Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#17   2023. 05. 30. kedd 06:18
scary8106 scary8106
Lopott percek ,órák ,reggel , délben ,este . Ha pedig úgy van ,megy a nagyszülőkhöz és van pár óránk játszani. Amíg oviban van , is lehet időt szakítani egymásra.
#16   2023. 05. 26. péntek 23:03
jirzi jirzi
Szex családosként :Csak az extermet írom Első gyermek kicsi Többes-cuckold este ha lefektettük a gyermekeket Sw klub a változatosság kedvéért most Dl a menő mert sok a potenciális jelentkező (ja ez 12 éve változik ) Szinte mindenhol megfordultunk van tapasztalat . Szelektálunk mire van szükségünk Ja és építettünk egy házat ami külön gyermek és felnőtt zónát tartalmaz
#15   2023. 05. 26. péntek 21:48
Stitchi Stitchi
A masodik gyermekünk születése után kaptunk rá a "tejes" játékokra, mindkettőnk nagy örömére. A harmadik gyereknél már végig keféltünk és imádnivaló volt! Nálunk a testi gátlások voltak a probléma forrása, egy buta belső hang azt mondtatta vele, hogy terhesen nem kivánatos! Dehogynem... Terhesen KÜLÖNÖSEN kivánatos egy nő, de ezt sokat kell mondogatni neki!
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 05. 15. hétfő 14:57), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4707592)
2023. 05. 15. hétfő 14:57
Magamról / magunkról szólva...
Elő gyermekünk születése előtt szexuális életünk határozottan átlagos volt heti pár alkalom néha kipróbáltunk új dolgokat...
Mikor az első gyermekkel próbálkoztunk nagyon felpezsdült minden ... sajnos sokáig nem jött össze :( azonban ez azt jelentette, hogy nagyon sokat próbálkoztunk :P
Mikor megszületett az első sok időbe telt mire Feleségem is rendbejött mondhatom rendszeresen kényeztetett :P melyet határozottan élveztem :P soha annyiszor nem szopott le mint akkor ...
megduzzadt nagy melleit öröm volt tele élvezni :P
Mikor ő is rendbejött az a szexuális életünk megritkult viszont a minősége sokat javult ...
Puncija kicsit tágabb lett kevesebb előjáték után sőt sokszor szinte azonnal készenállt és az orgazmuskészsége is sokkal jobb lett :P
Második gyermeknél szintén hosszabb volt a próbálkozási időszak ami remek volt viszont sajnos miután a Feleségem várandós lett szinte 0-ra esett vissza bármiféle szex nehéz időszak volt ...
Két gyermek mellett mondanom sem kell még kevesebb idő jut a szexuális életre de legalább volt valami.
Őszintém megmondom a Feleségem Puncija 2 gyerek után csodás volt nagyon orgazmusképes nagyon nedves. :P
Nem tudom, hogy miért de olyan dolgok kezdtek érdekelni / izgatni amik addig nem.
Főképp a punci tágítása ... sajnos a Feleségem nem nagyon akarta de végülis hagyta hogy néha játszak Vele.
Első alkalommal mikor sok-sok játék után beraktam 4 ujjam nem tetszett Neki de nem adtam fel másodszorra szerintem jobban elengedte magát és éreztem rajta hogy nagyon is élvezte nagyot is élvezett tőle.
Más alkalommal sikerült a farkam mellé egy kicsi kis vibrátort is betenni a puncijába.
Nem örült neki :( de hagyta végülis és nagyot is élvezett tőle :P mondta hogy nem rossz de minek tágítom. nyes
Most úton van a 3. gyermekünk várandósság miatt a szexuális életünk ismét eléggé minimális de remélem majd rendbe jön minden megint. Kicsit aggódok is emiatt...
Kinek milyen tapasztalatai vannak 1-2-3 vagy több gyerek mellett?
Kinek, hogy változott vagy nem a szexuális élete?
#14   2023. 05. 16. kedd 17:47
pár-Bp-28 pár-Bp-28
Akár arra is, de nem véletlen, hogy nem választ nyomtunk, hanem a hozzászólásokat végigolvasva írtunk a saját életünkről. Más is írta, hogy anyu már uncsi...
Egyébként az esetek egy részében betegség iis állhat a háttérben, hogy nem sikerül tartani a "versenysúlyt", hiiába is szeretné.valaki, nem kell hozzá ellustulás.
(Ez egy válasz wife-sex üzenetére (2023. 05. 15. hétfő 21:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 05. 15. hétfő 21:57
ha az enyémre reflektáltál, akkor félreérted. de a képeitek alapján meg pláne nem erről beszélek.
senki nem úgy fog kinézni 40esen, mint 20 évesen.

párok nagy részénél gyakorlatilag semmi sem stimmel.. a liláskék oldalon 3002 nó van regisztrálva (tegyük fel, hogy talán felük valódi) 24 ezer a férfi.

de hogy a témánál maradjunk:
1. normál esti szex:
- altatás nagyszobában, közben nappaliban alapzaj (tv, erre még jó, lehetőleg semleges csatorna, hogy én ne basszam fel magam idegileg nyes
- alszanak, ajtó halkan becsuk, nem hangszigetelt, áthallatszik ha baj van
- felnöttek a nappaliba ki, felnótt program- nem csak szex
- alapzajjal párhuzamosan érkezö zaj általában nem ébreszti egyiket sem
- idejekorán ébredést orvosoljuk visszaltatással
- ha vége a felnótt programnak akkor tisztálkodás és vissza nagyszoba

Ez egy gyors szexre mindig elég de legtöbbször akár1- 2 óránk is van.
#13   2023. 05. 16. kedd 14:36
30as párocska 30as párocska
Szerintünk elég abszurd amit írtál. Genetika! Nem kettő helyett eszik , csak annyit eszik amennyire a szervezetének szüksége van a csecsemő fejlődéséhez , ez emberenként változó . Ahogy az is hogy lemegy e a felszedett kilók minden gramja vagy marad belőle. Nyilván a csontsovány nőkön a striákon kívül nem nagyon lesz látható nyoma a szülésnek ellentétben a teltebb alkatúakkal . De mivel manapság csak a külsőségek számítanak , így igen ...ki tudja nyírni a kapcsolatot . Sose értettük az ilyen embereket amúgy . Ha ilyen miatt hagy el a párod , az valójában nem is szeretett !
(Ez egy válasz wife-sex üzenetére (2023. 05. 15. hétfő 20:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 05. 15. hétfő 20:12
nem? dehogynem... a test megfog a lélek megtart. nyilvánvaló, hogy akivel csak testi "tetszés" van meg azzal nem célszerű családot alapítnaki, és szépség is rengeteg féle van, pont azért mert rengeteg féle izlés létezik.
de általában mindekit elöször a másiknak egy testi, külsó vonása fogja meg. jobb esetben
bár két lábon megáll egy kapcsolat, de a 3 az igazi (fizikai tetszés, lelki/érzelmi összhang, összeilló szexuális érdeklődés)

nem is a szülés után nem eltüntethetó dolgokról beszélek, hisz se a lógó mell, se a stria nem befolyásolja az alap összképet. rengeteg testi változás nem befolyásolja azt a kinézetet amibe beleszeret egy ember. és mindenkinél mshol a határ.. nem erről beszélek,,,

hanem a:

így tetszel szívem ----(de azért fel már nem áll rád, de olyan jól megszoktuk egymást ezért inkább veled maradok) dologról

de pl ha már terhesség.. a mai napig vannak olyan vadmarhák akik azt hiszik hogy a terhességkor tényleg 2 helyett kell enni. na azt már tényleg nehéz visszacsinálni, bár nem lehetlen
#12   2023. 05. 15. hétfő 21:57
wife-sex wife-sex
ha az enyémre reflektáltál, akkor félreérted. de a képeitek alapján meg pláne nem erről beszélek.
senki nem úgy fog kinézni 40esen, mint 20 évesen.

párok nagy részénél gyakorlatilag semmi sem stimmel.. a liláskék oldalon 3002 nó van regisztrálva (tegyük fel, hogy talán felük valódi) 24 ezer a férfi.

de hogy a témánál maradjunk:
1. normál esti szex:
- altatás nagyszobában, közben nappaliban alapzaj (tv, erre még jó, lehetőleg semleges csatorna, hogy én ne basszam fel magam idegileg nyes
- alszanak, ajtó halkan becsuk, nem hangszigetelt, áthallatszik ha baj van
- felnöttek a nappaliba ki, felnótt program- nem csak szex
- alapzajjal párhuzamosan érkezö zaj általában nem ébreszti egyiket sem
- idejekorán ébredést orvosoljuk visszaltatással
- ha vége a felnótt programnak akkor tisztálkodás és vissza nagyszoba

Ez egy gyors szexre mindig elég de legtöbbször akár1- 2 óránk is van.
(Ez egy válasz pár-Bp-28 üzenetére (2023. 05. 15. hétfő 21:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 05. 15. hétfő 21:30
Amíg kicsik voltak, lefekvés után -többes is -, később míg suliban, különórán voltak,de volt hogy autóban, munkahelyen stb.szexeltünk A karantén/távoktatás volt szörnyű, 24 órában együtt...éjjel csak csendben, ami nem mindig sikerült. Búvóhely, szálloda.
20+év és nem unalmas, és mindketten felizgulunk a másikra, pedig nem úgy nézünk ki mint huszonévesen smile
#11   2023. 05. 15. hétfő 21:45
wife-sex wife-sex
a közösségi média másképp tesz oda... a közösségi és egyéb média is felelös azért hogy a pasik többsége nem a valós zsáneréért lelkesedik, hanem azért amit elétolnak hogy trendi (megjegyzem, ez nem csak a nókkel hanem más dolgokkal is így van)
igen vannak akiknek a botsáska alkat jön be, de pl pár évtizede az volt a trendi, tehát majdnem mindenki olyan nőt akart

közben

egy csomó pasitársamnak igazából a telt formák jönnek be
másik példa.. amikor egyszer baráti körben mi pasik arról beszéltünk, hogy végsósoron mennyire nem jön be a szilikonmell a csjaink egyszerűen ezt nem hitték el. mindkét nem jócskán mérgezve van.
(Ez egy válasz A Janoka üzenetére (2023. 05. 15. hétfő 20:19), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 05. 15. hétfő 20:19
Viszont persze azért a közösségi média is oda tesz ám, mert persze én is ellenék egy friss 20+ éves csajjal.
Ez milyen jól néz ki az is, nekem itt a sörhas nyes
Ha nektek nincs változatosság találj ki új dolgokat. Én pl nem kötözöm ki az asszonyt mert akkor nem állnék le. Pedig hidd el az is nagyon jó.
#10   2023. 05. 15. hétfő 21:30
pár-Bp-28 pár-Bp-28
Amíg kicsik voltak, lefekvés után -többes is -, később míg suliban, különórán voltak,de volt hogy autóban, munkahelyen stb.szexeltünk A karantén/távoktatás volt szörnyű, 24 órában együtt...éjjel csak csendben, ami nem mindig sikerült. Búvóhely, szálloda.
20+év és nem unalmas, és mindketten felizgulunk a másikra, pedig nem úgy nézünk ki mint huszonévesen smile
#9   2023. 05. 15. hétfő 20:19
A Janoka A Janoka
Viszont persze azért a közösségi média is oda tesz ám, mert persze én is ellenék egy friss 20+ éves csajjal.
Ez milyen jól néz ki az is, nekem itt a sörhas nyes
Ha nektek nincs változatosság találj ki új dolgokat. Én pl nem kötözöm ki az asszonyt mert akkor nem állnék le. Pedig hidd el az is nagyon jó.
(Ez egy válasz batormaszturbator üzenetére (2023. 05. 15. hétfő 18:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 05. 15. hétfő 18:20
Családosként 15+ éve. Már nincs újdonság. Minden mozdulat, íz, illat ugyan olyan.
Minden már nagyon sablonos. Legyen az akárhol és akár hogy is.
Sajnos.
S erről sem én sem a feleségem nem tehet.
Hiányzik a változatosság. A plusz töltet. A más illat, íz.
Az izgalom.
Ez az ami most engem "zavar"
#8   2023. 05. 15. hétfő 20:12
wife-sex wife-sex
nem? dehogynem... a test megfog a lélek megtart. nyilvánvaló, hogy akivel csak testi "tetszés" van meg azzal nem célszerű családot alapítnaki, és szépség is rengeteg féle van, pont azért mert rengeteg féle izlés létezik.
de általában mindekit elöször a másiknak egy testi, külsó vonása fogja meg. jobb esetben
bár két lábon megáll egy kapcsolat, de a 3 az igazi (fizikai tetszés, lelki/érzelmi összhang, összeilló szexuális érdeklődés)

nem is a szülés után nem eltüntethetó dolgokról beszélek, hisz se a lógó mell, se a stria nem befolyásolja az alap összképet. rengeteg testi változás nem befolyásolja azt a kinézetet amibe beleszeret egy ember. és mindenkinél mshol a határ.. nem erről beszélek,,,

hanem a:

így tetszel szívem ----(de azért fel már nem áll rád, de olyan jól megszoktuk egymást ezért inkább veled maradok) dologról

de pl ha már terhesség.. a mai napig vannak olyan vadmarhák akik azt hiszik hogy a terhességkor tényleg 2 helyett kell enni. na azt már tényleg nehéz visszacsinálni, bár nem lehetlen
(Ez egy válasz 30as párocska üzenetére (2023. 05. 15. hétfő 19:02), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 05. 15. hétfő 19:02
Nem a testbe szeret bele az ember fia , de nem is kell elhanyagolnia magát egyik félnek sem! Nyilván vannak olyan dolgok amik szülés után nehezen vagy egyáltalán nem nem tüntethetők el , de itt jön képbe hogy nem a testéért szereted a párodat .
#7   2023. 05. 15. hétfő 19:02
30as párocska 30as párocska
Nem a testbe szeret bele az ember fia , de nem is kell elhanyagolnia magát egyik félnek sem! Nyilván vannak olyan dolgok amik szülés után nehezen vagy egyáltalán nem nem tüntethetők el , de itt jön képbe hogy nem a testéért szereted a párodat .
(Ez egy válasz wife-sex üzenetére (2023. 05. 15. hétfő 18:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 05. 15. hétfő 18:34
dehogynem ti tehettek... mégis ki tehetne a kettőtök életéról?valamelyikótók nem nyitott vagy nincs kommunikáció

mi csak akkor nem szexelünk ha betegek a gyerekek vagy az esetleg megszervezett többes miatt direkt pihenó van. 13 év után .

és a mieink nem is nagyok. ovis és alsós

sok újítást próbálunk folamatosan és ami mindkettönknek tetszik az marad. pl autós szex... ez nekünk régen valamiért kimaradt.
elkezdtünk többes felé nyitni, de nem ezen alapul a szex, csak néha keresünk és csak azt amit irunk (pl ezért tartanak kamusnak minket IS, nem értik hogy akinek amőgy is jó a szex nem akar fóvel-faval)

szines kontaklencse is jó ötlet.. rendkivül fura és izgató hogy ugyanaz a nö és mégis más

ja... a másik fontos dolog. meg kell próbálni annak az embernek maradni akibe annak idején beleszerettek.
nem mindig izgató ha az asszonyból fotelbálna, apukából meg Mr. Sörhas lesz
nincs semmi baj se a ducikkal se a pocakkal
csak ha én egy formás karcsóba, párom meg egy izmosan férfiasba szeretett bele akkor ettől nagyon eltéró nem fog olyan hatást kiváltani
aki mást mond hazudik
#6   2023. 05. 15. hétfő 18:34
wife-sex wife-sex
dehogynem ti tehettek... mégis ki tehetne a kettőtök életéról?valamelyikótók nem nyitott vagy nincs kommunikáció

mi csak akkor nem szexelünk ha betegek a gyerekek vagy az esetleg megszervezett többes miatt direkt pihenó van. 13 év után .

és a mieink nem is nagyok. ovis és alsós

sok újítást próbálunk folamatosan és ami mindkettönknek tetszik az marad. pl autós szex... ez nekünk régen valamiért kimaradt.
elkezdtünk többes felé nyitni, de nem ezen alapul a szex, csak néha keresünk és csak azt amit irunk (pl ezért tartanak kamusnak minket IS, nem értik hogy akinek amőgy is jó a szex nem akar fóvel-faval)

szines kontaklencse is jó ötlet.. rendkivül fura és izgató hogy ugyanaz a nö és mégis más

ja... a másik fontos dolog. meg kell próbálni annak az embernek maradni akibe annak idején beleszerettek.
nem mindig izgató ha az asszonyból fotelbálna, apukából meg Mr. Sörhas lesz
nincs semmi baj se a ducikkal se a pocakkal
csak ha én egy formás karcsóba, párom meg egy izmosan férfiasba szeretett bele akkor ettől nagyon eltéró nem fog olyan hatást kiváltani
aki mást mond hazudik
(Ez egy válasz batormaszturbator üzenetére (2023. 05. 15. hétfő 18:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 05. 15. hétfő 18:20
Családosként 15+ éve. Már nincs újdonság. Minden mozdulat, íz, illat ugyan olyan.
Minden már nagyon sablonos. Legyen az akárhol és akár hogy is.
Sajnos.
S erről sem én sem a feleségem nem tehet.
Hiányzik a változatosság. A plusz töltet. A más illat, íz.
Az izgalom.
Ez az ami most engem "zavar"
#5   2023. 05. 15. hétfő 18:20
batormaszturbator batormaszturbator VIP
Családosként 15+ éve. Már nincs újdonság. Minden mozdulat, íz, illat ugyan olyan.
Minden már nagyon sablonos. Legyen az akárhol és akár hogy is.
Sajnos.
S erről sem én sem a feleségem nem tehet.
Hiányzik a változatosság. A plusz töltet. A más illat, íz.
Az izgalom.
Ez az ami most engem "zavar"
#4   2023. 05. 15. hétfő 17:04
A Janoka A Janoka
El van magyarázva a gyereknek hogy van apa meg anyaidő.Amikor nem zavarnak minket.
Kicsiként meg amikor elaludtak.
#3   2023. 05. 15. hétfő 14:57
X Törölt felhasználó (4707592)
Magamról / magunkról szólva...
Elő gyermekünk születése előtt szexuális életünk határozottan átlagos volt heti pár alkalom néha kipróbáltunk új dolgokat...
Mikor az első gyermekkel próbálkoztunk nagyon felpezsdült minden ... sajnos sokáig nem jött össze :( azonban ez azt jelentette, hogy nagyon sokat próbálkoztunk :P
Mikor megszületett az első sok időbe telt mire Feleségem is rendbejött mondhatom rendszeresen kényeztetett :P melyet határozottan élveztem :P soha annyiszor nem szopott le mint akkor ...
megduzzadt nagy melleit öröm volt tele élvezni :P
Mikor ő is rendbejött az a szexuális életünk megritkult viszont a minősége sokat javult ...
Puncija kicsit tágabb lett kevesebb előjáték után sőt sokszor szinte azonnal készenállt és az orgazmuskészsége is sokkal jobb lett :P
Második gyermeknél szintén hosszabb volt a próbálkozási időszak ami remek volt viszont sajnos miután a Feleségem várandós lett szinte 0-ra esett vissza bármiféle szex nehéz időszak volt ...
Két gyermek mellett mondanom sem kell még kevesebb idő jut a szexuális életre de legalább volt valami.
Őszintém megmondom a Feleségem Puncija 2 gyerek után csodás volt nagyon orgazmusképes nagyon nedves. :P
Nem tudom, hogy miért de olyan dolgok kezdtek érdekelni / izgatni amik addig nem.
Főképp a punci tágítása ... sajnos a Feleségem nem nagyon akarta de végülis hagyta hogy néha játszak Vele.
Első alkalommal mikor sok-sok játék után beraktam 4 ujjam nem tetszett Neki de nem adtam fel másodszorra szerintem jobban elengedte magát és éreztem rajta hogy nagyon is élvezte nagyot is élvezett tőle.
Más alkalommal sikerült a farkam mellé egy kicsi kis vibrátort is betenni a puncijába.
Nem örült neki :( de hagyta végülis és nagyot is élvezett tőle :P mondta hogy nem rossz de minek tágítom. nyes
Most úton van a 3. gyermekünk várandósság miatt a szexuális életünk ismét eléggé minimális de remélem majd rendbe jön minden megint. Kicsit aggódok is emiatt...
Kinek milyen tapasztalatai vannak 1-2-3 vagy több gyerek mellett?
Kinek, hogy változott vagy nem a szexuális élete?
#2   2023. 05. 15. hétfő 14:32
Jhon_Hunt Jhon_Hunt
Ha már most ennyit értél el az életben violent pardon1 Ép úgy mint bármi mást, szervezéssel.
#1   2023. 05. 15. hétfő 14:23
X Törölt felhasználó (4707592)
Kedves Mindenki!
A témát főképp családos tagoknak hoztam létre akiket érdekel ki, hogy éli / oldja meg a szexet a családos élet mindennapjai mellett. smile
 
1
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2023. 05. 15. hétfő
Üzenetek: 17db
Utolsó üzenet: 2023. 05. 30. kedd
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!