Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#16   2024. 03. 29. péntek 22:47
paar30 paar30
Sziasztok
Júniusba megyünk Horvátországban nudizni. Augusztusba pedig olaszország / igaz ott nem lesz nudi/ Nagyon izgatna ha flörtölnének a párommal. Páromnak is tetszik az ötlet, csak spontán dolgot sztne, nem elörre megbeszéltet. Hogyan tudnám kicsit rásegíteni a flörtre? Egyébként imadja ha két pasi kényezteti.
#15   2023. 10. 11. szerda 11:13
cp444 cp444
Köszi a részletes beszámolót igazán forró történet volt!
(Ez egy válasz jupi77 üzenetére (2023. 10. 08. vasárnap 05:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 10. 08. vasárnap 05:28
Mi meg csak ültünk a fotelben és néztük őket.Nem kellett sok és már szűk lett a nadrág mert az addig csak meredező farkunk kő kemény lett.A lányok egymás testét kezdték felfedezni.A párom egy szenvedélyes csók után elkezdett lefelé haladni és a hölgy formás melleit kezdte nyalogatni majd jött a köldök és egyszer csak eltűnt a feje a lábai közt.Ekkor már nem volt mit tennem kiszabadítottam a farkam és megmarkoltam persze a srác ugyanígy tett. A két lány látva hogy már nem bírunk magunkkal odaléptek hozzánk és letérdelve elkezdték szopni a farkunkat.Imádom mikor a párom így kényeztet de most furcsa mód jobban izgatott a mellettem történő dolog.Lestem a lány technikáját,hogy ő mit és hogyan csinál.A párom is látta ezt és egy gyors mozdulattal áthúzta őt a farkamra és ő pedig a másik faszt kezdte kényeztetni.Pár perc múlva helyet cseréltünk.A lányok ültek a fotelba és mi kezdtük őket nyelvvel kényeztetni meg természetesen pár ujjgyakorlatot is.Rövid időn belül el is élveztek mindketten.Remegő testtel pihegtek a fotelben amikor úgy gondoltam jó lenne a tettek mezejére lépni és egy gyors mozdulattal a tocsogó pinába nyomtam kőkemény farkam.A lány egy halk sóhajjal adta tudtomra hogy teljesen kitölti őt férfiasságom.Gondoltam pózt kell váltani így felemelve a törékeny testet és foglaltam helyet a fotelben ő meg lovagló pózban lassan mozogni kezdet.Egyre gyorsabban és egyre hangosabban közeledett ismét a csúcs felé.Majd hirtelen megállt és intet a párjának jöjjön ő is.A párom által nyálas farkát a popsihoz igazítva szép lassan elkezdet behatolni.Ilyenben nem volt még részem és furcsa is volt az érzés mikor éreztem a farkát a másik lyukon behatolni.A srác elkezdte diktálni az ütemet de nem tartott sokáig mert a lány remegve és hangosan sikítva elélvezett.A párom kihasználva hogy szabad lett mindkét farok hirtelen az ölembe pattant fordított lovagló pózba.Beleült a farkamba a srác farkát meg a szájába vette.Én akkor már tudtam most kivégzi rendesen,és így is történt.Nem tudom hogy csinálja de engem is párszor őrületbe kergetett már mikor mint egy porszívó rácuppan és pár perc alatt kiprésel belőlem mindent.Így járt szegény srác is.Már csak ketten maradtunk a két erőt gyűjtő ismerős a kanapén pihent.Lehúztam kedvesemet a szőnyegre és a hagyományos pózban elkezdtem őrült mód kefélni.Mikor már éreztem nem sok van hátra nekem se Felhúztam lábait egy kicsit majd mindent beleadva tovább keféltem.Meg is lett az eredménye mert pár pillanat múlva remegni kezdett majd mikor telelőttem a punciját hirtelen mozdulattal hátra húzta magát és spriccelve elélvezett.Én is elnyúltam kicsit a szőnyegen.Pihentem egyet ő pedig mellettem pihegett.
#14   2023. 10. 09. hétfő 15:47
Fox Mulderék Fox Mulderék
És mint tudjuk az élet a legagyafúrtabb forgatókönyvíró. wink Ha már tengerpart, az idén újra sikerült egy görög szigeten tölteni pár napot. Kerestünk volna kis öblöket, meg elhagyatott partot, hátha lőhetünk pár izgalmas képet, esetleg még szerelmeskedhetünk is, de valakit mindig odaevett a fene. A vége az lett, hogy a kedvenc nudi strandunkon, ott a vízben lettünk egymáséi többször is. Volt hogy mellettünk jobbra is, balra is pont ugyanazt csinálták diszkréten. Mi is és a többiek is jól elvoltunk magunkban, nem kellett harmadik, negyedik. Amitől különleges volt az a szabadság. Nem botránkozott meg senki azon, hogy mi mit is csinálunk. Persze nem látszott semmi és a parttól is diszkrét távolságra voltunk, mégis mindenki jól tudta, mit is csinál az a négy-öt párocska a vízben. Egy cinkos mosoly persze jutott mindenkitől, amikor a törölközőink felé sétáltunk, de tíz perc múlva már Ők is hullámoztak a párjukkal a tenger ritmusára, ahogy Mi előtte. finom
(Ez egy válasz Manna Ventura üzenetére (2023. 10. 09. hétfő 14:22), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 10. 09. hétfő 14:22
Simán igaz lehet, teljesen életszerű a dolog. A seggből szájba szituáció fura kicsit, de lehet a lánnyal megbeszélték a mosdóban, hogy takarosan ki van kormolva, nyugodtan bekaphatja.
#13   2023. 10. 09. hétfő 14:22
Manna Ventura Manna Ventura
Simán igaz lehet, teljesen életszerű a dolog. A seggből szájba szituáció fura kicsit, de lehet a lánnyal megbeszélték a mosdóban, hogy takarosan ki van kormolva, nyugodtan bekaphatja.
(Ez egy válasz vinstoonlight üzenetére (2023. 10. 08. vasárnap 19:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 10. 08. vasárnap 19:09
Nagyon igaznak tűnik a történet, mint a jó mesékben.
#12   2023. 10. 09. hétfő 07:23
X Törölt felhasználó (4709800)
... igen... minden betűje...
(Ez egy válasz vinstoonlight üzenetére (2023. 10. 08. vasárnap 19:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 10. 08. vasárnap 19:09
Nagyon igaznak tűnik a történet, mint a jó mesékben.
#11   2023. 10. 08. vasárnap 19:09
vinstoonlight vinstoonlight
Nagyon igaznak tűnik a történet, mint a jó mesékben.
(Ez egy válasz Akodka üzenetére (2023. 10. 08. vasárnap 07:39), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 10. 08. vasárnap 07:39
Mond, hogy a párod nem úgy vette szájba a pasit, hogy az előtte az asszonya popsijában járt szomoru1
#10   2023. 10. 08. vasárnap 07:39
Akodka Akodka
Mond, hogy a párod nem úgy vette szájba a pasit, hogy az előtte az asszonya popsijában járt szomoru1
(Ez egy válasz jupi77 üzenetére (2023. 10. 08. vasárnap 05:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 10. 08. vasárnap 05:28
Mi meg csak ültünk a fotelben és néztük őket.Nem kellett sok és már szűk lett a nadrág mert az addig csak meredező farkunk kő kemény lett.A lányok egymás testét kezdték felfedezni.A párom egy szenvedélyes csók után elkezdett lefelé haladni és a hölgy formás melleit kezdte nyalogatni majd jött a köldök és egyszer csak eltűnt a feje a lábai közt.Ekkor már nem volt mit tennem kiszabadítottam a farkam és megmarkoltam persze a srác ugyanígy tett. A két lány látva hogy már nem bírunk magunkkal odaléptek hozzánk és letérdelve elkezdték szopni a farkunkat.Imádom mikor a párom így kényeztet de most furcsa mód jobban izgatott a mellettem történő dolog.Lestem a lány technikáját,hogy ő mit és hogyan csinál.A párom is látta ezt és egy gyors mozdulattal áthúzta őt a farkamra és ő pedig a másik faszt kezdte kényeztetni.Pár perc múlva helyet cseréltünk.A lányok ültek a fotelba és mi kezdtük őket nyelvvel kényeztetni meg természetesen pár ujjgyakorlatot is.Rövid időn belül el is élveztek mindketten.Remegő testtel pihegtek a fotelben amikor úgy gondoltam jó lenne a tettek mezejére lépni és egy gyors mozdulattal a tocsogó pinába nyomtam kőkemény farkam.A lány egy halk sóhajjal adta tudtomra hogy teljesen kitölti őt férfiasságom.Gondoltam pózt kell váltani így felemelve a törékeny testet és foglaltam helyet a fotelben ő meg lovagló pózban lassan mozogni kezdet.Egyre gyorsabban és egyre hangosabban közeledett ismét a csúcs felé.Majd hirtelen megállt és intet a párjának jöjjön ő is.A párom által nyálas farkát a popsihoz igazítva szép lassan elkezdet behatolni.Ilyenben nem volt még részem és furcsa is volt az érzés mikor éreztem a farkát a másik lyukon behatolni.A srác elkezdte diktálni az ütemet de nem tartott sokáig mert a lány remegve és hangosan sikítva elélvezett.A párom kihasználva hogy szabad lett mindkét farok hirtelen az ölembe pattant fordított lovagló pózba.Beleült a farkamba a srác farkát meg a szájába vette.Én akkor már tudtam most kivégzi rendesen,és így is történt.Nem tudom hogy csinálja de engem is párszor őrületbe kergetett már mikor mint egy porszívó rácuppan és pár perc alatt kiprésel belőlem mindent.Így járt szegény srác is.Már csak ketten maradtunk a két erőt gyűjtő ismerős a kanapén pihent.Lehúztam kedvesemet a szőnyegre és a hagyományos pózban elkezdtem őrült mód kefélni.Mikor már éreztem nem sok van hátra nekem se Felhúztam lábait egy kicsit majd mindent beleadva tovább keféltem.Meg is lett az eredménye mert pár pillanat múlva remegni kezdett majd mikor telelőttem a punciját hirtelen mozdulattal hátra húzta magát és spriccelve elélvezett.Én is elnyúltam kicsit a szőnyegen.Pihentem egyet ő pedig mellettem pihegett.
#9   2023. 10. 08. vasárnap 05:28
jupi77 jupi77
Mi meg csak ültünk a fotelben és néztük őket.Nem kellett sok és már szűk lett a nadrág mert az addig csak meredező farkunk kő kemény lett.A lányok egymás testét kezdték felfedezni.A párom egy szenvedélyes csók után elkezdett lefelé haladni és a hölgy formás melleit kezdte nyalogatni majd jött a köldök és egyszer csak eltűnt a feje a lábai közt.Ekkor már nem volt mit tennem kiszabadítottam a farkam és megmarkoltam persze a srác ugyanígy tett. A két lány látva hogy már nem bírunk magunkkal odaléptek hozzánk és letérdelve elkezdték szopni a farkunkat.Imádom mikor a párom így kényeztet de most furcsa mód jobban izgatott a mellettem történő dolog.Lestem a lány technikáját,hogy ő mit és hogyan csinál.A párom is látta ezt és egy gyors mozdulattal áthúzta őt a farkamra és ő pedig a másik faszt kezdte kényeztetni.Pár perc múlva helyet cseréltünk.A lányok ültek a fotelba és mi kezdtük őket nyelvvel kényeztetni meg természetesen pár ujjgyakorlatot is.Rövid időn belül el is élveztek mindketten.Remegő testtel pihegtek a fotelben amikor úgy gondoltam jó lenne a tettek mezejére lépni és egy gyors mozdulattal a tocsogó pinába nyomtam kőkemény farkam.A lány egy halk sóhajjal adta tudtomra hogy teljesen kitölti őt férfiasságom.Gondoltam pózt kell váltani így felemelve a törékeny testet és foglaltam helyet a fotelben ő meg lovagló pózban lassan mozogni kezdet.Egyre gyorsabban és egyre hangosabban közeledett ismét a csúcs felé.Majd hirtelen megállt és intet a párjának jöjjön ő is.A párom által nyálas farkát a popsihoz igazítva szép lassan elkezdet behatolni.Ilyenben nem volt még részem és furcsa is volt az érzés mikor éreztem a farkát a másik lyukon behatolni.A srác elkezdte diktálni az ütemet de nem tartott sokáig mert a lány remegve és hangosan sikítva elélvezett.A párom kihasználva hogy szabad lett mindkét farok hirtelen az ölembe pattant fordított lovagló pózba.Beleült a farkamba a srác farkát meg a szájába vette.Én akkor már tudtam most kivégzi rendesen,és így is történt.Nem tudom hogy csinálja de engem is párszor őrületbe kergetett már mikor mint egy porszívó rácuppan és pár perc alatt kiprésel belőlem mindent.Így járt szegény srác is.Már csak ketten maradtunk a két erőt gyűjtő ismerős a kanapén pihent.Lehúztam kedvesemet a szőnyegre és a hagyományos pózban elkezdtem őrült mód kefélni.Mikor már éreztem nem sok van hátra nekem se Felhúztam lábait egy kicsit majd mindent beleadva tovább keféltem.Meg is lett az eredménye mert pár pillanat múlva remegni kezdett majd mikor telelőttem a punciját hirtelen mozdulattal hátra húzta magát és spriccelve elélvezett.Én is elnyúltam kicsit a szőnyegen.Pihentem egyet ő pedig mellettem pihegett.
#8   2023. 10. 07. szombat 07:14
jupi77 jupi77
Pár pohár ital után elköszöntünk de megegyeztünk holnap este itt találkozunk és elmeséljük egymásnak mi történt aznap.Ők egy szervezett hajókirándulásra mentek úgyhogy csak este jönnek haza.Mi egész nap napoztunk meg fürödtünk.Nem történt semmi extra mert előtte este még volt egy kimerítő lepedőgyűrés így feltöltődéssel telt a napunk.De már vártuk az estét hogy egy jót bulizzunk.El is jött az este és hosszas készülődés után elindultunk a találkára.Mondanom sem kell párom még szexibb szettet vett magára.Odaérve már vártak ránk az új ismerősök.Gyors élménybeszámoló következett.Elmesélték milyen volt a napjuk meg persze mi is.És ennél a pontnál kezdet a téma a szex felé kanyarodni.Abban mindegyikünk egyet értett hogy nem vagyunk hétköznapi párok hogy nyíltan felvállaljuk önmagunkat.Nem jövünk egykönnyen zavarba hangzott el ez a felelőtlen mondat kedvesem szájából és erre igyunk egyet mondta.És már emelte is poharát a szájához hogy példát mutasson de sajnos nem jött össze neki mert a hölgy közelebb hajolva odasúgta neki hogy elfelejtett bugyit felvenni.A kedvesem abban a pillanatban úgy lepirult és zavarba jött hogy a pohara tartalma a szexi ruháján landolt.Nem is lett volna nagy baj ha nem vörösbor van a pohárban.De így elég furán nézett ki úgyhogy haza kell menni átöltözni.Gyorsan el is dőlt hogy a lányok ketten elugranak mi meg itt megvárjuk őket.Már jó ideje távol voltak mikor úgy döntöttünk mi is követjük őket.Hazafelé sétálva egyszer csak megkérdezte a srác hogy a feleségem volt már nővel? Mondtam nem tudom még nem volt rá alkalom hogy láttam volna és nem mondta hogy izgatja a dolog.Csak mert ők járnak swingerklubba ott ahol élnek és a párja legtöbbször csak nőt enged be harmadiknak.Hú ez teljesen felkeltette az érdeklődésemet.Hazaérve furcsa volt a nagy csend csak annyit hallottunk hogy a fürdőben valaki a zuhany alatt van.Leültünk bontottam egy üveg bort és beszélgetni kezdtünk.Kis idő múlva nyílt az ajtó és érkezett is a két lány fürdőlepedőben.Hú már kezdett is ébredezni a farkam.Jönnek mindjárt várjuk meg őket hangzott a felszólítás.Pár perc múlva meg is érkeztek de a barátnőjén az ő egyik ruhája volt rajta meg egy még szexibb.Elkezdtek körbe forogni mint a divatbemutatón.Majd hirtelen ismét eltűntek.Most ugyanabban a két ruhában de csere után jöttek vissza.Kérünk zenét! Hangzott el a felszólítás és mint egy ötéves már raktam is fel a kedvenc számát.Elkezdtek táncolni egyre jobban kezdtek belemerülni mintha mi ott sem lennénk.Egymásba kapaszkodva egymást simogatva táncoltak.
#7   2023. 10. 07. szombat 06:21
jupi77 jupi77
Pár perc remegés után egy csókot nyomot a számra majd elment lemártózni a hűs vízbe.Miután magamhoz tértem és is követtem.Magamhoz húztam és kicsit felemelve az akkor már újra ébredező farkamra irányítottam és lassan bele engedve belecsúszva elkezdtem mozgatni magamon.Heves csókolózás közben egyre közelebb kerültünk a csúcshoz míg hirtelen megrándulva reszketve élvezett el amikor telelőttem a punciját.Még pár percig egymás karjaiban élveztük egymás közelségét majd elindulva a part felé észrevettünk két szempárt az egyik fa mellet.Hú de izgi volt.Most minket lestek meg gondoltam magamba,de rá kellett jönnöm ez nem spontán dolog volt.Kiérve leültünk beszélgetni és akkor bevallotta a kedvesem hogy tegnap este az étterem mosdójában összefutott a napközben általunk meglesett pár hölgy tagjával és meghívta mára hogyha van kedvük lessenek meg ők minket.És amint láttam elfogadták a meghívást és nagyon tetszhetett nekik mert ők sem bírtak magukkal.Ő mindent látott mit csinálnak és ez közrejátszott abban hogy elvesztette a fejét.Én megnyugtattam hogy soha nem éreztem ilyen jól magam és hogy párszor eltudnám viselni naponta.Aztán szép lassan este lett úgyhogy elindultunk hazafelé.Este a szokásos esti program irány vacsorázni.Kicsit furcsa volt hogy párom a szokásosnál is szexibbre vette az esti szettet de én nem bántam mert büszke voltam milyen jó nő a párom.A vacsora után a szomszédos bárban egy koktél mellett üldögélve kedvesem elnézést kért és eltűnt a mosdóban.Pár perc múlva érkezett vissza de nem egyedül hanem a tegnap meglesett pár hölgy tagjával.Bemutatott neki majd néhány pillanat múlva megérkezett a párja is. Kértünk egy kör italt majd elkezdtünk beszélgetni.Olyan volt mintha már ismernénk egymást csak rég nem találkoztunk.De ez már másik történet.
#6   2023. 10. 07. szombat 05:53
jupi77 jupi77
Nem is történt más említésre méltó a kis szigeten.Este elmentünk vacsorázni majd otthon egy üveg bor társaságában élveztük egymás minden apró porcikáját.Másnap elindultunk újra felfedezni a környéket de a kedvesem kérésére újra azon a szigeten kötöttük ki ahol tegnap is voltunk de előtte körbejártuk csónakkal.Érdekes volt már a tegnapi pár csónakja ott volt ahol tegnap.Mi birtokba vettük a kis öblünket.Hűsítő fürdőt vettünk majd gondoltam bekenem a párom nehogy leégjen meg hátha sikerül egy kicsit huncutkodni.De mikor olyan helyre tévedt a kezem ahol tudtam hogy ki lehet provokálni egy kis huncutságot mindig rám szólt hogy most nem. Élveztük a napsütést és egyre gyakrabban merültünk el a vízben mert kezdett nagyon meleg lenni.Az egyik ilyen mártózás után úgy döntöttem én meghúzom magam az egyik fa alatt.Már majdnem elbóbiskoltam mikor a párom megérkezett és leült velem szembe és elkezdtünk beszélgetni.Bontott egy sört nekem miután ittam egy nagyot kivette a kezemből és inni próbált belőle ő is de legnagyobb meglepetésemre nem sikerült így a jó kis söröm az álláról szép lassan fojt végig az egész testén.Közben az üveget a lábai közé rakta jó szorosan a fazonra borotvált puncijához.Le kell hűteni mert melege van mondta amitől nekem is nagyon melegem lett hirtelen.Kértem adja vissza mert megmelegszik.Ő eleget tett a kérésemnek de közben az üveg száját végighúzta a punciján.Ekkor már kényelmetlen volt hason feküdni így a hátamra fordultam.Ekkor hirtelen fölém lépett és teljes belátást engedett alulról. Az addig csak ébredező farkam pillanatok alatt kőkemény lett.Érzéklete ő is úgyhogy mellém térdelt és egyből a szájába vette.Próbáltam közelebb húzni hogy legalább a kezeimmel elérjem a punciját de mindig eltolta a kezem.Csak annyit mondott hogy most ő a főnök én csak élvezzem.Durcásan de elfogadtam tudtam hogy jó lesz.Egy kis nyelvjáték után felém térdelt és elkezdte simogatni magát úgy hogy néha hozzáért a kemény dákomhoz.Majd szépen a bejárathoz igazította és szép lassan belecsúszott,nagyon nedves volt már és lüktetett a puncija éreztem nagyon várta már hogy benne legyek.Szép lassan elkezdett mozogni közben formás melleit simogatta.Egyre gyorsult éreztem nem sokára el fogok élvezni,ezt ő is érezte és megkért szóljak időben mielőtt elmennék.Nem is kellett sok és már szóltam is hogy időt kérem mert így gyorsan végem lesz ő meg felemelkedett rólam és lecsusszant hogy ismét a szájába tudja venni férfiasságomat,nem kellett sok már éreztem is hogy feltör belőlem a sok pici én.Ekkor kicsit hátrahajolva két rántással kipréselte belőlem az összes nedvet majd szép lassan elkezdte felnyalogatni az utolsó cseppig.Mikor végzett feljebb csúszott egészen addig míg a nedves puncija a nyelvemhez nem ért majd hogy nyomatékosítani akarta mit is szeretne rám eresztette magát.Nem volt más hátra nyalni kezdtem mint amikor valaki az életéért küzd.Mikor már elég közel járt a csúcshoz benyúlt magának és olyat élvezett hogy csak úgy fröcskölt belőle a nedv.
#5   2023. 10. 07. szombat 04:52
jupi77 jupi77
Idén nyáron mi is új vizekre eveztünk.Új helyet néztem ki a déli szomszédunknál,ahol a part mellet nagyon sok pici sziget van és mindegyik lakatlan.A házigazda felajánlotta,hogy vihetjük a csónakját így elkezdtük felfedezni őket.Az első nem volt nagy szám de azért jó volt.lekerült mindkettőnkről a ruha és úgy napoztunk és fürödtünk egész nap.Nem is történt semmi extra egy kis simogatáson kívül.Naptejezés közben azért sikerült a páromat egy orgazmusig kenegetni persze közben ő is rárántott a farkamra.Másnap már egy nagyobbacska szigetre mentünk.A párom elment körbenézni én vártam de csak nem jött.Gondoltam elmegyek utána,így is tettem meg is találtam egy bokor mögött guggolt.Először azt hittem dolgát végzi de furcsa volt hogy az egyik keze a lábai között volt.Közelebb érve vettem észre a parton egy párt akiket nézett. A pár hölgy tagja épp lovagolta a srácot és közben simogatta hatalmas melleit.Odaérve páromhoz nem is kellett sok,elkezdtem simogatni ő pedig az addigra kőkeményre merevedő farkamhoz hajolt és már a szájába is vette.Olyan erővel kezdte szívni hogy nem kellett sok és már durrantam is mint egy lufi.Hirtelen és óriásit élveztem.Miután magamhoz tértem én is kezelésbe vettem a punciját ami akkor már úgy tocsogott a nedvtől hogy simán becsusszant két ujjam majd a harmadik is.Na ettől már ő is kész lett.Akkorát élvezett hogy jó pár másodpercig csak remegett az egész teste és csak kapkodott a levegő után.Mikor már magunkhoz tértünk halkan visszatértünk a mi partszakaszunkra és lehűtöttük magunkat a tengerbe.
#4   2023. 10. 04. szerda 10:20
cp444 cp444
Köszi hogy megosztottad, éppen ilyenért nyitottam a topicot smile
(Ez egy válasz Fox Mulderék üzenetére (2023. 10. 02. hétfő 07:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 10. 02. hétfő 07:04
A nyár elején egy hazai nudin, a párommal kicsit kijjebb mentünk a martaccal. Szoktuk csinálni rendszeresen. Ilyenkor (nem mindig) tipi-tapi, simike stb. Egy alkalommal amíg a kezem a puncijában volt, egy pár egyre közelebb sodródott hozzánk. Napoztunk, nem zavartattuk magunkat. Aztán ahogy teltek a percek, mintha nem akartak volna tovább menni. A Párom a farkamat gyurmázta, én egy ujjammal finoman benne. Aztán ahogy felnézek, a szomszéd a supon üldögél, a párja az ölében feküdt. A férfi oda-oda nézett, a párja meg elkezdte szopni. Alig volt köztük 15 méter. A párom észre vette de nem igazán vett tudomást róluk. Mi a sráccal végig néztük, ahogy kényezteti a másikat a párja. A párom a simitől finoman elélvezett, majd 3 perc és én is a markában. A szomszédék is kb ugyanekkor. Ők tovább eveztek, mi maradtunk. Nagyon kellemes és izgalmas volt... wink
#3   2023. 10. 02. hétfő 11:14
Delightpar Delightpar
Kb 25 éve az akkori barátnőmmel a Balatonban voltunk csókolóztunk és belêmült. Közel a parthoz. Közben a parton lévő anyjával beszélgetett. Vicces volt. wink
#2   2023. 10. 02. hétfő 07:04
Fox Mulderék Fox Mulderék
A nyár elején egy hazai nudin, a párommal kicsit kijjebb mentünk a martaccal. Szoktuk csinálni rendszeresen. Ilyenkor (nem mindig) tipi-tapi, simike stb. Egy alkalommal amíg a kezem a puncijában volt, egy pár egyre közelebb sodródott hozzánk. Napoztunk, nem zavartattuk magunkat. Aztán ahogy teltek a percek, mintha nem akartak volna tovább menni. A Párom a farkamat gyurmázta, én egy ujjammal finoman benne. Aztán ahogy felnézek, a szomszéd a supon üldögél, a párja az ölében feküdt. A férfi oda-oda nézett, a párja meg elkezdte szopni. Alig volt köztük 15 méter. A párom észre vette de nem igazán vett tudomást róluk. Mi a sráccal végig néztük, ahogy kényezteti a másikat a párja. A párom a simitől finoman elélvezett, majd 3 perc és én is a markában. A szomszédék is kb ugyanekkor. Ők tovább eveztek, mi maradtunk. Nagyon kellemes és izgalmas volt... wink
#1   2023. 10. 01. vasárnap 15:04
cp444 cp444
Sziasztok
Ebben a topicban olyan kalandokat osszatok meg velünk, amik nyaralás során történtek meg Veletek. Lehet-e egy családi nyaraláson többesbe csöppeni? Nudizás közben más párokkal ismerekedni, és összegabalyodni? Vagy egyszerűen írj egy nudizás során megélt szexuális élményről...
 
1
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: cp444 cp444
Nyitás ideje: 2023. 10. 01. vasárnap
Üzenetek: 16db
Utolsó üzenet: 2024. 03. 29. péntek
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!