Kukkolás (NEM Társkereső! Csak élménybeszámolók!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Nem szervező, kereső topik, csak élménybeszámolás!!!

Csak és kizárólag a kukkolással kapcsolatos élményekről, érzésekről, gondolatokról írjatok! NEM TÁRS-, WEBCAM-, SKYPEKERESŐ!!!

Az eddigi hozzászólások

... 28 29 30
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#11   2010. 11. 30. kedd 20:49
X Törölt felhasználó (98468)
a magamutogatás és a nagyfokú felbátorodás a szex függőség egyik velelyároja én is ilyen vagyok
#10   2010. 10. 24. vasárnap 11:25
X Törölt felhasználó (37181)
(NEM társkereső topic! ha folytatjátok a önhirdetéseiteket, akkor zárolom a témát a szex szokások rovatban!) :tom felkialtas ejnye1
#9   2010. 10. 23. szombat 20:10
X Törölt felhasználó (469345)
Dolgoztam eladóként ruházati üzletben, ahol lyukas volt a függöny. A főnökséget nem zavarta, az üzlet meg gyakran üres volt. Kevés volt vásárló a hétköznapokon. Ilyenkor ha bejött egyedül egy dögös csaj, és bement próbálni bizony a lyukacskákhoz sétáltam. Láttam egy nagyonszép cicijű lányt, ő melltartó nélkül próbálgatott. De láttam olyan csajt is, aki elsőre szépnek és kacérnak tűnt, viszont a ruha alatt meglehetősen ápolatlan volt.
A zuhanyzós sztori az főiskolás sztori. Ott zajlanak az események. a női zuhanyzónak már az ajtaján is hatalmas rés tátongott. Aki arra ment, benézett rajta, ha hallota, hogy folyik a zuhany. Láttam nagyon szép karcsú, kerekmellű lányokat, és láttam olyanokat is, akik nem az eseteim.
Izgis dolog, kukkolni, az biztos. Én látom őt, de ő nem lát engem. Ez csak incselkedés. A húgom kukkolom topicban is leírtam már, hogy bizony néha itthon is hódolok e szenvedélynek. smile
#8   2010. 10. 23. szombat 09:55
kandurmarci kandurmarci
"a proba fülkénak a fügönye kajak át látszott"
"anyira kajak bámulni nem lehetett" - ezeket írod. Próbálom megérteni, hogy mi is lehet az a kajak, de nem tudok rájönni.
(Ez egy válasz szamoca82 üzenetére (2010. 10. 21. csütörtök 20:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 10. 21. csütörtök 20:47
Én is láttam már hasonlokat mikor a csajomal be mentünk egy nöi uzletbe és a proba fülkénak a fügönye kajak át látszott és szinte mindent láttam az kicsit durva volt mármint egy nagyon jó csaj probált nacit és tejesen le vetközött és majdenem végig néztem a müsort de anyira kajak bámulni nem lehetett de azért csak oda néztem :P
#7   2010. 10. 22. péntek 12:12
yoci04 yoci04
Engem kifejezetten izgat,ha a feleségemet nézik meztelenül.Ilyenkor úgy tesz,mintha nem venné észre,de sokkal többet mutat magából.
Sokszol az ablak nál meztelenkedik.A Dunaparton sokszor szeretkezünk.Fantasztikus érzés,ha arra jön valaki,és néz.Egyszer egy hapsi úgy felizgult.hogy elővette a farkát és verni kezdte.A feleségem kéjesen ránézett,majd rákacsintott.Be akart szállni,de nem engedtük.Amikor elsült a farka ,nagyott kiáltott.Megvárta,amig befejezzük,és leült mellénk.Elmondta,hogy milyen jó volt neki.A feleségem megdícsérte méretes farkát.Boldogan távozott.
#6   2010. 10. 21. csütörtök 20:47
szamoca82 szamoca82
Én is láttam már hasonlokat mikor a csajomal be mentünk egy nöi uzletbe és a proba fülkénak a fügönye kajak át látszott és szinte mindent láttam az kicsit durva volt mármint egy nagyon jó csaj probált nacit és tejesen le vetközött és majdenem végig néztem a müsort de anyira kajak bámulni nem lehetett de azért csak oda néztem :P
#5   2010. 10. 21. csütörtök 20:31
monsi monsi
Jó lenne, ha konkrét veled megtörtént eseményekről is beszámolnál nekünk! buck
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 10. 21. csütörtök 20:08), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (469345)
2010. 10. 21. csütörtök 20:08
kinek milyen tapasztalata van e téren? Nagyon tabunak érzem. Én kukkoltam már párszor zuhanyzóban, próbafülkében. Láttam nagyon szép, és nagyon csúnya dolgokat is.
#4   2010. 10. 21. csütörtök 20:28
X Törölt felhasználó (776824)
Engem nagyon izgat,ha csinos páromat kukkolják,csak nagyon nehéz kivitelezni a dolgot sajnos.Szeretünk szaunázni járni,ott roppantúl izgat,amikor a nejemet nézegetik a férfiak smile
#3   2010. 10. 21. csütörtök 20:08
X Törölt felhasználó (469345)
kinek milyen tapasztalata van e téren? Nagyon tabunak érzem. Én kukkoltam már párszor zuhanyzóban, próbafülkében. Láttam nagyon szép, és nagyon csúnya dolgokat is.
#2   2010. 07. 27. kedd 13:45
X Törölt felhasználó (746683)
Én nem csak nézni szeretnék...
#1   2010. 07. 26. hétfő 22:29
tom2113 tom2113
Szeretnék párokat nézni sex közbe főleg a természetben!!!!
 
... 28 29 30
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: tom2113 tom2113
Nyitás ideje: 2010. 07. 26. hétfő
Üzenetek: 591db
Utolsó üzenet: 2024. 04. 24. szerda
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!