Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 3 4 5 6
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#26   2023. 05. 26. péntek 04:31
Porthos61 Porthos61
De jó neked...
(Ez egy válasz friendlyman üzenetére (2023. 05. 25. csütörtök 05:42), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 05. 25. csütörtök 05:42
Hat nem tudom mennyi szextol ez valaki de a felesegem sosem mond nemet. Akar minden nap es ha kell naponta tobb is. Mindig nedves a puncija es sokszor elelvez ugy hogy spriccel a puncija. Van hogy o kezdemenyez. 54 58 eves hetero szolnoki hazaspar
#25   2023. 05. 25. csütörtök 05:42
friendlyman friendlyman
Hat nem tudom mennyi szextol ez valaki de a felesegem sosem mond nemet. Akar minden nap es ha kell naponta tobb is. Mindig nedves a puncija es sokszor elelvez ugy hogy spriccel a puncija. Van hogy o kezdemenyez. 54 58 eves hetero szolnoki hazaspar
#24   2023. 05. 24. szerda 14:13
bikaa bikaa
Sziasztok.Szerintem az én párom az annnak mondható.Lehet vele szexelni estétől reggelig,Meg nem emlékszem rá,hogy mondta vólna ,hogy ne csináljuk.Sorozat élvező .
#23   2023. 05. 24. szerda 13:45
Vastag farkú nudista Vastag farkú nudista
Értem köszi akkor ki hagyom
#22   2023. 05. 24. szerda 13:44
Vastag farkú nudista Vastag farkú nudista
Értem köszi akkor ki hagyom
(Ez egy válasz parbaniek üzenetére (2023. 05. 24. szerda 09:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 05. 24. szerda 09:27
Ne szeress vele talizni!
Tudod a citromcsavaró mit tesz a citrommal?
Az kis Miska ha rád akad A PICSA NIMFOMÁNIÁN!
FARKAD SZERVIZES LESZ+ A FEJED IS HA (NORMÁLIS VAGY)
#21   2023. 05. 24. szerda 10:50
marosipasi marosipasi
Sziasztok, volt szerencsém együtt élni egy nimfomán nővel. Nagyon izgalmas. Szexről szól minden. Ha megsimogattam a kezét benedvesedett. Szex közben számtalan orgazmusa volt, hűvelyi, anális, csikló, minden játszott. Abban a pár évben, amíg együtt voltunk, talán 2-3 alkalommal volt olyan együttlét, amikor ő mondta, hogy elég. Harmadik menet után is képes keményre szopni, még akkor is ha az egy dél órába került, addig minden lyukát kitöltötte és sorozatosan élvezett, de még egy menet -ami neki ismételten 5-10 orgazmust adott, kellett.. Egy ideig ok, de egy idő után már nem. Nincsenek pontenciámma gondok, de ez a tempó sok volt.
#20   2023. 05. 24. szerda 09:27
parbaniek parbaniek
Ne szeress vele talizni!
Tudod a citromcsavaró mit tesz a citrommal?
Az kis Miska ha rád akad A PICSA NIMFOMÁNIÁN!
FARKAD SZERVIZES LESZ+ A FEJED IS HA (NORMÁLIS VAGY)
(Ez egy válasz Vastag farkú nudista üzenetére (2023. 05. 24. szerda 08:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 05. 24. szerda 08:06
Sajnos még nem találkoztam nimfomániás nővel, hallottam róla hogy létezik de személyes tapasztalatom nincs szerintem van olyan aki szereti a szexet,de valahogy a nimfomániás nők még többet szeretnének?vagy honnét lehet fel ismerni?hogy nimfomániás nővel van dolgom?
#19   2023. 05. 24. szerda 08:06
Vastag farkú nudista Vastag farkú nudista
Sajnos még nem találkoztam nimfomániás nővel, hallottam róla hogy létezik de személyes tapasztalatom nincs szerintem van olyan aki szereti a szexet,de valahogy a nimfomániás nők még többet szeretnének?vagy honnét lehet fel ismerni?hogy nimfomániás nővel van dolgom?
#18   2023. 05. 23. kedd 19:12
Matifu Matifu
Lehetséges, hogy a nimfomán Nőnek több pasi kell, féltékenység nélkül. Erre a legjobb a többesszex.
Angolul van rá nagyon találó szó: wifesharing, cuckoild
Régen amiböl többlet volt , az megosztották egymással, ill ha többen kellettek hozzá akkor együtt csinálták, összefogtak.
Minden példa sántít, én kérek elnézést smile
Pl disznótor, egy család nem tudott hirtelen megenni egy egész malacot, ezért eleve többen jöttek össze és barátoknak, szomszédoknak adtak kostolót, és amikor más vágott , akkor ö is szétosztotta egy részét.
Kalákában építkezés, a házépítés sok erös férfikezet kívánt, egyedül nem lehetett felépíteni, összejöttek a barátok, rokonok szomszédok és együtt megcsinálták. Aztán következő évben másnak a házát építették....
#17   2023. 05. 23. kedd 06:26
scary8106 scary8106
Volt benne részem. Reggel este akarta , néha meg mással is , ha úgy alakult. Nem rossz ,mert én is szeretem akàr naponta ,de rossz érzés mikor kiderül,hogy màssal is .Kevésnek érzed magad. Aztán jön az adok kapok.
#16   2023. 05. 21. vasárnap 19:07
W Csaba75 W Csaba75
Aszt hiszem te látod reálisan! Mert így te döntöd el hogy mikor találkozol vele.
(Ez egy válasz Matifu üzenetére (2023. 05. 21. vasárnap 18:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 05. 21. vasárnap 18:23
Köszönöm a véleményeiteket, és értem is, de én mégis ninfomán Barátnőre vágyom.
Sőt még jobban örülnék, ha egy nimfo Nőtagú párhoz csatlakozhatnék, rendszeres találkozásokkal.
Ketten valószínőleg jobban ki tudnánk elégíteni a Hölgy vágyait.
#15   2023. 05. 21. vasárnap 18:23
Matifu Matifu
Köszönöm a véleményeiteket, és értem is, de én mégis ninfomán Barátnőre vágyom.
Sőt még jobban örülnék, ha egy nimfo Nőtagú párhoz csatlakozhatnék, rendszeres találkozásokkal.
Ketten valószínőleg jobban ki tudnánk elégíteni a Hölgy vágyait.
#14   2023. 05. 21. vasárnap 18:10
Nyanyi30 Nyanyi30
Na ezt mondom én is smile
(Ez egy válasz Nyanyi30 üzenetére (2023. 05. 21. vasárnap 14:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 05. 21. vasárnap 14:03
Kívánom hogy legyen benne részed....... de hidd el unalmas lesz egy idő után.
#13   2023. 05. 21. vasárnap 14:54
Tobi42 Tobi42
Van egy mondás, miszerint minden pasi addig akar egy nimfomán nőt, amíg nem találkozik vele.
Az én esetem… 2 évig éltem együtt egy nővel. Éjszaka dolgoztam akkoriban. Reggel 6kor hazaértem egy 12 órás műszak után, délig négyszer mászott rám. Délután 4kor mentem vissza dolgozni. És ez rendszeres volt. Mindennek nevezném az állapotot, csak áldásnak nem.
Sok ember fejében a nimfomán azt jelenti, hogy mindig van kedve szexelni, amikor a pasi megkívánja. Csak ez nem így van. Számomra olyan a nimfomán nő, mint a Zsiráf az állatkertben… Jó, meg szép, de otthonra nem kell.
(Ez egy válasz Matifu üzenetére (2023. 05. 21. vasárnap 13:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 05. 21. vasárnap 13:36
Én szeretnék nimfomán Nőt. Érdekes az élet, ami nekem ajándék, az másnak nehézség, vagy áldás és átok, ki hogyan fogalmazza meg.
Szerintem a legjobb a világon, ha nedves a punci és kívánja a szexet... mindig .....
#12   2023. 05. 21. vasárnap 14:03
Nyanyi30 Nyanyi30
Kívánom hogy legyen benne részed....... de hidd el unalmas lesz egy idő után.
(Ez egy válasz Matifu üzenetére (2023. 05. 21. vasárnap 13:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 05. 21. vasárnap 13:36
Én szeretnék nimfomán Nőt. Érdekes az élet, ami nekem ajándék, az másnak nehézség, vagy áldás és átok, ki hogyan fogalmazza meg.
Szerintem a legjobb a világon, ha nedves a punci és kívánja a szexet... mindig .....
#11   2023. 05. 21. vasárnap 13:36
Matifu Matifu
Én szeretnék nimfomán Nőt. Érdekes az élet, ami nekem ajándék, az másnak nehézség, vagy áldás és átok, ki hogyan fogalmazza meg.
Szerintem a legjobb a világon, ha nedves a punci és kívánja a szexet... mindig .....
#10   2023. 05. 21. vasárnap 12:29
A Janoka A Janoka
Nem olyan ő. Sok pasija utána azt hitte mekkora király azt pofára estek többször is.
Legutolsó is vele volt egy évig lepattintotta/tartsanak szünetet aztán 2 hónap után ment vissza.
14 éve ismerem. Asszony barátnője.
(Ez egy válasz ExtreLeslie üzenetére (2023. 05. 21. vasárnap 06:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 05. 21. vasárnap 06:09
Egyetértek!
Az elején mindig jóval többször van szex mert a vágy felfokozott egymás iránt.
A hölgy akivel voltál, veled nagyon jól működött, de lehet mással megszenved egy orgazmusért. Sokszor evés közben jön meg az étvágy... smile
#9   2023. 05. 21. vasárnap 09:03
Nyanyi30 Nyanyi30
És nem is egyre! smile azt elkapsz mindenféle jóságot
(Ez egy válasz feherkalman1 üzenetére (2023. 05. 21. vasárnap 07:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 05. 21. vasárnap 07:25
Azért az tedd mellé, ha nem szeretnéd hogy mással is dugnon ne kívánj magadnak ilyen nőt , mert megeshet hogy nem leszel ott és egy másik répára fog rápattanni.
#8   2023. 05. 21. vasárnap 07:25
feherkalman1 feherkalman1
Azért az tedd mellé, ha nem szeretnéd hogy mással is dugnon ne kívánj magadnak ilyen nőt , mert megeshet hogy nem leszel ott és egy másik répára fog rápattanni.
(Ez egy válasz Matifu üzenetére (2023. 05. 20. szombat 19:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 05. 20. szombat 19:49
A nimfomán az én szótáramban egyértelnően pozitív jelzó. A szexet gyakran és hosszan kívánó és sokszor elélvező, esetleg több férfi folyamatos kényeztetését befogadó Nőket jelöli. Hogyan ismerhető fel természetesen még az ágyba bújás előtt, hogy a Hölgy nagy étvágyú ? Hogyan találd meg a kincset ? Léteznek egyáltálán ? Vagy csak urban legend ? Ti találtatok már ?
#7   2023. 05. 21. vasárnap 06:35
abc39 abc39
Persze,hogy létezik. Nekem is volt nimfó barátnőm. Fel kell kötni a gatyát,mert minnél többször élvez annál jobban kívánja a szexet. Hosszú távon nem olyan egyszerű!
 
... 3 4 5 6
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Matifu Matifu
Nyitás ideje: 2023. 05. 20. szombat
Üzenetek: 106db
Utolsó üzenet: 2024. 05. 14. kedd
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!