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#417   2008. 07. 24. csütörtök 18:33
Desdemona Desdemona
Jó, hát ez a póz a vágyálmom netovábbja smile smile smile Volt egy srác, akivel nagyon-nagyon sokat beszélgettünk erről, de... egyszerűen félt, mindig visszakozott. De mégis mindig ő volt, aki újra felvetette a témát. Azt mondta, hogy nem tudna tükörbe nézni. Pedig szerintem ebben semmi nincs.
Alapvetően a jó szex az, amit mindegyik partner élvez. Legyen az fiú, legyen az lány. És ha erre vágyik, és ezt élvezné, akkor semmi "rossz" nem lehet benne. Csak hát mindt mondtam: a pasik meg a büszkeségük.
Én voltam nővel. Nyaltam már puncit. De abszolút nem gondolom, hogy ez olyan életmegváltoztatóan nagy dolog.
(Ez egy válasz harmadik üzenetére (2008. 07. 24. csütörtök 18:29), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 07. 24. csütörtök 18:29
És az az igazság, hogy miután "megtört a jég", sokkal felszabadultabb lett a találka. Mindegy volt, hogy ki mit csinál, hova ér a keze...
Pl simán lehet úgy puncitnyalni, hogy közben mozog benne a dákó. Nem zavarja egyik pasit sem, ha közben hozzáér a nyelve.... smile
#416   2008. 07. 24. csütörtök 18:29
harmadik harmadik
És az az igazság, hogy miután "megtört a jég", sokkal felszabadultabb lett a találka. Mindegy volt, hogy ki mit csinál, hova ér a keze...
Pl simán lehet úgy puncitnyalni, hogy közben mozog benne a dákó. Nem zavarja egyik pasit sem, ha közben hozzáér a nyelve.... smile
(Ez egy válasz Desdemona üzenetére (2008. 07. 24. csütörtök 18:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 07. 24. csütörtök 18:23
Szerencsés lehetett a lány smile
Nagyon felizgatna, ha két pasit látnék... á, inkább bele sem gondolok most smile smile

olvastam....
#415   2008. 07. 24. csütörtök 18:23
Desdemona Desdemona
Szerencsés lehetett a lány smile
Nagyon felizgatna, ha két pasit látnék... á, inkább bele sem gondolok most smile smile

olvastam....
#414   2008. 07. 24. csütörtök 18:20
harmadik harmadik
ez így igaz!
Én most sem tartom magam biszexnek. alapvetően punciimádó vagyok, de egy nőnek (szinte) bármit megteszek. Nem gerjedek be egy pasira, arra viszont igen, ha a nő megkér rá, hogy játszam egy kicsit a másik pasi farkával...
írtam neked privit!
(Ez egy válasz Desdemona üzenetére (2008. 07. 24. csütörtök 18:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 07. 24. csütörtök 18:17
Nem hiszem, hogy attól, hogy egy fiú megtesz valamit, amit előtte még nem, és még élvezi is, másnak kell, hogy érezze magát. Szerintem jóval több fiú próbálná ki, csak valszeg félnek a "macsó-imidzs" elvesztésétől - akár önmagukkal szemben is.
#413   2008. 07. 24. csütörtök 18:17
Desdemona Desdemona
Nem hiszem, hogy attól, hogy egy fiú megtesz valamit, amit előtte még nem, és még élvezi is, másnak kell, hogy érezze magát. Szerintem jóval több fiú próbálná ki, csak valszeg félnek a "macsó-imidzs" elvesztésétől - akár önmagukkal szemben is.
(Ez egy válasz harmadik üzenetére (2008. 07. 24. csütörtök 18:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 07. 24. csütörtök 18:15
Nekem volt már szerencsém 2 fiú 1 lány felállásban, akkor még nem volt fiús kalandom, teljesen heteronak vallottam magam. De az akció közben, a lány kérésére történt egy két dolog....
Nagyon jó volt, és azóta nem félek, hogy ha véletlen hozzáérek a másik pasihoz...
#412   2008. 07. 24. csütörtök 18:15
harmadik harmadik
Nekem volt már szerencsém 2 fiú 1 lány felállásban, akkor még nem volt fiús kalandom, teljesen heteronak vallottam magam. De az akció közben, a lány kérésére történt egy két dolog....
Nagyon jó volt, és azóta nem félek, hogy ha véletlen hozzáérek a másik pasihoz...
(Ez egy válasz Desdemona üzenetére (2008. 07. 24. csütörtök 18:10), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 07. 24. csütörtök 18:10
Azt hiszem, igen. Voltam egyszer két fiúval együtt, de annyira idegesített, hogy jobban figyeltek arra, nehogy egymáshoz érjenek, hogy... szóval nem tetszett. De nagyon kíváncsi lennék, szívesen megnézném, kipróbálnám. A látvány is, de ... tulajdonképp az egész hangulata tetszik.
#411   2008. 07. 24. csütörtök 18:10
Desdemona Desdemona
Azt hiszem, igen. Voltam egyszer két fiúval együtt, de annyira idegesített, hogy jobban figyeltek arra, nehogy egymáshoz érjenek, hogy... szóval nem tetszett. De nagyon kíváncsi lennék, szívesen megnézném, kipróbálnám. A látvány is, de ... tulajdonképp az egész hangulata tetszik.
(Ez egy válasz harmadik üzenetére (2008. 07. 24. csütörtök 18:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 07. 24. csütörtök 18:06
igen, bocsi...
de ne offoljuk a topicot, mert lenyomnak...
de mit élveznél a legjobban a két bi pasi esetén?
A látványt?
#410   2008. 07. 24. csütörtök 18:06
harmadik harmadik
igen, bocsi...
de ne offoljuk a topicot, mert lenyomnak...
de mit élveznél a legjobban a két bi pasi esetén?
A látványt?
(Ez egy válasz Desdemona üzenetére (2008. 07. 24. csütörtök 17:54), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 07. 24. csütörtök 17:54
Mármint nekem? smile
#409   2008. 07. 24. csütörtök 17:54
Desdemona Desdemona
#408   2008. 07. 24. csütörtök 17:52
harmadik harmadik
Ebben tudok segíteni! smile
#407   2008. 07. 24. csütörtök 17:41
Desdemona Desdemona
Lányként mondom... én szívesen megnéznék két pasit... és szívesen be is szállnék harmadiknak. Persze függ a pasiktól is.

Szerintem a két pasi - két nő ugyanolyan ítélet alá kell, hogy tartozzon.

Sőt nyes nyes igazság szerint minden vágyam két bi pasival együtt lenni smile És nem érzem magam ettől kicsit sem másnak.
#406   2008. 07. 24. csütörtök 16:18
barri8 barri8
Furcsa körben mozoghatsz.
(Ez egy válasz Mi_ketten üzenetére (2008. 07. 01. kedd 19:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 07. 01. kedd 19:03
Daanynek van igaza.Ha valaki nem homi,akkor annak lényegtelen egy manus külseje.Mind egyforma hónaljszagú,sörhasú tróger.Meccset nézni,meg sörözni jó velük,de aki ennél ennél többre is gondol...
#405   2008. 07. 24. csütörtök 09:42
Mi_ketten Mi_ketten
Az hogy ezért a hozzászólásért képes voltál új nicknevet kreálni,mindent elmond rólad...Még nicknéven sem mered vállalni a véleményedet.Szánalmas. levele
(Ez egy válasz cerka25 üzenetére (2008. 07. 24. csütörtök 00:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 07. 24. csütörtök 00:23
ostoba és sztereotip a meglátásod már bocsi
#404   2008. 07. 24. csütörtök 00:23
cerka25 cerka25
ostoba és sztereotip a meglátásod már bocsi
(Ez egy válasz Mi_ketten üzenetére (2008. 07. 01. kedd 19:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 07. 01. kedd 19:03
Daanynek van igaza.Ha valaki nem homi,akkor annak lényegtelen egy manus külseje.Mind egyforma hónaljszagú,sörhasú tróger.Meccset nézni,meg sörözni jó velük,de aki ennél ennél többre is gondol...
#403   2008. 07. 01. kedd 19:57
Mi_ketten Mi_ketten
Lányoknak és homokos identitásúaknak nyilván nem,de magunkfajta punci funoknak mind egyremegy...
#402   2008. 07. 01. kedd 19:08
X Törölt felhasználó (137313)
zavart2 ....és mégis szeretnek bújni....(ahogy te is írtad)--->valúszínű,hogy mégsem mind egyforma.....
(Ez egy válasz Mi_ketten üzenetére (2008. 07. 01. kedd 19:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 07. 01. kedd 19:03
Daanynek van igaza.Ha valaki nem homi,akkor annak lényegtelen egy manus külseje.Mind egyforma hónaljszagú,sörhasú tróger.Meccset nézni,meg sörözni jó velük,de aki ennél ennél többre is gondol...
#401   2008. 07. 01. kedd 19:03
Mi_ketten Mi_ketten
Daanynek van igaza.Ha valaki nem homi,akkor annak lényegtelen egy manus külseje.Mind egyforma hónaljszagú,sörhasú tróger.Meccset nézni,meg sörözni jó velük,de aki ennél ennél többre is gondol...
#400   2008. 07. 01. kedd 18:54
X Törölt felhasználó (137313)
Jaj,dehogyis..semmi ilyesmi + sem fordult a gondolataimban--azok más felé "kalandoznak"...bocsánatot kérek mindenkitől,aki félreértelmezte nem állt szándékomban.

A kép a vicc illusztrációja:az ól ajtajára kiakasztva.
(Ez egy válasz kandurmarci üzenetére (2008. 07. 01. kedd 10:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 07. 01. kedd 10:06
Tomadmin takarítása után leállt minden, senkit sem érdekel tovább? Egyébként on_lány plakátját nem értem. Mi néhányan, akik itt elmondtuk ebbéli nézeteinket, tapasztalatainkat, eseteinket, még nem vagyunk gay-ek, nem vagyunk melegek, ha on_lány erre gondolt.
#399   2008. 07. 01. kedd 16:58
lonko lonko
Sziasztok!Én nös vagyok de voltam egy párral ahol a pasit lehetett orálisan kényeztetni.A hölgy teste is szép volt.Elkapott a "gép" és csak vitt.Szopiztam szolóban és a hölgyel eggyütt is.Persze a hölgyet is kényeztettem.Megtenném újból!!!!
#398   2008. 07. 01. kedd 15:13
X Törölt felhasználó (100496)
Az az igazság hogyha valaki hetero akkor tök mind1, hogy néz ki az a 2 pasi, nem fogja vonzónak találni....
(Ez egy válasz sandokan2004 üzenetére (2008. 07. 01. kedd 13:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 07. 01. kedd 13:21
Két egymást faló csaj is lehet ronda (mondjuk két bajszos, 150 kilós, szőrőslábú tonna donna), ahogy szerintem két egymást kényesztető pasi (mondjuk két izmos, jóképú, barna bőrű adonisz) is lehet izgató. Minden szubjektív, csak gondoljatok bele.
 
... 61 62 63 64 65 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Bond Bond
Nyitás ideje: 2004. 10. 20. szerda
Üzenetek: 1657db
Utolsó üzenet: 2024. 04. 16. kedd
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!