Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Ha már saját fotósorozatra adod a fejed (jó ötlet) de mit fotózz és hogy. Ami pedig még fontosabb hogyan ne és mi az amit inkább ne.

Az eddigi hozzászólások

1 2
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#22   2024. 03. 19. kedd 11:05
Sensual78 Sensual78
Sziasztok, nagyon izgalmas hobbi tud lenni. Egy átlagos géppel is remek fotókat lehet csinálni. A kulcs a nagy fényerejű optika. Hangulatos képeket lehet csinálni. Fontos a "díszlet" is, de a leginkább hogy a modell megfelelően el tudjon lazulni. Ne a gép beállítása, a folyamatos kép visszanézése törje meg a hangulatot. Az erotikus fotók nem annyira technikai kihívás, inkább jó pózok, és biztonságos légkör szükséges. Ha túl mesterkélt számomra illúzió romboló.
#21   2023. 10. 16. hétfő 18:45
X Törölt felhasználó (4298102)
Tökéletesen igazad van worship
(Ez egy válasz csinike211 üzenetére (2023. 10. 15. vasárnap 21:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 10. 15. vasárnap 21:27
Szerény véleményünk szerint az amatőr képek készítésénél az egyik legfontosabb szempont az igényesség, mert egy használt ágynemű, rendetlen szoba, pecsétes fehérnemű, kopott körömlakk stb nagyon hervasztó tud lenni. Ha már az ember szeretné másokkal megosztani néhány fotóját, tisztelje meg a nézőket azzal, hogy igyekszik a "legjobb formát" hozni, akárcsak egy fontos randira wink
#20   2023. 10. 15. vasárnap 21:27
csinike211 csinike211 VIP
Szerény véleményünk szerint az amatőr képek készítésénél az egyik legfontosabb szempont az igényesség, mert egy használt ágynemű, rendetlen szoba, pecsétes fehérnemű, kopott körömlakk stb nagyon hervasztó tud lenni. Ha már az ember szeretné másokkal megosztani néhány fotóját, tisztelje meg a nézőket azzal, hogy igyekszik a "legjobb formát" hozni, akárcsak egy fontos randira wink
#19   2023. 08. 25. péntek 12:55
fiukutya fiukutya
Egyetértek. Nálunk mindig az aktuális páromtól függött a képek témája. Voltak inkább erotikus hangulatú sorozatok de voltak hardcore témájúak is. A mostani párom az abszolút hardcore videókra van ráizgulva. Amit én fontosnak látok az a jó minőségű, okosan összeválogatott felszerelés, a fotózni tudás és igényes képekből/videókból tanulás. Kis szerencsével beszerezhető egy olcsóbb DSLR, pár jó objektív (fix obik lakásba), egy jó állvány és pár stúdiólámpa. Ezekkel már egész jó eredmények érhetőek el.
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 08. 25. péntek 10:17), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4578882)
2023. 08. 25. péntek 10:17
Szerintünk a fotózás is, mint az életben minden más is, fotós és modell függő. Nincs kőbe vésett dolog. Mindenkinek más tetszik, másban látja a szépséget , minden fotósnak más szeme van smile (Most itt nem az itt tipikus pina-csöcs képekre gondolunk.) Mi pl a közeli, majdnem portré képeket kedveljük, lehetőleg a természetben vagy nyilvános helyen, kimondottan nem szeretünk fotózni szobában, épületben.(persze ez nem igaz egy kis urbex fotózásra, mert a romos , elhagyott épületeket viszont nagyon szeretjük) Mi mobillal fotózunk, sokszor spontán, csak úgy kedvelésből. Kettőnknek ez egy szuper kis hobbi smile Sok negatív kommentet kaptunk anno, ezért ide nem is rakunk fel sorozatot. Sajnos sokan írták, hogy szar a kép, mert nem látszik a pina......, tudomásul vettük..... worship
#18   2023. 08. 25. péntek 10:17
X Törölt felhasználó (4578882)
Szerintünk a fotózás is, mint az életben minden más is, fotós és modell függő. Nincs kőbe vésett dolog. Mindenkinek más tetszik, másban látja a szépséget , minden fotósnak más szeme van smile (Most itt nem az itt tipikus pina-csöcs képekre gondolunk.) Mi pl a közeli, majdnem portré képeket kedveljük, lehetőleg a természetben vagy nyilvános helyen, kimondottan nem szeretünk fotózni szobában, épületben.(persze ez nem igaz egy kis urbex fotózásra, mert a romos , elhagyott épületeket viszont nagyon szeretjük) Mi mobillal fotózunk, sokszor spontán, csak úgy kedvelésből. Kettőnknek ez egy szuper kis hobbi smile Sok negatív kommentet kaptunk anno, ezért ide nem is rakunk fel sorozatot. Sajnos sokan írták, hogy szar a kép, mert nem látszik a pina......, tudomásul vettük..... worship
#17   2023. 08. 16. szerda 12:40
toratoratora toratoratora
Igazad van. Viszont van, amikor pont az az izgalmas egy fotó sorozatban, amikor csak sejtet, és nem tolja az arcomba. Az ilyen jellegű képeknél nekem nagyon tetszik, ha kicsit homályosabb. finom
(Ez egy válasz Jugagajugg üzenetére (2023. 08. 16. szerda 06:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 08. 16. szerda 06:20
Ha megengeditek,annyit még hozzátennénk,amit mi személy szerint a legfontosabbnak tartunk és amatőr fotósként próbálunk törekedni rá,hogy lehetőleg éles legyen a kép.Szerintünk a szex mint fotó téma,élvezhetetlen egy elmosódott életlen képen,ugyanakkor tisztában vagyunk vele mennyire nehéz fotósnak és modellnek is lenni egyben és éles képeket készíteni.Folyamatosan ötletelünk és próbáljuk kifelé tolni a határokat
#16   2023. 08. 16. szerda 07:26
MILF-shooter MILF-shooter
Egyetértek. Emellett a megfelelő fény és ahhoz elegendő ISO/ zársebesség kihozása nagyon nehéz még közepes felszereléssel is.
(Ez egy válasz Jugagajugg üzenetére (2023. 08. 16. szerda 06:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 08. 16. szerda 06:20
Ha megengeditek,annyit még hozzátennénk,amit mi személy szerint a legfontosabbnak tartunk és amatőr fotósként próbálunk törekedni rá,hogy lehetőleg éles legyen a kép.Szerintünk a szex mint fotó téma,élvezhetetlen egy elmosódott életlen képen,ugyanakkor tisztában vagyunk vele mennyire nehéz fotósnak és modellnek is lenni egyben és éles képeket készíteni.Folyamatosan ötletelünk és próbáljuk kifelé tolni a határokat
#15   2023. 08. 16. szerda 06:20
Jugagajugg Jugagajugg
Ha megengeditek,annyit még hozzátennénk,amit mi személy szerint a legfontosabbnak tartunk és amatőr fotósként próbálunk törekedni rá,hogy lehetőleg éles legyen a kép.Szerintünk a szex mint fotó téma,élvezhetetlen egy elmosódott életlen képen,ugyanakkor tisztában vagyunk vele mennyire nehéz fotósnak és modellnek is lenni egyben és éles képeket készíteni.Folyamatosan ötletelünk és próbáljuk kifelé tolni a határokat
#14   2023. 08. 12. szombat 19:00
X Törölt felhasználó (4578882)
eljen
(Ez egy válasz bubuya love üzenetére (2023. 08. 12. szombat 01:05), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 08. 12. szombat 01:05
Csak csatlakozni tudok. Szerintem nagyon jó móka, ha egy pár szeret fotózni, és igyekeznek tanulni, fejlődni; úgy a fotós, mint a modell. Tudom, néha jól esik a zacskós leves is a műanyag tányérból, de azért egy kellemes környezetben szépen terített asztalnál felszolgált finom leves mégis más minőség. Ugyanez van a fotóknál is, az apró részletek döntik el, hogy jó fotó lesz-e, vagy csak egy olyan, mint ezer másik. smile Piramid tanácsaihoz csak annyit tennék hozzá, hogy: 1) a jó képhez a háttér legalább annyira fontos, mint a téma; 2) ha van több képed is ugyanarról a témáról/pózról, válaszd ki a legjobbat, ne rakj fel többet, pláne ne mind; 3) ha sorozatot teszel fel, legyen a sztorinak valamilyen "vonala"; 4) a szembefény nem feltétlenül rossz, ha jól alkalmazod, de a legszebb a szépen megválasztott oldalfény; 5) SOHA ne használd a mobil vagy a fényképezőgép beépített vakuját; 6) a képeket mindig vágd meg utólag, és csak az maradjon a képen, aminek feltétlenül rajta kell lennie. Hajrá; én nagyon örülnék, ha sok szép képet lehetne itt látni. smile
#13   2023. 08. 12. szombat 18:58
X Törölt felhasználó (4578882)
eljen
(Ez egy válasz toratoratora üzenetére (2023. 08. 11. péntek 23:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 08. 11. péntek 23:01
Szerintem az, hogy egy páros próbál fejlődni, és egyre jobb képeket készíteni, cseppet sem szakmaiság.
Persze itt is megvan az a réteg, akinek teljesen mindegy a kép minősége, bőven elég ha van a képen egy pina, lehetőleg 5 centiről fotózva. Amivel nincs is semmi gond. Nem vagyunk egyformák, kinek mi tetszik.
Én személy szerint bizony örülök, ha ennél a színtnél "szakmaibb" képek jelennek meg az oldalon. Jó kezdeményezés!
#12   2023. 08. 12. szombat 18:55
krijozs krijozs VIP
Sziasztok,
Már megérte elolvasni a hozzászólásokat.
Tudom mit kell másként csinálnom a következő sorozatnál. wink
(Ez egy válasz bubuya love üzenetére (2023. 08. 12. szombat 01:05), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 08. 12. szombat 01:05
Csak csatlakozni tudok. Szerintem nagyon jó móka, ha egy pár szeret fotózni, és igyekeznek tanulni, fejlődni; úgy a fotós, mint a modell. Tudom, néha jól esik a zacskós leves is a műanyag tányérból, de azért egy kellemes környezetben szépen terített asztalnál felszolgált finom leves mégis más minőség. Ugyanez van a fotóknál is, az apró részletek döntik el, hogy jó fotó lesz-e, vagy csak egy olyan, mint ezer másik. smile Piramid tanácsaihoz csak annyit tennék hozzá, hogy: 1) a jó képhez a háttér legalább annyira fontos, mint a téma; 2) ha van több képed is ugyanarról a témáról/pózról, válaszd ki a legjobbat, ne rakj fel többet, pláne ne mind; 3) ha sorozatot teszel fel, legyen a sztorinak valamilyen "vonala"; 4) a szembefény nem feltétlenül rossz, ha jól alkalmazod, de a legszebb a szépen megválasztott oldalfény; 5) SOHA ne használd a mobil vagy a fényképezőgép beépített vakuját; 6) a képeket mindig vágd meg utólag, és csak az maradjon a képen, aminek feltétlenül rajta kell lennie. Hajrá; én nagyon örülnék, ha sok szép képet lehetne itt látni. smile
#11   2023. 08. 12. szombat 16:57
X Törölt felhasználó (4715392) VIP
Sziasztok! Talán itt megpróbálom: fotóst keresek a párom aktfotói elkészítéséhez Győr környékén. Privátba várom a jelentkezését, aki vállalkozna rá.
#10   2023. 08. 12. szombat 04:42
X Törölt felhasználó (4630582)
elnézésed kell kérnem, szigorú és igazságtalan voltam, igen, igazad van, kell egy topik, ahol okosságokat, tanácsokat, öteleteket lehet olvani fotózáshoz, videózáshoz, és mert ez itt nem tankönyv, és én nem vagyok lektor, bocsánatod kérem!
#9   2023. 08. 12. szombat 04:39
X Törölt felhasználó (4630582)
igen, igazad van, jó móka a fotózás, videózás, és jó dolog, ha van egy topik, ahol lehet ötletelni, és persze nem zsűrizni kell azoakt az ötleteket, hanem lehet megfogadni, vagy nem megfogadni a "tanácsokat" elnézést kérek Piramidtól, belátom, hamar ítélkeztem!
(Ez egy válasz bubuya love üzenetére (2023. 08. 12. szombat 01:05), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 08. 12. szombat 01:05
Csak csatlakozni tudok. Szerintem nagyon jó móka, ha egy pár szeret fotózni, és igyekeznek tanulni, fejlődni; úgy a fotós, mint a modell. Tudom, néha jól esik a zacskós leves is a műanyag tányérból, de azért egy kellemes környezetben szépen terített asztalnál felszolgált finom leves mégis más minőség. Ugyanez van a fotóknál is, az apró részletek döntik el, hogy jó fotó lesz-e, vagy csak egy olyan, mint ezer másik. smile Piramid tanácsaihoz csak annyit tennék hozzá, hogy: 1) a jó képhez a háttér legalább annyira fontos, mint a téma; 2) ha van több képed is ugyanarról a témáról/pózról, válaszd ki a legjobbat, ne rakj fel többet, pláne ne mind; 3) ha sorozatot teszel fel, legyen a sztorinak valamilyen "vonala"; 4) a szembefény nem feltétlenül rossz, ha jól alkalmazod, de a legszebb a szépen megválasztott oldalfény; 5) SOHA ne használd a mobil vagy a fényképezőgép beépített vakuját; 6) a képeket mindig vágd meg utólag, és csak az maradjon a képen, aminek feltétlenül rajta kell lennie. Hajrá; én nagyon örülnék, ha sok szép képet lehetne itt látni. smile
#8   2023. 08. 12. szombat 04:36
X Törölt felhasználó (4630582)
nem ismertem, nem láttam - eddig - sorozataid! 90 van fenn, most csak beleszörföltem, de ígérem, végig nézem mind, mert igényes, jól komponált, jó minőségű képek, gratulálok! ...és ha te írtál volna, vagy írnál tanácsokat, örömmel olvasnám, mert kiváló a referenciád. pláne, hogy amit és ahogyan írtál nekem, az abszolút korrekt! gratulálok, de tényle! és pláne, hogy nézném új sorozataid! kösz!
(Ez egy válasz toratoratora üzenetére (2023. 08. 11. péntek 23:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 08. 11. péntek 23:01
Szerintem az, hogy egy páros próbál fejlődni, és egyre jobb képeket készíteni, cseppet sem szakmaiság.
Persze itt is megvan az a réteg, akinek teljesen mindegy a kép minősége, bőven elég ha van a képen egy pina, lehetőleg 5 centiről fotózva. Amivel nincs is semmi gond. Nem vagyunk egyformák, kinek mi tetszik.
Én személy szerint bizony örülök, ha ennél a színtnél "szakmaibb" képek jelennek meg az oldalon. Jó kezdeményezés!
#7   2023. 08. 12. szombat 01:05
bubuya love bubuya love
Csak csatlakozni tudok. Szerintem nagyon jó móka, ha egy pár szeret fotózni, és igyekeznek tanulni, fejlődni; úgy a fotós, mint a modell. Tudom, néha jól esik a zacskós leves is a műanyag tányérból, de azért egy kellemes környezetben szépen terített asztalnál felszolgált finom leves mégis más minőség. Ugyanez van a fotóknál is, az apró részletek döntik el, hogy jó fotó lesz-e, vagy csak egy olyan, mint ezer másik. smile Piramid tanácsaihoz csak annyit tennék hozzá, hogy: 1) a jó képhez a háttér legalább annyira fontos, mint a téma; 2) ha van több képed is ugyanarról a témáról/pózról, válaszd ki a legjobbat, ne rakj fel többet, pláne ne mind; 3) ha sorozatot teszel fel, legyen a sztorinak valamilyen "vonala"; 4) a szembefény nem feltétlenül rossz, ha jól alkalmazod, de a legszebb a szépen megválasztott oldalfény; 5) SOHA ne használd a mobil vagy a fényképezőgép beépített vakuját; 6) a képeket mindig vágd meg utólag, és csak az maradjon a képen, aminek feltétlenül rajta kell lennie. Hajrá; én nagyon örülnék, ha sok szép képet lehetne itt látni. smile
(Ez egy válasz toratoratora üzenetére (2023. 08. 11. péntek 23:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 08. 11. péntek 23:01
Szerintem az, hogy egy páros próbál fejlődni, és egyre jobb képeket készíteni, cseppet sem szakmaiság.
Persze itt is megvan az a réteg, akinek teljesen mindegy a kép minősége, bőven elég ha van a képen egy pina, lehetőleg 5 centiről fotózva. Amivel nincs is semmi gond. Nem vagyunk egyformák, kinek mi tetszik.
Én személy szerint bizony örülök, ha ennél a színtnél "szakmaibb" képek jelennek meg az oldalon. Jó kezdeményezés!
#6   2023. 08. 11. péntek 23:01
toratoratora toratoratora
Szerintem az, hogy egy páros próbál fejlődni, és egyre jobb képeket készíteni, cseppet sem szakmaiság.
Persze itt is megvan az a réteg, akinek teljesen mindegy a kép minősége, bőven elég ha van a képen egy pina, lehetőleg 5 centiről fotózva. Amivel nincs is semmi gond. Nem vagyunk egyformák, kinek mi tetszik.
Én személy szerint bizony örülök, ha ennél a színtnél "szakmaibb" képek jelennek meg az oldalon. Jó kezdeményezés!
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 08. 11. péntek 20:18), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4630582)
2023. 08. 11. péntek 20:18
elhülve olvastam tanácsaid remélem az admin, nem találja személyekedőnek, hogy idézek belőle: " Ha kell irányítani kell a modellt." és még: "Ha már lehet ne térdben meg bokában könyökben és csuklóban lemaradva kerüljön a képre szegény lány vagy pasi." szomorkásan vonok konzekvenciát, a gg-re is betőrt (persze lehet, már volt itt) a szakmaiság
#5   2023. 08. 11. péntek 20:18
X Törölt felhasználó (4630582)
elhülve olvastam tanácsaid remélem az admin, nem találja személyekedőnek, hogy idézek belőle: " Ha kell irányítani kell a modellt." és még: "Ha már lehet ne térdben meg bokában könyökben és csuklóban lemaradva kerüljön a képre szegény lány vagy pasi." szomorkásan vonok konzekvenciát, a gg-re is betőrt (persze lehet, már volt itt) a szakmaiság
#4   2023. 08. 11. péntek 19:44
bonnie.clide175 bonnie.clide175 VIP
Mi mondjuk nem nagyon készítünk képeket, inkább videókat. De néha nyilván nekünk is becsúszik néhány baki. Vagy van hogy sok videó törölve van mert nem sikerül. De igyekszünk kellemes minőségű videókat készíteni. Persze nálunk a tetoválások amelyek miatt sokat kell takarni. A képekhez inkább kéne egy plusz ember aki csak erre tud fókuszálni.
#3   2023. 08. 11. péntek 18:52
lola_mia lola_mia
Sajnáljuk ha sértőnek érzed az írásunk, nem szándékoztunk megbántani. A remek, tanító jellegű írásod miatt néztük meg az adatlapod és azután reagáltunk rá.
Rengeteg kitűnő minőségű amatőr sorozat van itt a gg-n, biztosan sok hasznos információt osztanak meg ezen a fórumon.
 
1 2
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2023. 08. 11. péntek
Üzenetek: 22db
Utolsó üzenet: 2024. 03. 19. kedd
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!