Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

NEM TÁRSKERESŐ!!!

"bi srácnak még a párja sem tudja ezt"
"El kellene már felejteni a két punci milyen gyönyörű demagógiát"
"A srácoknál ha bisexualitás kitudódik a baráti körben, soxor nem tudják tolerálni."
"érdekesebb, a lányok is óckodnak ettől a témától, ezért kevésbé tudjuk megosztani az elképzeléseinket velük."
"sehogy sem tudok nekikezdeni, avagy nem merek"
"Teljesen hetero vagyok, de olykor vannak ilyen gondolataim"
"Csodás két bi férfival. Mikor elsözör engem kényeztettek,aztán egymást."
"Azért furcsa, hogy ennyi fütyire ácsingózó fiú van itt, aki ki szeretné próbálni és mégse jutunk semmire"

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

... 69 70 71 72 73 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#257   2007. 11. 11. vasárnap 13:44
X Törölt felhasználó (88082)
szia én is budapesti vagyok vegyél fel msn-re misi7730@hotmail.com ha még érdekel
#256   2007. 11. 09. péntek 21:23
gergho gergho
Szia.
Tudod én azt hallottam egyik előadásomon, hogy a vonzalom az azonos nem iránt belénk van kódolva. Csak nem mindenkiben ugyanolyan erős. És a leélt életünk is befojálsolja ennek az alakulását, az események, a történtek.
Amúgy igazad van. Nagyon nagy az előitélet.
Azaz ahogy mondtad ha az ember lefekszik egy fiuval egyből buzi. Pedig nem.
A hazánk pedig benne van a szex iparban rendesen. Bár sok minden hazugság és ilyesmi van benne.
De akkor is pont mi nem tudjuk megkülönböztetni ki a meleg és ki nem!
Emberismeret, tolerancia, józan ész, alap inteligencia és műveltség hiányzik.
A magyar iskolák nagyon kemények. Sok mindent tanítanak. Túl sok mindent. Csak az életben fellépő helyzetekre nem készít fel.
Kialakít dogmákat, és azt követteti velünk.
Mi a menő? Ki a menő?
Mi a helyes, a jó? Ki rossz? Mia a rossz?
Mi az a rossz?
(Ez egy válasz oliver20y üzenetére (2007. 11. 08. csütörtök 04:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 11. 08. csütörtök 04:57
Hello mindenkinek! Visszaolvastam az üzeneteket, szórakoztató volt. Én azért egyébként külömbséget tennék a biszexualitással kapcsolatban a között,hogy valaki csak szexuálisan érdeklődik-ami nem feltétlenül jelent beállitottságot, vagy pedig érzelmileg is "képes" /genetikailag kódolt/ a kötődésre, ami ugye szakadéknyi külömbség. Az abszolút hetero és az abszolút homo állapot között még van egy 5 fokozatú skála. Személy szerint én nem tartom valami nagy örömnek a biszexualitást/bár több barátom szerint ez a legideálisabb, mert nincsenek korlátok/ viszont vannak, komoly árnyoldalai.
Én személy szerint 12 éves korom óta szeretek bele fiúkba és lányokba egyaránt/most 20 vagyok/, ami eléggé zavarossá tudja tenni egy gyerek számára az önmeghatározást. Sosem volt titok a beállitotságom, viszont 3 éve vagyok együtt azzal a lánnyal, akit a világon legjobban szeretek, és ugyan Ő tudja, mióta ismerjük egymást/6 éve a legjobb barátom egyben/ és nem is zavarja a dolog, viszont volt hogy úgy éreztem, fájdalmat okoz neki az a tévképzete,hogy valamit nem tud nekem megadni./ilyenkor azt kivánom, hogy bárcsak másnak születtem volna/Elég nehezen értette meg hogy mindkét esetben ugyanazt szeretem és ugyanazt a szerepet töltöm be/persze abszolút húséges vagyok hozzá/. Szóval, ha a szexnél többről van szó, akkor kifejezetten rossz érzés biszexnek lenni.
Másrészt vicces mindig, ahogy a meleg, biszex, hetero stb. táborok viszonyulnak egymáshoz. Általános probléma szerintem és ilyen tekintetben megértem a heterokat, hogy egyes melegek sokszor nem tartják tiszteletben, szinte már provokáljálk a hetero - és közizlést ami csak oda vezet hogy mások is miattuk szivnak és lesznek beskatulyázva. Mert a társadalommal nem azt kell elfogadtatni ami szexre vonatkozik, mert az ugye evidens, hogy senkinek semmi köze hozzá, hanem azt hogy az ilyen meg olyan beállitottságú embereket is ugyanazok a személyiségi és egyéb jogok illetik meg egy demokratikus társadalomban. Viszont nem elég fejlett ehhez a szexuális kultúra.
Ami a leggázabb dolog amit valaki irt, hogy csak lány jelenlétében van csak együtt fiúval, mert anélkül már necces!!????,hogy lehet valaki már önmagával szemben is ilyen ostobán előitéletes?? Hát igen erről van szó.
Ami egyébként az előitéletességben a legveszélyesebb,/ez szól az idióta hülyebuzizóknak/ hogy sok fiatalban olyan nyomot hagy ez a debil viselkedés, hogy teljesen tönkremegy az életük, öngyilkosok lesznek, útálják önmagukat/ami teljesen természetellenes/, vagy egyszerüen hetero életet imitálnak: nőket, feleségeket,családokat átverve és tönkretéve. És mindig arra gondoljon aki ilyen primitiv, hogy mit tenne ha ez a legjobb barátjával vagy a saját gyerekével kapcsolatban merülne fel. /// általános tapasztalat egyébként,hogy az mond ilyeneket aki a saját hetero kapcsolatában is szánalmasan alulteljesit/ már ha egyáltalán van barátnője///
Na mindegy. Mindennek van határa csak a hülyeségnek nincsen.


#255   2007. 11. 08. csütörtök 05:22
oliver20y oliver20y
-- felkialtas Dr.Rajnai Viktor megállapitása, miszerint a "bi állapot" az amikor az illető mindent kipróbált, jócskán félrevezető, áltudományos és logikailag is gyenge, UGYANIS az hogy valaki valamit kipróbál az még korántsem jelent állapotot. Meg ilyen esetben azt is figyelembe kell venni, hogy milyen korú az illető, ugyanis az identitás a pubertás és fiatal felnőttkorban nem feltétlenül statikus, sőt a fiatalkori homoerotikus élmények teljesen normálisnak számitanak. Úgyhogy általánosságban semmiképp nem állja mega helyét ez az elmélet.
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2007. 11. 03. szombat 22:25), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2007. 11. 03. szombat 22:25
"A biszexualitás legnagyobb hátránya a társadalmi konvencióktól terhes
közösség fogadtatása. Az emberek azt még képesek lenyelni, ha valaki
tartósan demonstrálja másságát, és lassan megszokják, hogy egyik ismerősük
homokos. De azt még most is nehezen emésztik meg, ha valaki egyszer egy
nővel mutatkozik, legközelebb pedig egy férfival - ám mindig szerelmesen.
Ugyanez az állapot gyötri a biszexeket is. Ha éppen az ellenkező nemet
rajongják körül - akkor társadalmilag tejesen elfogadott dolgot
cselekszenek. Ám, amint partnert váltanak és azonos neműt szeretnek - rögtön
másnak kell érezniük magukat. Sokan súlyos lelki válságon mennek keresztül,
amikor először bújnak össze saját nemük egyik példányával: valódi
homoszexuálisnak képzelik magukat, társadalmilag kivetettnek,
megbélyegzettnek. Ne higgyük egyetlen percig sem, hogy azok, akik büszkén
vállalják szexuális hajlamaikat, azok belülről nem szoronganak, nem érzik
saját különösségüket, másságukat."

"Dr. Rajnai Viktor: Egyrészt a "bi" állapot azt jelenti, hogy mindent
kipróbált az illető. Másodszor ma már minden területen
nyíltabbak az emberek. Az emberekben egyre nagyobb az
igény, hogy nyíltan megmutassák magukat, minden előnyös
és hátrányos tulajdonságukkal együtt. Egy német
szexuálkutató szerint a heteroszexualitás és a
homoszexualitás közötti híd a "bi" állapot. Ő készítette
azt a felmérést, miszerint a férfiak legalább a 40
százaléka megélt már biszexuális élményt. Szerinte a
német ipari városokban a lakosság legalább 15 százaléka
biszexuális."

ez a téma...ha kihagyjátok belőle a lányokat, akkor klikk ide
#254   2007. 11. 08. csütörtök 05:02
oliver20y oliver20y
Na ez értekezés léptéküre szabódott rizsa lett nyes Akkor már hozzáfüzöm,hogy aki még nem látta és érdekli az nézze meg Gus va Sant-tól az Elephant-ot,/ valamint a Latter Days-t/ az utóbbit a Youtube-on lehet látni részletekben,,tanulságos.. Na pá.
#253   2007. 11. 08. csütörtök 04:57
oliver20y oliver20y
Hello mindenkinek! Visszaolvastam az üzeneteket, szórakoztató volt. Én azért egyébként külömbséget tennék a biszexualitással kapcsolatban a között,hogy valaki csak szexuálisan érdeklődik-ami nem feltétlenül jelent beállitottságot, vagy pedig érzelmileg is "képes" /genetikailag kódolt/ a kötődésre, ami ugye szakadéknyi külömbség. Az abszolút hetero és az abszolút homo állapot között még van egy 5 fokozatú skála. Személy szerint én nem tartom valami nagy örömnek a biszexualitást/bár több barátom szerint ez a legideálisabb, mert nincsenek korlátok/ viszont vannak, komoly árnyoldalai.
Én személy szerint 12 éves korom óta szeretek bele fiúkba és lányokba egyaránt/most 20 vagyok/, ami eléggé zavarossá tudja tenni egy gyerek számára az önmeghatározást. Sosem volt titok a beállitotságom, viszont 3 éve vagyok együtt azzal a lánnyal, akit a világon legjobban szeretek, és ugyan Ő tudja, mióta ismerjük egymást/6 éve a legjobb barátom egyben/ és nem is zavarja a dolog, viszont volt hogy úgy éreztem, fájdalmat okoz neki az a tévképzete,hogy valamit nem tud nekem megadni./ilyenkor azt kivánom, hogy bárcsak másnak születtem volna/Elég nehezen értette meg hogy mindkét esetben ugyanazt szeretem és ugyanazt a szerepet töltöm be/persze abszolút húséges vagyok hozzá/. Szóval, ha a szexnél többről van szó, akkor kifejezetten rossz érzés biszexnek lenni.
Másrészt vicces mindig, ahogy a meleg, biszex, hetero stb. táborok viszonyulnak egymáshoz. Általános probléma szerintem és ilyen tekintetben megértem a heterokat, hogy egyes melegek sokszor nem tartják tiszteletben, szinte már provokáljálk a hetero - és közizlést ami csak oda vezet hogy mások is miattuk szivnak és lesznek beskatulyázva. Mert a társadalommal nem azt kell elfogadtatni ami szexre vonatkozik, mert az ugye evidens, hogy senkinek semmi köze hozzá, hanem azt hogy az ilyen meg olyan beállitottságú embereket is ugyanazok a személyiségi és egyéb jogok illetik meg egy demokratikus társadalomban. Viszont nem elég fejlett ehhez a szexuális kultúra.
Ami a leggázabb dolog amit valaki irt, hogy csak lány jelenlétében van csak együtt fiúval, mert anélkül már necces!!????,hogy lehet valaki már önmagával szemben is ilyen ostobán előitéletes?? Hát igen erről van szó.
Ami egyébként az előitéletességben a legveszélyesebb,/ez szól az idióta hülyebuzizóknak/ hogy sok fiatalban olyan nyomot hagy ez a debil viselkedés, hogy teljesen tönkremegy az életük, öngyilkosok lesznek, útálják önmagukat/ami teljesen természetellenes/, vagy egyszerüen hetero életet imitálnak: nőket, feleségeket,családokat átverve és tönkretéve. És mindig arra gondoljon aki ilyen primitiv, hogy mit tenne ha ez a legjobb barátjával vagy a saját gyerekével kapcsolatban merülne fel. /// általános tapasztalat egyébként,hogy az mond ilyeneket aki a saját hetero kapcsolatában is szánalmasan alulteljesit/ már ha egyáltalán van barátnője///
Na mindegy. Mindennek van határa csak a hülyeségnek nincsen.


#252   2007. 11. 07. szerda 22:03
Zon Zon
Biztosan akad... Jaja wink
CSak a fiúk terén aztán méginkább válogatok smile
Pest megyei vagyok amúgy, Bp-hez közel.
De utaztam már le Keszthelyre is egy jó csaj kedvéért wink Jó is volt.
(Ez egy válasz gergho üzenetére (2007. 11. 07. szerda 21:45), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 11. 07. szerda 21:45
Bitzos hogy van ilyen.
Csak nem néztél körbe elég jól.
Amúgy hova valósi vagy?
A barátnőmmel kiprobáltuk a felcsatolható péniszt.
Majdnem olyan jó mint az igazi.
Ha már fiukkal nem is, de lányokkal még lehet.
#251   2007. 11. 07. szerda 21:45
gergho gergho
Bitzos hogy van ilyen.
Csak nem néztél körbe elég jól.
Amúgy hova valósi vagy?
A barátnőmmel kiprobáltuk a felcsatolható péniszt.
Majdnem olyan jó mint az igazi.
Ha már fiukkal nem is, de lányokkal még lehet.
(Ez egy válasz Zon üzenetére (2007. 11. 07. szerda 19:42), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 11. 07. szerda 19:42
Miért is nem tudok ilyen normális srácokkal összefutni, akkor hajlandó is lennék mégegyszer megtenni wink
#250   2007. 11. 07. szerda 19:42
Zon Zon
Miért is nem tudok ilyen normális srácokkal összefutni, akkor hajlandó is lennék mégegyszer megtenni wink
#249   2007. 11. 07. szerda 19:40
Zon Zon
Ez marha jó nyes nyes
(Ez egy válasz gergho üzenetére (2007. 11. 06. kedd 23:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 11. 06. kedd 23:21
Nekem mindig nyitva áll az ajtóm afiúk és a lányok elött is. Csak az egyiknek a kulcslyuk jut, a másiknak meg a kilincs.
#248   2007. 11. 06. kedd 23:21
gergho gergho
Nekem mindig nyitva áll az ajtóm afiúk és a lányok elött is. Csak az egyiknek a kulcslyuk jut, a másiknak meg a kilincs.
#247   2007. 11. 05. hétfő 22:52
Zon Zon
Hajszálpontosan egyetértek.
Fiúval lenni furcsa... Mégis édes, és valósággal remegek, ha hozzám ér egy hím smile
Van valami olyasmi íze a dolognak, mintha ez tiltott gyümölcs lenne.
Régen is volt már ilyenhez szerencsém.
Kezd talán újra megnyílni az az ajtó nyes
(Ez egy válasz gergho üzenetére (2007. 11. 05. hétfő 20:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 11. 05. hétfő 20:20
Nem tudom. Én úgy vagyok vele hogy ez egy olyan dolog amit a lányok nem adhatnak meg nekem.
Imádok csajokkal szeretkezni.
De a fiukkal is jó.
Bár szerintem lányokkal jobb, de valamiért mégis késztetést érzek arra hogy fiukkal is.
#246   2007. 11. 05. hétfő 20:20
gergho gergho
Nem tudom. Én úgy vagyok vele hogy ez egy olyan dolog amit a lányok nem adhatnak meg nekem.
Imádok csajokkal szeretkezni.
De a fiukkal is jó.
Bár szerintem lányokkal jobb, de valamiért mégis késztetést érzek arra hogy fiukkal is.
(Ez egy válasz Zon üzenetére (2007. 11. 05. hétfő 15:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 11. 05. hétfő 15:34
Nem azt mondtam, hogy felejtek.
Egyszerűen arról van szó, hogy vannak időszakaim, amikor nem nézek rá a fiúkra (ez általában akkor fordul elő, amikor van lehetőségem rendszeresen csajokhoz). Amikor meg ki vagyok éhezve (mint pl. most) akkor ez az ajtó is szabaddá válik smile
#245   2007. 11. 05. hétfő 15:34
Zon Zon
Nem azt mondtam, hogy felejtek.
Egyszerűen arról van szó, hogy vannak időszakaim, amikor nem nézek rá a fiúkra (ez általában akkor fordul elő, amikor van lehetőségem rendszeresen csajokhoz). Amikor meg ki vagyok éhezve (mint pl. most) akkor ez az ajtó is szabaddá válik smile
(Ez egy válasz gergho üzenetére (2007. 11. 05. hétfő 00:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 11. 05. hétfő 00:12
Te így vagy vele.
Én viszont nem felejtek és fiukkal is lefekszem.
#244   2007. 11. 05. hétfő 00:12
gergho gergho
Te így vagy vele.
Én viszont nem felejtek és fiukkal is lefekszem.
(Ez egy válasz Zon üzenetére (2007. 11. 04. vasárnap 22:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 11. 04. vasárnap 22:52
Hát eléggé válogatós vagyok lányok, és főeg fiúk terén.
Csajokra most nem térek ki, de egy vékony, szimpatikus, és normális (tehát titoktartó) srác rá tud/na venni egyre, s másra wink
Néha érzem is, hogy most "huhh, de jól jönne egy srác" nyes Ritka, de ilyen is van. Talán ebben a pillanatban is nyes
Aztán úgyis elmúlik, és szúrós tüskét növesztek a fiúk felé wink
#243   2007. 11. 04. vasárnap 22:52
Zon Zon
Hát eléggé válogatós vagyok lányok, és főeg fiúk terén.
Csajokra most nem térek ki, de egy vékony, szimpatikus, és normális (tehát titoktartó) srác rá tud/na venni egyre, s másra wink
Néha érzem is, hogy most "huhh, de jól jönne egy srác" nyes Ritka, de ilyen is van. Talán ebben a pillanatban is nyes
Aztán úgyis elmúlik, és szúrós tüskét növesztek a fiúk felé wink
(Ez egy válasz gergho üzenetére (2007. 11. 04. vasárnap 22:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 11. 04. vasárnap 22:43
Igazad van.
Talán ezt tart vissza engem is.
Vagy egyik vagy másik.
A két csajban meg melyik férfi nem lenne benne.
Ha két nőt kényesztethetsz egyszerre az maga lehet a menyország.
#242   2007. 11. 04. vasárnap 22:43
gergho gergho
Igazad van.
Talán ezt tart vissza engem is.
Vagy egyik vagy másik.
A két csajban meg melyik férfi nem lenne benne.
Ha két nőt kényesztethetsz egyszerre az maga lehet a menyország.
#241   2007. 11. 04. vasárnap 22:05
Zon Zon
Érdekes smile Megnézném, hogy de akkor sem lennék egyszerre a kettővel. Vagy egyik, vagy másik. Aztán persze két csaj jöhetne, az más. wink
(Ez egy válasz gergho üzenetére (2007. 11. 04. vasárnap 21:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 11. 04. vasárnap 21:11
Én még nem, de az egyik ismerősöm volt már szendvicsben. Leírom hogy mit mesélt.
Mielött még baj lenne belöle azt mondta hogy közzé tehetem.
Ő, az ő barátnője és az egyik haverjuk.
Először csak nyali-fali volt. A csaj szopta mind a két csávót. Majd az egyik srác lehajolt és ő meg a csaj egyszerre kényeztették a haramadikat.
Majd elérkeztek oda amihez már gumi kell.
Az egyik srác bevágott a másiknak hátulról, miközben a csaj szopta a szabadon maradt faszt. Majd egy kis idő multán ő is megfordult és rátolatott a szabadon csüngő péniszre.
Így elvoltak egy darabig.
Aztán a hátsó srác leült a kanapéra. Rá ült a csaj az ő fiúja meg felmászott és farkát a csaj szájába helyezte. Egyszer csak gondolt egyet és a csaj mögé ment és bedugta falloszát a csaj ánuszába.
Ezen is elvoltak egy ideig majd a csaj cserélt a fiújával. Fiú, rajta fiú és rajta a csaj. Persze a csaj már análba kapja csakis(Ugye a bacik miatt).
Ez a csupa anál látvány igen izgató lehet.
Minden esetre a csaj úgy elélvezett, hogy a másik kettő nem bírta folytatni, míg egy kicsit magához nem tért. Aztán elvoltak még egy darabig így is.
Mikor megunták a két srác kiverte a csaj szájába.
Kb ennyi történt. Legalább is ennyit mondtak el nagy vonalakban.
Legközelebb lehet én is beszállok.
Pápá.
#240   2007. 11. 04. vasárnap 21:11
gergho gergho
Én még nem, de az egyik ismerősöm volt már szendvicsben. Leírom hogy mit mesélt.
Mielött még baj lenne belöle azt mondta hogy közzé tehetem.
Ő, az ő barátnője és az egyik haverjuk.
Először csak nyali-fali volt. A csaj szopta mind a két csávót. Majd az egyik srác lehajolt és ő meg a csaj egyszerre kényeztették a haramadikat.
Majd elérkeztek oda amihez már gumi kell.
Az egyik srác bevágott a másiknak hátulról, miközben a csaj szopta a szabadon maradt faszt. Majd egy kis idő multán ő is megfordult és rátolatott a szabadon csüngő péniszre.
Így elvoltak egy darabig.
Aztán a hátsó srác leült a kanapéra. Rá ült a csaj az ő fiúja meg felmászott és farkát a csaj szájába helyezte. Egyszer csak gondolt egyet és a csaj mögé ment és bedugta falloszát a csaj ánuszába.
Ezen is elvoltak egy ideig majd a csaj cserélt a fiújával. Fiú, rajta fiú és rajta a csaj. Persze a csaj már análba kapja csakis(Ugye a bacik miatt).
Ez a csupa anál látvány igen izgató lehet.
Minden esetre a csaj úgy elélvezett, hogy a másik kettő nem bírta folytatni, míg egy kicsit magához nem tért. Aztán elvoltak még egy darabig így is.
Mikor megunták a két srác kiverte a csaj szájába.
Kb ennyi történt. Legalább is ennyit mondtak el nagy vonalakban.
Legközelebb lehet én is beszállok.
Pápá.
#239   2007. 11. 04. vasárnap 21:05
Zon Zon
Az nekem, hogy egyszerre kettővel szerintem nem menne.
Inkább sokat szeretnék nőkkel lenni, és néha-néha fiúval, de ez utóbbi nem fog örökké tartani.
Egyszer szeretnék egy élettársat, amit csak nővel tudnék elképzelni. Ezt most nekem egy kalandozás. Ha komoly kapcsolatom lesz, akkor nem csalom meg sem lánnyal, sem fiúval.
Amúgy ez az én legnagyobb titkom, és azt szeretném, ha így is maradna.
És a titkos találkák még izgalmasabbak is talán smile
(Csak már nem volt fiús kalandom évek óta)
(Ez egy válasz beautiful_boy üzenetére (2007. 11. 03. szombat 22:07), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 11. 03. szombat 22:07
nekem igen :P
#238   2007. 11. 04. vasárnap 09:56
X Törölt felhasználó (119038)
ez igy igaz ahogy mondod a férjem a megmondoja....
(Ez egy válasz gergho üzenetére (2007. 11. 03. szombat 21:54), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 11. 03. szombat 21:54
A legjobb amikor kukit szopsz majd közvetlen utána puncit nyalsz.
 
... 69 70 71 72 73 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Bond Bond
Nyitás ideje: 2004. 10. 20. szerda
Üzenetek: 1657db
Utolsó üzenet: tegnap 20:29
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!