2024 Nyári gg tali cseteseknek és fórumosoknak
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Kedves GG csetesek és Fórumozók!

Egy újabb ismerkedési lehetőség!

A nagy érdeklődésre való tekintettel, idén 15. alkalommal kerül megrendezésre a GG személyes cset, -és Fórum találkozó.

A találkozó időpontja: 2024. július 12-14.. (3 nap, 2 éjszaka).
Helyszín: Diósjenő
Részvételi díj (szállás) 4300ft/fő/éj +étkezés / aki szeretne ott enni/

A találkozó célja:
Megismerni azokat a tagokat, akikkel nap, mint nap a cseten, fórumon találkozunk, beszélgetünk. Alkalom nyílik rá, hogy a virtuális térből kilépve, a valóságba is átültessük a jókedvet, szórakozást, ismerkedést.
Végre arcokat párosíthatsz a nickekhez.
Illetve újra találkozhatunk a régi cimborákkal, s talán pont itt találod meg szexpartnered, azt a párt, akivel szívesen kerülnél közelebbi viszonyba, netán a nagy Őt-t, vagy épp a Hercegnődet, Hercegedet.. vagy épp lehet barátságok kezdete.

Sütünk, főzünk, táncolunk, beszélgetünk, szórakozunk és minden mást teszünk, amit megkívánunk és a másik is.
A hangulat és a programokat mi alakítjuk, akik részt vesznek a találkozón.
Lesz tombola és egyéb ügyességi, illetve erotikus vetélkedők, melynek résztvevőit díjakkal jutalmazunk.

A találkozó nem meghívásos alapon történik. Ha Te/Ti úgy érzitek szívesen megmutatnátok magatokat, ismerkednétek, kíváncsak vagytok a csetes, fórumos ismerőseitekre, ha szeretnétek egy jó hangulatú buliban részt venni, keressétek szervezőnket, akik részletesen elküldik Nektek levélben a tudnivalókat :
Niobe
keressétek szervezőnket klikk ide!



Számítunk a megjelenésetekre !

Fontos, ha az érkezési szándékod nem jelzed nekünk, akkor a buliba részt nem vehetsz!
Fontos kitérni arra, hogy nem swingerpartyba jössz, ha jössz, bár megtörténhet bármi, amit minden szereplő fél szeretne
:)
Tehát a "részvételi díj" csak szállás árát tartalmazza, semmilyen garantált szexet, kukkolást, egyéb ilyen irányú dolgot nem és ne is várd el érte!!! Bár megtörténhet bármi, de csak saját hódítás/megbeszélés/megegyezés/szimpátia alapon. Ahogy a felnőtt tudatos emberek között.
A jelentkezésedet minél előbb add le, mert a férőhelyek végesek, nehogy lemaradj.

keressétek szervezőnket klikk ide!


Apró betűs rész:
Goldengate oldal a találkozóért nem válla felelősséget, csak engedélyt ad, hogy az oldal nevét használja „GoldenGate személyes cset, -és Fórum találkozó” formában, ha egy vezetőt admin szervezésében/közreműködésével zajlik (név adásához elvárunk egy megfelelő szintet). Továbbá engedélyt add, hogy az oldal hasábjain keresztül történjen a szerveződés. Oldal az egyeztetések alapján biztosít bizonyos mennyiségű promóciós kódot a találkozónak.
A szerveződés magán, tehát a szervezők csak a regisztrálást végzik,és a tájékoztatást (önkéntesen), minden egyebet (költséget) a bográcsos emberrel, a pizza futárra, a sarki közértessel intézel

Az eddigi hozzászólások

1
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#20   2024. 04. 08. hétfő 20:09
Santer Santer
Aha,Diósjenő.Köszi!Átsiklottam felette.
(Ez egy válasz 1sexmániás üzenetére (2024. 04. 07. vasárnap 21:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 04. 07. vasárnap 21:18
Itt ahová írtál a narancssárga sárga részben le van írva minden fórum adatlapban . wave
#19   2024. 04. 07. vasárnap 21:18
1sexmániás 1sexmániás
Itt ahová írtál a narancssárga sárga részben le van írva minden fórum adatlapban . wave
(Ez egy válasz Santer üzenetére (2024. 04. 07. vasárnap 18:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 04. 07. vasárnap 18:21
Sziasztok!
Évek óta olvasok róla,de még nem voltam soha.Nincsen információm se,hogy mikor és hol tartjátok.
Kissé messze vagyok és ritkán vagyok otthon,de nagyon is érdekelne.Valaki küldene időpontot és konkrét helyszínt?
Megköszönném.
#18   2024. 04. 07. vasárnap 18:21
Santer Santer
Sziasztok!
Évek óta olvasok róla,de még nem voltam soha.Nincsen információm se,hogy mikor és hol tartjátok.
Kissé messze vagyok és ritkán vagyok otthon,de nagyon is érdekelne.Valaki küldene időpontot és konkrét helyszínt?
Megköszönném.
#17   2024. 04. 06. szombat 05:26
pityek123 pityek123
Sziasztok ! Mi iis megyünk wave
#16   2024. 04. 06. szombat 00:04
Niobe Niobe VIP Admin
Foglalás az nálam üzenetbe légyszives vigyor2
(Ez egy válasz hármasiban üzenetére (2024. 04. 05. péntek 23:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 04. 05. péntek 23:49
Megyünk mi is smile
#15   2024. 04. 05. péntek 23:49
hármasiban hármasiban
Megyünk mi is smile
#14   2024. 04. 05. péntek 05:42
Felfedezők Felfedezők VIP
... miért nem: félek az új arcoktól, nehezen ismerkedem, hogy nézek ki, messze van, nincs időm.... Miért IGEN: új arcokat ismerek meg, könnyebben ismerkedem, úgy nézek ki mint más, határon belül van, magamra szánok időt. Egy szemszög, két látásmód. Merj lépni, hogy tudj élni!
#13   2024. 03. 31. vasárnap 22:07
Qrtom Qrtom
Nem jó a cset MOST
#12   2024. 03. 31. vasárnap 05:46
mamopapobp mamopapobp VIP
#11   2024. 03. 30. szombat 01:29
Lacka2315 Lacka2315
Sziasztok
#10   2024. 03. 24. vasárnap 07:51
kevereg kevereg
Szia jó ötlett
#9   2024. 03. 15. péntek 22:18
Niobe Niobe VIP Admin
szia! a foglalás nálam üzenetben, teljes névvel elérhető telefonszámmal vigyor2
(Ez egy válasz Tiésén1ütt üzenetére (2024. 03. 13. szerda 21:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 03. 13. szerda 21:49
Sziasztok,
Én még ugyan nem voltam, de többször szemeztem már a gg talival. Érdekel, és szívesen eltöltenék egy jó hangulatú hétvégét, jó emberekkel ismerkedve, új barátokat szerezve. Szerintem én is csatlakozom júliusban hozzátok. smile
#8   2024. 03. 13. szerda 21:49
Tiésén1ütt Tiésén1ütt
Sziasztok,
Én még ugyan nem voltam, de többször szemeztem már a gg talival. Érdekel, és szívesen eltöltenék egy jó hangulatú hétvégét, jó emberekkel ismerkedve, új barátokat szerezve. Szerintem én is csatlakozom júliusban hozzátok. smile
#7   2024. 03. 13. szerda 12:31
1sexmániás 1sexmániás
Igyexünk újra találkozni veletek
#6   2024. 02. 23. péntek 16:33
NudiSwingPar NudiSwingPar
Megyünk
#5   2024. 02. 22. csütörtök 06:17
Felfedezők Felfedezők VIP
Ott leszünk...
#4   2024. 02. 12. hétfő 07:32
Niobe Niobe VIP Admin
Vizes gatya verseny győztesének kötelező is jönni circling
(Ez egy válasz Garfield_BP üzenetére (2024. 02. 11. vasárnap 10:02), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 02. 11. vasárnap 10:02
Szép jó reggelt Kívánok!

Köszönöm a meghívást!

Jelentkezem! smile
#3   2024. 02. 11. vasárnap 10:02
Garfield_BP Garfield_BP
Szép jó reggelt Kívánok!

Köszönöm a meghívást!

Jelentkezem! smile
(Ez egy válasz Niobe üzenetére (2024. 02. 03. szombat 12:00), amit ide kattintva olvashatsz)
Niobe VIP Admin
2024. 02. 03. szombat 12:00
vigyor2
#2   2024. 02. 03. szombat 12:08
MosGerila MosGerila VIP
Ott leszek! vigyor2
#1   2024. 02. 03. szombat 12:00
Niobe Niobe VIP Admin
vigyor2
 
1
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Niobe Niobe
Nyitás ideje: 2024. 02. 03. szombat
Üzenetek: 20db
Utolsó üzenet: 2024. 04. 08. hétfő
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!