Mi volt a legemlékezetesebb együttlétetek?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#17   2024. 04. 07. vasárnap 15:19
erotik.kameramann erotik.kameramann
Hál' isten több is volt. Kórházban dolgozom és a gyógytorna terembe volt egy ágy. Ott az egyik nővérel az ügyeletben többször is csináltuk. De az egyik legemlékezetesebb, ahogy oldaltfekve kiszakadt belőlem minden, talán még a stressz is és tele lőttem a punciját. A másik pár évvel később volt, az öltözőben szopott egy másik jó kis csöcsös nővér. Éreztem hogy hamarosan elmegyek, de ő nem engedte el és hagyta, hogy a szájába élvezzek.
#16   2024. 04. 07. vasárnap 03:59
Thomo01 Thomo01
Nekem a legizgalmasabb az meleg téma.
18evet töltöttem be és haverokkal jartunk egy presszoba biliárd ,szotyi ,beszélgetés..stb aztán egyik este egy haverom hozta az unoka tesojat ő egy jo barna fiu / nem svéd/ de tisztelet tudóak és nagyon normalis család. Aztan beszelgettek egy nöt akartak a srácnakmert 16 volt de szüz. Nekem nagyon tetszett titokban a fiu ,ha beszélt a száját néztem ,ha felalt a sovány segget ahogy a melegitő felveszi a laposkás segg formáját. Hosszu lábak igazi álom fiu volt. Aztán észre vette h nezem mert mikor ki mentem cigizni jött utánnam és mondta ,hogy ne nézz már olyan feltünöen mert ezek ,ha ránk álnak végúnk. Tagadtam az egészet és ö bocsánatot is kért. Aztán nem néztem már de neha azert jolesett ha láttam. Megjött a csaj es kint beszélgettúnk ó a csajjal én meg a haverokkal.. kb éjfél felé jart mikor hátra mentek a lánnyal aztán mindenki be ment én meg direkt mentem pisilni es lattam hogy ott veri vel a lanynak seggét latram letolt gatyával szinte keverve beszta a lányt. Én mint aki nem is veszi eszre pisiltem. Ahogy jöttem ki a fiu Pistinek hivják. Elkapott es marasztalt. Psszt! Maradj sugta. Intettem h nem ! Melyen a szemembe nézett a lany feje a bokorban ö meg basszta nezett rám és kerdezte h meg varom e? Sutaam h igen. Erre meg fogta a csipőm mint h belém támaszkodva tolt egy nagyot ra neztem a seggére.
Maradj ugy se tudja semki! Intetrem h nem erre meg fogta a kezem es a seggere tette. Én vórös lettem de tetszett a kemeny farrpofa ahogy a tenyerembe jár hatához áltam és simogatram es szet hozva markoltam.
Ezaz lihegte nekem de nyillott az ajto és le guggolram a fejemnel a segge zacsi ovatosan meg pusziltam a seggét es be osontam. Bent fel se tünt a hianyom. Kb 3 perc es jött Pisti is a lány elment. Tapsoltunk h huhaaa majd kb felora mulva meg kerdezte h nallunk aludhat e mondtam igen. Kb 4felé mindenki le morzsolódott mi ketten haza es fürdés ,fekvés.
Beg pusziltad a seggem. Mondta. Nem volt büdi? Es mosolygott.
Pont olyan volt amilyenre számitottam.
Elsö perctól neztél le vágtam. Voltál mar fiuval?
Igen voltam.
Én ugy lennek benne ,ha te lennel a csaj. Es erre meg figza a seggem. Mondtam ok.
Csend lett.
Bekapod?
Gyönyörú lefelé görbúlö farka van es kb 17cm.
Szopjad kemenyen es baszta a számar meg ujjazott es a szónyegen be tolta ,hogy ne nyikorogjon az ágy. Baszott mint a gep majd kb 20perc után ki huzva kerte h szopjam.mertjön. kb 3 hetig volt ott minden nap pumpált
(Ez egy válasz viking1988 üzenetére (2023. 12. 29. péntek 08:45), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 12. 29. péntek 08:45
Ami számomra a legemlékezetesebb volt, az az volt, mikor egy disco női mosdójában dugtam meg, a végén még leszopott. Az akciót 3 lány végignézte és kamerázta (a másik fülkéből atkukucskálva.

A második, amikor a Velencei tó partján megdugtam egy bokor mögött. Leteritettunk egy törölközőt, és úgy dugtam. Közben jöttek mentek az emberek. Többen is kiszúrtak minket.

Aztán volt olyan, hogy egy futópálya melletti padon szopattam le. Ő nem vette észre, hogy egy srác arra sétál. A srác viszont észrevett minket nyes engem nem zavart, sőt, engem felizgatott, hogy végignézte.

Egyszer szintén a Velencei tónál voltunk, bent a vízben beszelgettünk anyóssal, meg apóssal. Kb 1- meterre voltunk egymástól. Beszélgetés közben a drága kislányuk (a feleségem) úgy kiverte a farkam a víz alatt, hogy majdnem elájultam nyes

Ami még nagyon emlékezetes volt, mikor először öklöztem meg a fazonos pináját, meg mikor először élveztem az arcára.
#15   2024. 01. 02. kedd 09:12
Krumplisteszta Krumplisteszta
Legemlekezetesebb mindenkeppen az elso harmas fiu beszalloval. A felesegem talalta a sracot egy online jatekban. Nem ez volt a celja, de miutan a parcseret kip[robaltuk, szerettunk volna masfele probalkozni. Hosszas incselkedes elozte meg a talalkat, de vegul eljott. Kulon zohanyozas utan vetkozos pokerral kezdtunk, utana szex minden formaban es mennyisegben. Csinaltuk harmasban is de hagytam oket kettesben is elvezkedni. Mi 35 a srac 18 mult, tele energiaval, allandoan merev farokkal, de gyenged szereto. Ami eszunkbe jutott azt ki[probaltuk, lespricceltuk mindenet. Hajnalig tartott a jatek, vegul harman eggyut tertunk aludni, asszony kozepen mi jobbrol balrol mellette. Reggel mar arra ebredtem, hogy a felesegem arccal felem, oldalan fekszik, a srac meg hatulrol szorgalmasan oltogeti. Nem szamoltam mennyiszer tette mageva a nejemet, de sokszor az biztos. Talalkoztunk vele kesobb is, de azutan elsodort egymastol a sors.
#14   2024. 01. 01. hétfő 01:13
Hotpastfan Hotpastfan
Nagyon izgalmas sztorik!
Mi is szeretjük a nyilvános szexet, izgat, ha benne van a lebukás veszélye. Az egyik legizgalmasabb együttlétünk az volt, amikor a gyerekkori barátomnak egy átivott este után mutogattunk szex közben kászült fotókat, aztán amíg ő a képekkel volt elfoglalva, a feleségem elkezdett szopni engem. A barátom döbbenten felnézett, aztán megkérdeztem tőle, hogy akkor most csatlakozik vagy csak nézi. Na hát nem kellett kétszer mondani, azonnal beszállt a mókába és ketten szopattuk a feleségem. Aztán ő folytatta a kedvesem popsijában, majd szendvicsben is nagyon megdugtuk! Közben folyamatosan videóztam és képeket is csináltam! Nagyon izgi volt, sajnos nem lett több alkalom vele, viszont később mással igen
(Ez egy válasz viking1988 üzenetére (2023. 12. 29. péntek 08:45), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 12. 29. péntek 08:45
Ami számomra a legemlékezetesebb volt, az az volt, mikor egy disco női mosdójában dugtam meg, a végén még leszopott. Az akciót 3 lány végignézte és kamerázta (a másik fülkéből atkukucskálva.

A második, amikor a Velencei tó partján megdugtam egy bokor mögött. Leteritettunk egy törölközőt, és úgy dugtam. Közben jöttek mentek az emberek. Többen is kiszúrtak minket.

Aztán volt olyan, hogy egy futópálya melletti padon szopattam le. Ő nem vette észre, hogy egy srác arra sétál. A srác viszont észrevett minket nyes engem nem zavart, sőt, engem felizgatott, hogy végignézte.

Egyszer szintén a Velencei tónál voltunk, bent a vízben beszelgettünk anyóssal, meg apóssal. Kb 1- meterre voltunk egymástól. Beszélgetés közben a drága kislányuk (a feleségem) úgy kiverte a farkam a víz alatt, hogy majdnem elájultam nyes

Ami még nagyon emlékezetes volt, mikor először öklöztem meg a fazonos pináját, meg mikor először élveztem az arcára.
#13   2023. 12. 29. péntek 08:45
viking1988 viking1988
Ami számomra a legemlékezetesebb volt, az az volt, mikor egy disco női mosdójában dugtam meg, a végén még leszopott. Az akciót 3 lány végignézte és kamerázta (a másik fülkéből atkukucskálva.

A második, amikor a Velencei tó partján megdugtam egy bokor mögött. Leteritettunk egy törölközőt, és úgy dugtam. Közben jöttek mentek az emberek. Többen is kiszúrtak minket.

Aztán volt olyan, hogy egy futópálya melletti padon szopattam le. Ő nem vette észre, hogy egy srác arra sétál. A srác viszont észrevett minket nyes engem nem zavart, sőt, engem felizgatott, hogy végignézte.

Egyszer szintén a Velencei tónál voltunk, bent a vízben beszelgettünk anyóssal, meg apóssal. Kb 1- meterre voltunk egymástól. Beszélgetés közben a drága kislányuk (a feleségem) úgy kiverte a farkam a víz alatt, hogy majdnem elájultam nyes

Ami még nagyon emlékezetes volt, mikor először öklöztem meg a fazonos pináját, meg mikor először élveztem az arcára.
#12   2023. 12. 28. csütörtök 12:07
buszosati01 buszosati01
Az nekem is bejött
(Ez egy válasz Levrol85 üzenetére (2023. 12. 28. csütörtök 09:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 12. 28. csütörtök 09:09
Mikor a barátommal keféltük a feleségem .
#11   2023. 12. 28. csütörtök 11:43
nyulipaar nyulipaar
A párommal évekig volt egy barátunk, 2-3 havonta találkoztunk. Ezek mindig 1 menetes szexek voltak. Egyik szexelés után még volt egy levezető beszélgetés, egyszer csak látom hogy a párom ráborult a barátunk félig ernyedt farkára, ami a szájában keményedett újra fel. Hatalmas második menet lett belőle.....
#10   2023. 12. 28. csütörtök 10:43
Lingamos Lingamos
A párommal még nem laktunk együtt. Egy srác rendszeresen feljárt hozzá,fel akarta szedni. Megbeszéltem a párommal, hogy mielőtt oda érek hozzá feküdjön le a sráccal. Kicsit vonakodva de bele ment. Amikor odaértem a srác már nem volt ott. A párom bugyiban és melltartóban volt kissé kócosan. Egy percig sem vártam, ledöntöttem az ágyra és nyalni kezdtem a punciját. Isteni volt, még éreztem a gumi illatát. Majd miután elélvezett, keményen megdugtam és közben kérdezgettem, hogy na milyen érzés, hogy a második fasz van benned? Nagyon izgalmas volt.
#9   2023. 12. 28. csütörtök 09:09
Levrol85 Levrol85
Mikor a barátommal keféltük a feleségem .
#8   2023. 12. 28. csütörtök 06:17
szexelmenyek szexelmenyek
Ez igazán izgalmas. Mennyi idős volt az unokatesód ekkor, és volt később folytatás? circling
(Ez egy válasz ustasa üzenetére (2023. 12. 27. szerda 21:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 12. 27. szerda 21:15
Kb 12 éves korunk óta amikor náluk nyaraltunk mindig vhogy együtt aludtunk, aztán sokat ismerkedtünk a takaró alatt.. éveken keresztül csak tapizások mentek.. 16 lehettem mikor egyik este buli után lefekküdtünk aludni.. éjjel arra keltem hogy az ujjaimmal ujjazz magát… már állt a farkam keményen… rámarkolt és betette az ujjaim helyére smile
#7   2023. 12. 28. csütörtök 05:40
X Törölt felhasználó (4682191)
Nászéjszakánk volt egyértelműen.

Hajnalig tartó buli követően már az összes vendég a szobájában volt, viszont mi még nagyon ittasak voltunk ekkor. Szobánkba belépve rögtön egymásnak estünk, szinte letéptük a ruhát egymásról és önfeledt szexbe kezdtünk.

Tényleg elengedtük magunkat, hajtépés, karmolás, gyenge fojtogatás, az arcomon lovagolt stb. A csúcspont az volt mikor kikeveredtünk a szobánk teraszára, már kelt fel a nap és ott szexeltünk, mivel ez a hely egy domboldalon volt, így pazar látvány volt. De közben akár a szomszédos szobából akár a közelben lévő útrol, faluból simán láthattak minket.

A végén a szobába fejeztük be mikor én beleélveztem, miközben a lábai a nyakamban voltak és ő így kb gyertya állásban volt, majd csókolgattam, kinyaltam a teleélvezett puncijàt.

Legalább 1,5 óráig tartott, és rengeteg fotót készítettünk közben. Nekem ez volt életem eddigi legjobb szexuális èlménye
#6   2023. 12. 27. szerda 22:42
SweetMi SweetMi
Egy korábbi kapcsolatomban történt… esküvőre voltunk hivatalosak, ami egy régi kastélyban volt megrendezve. Mi nem bírtunk magunkkal még világos volt mikor tettünk egy sétàt és a parkban az egyik fa alatt dugtam meg… Nagyon izgazlmas volt hogy láthatnak minket, azóta se tudom hogy látott e valaki mert miután visszamentünk páran furcsán néztek. Tudom nem valami extrém de nekem ez a legizgalmasabb
#5   2023. 12. 27. szerda 21:39
X Törölt felhasználó (4722918)
Az igen! Meg van még a csaj elérhetősége? nyes
(Ez egy válasz ustasa üzenetére (2023. 12. 27. szerda 21:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 12. 27. szerda 21:15
Kb 12 éves korunk óta amikor náluk nyaraltunk mindig vhogy együtt aludtunk, aztán sokat ismerkedtünk a takaró alatt.. éveken keresztül csak tapizások mentek.. 16 lehettem mikor egyik este buli után lefekküdtünk aludni.. éjjel arra keltem hogy az ujjaimmal ujjazz magát… már állt a farkam keményen… rámarkolt és betette az ujjaim helyére smile
#4   2023. 12. 27. szerda 21:37
Többes vágyak Többes vágyak
Még exemmel voltam. Étteremben dolgozott, sokat bejártam hozzá. Volt egy munkatársa, egy fiatal csajszi akivel mindig méregettük egymást, megvolt köztünk a vonzalom, néha sms-eztünk is egymással. Egyszer közösen voltunk bulizni és a lány velünk jött haza a buli végén, nálunk aludt. Amikor exem elment zuhanyozni, mi azonnal egymásnak estünk... Teljesen befejezni nem tudtuk a dolgot, mert hallottuk, hogy a zuhanyt már elzárta az exem és bármelyik pillanatban jöhet. De azért mindenképpen a legemlékezetesebb együttléteim egyike smile
#3   2023. 12. 27. szerda 21:15
ustasa ustasa
Kb 12 éves korunk óta amikor náluk nyaraltunk mindig vhogy együtt aludtunk, aztán sokat ismerkedtünk a takaró alatt.. éveken keresztül csak tapizások mentek.. 16 lehettem mikor egyik este buli után lefekküdtünk aludni.. éjjel arra keltem hogy az ujjaimmal ujjazz magát… már állt a farkam keményen… rámarkolt és betette az ujjaim helyére smile
(Ez egy válasz szexelmenyek üzenetére (2023. 12. 27. szerda 21:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 12. 27. szerda 21:11
Részletek? buck
#2   2023. 12. 27. szerda 21:11
szexelmenyek szexelmenyek
Részletek? buck
(Ez egy válasz ustasa üzenetére (2023. 12. 27. szerda 21:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 12. 27. szerda 21:03
Kezdem én smile az unokanővérem vette el a szüzességem nyes
#1   2023. 12. 27. szerda 21:03
ustasa ustasa
Kezdem én smile az unokanővérem vette el a szüzességem nyes
 
1
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: ustasa ustasa
Nyitás ideje: 2023. 12. 27. szerda
Üzenetek: 17db
Utolsó üzenet: 2024. 04. 07. vasárnap
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!