Cuckold szex. Ki adta már kölcsön barátnőjét feleségét más pasiknak?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#917   2024. 01. 31. szerda 23:51
Pali92 Pali92
Na az csodálatos lehetett. Mi egyenlőre csak tervezünk 1-2 napos wellnest hármasban.
(Ez egy válasz Felhőék üzenetére (2024. 01. 31. szerda 20:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 31. szerda 20:37
Decemberben egy bajai bulin bizony volt alkalmam látni a feleségem, kint az udvaron a dézsában két pasi kényeztetésére, aztán fent a szobában 3-an egyszerre és reggel ébredés után így is kezdőfött a reggel smile
#916   2024. 01. 31. szerda 20:37
Felhőék Felhőék
Decemberben egy bajai bulin bizony volt alkalmam látni a feleségem, kint az udvaron a dézsában két pasi kényeztetésére, aztán fent a szobában 3-an egyszerre és reggel ébredés után így is kezdőfött a reggel smile
#915   2024. 01. 31. szerda 20:29
lefti84 lefti84
Te voltál az egyik ?
(Ez egy válasz Csakegypasi40 üzenetére (2024. 01. 30. kedd 17:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 30. kedd 17:14
és az a hat pasi ismét foglalkozna vele, ha lehetséges
#914   2024. 01. 30. kedd 17:14
Csakegypasi40 Csakegypasi40
és az a hat pasi ismét foglalkozna vele, ha lehetséges
(Ez egy válasz bikandur77 üzenetére (2022. 03. 11. péntek 09:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 03. 11. péntek 09:01
Az èn párom egy hete lett kölcsönadta smile
Hat pasi foglalkozott vele!!
Köszönet a szervezőnek!
#913   2024. 01. 26. péntek 18:58
parbaniek parbaniek
Sok sikert neked,nektek!(DE! ez a használni nem igazán Ok)
használni 1 eszközt szoktak!!!!!
(Ez egy válasz Zotyesz85 üzenetére (2024. 01. 26. péntek 18:22), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 26. péntek 18:22
Nálunk pont most alakul valami. Találtunk egy klassz srácot és remélem használni fogja a páromat. Engedély megadva, és már alakulgat a dolog. Lassan de biztosan!
#912   2024. 01. 26. péntek 18:22
Zotyesz85 Zotyesz85
Nálunk pont most alakul valami. Találtunk egy klassz srácot és remélem használni fogja a páromat. Engedély megadva, és már alakulgat a dolog. Lassan de biztosan!
#911   2024. 01. 26. péntek 18:16
totthek totthek
nem emlékszel elérhetőségre?
(Ez egy válasz kameraman1 üzenetére (2023. 04. 07. péntek 09:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 04. 07. péntek 09:34
Pár éve hidetett egy srác siófoki vitorlázást pároknak nudista fürdéssel napozással. Cserébe a kedves feleséggel szexelt volna a fedélzeten míg a férj úszkál egyet vagy akár be is száll.
#910   2024. 01. 25. csütörtök 16:52
Helotadoki069 Helotadoki069
Most látom, hogy a többes, vagy cuckold helyzetre nem válaszoltam. Mennem kell, kérek kis türelmet, arra is válaszolok Neked! Köszi, üdv.
(Ez egy válasz upaupa üzenetére (2024. 01. 23. kedd 21:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 23. kedd 21:11
Szia felkeltette a figyelmem amiket írsz , érdekesnek találom, érdekes a más szemszög, kíváncsi vagyok hogyan fér meg egy "szakmai" tudatos sík, és ha te is voltál többes vagy cuckold helyzetben a megélt sík.
#909   2024. 01. 25. csütörtök 16:46
Helotadoki069 Helotadoki069
Szia. Köszönöm a hozzászólásod, a kérdésed. Röviden, a válasz. Valamikor, (ha létezett) én is voltam fiatal, netán klinikus, ahol vannak, voltak csendes ügyeletek. Olyankor ott, sok minden megeshet, vagy tán meg is esett. Ezen kívül, voltam egy 10 éves kapcsolatban, ami csodálatos volt akkor, a korkülönbség és egyéb hasonlóság kicsit visszatükröződött Fox írásából. Leginkább az a kérdés, mikor teszek jót abban a bizonyos helyzetben. Annak ellenére, hogy nálunk az alapszitu más volt,de a kérdések óhatatlanul felmerülnek a gondolkodó emberben. Már kissé idősebben látom, megéltem, hogy valóban működnek a korosztályos sztereotípiák. Persze van kivétel. Én a kezdettől úgy álltam a kapcsolathoz, hogy vége lesz egyszer. Miért is? Nagy számok törvénye. Mert egy fiatal 20éves, kicsivel utáni nő, még sok esetben Fox korosztályában a nagybetűs férfit látja, főleg az érettebb, korosztályánál komolyabb gondolkodású fiatal nő. Persze itt is van kivétel: A nőnek a férfiban nem csak a testi, vagy szexuális dolgok kellenek, hanem a biztonság. Akkor leginkább, ha a nő eltelt életében a "biztonság" hiányos volt. Itt értsd az egzisztenciális, a mentális, az anyagi, stb. Viszont ahogy múlik az idő, a női belső működésre jellemzően másként fog 10 évvel később gondolkodni. Annyira, hogy ha ezt valaki elmondja neki, nem is hiszi el. Aztán egyszer csak jön. És ez így természetes, csak ma ezzel a tudomány keveset foglalkozik. A férfi, abban a korban már, kevesebbet változik. Aztán, gondold végig: kinek van egy ilyen kapcsolatban veszteni valója? A férfinek lesz egy 10 vagy több-kevesebb éve, ami növeli a férfiasságát, és utána ha vége, esetleg sérül, vagy agresszív lesz (nem fetétlen fizikailag, de azt is láttunk sokat) vagy megpróbálja visszaterezni maga mellé, mondván megjavítható. De a tapasztalat az, hogy a harminc pluszos kb.50-55 ig, nem terelhető vissza, ha menni akar. Egy ponton túl, a visszaszerzési technikák, esetleg még jobban eltávolítják. Leginkább itt a "szerelmes" ffi. a vesztes, mert neki akkor, a kora miatt már kevesebb az ideje, hogy újra kezdjen, találjon, stb. Ha erre van igénye. A nő, pedig azt mondja, hogy neki sincs ideje, mert családot szeretne, gyerekeket, de nem a pasitól, mert amikor a gyereknek pl. kamaszon leginkább kell egy ffi minta, akkor már nagypapa lesz az apa. Persze ezek sem kőbe vésettek, hisz van kivétel. Én is láttam, tapasztaltam, csak a nagy számok alapján, meg a valószínűség alapján, erre van esély. A kérdésed másik fele, hogy lehet a tudományt összeegyeztetni ezzel a hobbyval: Úgy, hogy a tudománynak is széles határai vannak, és a biológia, biofizika, biokémia sok segítséget ad. Etikailag, nagyon fontos, és kompromisszum nélküli: vagy partner megfelelő keretek közt, vagy páciens. Ebben nincs pardon, vagy átfedés.. Hát, nem lett túl rövid, de remélem válaszoltam. Üdv Neked! Ha bővebben van kérdésed, írj priviben.
(Ez egy válasz upaupa üzenetére (2024. 01. 23. kedd 21:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 23. kedd 21:11
Szia felkeltette a figyelmem amiket írsz , érdekesnek találom, érdekes a más szemszög, kíváncsi vagyok hogyan fér meg egy "szakmai" tudatos sík, és ha te is voltál többes vagy cuckold helyzetben a megélt sík.
#908   2024. 01. 23. kedd 21:11
upaupa upaupa
Szia felkeltette a figyelmem amiket írsz , érdekesnek találom, érdekes a más szemszög, kíváncsi vagyok hogyan fér meg egy "szakmai" tudatos sík, és ha te is voltál többes vagy cuckold helyzetben a megélt sík.
(Ez egy válasz Helotadoki069 üzenetére (2024. 01. 22. hétfő 20:24), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 22. hétfő 20:24
Üdv Fox.
Nem 1szerű a helyzeted. Átélem. Nem tudom segít-e neked, nektek, de ha gondolod, priviben leirok néhány dolgot szakmai tapasztalatból, hogy a nagy számok törvénye és a biológia alapján mire számíthatsz. Persze ez sem kőbe vésett, de 80%-ban így működik. Egy válaszban azt olvastam, hogy "csak nyerhetsz". Emberi és szakmai tapasztalatom, hogy ez csak fél igazság. Nyerhetsz sok mindent, főleg annak függvénye hogy magad hova sorolod? Hogy ami nagy valószínűséggel meg fog történni, azt te hogy éled meg. Pl: ha elhagy, vádolod-e akár őt, vagy magad? Minek éled meg, veszteségnek, kiba...snak, és indulatot gerjeszt benned, vagy a megfelelő fiókba teszed, és az eltelt időből csak a szépet és a tapasztalatot viszed tovább? Ha működik, és megmaradtok sokáig együtt, fönn áll-e a veszélye hogy egyszer egy nézeteltéréskor a szemére
veted hogy pl, miként fogta, kapta be, jobb volt- e mint veled,stb? Eljön-e az idő, amikor önkéntelenül is versenyezni fogsz a harmadikkal? Nehéz kérdések, és lehetnek végzetesek is. De ha tudod mire vállalkozol, nyerhetsz ill nyerhettek. Mert ez páros játék, ahol nem fér meg az alá- fölé rendeltség.. De csak ideiglenesen. Az idő nem a te oldalakon áll. És persze vannak kivételek. A 20%. Ha gondolod, küldök részleteket. De csak az orvosi titoktartás szabályai mellett.
Üdv Néked!
Hogy is mondaná- M? Üdv a klubban!
#907   2024. 01. 22. hétfő 20:24
Helotadoki069 Helotadoki069
Üdv Fox.
Nem 1szerű a helyzeted. Átélem. Nem tudom segít-e neked, nektek, de ha gondolod, priviben leirok néhány dolgot szakmai tapasztalatból, hogy a nagy számok törvénye és a biológia alapján mire számíthatsz. Persze ez sem kőbe vésett, de 80%-ban így működik. Egy válaszban azt olvastam, hogy "csak nyerhetsz". Emberi és szakmai tapasztalatom, hogy ez csak fél igazság. Nyerhetsz sok mindent, főleg annak függvénye hogy magad hova sorolod? Hogy ami nagy valószínűséggel meg fog történni, azt te hogy éled meg. Pl: ha elhagy, vádolod-e akár őt, vagy magad? Minek éled meg, veszteségnek, kiba...snak, és indulatot gerjeszt benned, vagy a megfelelő fiókba teszed, és az eltelt időből csak a szépet és a tapasztalatot viszed tovább? Ha működik, és megmaradtok sokáig együtt, fönn áll-e a veszélye hogy egyszer egy nézeteltéréskor a szemére
veted hogy pl, miként fogta, kapta be, jobb volt- e mint veled,stb? Eljön-e az idő, amikor önkéntelenül is versenyezni fogsz a harmadikkal? Nehéz kérdések, és lehetnek végzetesek is. De ha tudod mire vállalkozol, nyerhetsz ill nyerhettek. Mert ez páros játék, ahol nem fér meg az alá- fölé rendeltség.. De csak ideiglenesen. Az idő nem a te oldalakon áll. És persze vannak kivételek. A 20%. Ha gondolod, küldök részleteket. De csak az orvosi titoktartás szabályai mellett.
Üdv Néked!
Hogy is mondaná- M? Üdv a klubban!
(Ez egy válasz Fox Mulderék üzenetére (2024. 01. 22. hétfő 11:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 22. hétfő 11:06
A vágy részén már túl vagyunk. Most csak finomhangolunk. Azt nem mondtam, hogy az ottalvós bulit nem adná be wink
Hogy akkor meg miért nem? Magánügy nyes A féltékenység maga a szörny, akit le kell győznöm, ha akarok tovább menni és ez, az esetleges későbbi kapcsolataimat is meg fogja határozni. Hogy most gyógyulok, vagy romlok el, mindenki döntse el magában wink
#906   2024. 01. 22. hétfő 19:07
Helotadoki069 Helotadoki069
Sziasztok. Ha jó, ha mindketten akarjátok, és nem megy rá a kapcsolatotok, az elsőt követi a többi. És ez így van jól. Ne legyen rá szükségetek, de ha bármi kérdésetek van, nyugodtan írjatok. Bizalmasan is. Sokszor jól jön egy kis háttér infó. Üdv nektek.
(Ez egy válasz Arcsi42 Zsu42 üzenetére (2024. 01. 22. hétfő 18:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 22. hétfő 18:47
Szia
Köszönjük a véleményed,hozzászólásod..
Egyébként nem kell arra gondolni,hogy ez rendszeres,csak ki akartuk próbálni ezt is,ahogy az autós sexet is..
Az is egy alkalom volt..
#905   2024. 01. 22. hétfő 18:47
Arcsi42 Zsu42 Arcsi42 Zsu42
Szia
Köszönjük a véleményed,hozzászólásod..
Egyébként nem kell arra gondolni,hogy ez rendszeres,csak ki akartuk próbálni ezt is,ahogy az autós sexet is..
Az is egy alkalom volt..
(Ez egy válasz Helotadoki069 üzenetére (2024. 01. 22. hétfő 18:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 22. hétfő 18:15
Sziasztok, Arcai és Zsu.
Olvasom Zöldalagut véleményét, és teljesen egyet kell értenem vele. Igaza van. Mégis, megértelek benneteket is. Azért, mert orvosilag is el tudom mesélni, hogy működik ez a vágy. Amikor kissé felül van írva a józan eszecske. Kis megbántódást érzek Zöldalagutnak írt válaszodban. Bár szerintem nem bántani akart vele. Ondold smile ) végig, hogy mi lehet belőle, amire nem is gondolsz. Hisz akkor még semmit nem tudsz az izgalmas társról. Sajnos, már semmit nem jelent hogy valaki ápolt és higénikus. Az óvszer nélküli szex olyan akár autoimmun dolgokat is rejthet egy idegennel, ami csak később jön elő. Netán nem is gondolsz rá, hogy honnan ered. Viszont Életed hosszú éveit megkeserítheti. És nem is beszéltünk a hagyományos fertőzésekről. Vagy, lehet valaki úgy hordozó, hogy nem is tudja,te pedig csak későn veszed észre. De ott van a vágy, ami nem egyedi jelenség, hisz bevallottan, vagy titokban, de nagyon sok embert érint. Ha baj van, jövünk mi. De én annak lennék a híve, hogy, előzzük meg a bajt. De hogy lehet kompromisszum, ha bajt sem akarok, de gumi nélkül szeretnék szexelni? Nem egyszerű, és csak félmegoldás létezik. Amivel a baj bekövetkezését csökkenteni lehet. Vannak szerek, ill.eljárások, amivel a külső fertőzés (felszíni) lehetőségét lehet csökkenteni. De ha a kórokozó a prosztatából, netán a heréből indul ki, akkor azt nehezebb. De ott is van olyan eljárás, amivel csőkkenteni lehet.Viszont semmiképp nem úgy, hogy haza viszem magamban az ondót, amit a párom is használni fog.
Lehet, hogy érdemes lenne egy topikok nyitni ebben a témában, kifejezetten egészségügyi vonalon. Hogy a kecske is jól lakjon, és a rizikóval is tisztában legyen a játékos.
Bocs, hogy beavatkoztam véleményemmel magánéletetekbe. Csak segítő a szándék, hogy minél több és jobb orgazmus legyen, biztonságosan. Vagy a rizikó teljes ismeretében vállalja be valaki. Üdv nektek!
#904   2024. 01. 22. hétfő 18:15
Helotadoki069 Helotadoki069
Sziasztok, Arcai és Zsu.
Olvasom Zöldalagut véleményét, és teljesen egyet kell értenem vele. Igaza van. Mégis, megértelek benneteket is. Azért, mert orvosilag is el tudom mesélni, hogy működik ez a vágy. Amikor kissé felül van írva a józan eszecske. Kis megbántódást érzek Zöldalagutnak írt válaszodban. Bár szerintem nem bántani akart vele. Ondold smile ) végig, hogy mi lehet belőle, amire nem is gondolsz. Hisz akkor még semmit nem tudsz az izgalmas társról. Sajnos, már semmit nem jelent hogy valaki ápolt és higénikus. Az óvszer nélküli szex olyan akár autoimmun dolgokat is rejthet egy idegennel, ami csak később jön elő. Netán nem is gondolsz rá, hogy honnan ered. Viszont Életed hosszú éveit megkeserítheti. És nem is beszéltünk a hagyományos fertőzésekről. Vagy, lehet valaki úgy hordozó, hogy nem is tudja,te pedig csak későn veszed észre. De ott van a vágy, ami nem egyedi jelenség, hisz bevallottan, vagy titokban, de nagyon sok embert érint. Ha baj van, jövünk mi. De én annak lennék a híve, hogy, előzzük meg a bajt. De hogy lehet kompromisszum, ha bajt sem akarok, de gumi nélkül szeretnék szexelni? Nem egyszerű, és csak félmegoldás létezik. Amivel a baj bekövetkezését csökkenteni lehet. Vannak szerek, ill.eljárások, amivel a külső fertőzés (felszíni) lehetőségét lehet csökkenteni. De ha a kórokozó a prosztatából, netán a heréből indul ki, akkor azt nehezebb. De ott is van olyan eljárás, amivel csőkkenteni lehet.Viszont semmiképp nem úgy, hogy haza viszem magamban az ondót, amit a párom is használni fog.
Lehet, hogy érdemes lenne egy topikok nyitni ebben a témában, kifejezetten egészségügyi vonalon. Hogy a kecske is jól lakjon, és a rizikóval is tisztában legyen a játékos.
Bocs, hogy beavatkoztam véleményemmel magánéletetekbe. Csak segítő a szándék, hogy minél több és jobb orgazmus legyen, biztonságosan. Vagy a rizikó teljes ismeretében vállalja be valaki. Üdv nektek!
(Ez egy válasz Arcsi42 Zsu42 üzenetére (2023. 12. 30. szombat 17:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 12. 30. szombat 17:12
Sokan nem használnak gumit,ezért nem kell a másikat elitélni,vagyon olyan megjegyzést tenni.
Leírtunk egy történetet,ami most megtörtént először..
#903   2024. 01. 22. hétfő 17:52
totthek totthek
felfogás kérdése, de nem hiszem hogy megalázás lenne a téma/cél. az megint más.
(Ez egy válasz scary8106 üzenetére (2023. 11. 20. hétfő 21:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 11. 20. hétfő 21:01
Olvasva itt a bejegyzéseket , ez már kissé morbid megalázás a férfiaknak. Megy a versengés....
#902   2024. 01. 22. hétfő 11:06
Fox Mulderék Fox Mulderék
A vágy részén már túl vagyunk. Most csak finomhangolunk. Azt nem mondtam, hogy az ottalvós bulit nem adná be wink
Hogy akkor meg miért nem? Magánügy nyes A féltékenység maga a szörny, akit le kell győznöm, ha akarok tovább menni és ez, az esetleges későbbi kapcsolataimat is meg fogja határozni. Hogy most gyógyulok, vagy romlok el, mindenki döntse el magában wink
(Ez egy válasz pár-Bp-28 üzenetére (2024. 01. 17. szerda 20:19), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 17. szerda 20:19
Azért itt kicsit más a szitu, mivel eleve féltékeny típusú emberről van szó. Ráadásul nem minden férfi megfelelő (és nem egyezik az ízlés). Itt az a szerencse a történetben, hogy a hölgy nem is szeretné, így valószínűleg vágyszinten marad.
#901   2024. 01. 20. szombat 16:42
hacsa hacsa
Deadhead! Ez a Subolás részletesen érdekelne!
#900   2024. 01. 20. szombat 07:05
lmx2000 lmx2000
Akár ide, akár privatban megírod hogyan sub-oltad?
(Ez egy válasz X üzenetére (2024. 01. 18. csütörtök 10:12), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4728046)
2024. 01. 18. csütörtök 10:12
Nekem adták kölcsön. Ház elött kirakta a férj, 1 órát kaptam a hölgyel, egy ki kötés volt sub-oljam ahogy birom és videózzam a holgy telójával. Azóta is oda vagyok ezért a játékért.
#899   2024. 01. 18. csütörtök 10:12
X Törölt felhasználó (4728046)
Nekem adták kölcsön. Ház elött kirakta a férj, 1 órát kaptam a hölgyel, egy ki kötés volt sub-oljam ahogy birom és videózzam a holgy telójával. Azóta is oda vagyok ezért a játékért.
#898   2024. 01. 17. szerda 20:19
pár-Bp-28 pár-Bp-28
Azért itt kicsit más a szitu, mivel eleve féltékeny típusú emberről van szó. Ráadásul nem minden férfi megfelelő (és nem egyezik az ízlés). Itt az a szerencse a történetben, hogy a hölgy nem is szeretné, így valószínűleg vágyszinten marad.
(Ez egy válasz szexi pár üzenetére (2024. 01. 17. szerda 19:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 17. szerda 19:06
Az első alkalom előtt én is tartottam attól, hogy az ami a fantáziámban izgat a valóságban majd féltékennyé tesz. Szerencsére nem így lett.
 
1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: balatoni par balatoni par
Nyitás ideje: 2022. 02. 08. kedd
Üzenetek: 937db
Utolsó üzenet: 2024. 04. 14. vasárnap
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!