Hogy szerezzem vissza a volt barátnőm?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#42   2008. 03. 04. kedd 23:23
Denipapa Denipapa
RALLYBOY!

Csak a töltött káposzta és más kulináris dolgok finomak felmelegítve. Mindegy milyen volt a nő, örülj neki, hogy kidobott. Nő meg busz után futni hülyeség!
Örülj neki, hogy most derült ki a dolog. Képzeld el mi lett volna, ha elveszed feleségül, szül két gyereket és akkor derülne ki, hogy ilyen az a nő akiben addig megbíztál.
Egyszer átcseszett, máskor is lazán át fog verni és ne félj nem lesz lelkiismeret furdalása, mert megteheti, mert nem szeretett soha igazán.

Egyszer egy volt barátnőm, még mikor taknyos tini voltam, ezt mondta nekem, hogy legyünk barátok. Én a képébe vágtam, hogy barátom már van elég, újak meg még nem kellenek, na szevasz!

Tanácsot nem lehet adni, úgyis a szíved diktál és még fog is egy darabig. Addig míg nem jön másik nő csapsz, akár két kézzel is smile . Amúgy is kevesebb férfi van a világon mint nő így tuti nem leszel egyedül. smile

Minden nőt lehet szeretni és tisztelni, csak nem szabad nekik kimutatni. Mikor ezt látja, akkor küzd érted, hogy ismerd el és ezzel tudod magadhoz láncolni. Mindig csak apránként szabad nekik adni valamit, peesze éreztesd vele, hogy nőnek érezheti magát melletted, de szigorúan te irányíts. Ha meg nem tudod betörni a hölgyeményt, akkor meg nézelk megint másik után.
ÉLD KI MAGAD, MERT KÉSŐBB NEM LESZ RÁ ALKALOM!!!!
#41   2008. 03. 04. kedd 15:34
apa1974 apa1974
gyerek vagy mert én igen
#40   2008. 03. 04. kedd 15:33
apa1974 apa1974
kivanitt
#39   2008. 02. 09. szombat 08:47
Krok486 Krok486
Nagyon igaz! Ha egyszer határozottan lelépett, nincs már mit tenni, el van döntve. Biztosan nem véletlen a dolog, így visszaszerezni már nem sok értelme lenne. Arról nem is beszélve, hogy nincs szarabb, mint mikor ottmaradsz "készenlétben", hogy a válladon sírhassa ki a bajait, és hogy vigasztalhasd, s közben végig kell hallgatnod a pasis próbálkozásait másokkal...
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 02. 03. vasárnap 14:56), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (48100) VIP
2008. 02. 03. vasárnap 14:56
nincs tanacs......azert mondja hogy a legjobb lelki baratja vagy mert ha esetleg az uj fazon nem jon be , Te meg mindig vagy olyan hulye hogy keszen alj arra hogy megvigasztald smile )) nem veletlenul hagyott ott, es ha 100x jonne vissza akkor 101 x is elhagyna....... felejtsd el ...ez a tanacs
#38   2008. 02. 08. péntek 18:01
X Törölt felhasználó (115716)
Nem az a kérdés, hogy "hogyan?", hanem az, hogy minek? Ha már lelép, vagy bármi miatt nem működik a kapcsolat, nincs értelme folytatni. Az exfeleségem egyszer hazajött néhány napos kiruccanás után azzal a szöveggel, hogy váljunk el. Még akkor megírtam a papírokat. Összejött a netről valakivel, aki szépeket mondott neki,bla-bla-bla... Odaköltözött volna hozzá, csak előtte elfelejtette közölni a pasival, hogy férje van, így az dobta. Persze jött békülni, én zavartam az anyjába. Aztán a pasival békültek kb. 2 hetente. Utána is próbált néhányszor békülni, de én a kapcsolatunk legelején felvilágosítottam, hogy nálam nincs havonta elköltök, visszaköltözök...egyszer szakítok minmdenkivel. A legtöbb excsajommal jó a kapcsolatom, bármelyikkel elbeszélgetek, de sosem békültem egyikkel se. Ha visszaszerzel egy nőt, egész nap azon aggódhatsz, hogy mikor lép le megint, agyalhatsz rakta, hogy miért akarta, hogy vége legyen. Ha egy másik pasi miatt akkor menjen, és ha nem jön be, egye meg amit főzött. Ha azért, mert megunt, vagy nem szeret akkor meg úgyis csinálhatsz akármit, lehet, hogy visszajön, de az már milyen kapcsolat? Szóval énis azt tanácsolom, hogy buli, haverok, csajok. Hamar elmúlik a fájdalom, nő meg van sokmillió. Én mindíg úgy fogtam fel a szakítást, hogy megint szabad vagyok egy. Főzni, mosni takarítani, vasalni énis tudok, arra nem kell nő, így sosem mkerestem, csak úgy jött magától a következő.
#37   2008. 02. 03. vasárnap 17:58
X Törölt felhasználó (20803) VIP Admin
Az én szerény tippem hogy VERD meg!Megérdemli mert hazudot neked nem egy honapja hanem már több honapja .Azota dugja a legjobb havarod!Szerintem verd meg mind a kettöt!
(Ez egy válasz rallyboy üzenetére (2008. 02. 03. vasárnap 10:07), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 02. 03. vasárnap 10:07
Kedves Sorstársak!
Én is így jártam, lassan 1 hónapja, hogy szakított velem a barátnőm, mert szertinte nem illettünk össze, meg ő magában akar lenni, időt kér, meg legyünk barátok, meg ilyenek Ezt mondta 4 év után, mert addig voltunk együtt. Azóta a szakítás után összejött a legjobb barátommal, és együtt vannak már 3 hete. Nem siette el a dolgot. Most még én is a lelkem rabja vagyok, nem tudok átlépni ezen a szakításon. Kérlek titeket, adjatok nekem tanácsot, mert nagyon nem jó ez így. Please!!!
#36   2008. 02. 03. vasárnap 15:03
rallyboy rallyboy
vadasz65, még csak annyit, hogy kíváncsi leszek, hogy mi lessz belőle, mert sajnos tudom minden lépését, különböző okok miatt, és arra is kíváncsi leszek, meddig maradnak együtt. Gondolom még nem talál még 1 palimadárt, rajtam és rajta kívül.
Ja és még annyit mondott hogy nem tervez előre, lessz ami lessz az életében, hát tényleg egy tipikus...
(Ez egy válasz rallyboy üzenetére (2008. 02. 03. vasárnap 14:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 02. 03. vasárnap 14:44
Köszi vadász65!
Azóta ne ő se a "barátom nem mert nappal mutatkozni, csak este mernek előjönni. Megpróbálom elfelejteni, csak nehéz, mert én nem így ismertem meg őt... nade ez van.
#35   2008. 02. 03. vasárnap 14:56
X Törölt felhasználó (48100) VIP
nincs tanacs......azert mondja hogy a legjobb lelki baratja vagy mert ha esetleg az uj fazon nem jon be , Te meg mindig vagy olyan hulye hogy keszen alj arra hogy megvigasztald smile )) nem veletlenul hagyott ott, es ha 100x jonne vissza akkor 101 x is elhagyna....... felejtsd el ...ez a tanacs
(Ez egy válasz 19bla19 üzenetére (2005. 12. 09. péntek 12:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 12. 09. péntek 12:51
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni, hogy hogy tudnám visszaszerezni a barátnőm. 3 hete szakítottunk, mert azt mondta, már csak barátként szeret, nem szerelemmel, de én vagyok a legjobb barátja, s én állok legközelebb hozzá, afféle lelki társ. Én meg még mindig őrülten szerelmes vagyok, s csak rá tudok gondolni.:( 3éves kapcsolat volt. Tanács, ötlet? Előre is köszi!
#34   2008. 02. 03. vasárnap 14:44
rallyboy rallyboy
Köszi vadász65!
Azóta ne ő se a "barátom nem mert nappal mutatkozni, csak este mernek előjönni. Megpróbálom elfelejteni, csak nehéz, mert én nem így ismertem meg őt... nade ez van.
#33   2008. 02. 03. vasárnap 10:07
rallyboy rallyboy
Kedves Sorstársak!
Én is így jártam, lassan 1 hónapja, hogy szakított velem a barátnőm, mert szertinte nem illettünk össze, meg ő magában akar lenni, időt kér, meg legyünk barátok, meg ilyenek Ezt mondta 4 év után, mert addig voltunk együtt. Azóta a szakítás után összejött a legjobb barátommal, és együtt vannak már 3 hete. Nem siette el a dolgot. Most még én is a lelkem rabja vagyok, nem tudok átlépni ezen a szakításon. Kérlek titeket, adjatok nekem tanácsot, mert nagyon nem jó ez így. Please!!!
#32   2005. 12. 09. péntek 19:32
amodent amodent
#31   2005. 12. 09. péntek 17:43
X Törölt felhasználó (7767)
smile eljen wave
(Ez egy válasz amodent üzenetére (2005. 12. 09. péntek 17:24), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 12. 09. péntek 17:24
Romeonak igaza van! Ismerek olyan nőket, akik vígan el vannak a fiatalabb szeretőjükkel. Tudod a férj nem ér rá...
Van aki ott sem hagyná a családját, csak erre a kis kalandra van szüksége.
Viszont! Ha jó haver barátnőjéről van szó, veszélyes vizekre evezel, vigyázz!
#30   2005. 12. 09. péntek 17:24
amodent amodent
Romeonak igaza van! Ismerek olyan nőket, akik vígan el vannak a fiatalabb szeretőjükkel. Tudod a férj nem ér rá...
Van aki ott sem hagyná a családját, csak erre a kis kalandra van szüksége.
Viszont! Ha jó haver barátnőjéről van szó, veszélyes vizekre evezel, vigyázz!
(Ez egy válasz 19bla19 üzenetére (2005. 12. 09. péntek 16:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 12. 09. péntek 16:14
Hát..ezaz,én attól az idősebb nőtől max. szexet akarnék, de azt meg mondjam a szemébe?akkor bunkó vagyok, ha nem mondom, s dobom, bunkó vagyok. S tekintve, hogy egyik kedves ismerősöm barátnője, nem biztos, hogy jó lenne, ha bunkó lennék...Pedig szívesen kipróbálnám... finom wink finom
#29   2005. 12. 09. péntek 17:20
amodent amodent
Tudod inkább befogtad volna, mint hogy hülyeségeket írkálsz össze! Milyen bogyót... levele
(Ez egy válasz g3nipapa üzenetére (2005. 12. 09. péntek 16:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 12. 09. péntek 16:03
Egy nő sem érdemli meg... tulajdonképp semmit :D
Szóval szarj bele , szedj be 1-2 bogyót és viszlát! :D Mártírkodást hagyd másnak , nem 1 nő van. Szerelem? omfg! eplus2 eplus2 eplus2 oooo
#28   2005. 12. 09. péntek 17:02
tibi33 tibi33
Nem nyavalyogni kell, hanem meg kell tanulni tolni,hogy a csajotok ne mástól tudja meg,hogy amit eddig csinált az csak maszatolás volt!
#27   2005. 12. 09. péntek 16:34
Romeo Romeo VIP
sértődősek
(Ez egy válasz Romeo üzenetére (2005. 12. 09. péntek 16:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 12. 09. péntek 16:31
Attól végképp ne félj hogy egy idősebb nő bunkónak fog tartani,mert "csak dugni" akarsz vele, valószínüleg Ő sem a férjének,élete párjának, akar téged, hanem csak egy kis "kiskakas" (mert ugye fordított helyzetben ez a férfiaknál "pipihús") húsra vágyik...

És ami az idősebb nőknek óriási előnye a fiatalokkal szemben, nem annyira sértősek... :)))
#26   2005. 12. 09. péntek 16:31
Romeo Romeo VIP
Attól végképp ne félj hogy egy idősebb nő bunkónak fog tartani,mert "csak dugni" akarsz vele, valószínüleg Ő sem a férjének,élete párjának, akar téged, hanem csak egy kis "kiskakas" (mert ugye fordított helyzetben ez a férfiaknál "pipihús") húsra vágyik...

És ami az idősebb nőknek óriási előnye a fiatalokkal szemben, nem annyira sértősek... :)))
(Ez egy válasz 19bla19 üzenetére (2005. 12. 09. péntek 16:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 12. 09. péntek 16:14
Hát..ezaz,én attól az idősebb nőtől max. szexet akarnék, de azt meg mondjam a szemébe?akkor bunkó vagyok, ha nem mondom, s dobom, bunkó vagyok. S tekintve, hogy egyik kedves ismerősöm barátnője, nem biztos, hogy jó lenne, ha bunkó lennék...Pedig szívesen kipróbálnám... finom wink finom
#25   2005. 12. 09. péntek 16:14
19bla19 19bla19
Hát..ezaz,én attól az idősebb nőtől max. szexet akarnék, de azt meg mondjam a szemébe?akkor bunkó vagyok, ha nem mondom, s dobom, bunkó vagyok. S tekintve, hogy egyik kedves ismerősöm barátnője, nem biztos, hogy jó lenne, ha bunkó lennék...Pedig szívesen kipróbálnám... finom wink finom
(Ez egy válasz amodent üzenetére (2005. 12. 09. péntek 15:59), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 12. 09. péntek 15:59
Próbáld ki az idősebb nővel. Szerintem pont jó felejteni, komolyabb kapcsolatra nem igazán vagy alkalmas jelenleg- lelkileg. A megoldás a lábad előtt hever, nyúlj érte. "Csak szex és más semmi." smile Lehet olyan felkavaró lesz az élmény, hogy rögtön elfelejted a barátnődet és még tapasztalatokat is szerezhetsz, amit később kamatoztathatsz a jövőben. eplus2
#24   2005. 12. 09. péntek 16:03
g3nipapa g3nipapa
Egy nő sem érdemli meg... tulajdonképp semmit :D
Szóval szarj bele , szedj be 1-2 bogyót és viszlát! :D Mártírkodást hagyd másnak , nem 1 nő van. Szerelem? omfg! eplus2 eplus2 eplus2 oooo
#23   2005. 12. 09. péntek 16:02
flori flori
Kedves Sorstársam!

2 hónapja engem is dobtak, méghozzá elég bunkó módon; a bnőm (most már csak volt) Angliában van ösztöndíjjal, s 1x csak azt mondta a telefonban, h legyen vége két és fél év után. Pedig nem csaltam meg, nem öltem meg a szüleit, tehát - sztem - nem volt rá komoly oka, miattam legalábbis biztos nem. Azt persze nem mondom, h nme voltak soha vitáink, de hát hol nincsenek!? Teljesen összetörtem. (sztem összejött vkivel) Megpróbáltam futni utána, ez meg is látszott a telefonszámlán, így utólag belátva nem volt sok értelme. Ki is akartam hozzá menni, de hál 'Istennek a barátok lebeszéltek róla, elvittek bulizni, sokat foglalkoztak velem, amit ezúton is köszönöm Nekik! Aztán elhatároztam, h most léha életet fogok élni, s minden csajt megszerzek magamnak. Ez odaáig "fajult", h a szakítás után 11 nappal 1 csodás lánnyal összejöttem, s azóta is (lassan 2 hónapja) együtt vagyunk, nagyon jó vele. Az én problémám csak az, h jövő 7en vasárnap jön haza Angliából az ex, és kéne vele találkozni a cuccok miatt, amik egymásnál vannak. Több baráttal beszélve (fiúk, lányok) megállapíthatom, h döntöttem: a teljes közönyt fogom alkalmazni, le se akarom majd szarni. Ő is jött még a telefonba azzal, h legyünk barátok. MInek? H felhívjuk 1mást félévente, h h vagyunk? Felesleges. Csak magamat húznám fel vele! Úgyh tanácsként csak annyit, hogy irány bulizni, sokat lenni a haverokkkal, esetleg melóba vagy tanulásba menekülni (nekme a sok meló valamelyest segített!) és szerezni 1 barátnőt. De ne hasonlítgasd össze majd őket, mert lehet a másikkal is jobb, max másként. Például a mostani barátnőm 26 és még szűz volt (tudom, van ilyen topic is:)), mikor összejöttünk októberben. A szex Vele teljesen más, mint a régivel, de ez persze nem azt jelenti, h rossz!!! Nekem ő az első, akinek én vagyok az első! Az esetleges találkánál meg nem kell leszólni a csajt, h a mostani bnőd jobb az ágyban, v mittomén, mert abból is az látszik, h még mindig csak rá tudsz gondolni. Nem kell vele foglalkozni, új társ után kell nézni. Úgy néz ki, ilyen egyszerű. Esetleg a találka után leírhatom majd, h mi volt!:) Várom azért a Te fejleményeidet is!
(Ez egy válasz 19bla19 üzenetére (2005. 12. 09. péntek 12:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 12. 09. péntek 12:51
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni, hogy hogy tudnám visszaszerezni a barátnőm. 3 hete szakítottunk, mert azt mondta, már csak barátként szeret, nem szerelemmel, de én vagyok a legjobb barátja, s én állok legközelebb hozzá, afféle lelki társ. Én meg még mindig őrülten szerelmes vagyok, s csak rá tudok gondolni.:( 3éves kapcsolat volt. Tanács, ötlet? Előre is köszi!
 
1 2 3
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: 19bla19 19bla19
Nyitás ideje: 2005. 12. 09. péntek
Üzenetek: 42db
Utolsó üzenet: 2008. 03. 04. kedd
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!