Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

NEM TÁRSKERESŐ!!!

"bi srácnak még a párja sem tudja ezt"
"El kellene már felejteni a két punci milyen gyönyörű demagógiát"
"A srácoknál ha bisexualitás kitudódik a baráti körben, soxor nem tudják tolerálni."
"érdekesebb, a lányok is óckodnak ettől a témától, ezért kevésbé tudjuk megosztani az elképzeléseinket velük."
"sehogy sem tudok nekikezdeni, avagy nem merek"
"Teljesen hetero vagyok, de olykor vannak ilyen gondolataim"
"Csodás két bi férfival. Mikor elsözör engem kényeztettek,aztán egymást."
"Azért furcsa, hogy ennyi fütyire ácsingózó fiú van itt, aki ki szeretné próbálni és mégse jutunk semmire"

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

... 81 82 83
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#17   2004. 10. 25. hétfő 17:40
macido macido
Nincs attól szebb dolog ha valaki férfinak érezheti magát egy párkapcsolatban és attól férfi, hogy nővel van nem pedig férfival. Szerintem beteges és undorító dolog a férfi - férfival való együtt lét. Szerintem nem létezik szebb dolog a női puncitól és a női orgazmustól. Most nem ítélkezni akarok a homokosok felett, de én a helyükben nem tenném közhírré. Ahol két férfi szopja, nyalja és seggbe dugja egymást egyszerűen undorító, gusztustalan.
#16   2004. 10. 25. hétfő 16:44
Junior23... Junior23...
Csumi All!Szerintem ott baj van ha egy lánnyal kapcsolatban élsz és arról fantáziálsz hogy milyen lehetne egy pasival.Nekem van barátnőm és én arról fantáziálok hogy látni szeretném őt egy másik lánnyal,amire már volt precedens és szerintem ez sokkal szebb mint két pasi.Lehet hogy jó lehet egy másik pasival de én még sosem láttam olyan férfit akivel el tudnék képzelni bármit is.Azt meg hogy a barátnőmet oda adjam egy másik pasinak úgy hogy ott vagyok én is???Tuti nem.Ott tépném ki a szétkurt seggén keresztűl a belét és azzal verném szét!
#15   2004. 10. 25. hétfő 16:20
Crazy-Baby Crazy-Baby
Most ezzel nem azt akartam kifejezni hogy ellene vagyok.......vagyis az ellen hogy azonosnemüek kapcsolata........én csak a látványrol beszéltem!!!!
Mindenki azt tesz amit akar és ahogyan!!!
"De a női látvány sokkal szebb "
#14   2004. 10. 25. hétfő 16:18
Crazy-Baby Crazy-Baby
eljen eljen eljen
Én szerény véleményem..........két lány együtt CSODASZÉP tud lenni !!!
De két pasi együtt UNDORITÓ !!!
#13   2004. 10. 25. hétfő 12:31
kuklukszklán kuklukszklán
érdeks sokan azt mondják hogy ez undorító de szerintem mind kiváncsi rá!Tudod az erkölcsösség az alkalom hiányán múlik!Még jó hogy egy páran tudjuk milyen egy tökéletes kielégülés!
#12   2004. 10. 24. vasárnap 23:17
X Törölt felhasználó (588)
Már párszor nekem is volt hozzá szerencsém. A feleségem eleinte nem igazán viselte el a dolgot. De megbeszéltük és már így könyebben is ment a biszex buli. Szerintem ez nem olyan "meleg" dolog. Sokat számít a társ(ak) toleranciája.
#11   2004. 10. 23. szombat 07:51
zokedli zokedli
sziasztok a prosztata masszírt ki kell próbálnotok! isteni fin. legyél jól felizgulva és úgy csinbáld! vesd el a gátlásokat és meglátod milyen jó. Amúgy benne lennék énis valami nagy közösbe
#10   2004. 10. 23. szombat 07:49
zokedli zokedli
szia. isteni amikor maszirozzák. nekem a feleségem szokta csinálni de őritő!!!! csak azt tudom mindenkinek javasolni ki kell próbálni
#9   2004. 10. 23. szombat 07:47
zokedli zokedli
szia! én bi beállítottságú vagyok. nagyon élvezetes ez a felállás. imádok alánnyal közösen oboázni.ha gondolod én benne vagyok
#8   2004. 10. 22. péntek 16:50
pepe24 pepe24
Én már nagyon régen szeretném ezt kipróbálni!Ha van ilyen csaj aki segítene jelentkezzen!
#7   2004. 10. 21. csütörtök 18:46
Peetibi Peetibi
Szia Melcsicica! Én lehetek az egyik jelentkezö? Sajnos semmi rutinom nincs benne, teljesen heteró az elöéletem. De ha Te is mint lány ott lennél,az biztos segítene leküzdeni a gátlásaimat.Üdv Tibi
#6   2004. 10. 21. csütörtök 08:55
kuklukszklán kuklukszklán
szerintem te egy beszürkült gyökér vagy aki nem tudja mi a jó!
#5   2004. 10. 21. csütörtök 08:24
tibi33 tibi33
De egyszerűen megtudhatjátok.Be kell lopózni a sittre és valami nagyfaszú kancigánnyal egy cellába kéritek magatokat!Meg tudjátok hamarosan mi a jó!Idióta rossz buzik!
#4   2004. 10. 20. szerda 23:13
Peetibi Peetibi
Oké. Akkor bevállalós csajok, vagy akik ilyen bulit szerveznek ÍRJATOK!!!
#3   2004. 10. 20. szerda 18:59
kuklukszklán kuklukszklán
szerintemmindent ki kell próbálni akinek már szex közben maszírozták a prosztiját az tudja mi a jó!
#2   2004. 10. 20. szerda 14:28
Peetibi Peetibi
Ki tudja hányan vannak!!! Szerintem nagyon sok hapsi elfantáziált már ilyesmiröl, nincs ezen semmi szégyelnivaló. Bevallom Én is, de csak úgy tudnám elképzelni, hogy egy lány azért ott legyen, mert ha nincs akkor az már necces!!!
(Ez egy válasz Bond üzenetére (2004. 10. 20. szerda 12:10), amit ide kattintva olvashatsz)
2004. 10. 20. szerda 12:10
Szerintetek sokan vannak? Homokosok? Egyszer én is szeretném kipróbálni, de azt olvastam, hogy a férfiak ettől buzik lesznek, ha jó volt...
#1   2004. 10. 20. szerda 12:10
Bond Bond
Szerintetek sokan vannak? Homokosok? Egyszer én is szeretném kipróbálni, de azt olvastam, hogy a férfiak ettől buzik lesznek, ha jó volt...
 
... 81 82 83
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Bond Bond
Nyitás ideje: 2004. 10. 20. szerda
Üzenetek: 1657db
Utolsó üzenet: 2024. 04. 16. kedd
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!