Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Vajon hogyan éljük meg az eltérő szexigényt egy párkapcsolatban férfiként és nőként.

Az eddigi hozzászólások

1 2
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#33   2023. 11. 05. vasárnap 23:08
kikilikki kikilikki
Érdekes a téma. Belegondolok, X-nek otthon nem akar semmit a felesége- már. X nem akar válni, ezért keres valakit akivel lehet szexelni. Megtalálja Y feleségét, aki otthon nem akar már semmit, de X-el szívesen enyeleg. Erre Y kiéhezve megtalálja Z feleségét....
Azt el kell ismerni, hogy a nők máshogy vannak programozva, vannak időszakok mindenki életében (férfiában is), hogy nem kívánják (annyira) a szexet, aminek lehet betegség is a hátterében -ilyen lehet pl egy prosztatagyulladás ami csökkenti a libidót. De az, hogy egy egészséges felnőtt ember évekig meg legyen szex nélkül ( ismertem ilyen nőt személyesen is -igaz egyedül nevelte a két gyerekét de igazából a büszkesége nem engedte hogy őt csak úgy megkaphassa valaki, közben meg iszonyat ki volt éhezve- nehéz elképzelni. Régen azért a feleségek rátudták ha nem szexeltek, az ember elment valahová, csendben hazajött, senki nem vájkált a másik dolgaiban. Éltek csendesen.
#32   2023. 11. 05. vasárnap 18:57
Username Username
Az nem ugyanaz. 2,5 évvel ezelőttig minden rendben volt. Azóta 5x voltunk együtt összesen. Folyamatosan stresszes vagyok, altatót szedek. Soha nem voltam részeg, azóta néha innom kell este, hogy el tudjak egyáltalán aludni. Ha nem alszom nem tudom elvégezni a munkám amiből a családom él.
Próbáltam kiverni, de az csak 3-4 óráig segít a stresszen, hiányzik az ölelés, segg-mell markolás, nyalás, bujás, bőr érintés. Nem léptem még más nő felé, de egy pillanat alatt fel tudna szedni és magába bolondítani egy elfogadható nő.
A gyerekek már kirepültek, így nehéz okot találni a maradásra.
#31   2023. 11. 05. vasárnap 17:40
Kisbonyár Kisbonyár
És ha nem akar segíteni az asszony meg a maszti sem megy marad a kolostor?
#30   2023. 11. 05. vasárnap 17:11
kivancsiskodok kivancsiskodok
És probléma akad azér.... smile
A holnapi munka túlgondolása, a csillagok állása, mikor fog neki megjönni, mit fog felvenni ruhát, a gyerek holnap a suliba felelni fog vagy bármi amire te nem is gondolnál!
#29   2023. 11. 05. vasárnap 17:04
Gabordeak Gabordeak
A tudomány mai állása szerint a női szexualitás a nagyon korai párkapcsolati időszakot kivéve reaktív.
A kapcsolat elején előfordul hogy spontán megkívánja a szexuális együttlétet. Később ez kizárólag a férfi kezdeményezésének hatására indul el, de minden szakaszában kialakulhat ennek gátlása. Elvileg a nők ugyanúgy be indulhatnak és élvezhetik a szexet mint a férfiak, csak nem fognak maguktól késztetést érezni rá.
Sőt, a szeretett férfi kezdeményezése sem biztosan vezet sikerre, ha bármi probléma épp foglalkoztatja. És probléma akad azért….
Itt jön a képbe, hogy jó érzésű asszony azért ennek ellenére időnkènt “segít”.
Ami semminél jobb, a valódi szexhez nem mérhető.
Nyilván a természet nem a mi kéjvágyunk szerint alakította a dolgot. (sajnos)
#28   2023. 11. 05. vasárnap 16:50
X Törölt felhasználó (856058)
Ez csak egy ön ámítás, masztizhat is egészsége érdekében.
(Ez egy válasz Kisbonyár üzenetére (2023. 11. 05. vasárnap 16:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 11. 05. vasárnap 16:34
Ha egészségügyi problémát előz meg nem számít megcsalásnak!
#27   2023. 11. 05. vasárnap 16:34
Kisbonyár Kisbonyár
Ha egészségügyi problémát előz meg nem számít megcsalásnak!
#26   2023. 11. 05. vasárnap 13:05
biboots biboots
Úgy látom ok így vannak kódolva. Nálunk ugyanez. Miért nem csináljuk többet ilyen jó olyan jó stb… aztán megint csak a sivár valóság.
#25   2023. 11. 05. vasárnap 12:44
migabi migabi
A kedvencem az,amikor sikerül rávenni egy kis szexre és ahogy kitölti a punciját a több napja vagy hete feltorlódott spermától és a végre puncihoz jutás izgalmától kőkeményre duzzadt farkam,elkezd sóhajtozni,hogy jaj de milyen hülye amiért nem kívánja sűrűbben merthogy milyen nagyon jó és mindjárt elélvez.Ilyenkor mit gondoljon az ember?Nagyon furcsák a nők!!!
#24   2023. 11. 05. vasárnap 11:00
biboots biboots
Majdnem minden szóval de maximálisan egyetértek.
#23   2023. 11. 05. vasárnap 10:56
Triboro Triboro
Olvasom a hozzászólásokat, és bennem is megfogalmazódott néhány gondolat, anélkül hogy próbálnám osztani az észt, inkább csak saját tapasztalat.
Tény, hogy egy férfinak szükséges, hogy rendszeresen "megszabaduljon" az ondójától. Ha hosszú távon elmarad nem csak mentális, de egészségügyi problémákhoz is vezethet.
Egy másik tény, hogy a nők ezernyi okból elveszíthetik a szex iránti érdeklődésüket. Persze találkoztam olyannal is ahol a férfi vágya mult el.
Szerintem aki eddig a pontig eljut, és ezt nem érzi problémának, azzal gyakorlatilag idő pazarlás megpróbálni rendbe hozni a "dolgokat". Csak fölösleges vitákhoz, feszültségekhez vezet. Az igen, és a nem között nincs kompromisszum. Előfordulhat, hogy a megoldást kereső fél, a problémákért végül már saját magát kezdi hibáztatni, amit a partner akár ki is használhat. De a végén akár az önbizalma is sérülhet, és úgy még nehezebb lesz nyitni mások felé. És ha nem nyitsz, nem fogsz pozitív visszajelzéseket kapni, és ez már egy ördögi kör, ami pont annak lesz a végén a szarabb akinek nem is volt problémája.
Az a változat, "hogy az asszony segít...", hát nem is tudom. Tudnak úgy segíteni, hogy a végén bűntudatot keltenek vele, és ezt alaposan ki is tudják használni.
Ezzel együtt sem azt mondom, hogy mindent azonnal fel kell rúgni. De ha nincs mihez hűségesnek lenni, akkor nincs miért lelkiismeretfurdalást érezni sem.
#22   2023. 11. 05. vasárnap 09:04
biboots biboots
Vagy legalábbis otthoni szex nélkül
#21   2023. 11. 05. vasárnap 08:59
Gabordeak Gabordeak
Úgy látom sok helyen még rosszabb a helyzet mint a topic címében!
Az asszony nem akarja és nem is segít.
Sajnos ez a nőknél elég fura, ÉVEKIG bírják szex nélkül.
#20   2023. 11. 05. vasárnap 08:51
biboots biboots
Ezek szerint sokan vagyunk ebben a cipőben. Az eleje az első évek a rengeteg szex, extrém helyek perverz mokak stb… aztán heti 2 majd heti 1 majd ki tudja… és jön a net, jön a nyitottság, a megcsalasi vágy és a tettek is. Ha jó akarsz maradni mint én néha akkor csak képeket küldesz és kapsz és egy kicsit próbálsz valamit visszahozni a perverz vad érzésekből. Ha nem akkor nyitsz a világ fele, az esetemben bármelyik irányba és dől a dominó. Aztán nem jön otthon a vágy, hisz nincs izgalom, tűz, ilyenek. És nem, ez nem, vagy nagyon nehezen jön vissza. Szerencsés akinek igen. De ami így eltört, az már sosem lesz olyan, hiába toldozzuk foltozzuk. Szóval hajrá fiúk lányok, mert egy életünk van, és sokat mondok, ha azt mondom kettő smile
#19   2023. 11. 05. vasárnap 08:34
kivancsiskodok kivancsiskodok
Teljesen meg tudlak érteni, nálunk is hónapok óta semmi testi együttlét nincs már. Kommunikáció az volt hogy nem akar szexelni se velem se mással. A régi imádott tüzes nőmből egy aszexuális elhidegül idegen lett. Átment másik szobába aludni, külön költözést is emlegeti. Imádom a családom és nem tudnám elképzelni nélkülük de nem tudom meddig lehet így élni!? Én is a gyerekeimnek minden napi része akarik lenni, nem hétvégi apuka. Tudom hogy ha újra kicsit közel engedne magához, megint nagy menetek lennének köztünk! Próbálok mindenbe segíteni neki, kedvébe járni. Sokkal többet teszek a kapcsolatba mint más de semmi előre lépés. Egyszer minden pohár betelik...
(Ez egy válasz migabi üzenetére (2023. 11. 05. vasárnap 04:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 11. 05. vasárnap 04:30
Talán igen az lenne a legegyszerűbb és észszerűbb ha kilépne az ember egy ilyen kapcsolatból.Rengeteg oka lehet annak ha ezt nem teszi.Én csak a sajátomat tudom.Tudom milyen egy kisfiúnak apa nélkül felnőni első kézből.Megfogadtam,hogy ha egyszer megajándékoz az élet egy gyerekkel akkor bizony amennyire csak tehetem mellette leszek.Kicsit később mint másokat 38 évesen,de megajándékozott egy gyönyörű kisfiúval.És hálás vagyok minden percért amit vele tölthetek.Nevezhetjük önfeláldozásnak,önzésnek kinek,hogy tetszik.Néha nehéz sőt nagyon nehéz.A komunikáció?Meg van (részemről) de nehéz úgy hogy beszélni sem szeret róla.
#18   2023. 11. 05. vasárnap 08:25
albes albes
Ez így igaz a feszültség ami két ember közt van az tönkre vágja a gyerekek életet
(Ez egy válasz lasthopecv üzenetére (2023. 11. 05. vasárnap 08:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 11. 05. vasárnap 08:17
Ez sem kifogás. Ha valami nem stimmel, akkor feszültség lesz a két felnőtt között (saját példa) ami a gyereknek sem jó!
#17   2023. 11. 05. vasárnap 08:23
albes albes
Az lenne jó de a hölgyek nem merik el mondani mit szeretnének át élni mert bizonyos erkölcsi norma érzelem stb
Amikor a nejem már csak azért szeretkezik mert kötelesség akkor már rég rossz .
Én hasonló képen egy nyitott mindent meg beszélni típus vagyok de a párom az be zárta magát a kis világába olyan mintha mátrix ba élne
#16   2023. 11. 05. vasárnap 08:17
lasthopecv lasthopecv
Ez sem kifogás. Ha valami nem stimmel, akkor feszültség lesz a két felnőtt között (saját példa) ami a gyereknek sem jó!
(Ez egy válasz migabi üzenetére (2023. 11. 05. vasárnap 04:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 11. 05. vasárnap 04:30
Talán igen az lenne a legegyszerűbb és észszerűbb ha kilépne az ember egy ilyen kapcsolatból.Rengeteg oka lehet annak ha ezt nem teszi.Én csak a sajátomat tudom.Tudom milyen egy kisfiúnak apa nélkül felnőni első kézből.Megfogadtam,hogy ha egyszer megajándékoz az élet egy gyerekkel akkor bizony amennyire csak tehetem mellette leszek.Kicsit később mint másokat 38 évesen,de megajándékozott egy gyönyörű kisfiúval.És hálás vagyok minden percért amit vele tölthetek.Nevezhetjük önfeláldozásnak,önzésnek kinek,hogy tetszik.Néha nehéz sőt nagyon nehéz.A komunikáció?Meg van (részemről) de nehéz úgy hogy beszélni sem szeret róla.
#15   2023. 11. 05. vasárnap 04:30
migabi migabi
Talán igen az lenne a legegyszerűbb és észszerűbb ha kilépne az ember egy ilyen kapcsolatból.Rengeteg oka lehet annak ha ezt nem teszi.Én csak a sajátomat tudom.Tudom milyen egy kisfiúnak apa nélkül felnőni első kézből.Megfogadtam,hogy ha egyszer megajándékoz az élet egy gyerekkel akkor bizony amennyire csak tehetem mellette leszek.Kicsit később mint másokat 38 évesen,de megajándékozott egy gyönyörű kisfiúval.És hálás vagyok minden percért amit vele tölthetek.Nevezhetjük önfeláldozásnak,önzésnek kinek,hogy tetszik.Néha nehéz sőt nagyon nehéz.A komunikáció?Meg van (részemről) de nehéz úgy hogy beszélni sem szeret róla.
#14   2023. 11. 04. szombat 13:12
lasthopecv lasthopecv
Miért jobb az asszony háta mögött mást keresni? Miért nem egyszerűbb kilépni és egy új életet kezdeni? 37 éves vagy. Gondolod ,hogy ez jobb lesz?
Írod, hogy nem vagyunk egyformák. Igaz. Tuti nem várnám el, hogy csak azért megcsinálja hetente, mert...
Uhh, ha azt érzem, hogy nem akarja, az is gáz, de ha ezt előre tudom, hogy nem akarja, csak itt a heti 1....
(Ez egy válasz Pervman87 üzenetére (2023. 11. 04. szombat 10:24), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 11. 04. szombat 10:24
A lényeg hogy én 3x nyitottam erre a problémára kommunikációt. Mindent végig jártam de semmire sem kaptam választ. Hiába próbálsz kommunikálni ha a másik félről leperegsz. Tudom én hogy egy nőnek millió problémja lehet, de ha nem őszinte akkor baszhatom az egészet. Nyugodt ember vagyok, azt is higgadtan kezelném ha azt mondja van más a képen. Tudja hogy semmitől se kell félnie mert én nem az az ember vagyok. Van ám az a verzio is amikor nem feltétlenül a pasival van gond. shakehead
Fordított helyzetben legalább annyit tennék, hogy legalább heti egyszer kielégíteném valamilyen formában, mert attol hogy nekem nincs igényem neki van. /ezt is levázoltam hogy jól esne egy kis önzetlenség ha már szex nincs./ Sajnos nem tudjuk egyformán intézni a dolgainkat, sokan kilépnének egy ilyen kapcsolatból, de nagyon sokan inkább a kettősséget válasszák. Nem vagyunk egyformák és nem is ügyünk itt egymás érzelmi magánélete. Annak viszont örülök hogy sokan rendben vannak a kapcsolatukban. Ez látszik itt is a gg-n. smile smile
 
1 2
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: migabi migabi
Nyitás ideje: 2023. 10. 19. csütörtök
Üzenetek: 33db
Utolsó üzenet: 2023. 11. 05. vasárnap
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!