A múlt évben nekünk is szerencsénk volt, találtunk helyet, de idén már most teltház volt. Mondjuk nem bántuk meg, most képbe kerültünk a koversadai helyzettel, itt nagyon csendes, és nyugis a kemping, félházas a telítettség. Nagyon szépre sikerült a felújítás is.
(Ez egy válasz Felhőék üzenetére (tegnap 14:38), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 14:38
Igen ez sajnos benne van a pakliban, bár utóbbi két évben vakon jöttünk és mindkétszer találtunk is, pedig skkor is szezon volt, július és augusztus. Idén meg megint csak szerencsénk volt mert meg februárban tudtunk foglalni mobiházat.
Mármint a Valaltai kempingen belű? Van ott minden, nem
Is egy étterem hanem több is van, minkettőben voltunk az biztos, kempingen belül van egy medencés strand is, több medencével. Ezen kívül meg a tengerpart, 2 nagyobb stranddal. Esténként vannak zenés programok is, vagy be lehet menni Rovinjba, de ott kora este parkolni irgalmatlanul nehéz. Kempingen belül van bolt is, van benne minden, még akár kempingezéshez szükséges dolgok is. Hatalmas terület. (Ez egy válasz szerelmespar üzenetére (tegnap 14:50), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 14:50
Is egy étterem hanem több is van, minkettőben voltunk az biztos, kempingen belül van egy medencés strand is, több medencével. Ezen kívül meg a tengerpart, 2 nagyobb stranddal. Esténként vannak zenés programok is, vagy be lehet menni Rovinjba, de ott kora este parkolni irgalmatlanul nehéz. Kempingen belül van bolt is, van benne minden, még akár kempingezéshez szükséges dolgok is. Hatalmas terület. (Ez egy válasz szerelmespar üzenetére (tegnap 14:50), amit ide kattintva olvashatsz)
Szállást foglaltunk előre (mobil házat). Van esetleg javasolt program, étterem, sorözös-kávézós hely, strand…?
Szállást foglaltunk előre (mobil házat). Van esetleg javasolt program, étterem, sorözös-kávézós hely, strand…?
(Ez egy válasz Felhőék üzenetére (tegnap 14:38), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 14:38
Igen ez sajnos benne van a pakliban, bár utóbbi két évben vakon jöttünk és mindkétszer találtunk is, pedig skkor is szezon volt, július és augusztus. Idén meg megint csak szerencsénk volt mert meg februárban tudtunk foglalni mobiházat.
Igen ez sajnos benne van a pakliban, bár utóbbi két évben vakon jöttünk és mindkétszer találtunk is, pedig skkor is szezon volt, július és augusztus. Idén meg megint csak szerencsénk volt mert meg februárban tudtunk foglalni mobiházat.
(Ez egy válasz Csabnes üzenetére (tegnap 13:53), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 13:53
Sziasztok. Szombaton jöttünk, parcellát szerettünk volna, nyilván nem volt hely, kénytelenek voltunk átjönni Koversadára. Ha van fix szállásotok, akkor szerintem jól fogjátok érezni magatok, ha vakon jöttök, kezdjetek imátkozni.
Sziasztok. Szombaton jöttünk, parcellát szerettünk volna, nyilván nem volt hely, kénytelenek voltunk átjönni Koversadára. Ha van fix szállásotok, akkor szerintem jól fogjátok érezni magatok, ha vakon jöttök, kezdjetek imátkozni.
(Ez egy válasz szerelmespar üzenetére (tegnap 13:28), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 13:28
Sziasztok! Horvátországi Valaltával van valakinek tapasztalata, élménye, javaslata. Nemsokára megyünk, ha valakinek van hasznos infója, szívesen vesszük.
Sziasztok! Horvátországi Valaltával van valakinek tapasztalata, élménye, javaslata. Nemsokára megyünk, ha valakinek van hasznos infója, szívesen vesszük.
Bocsánat Medulin környéke érdekelne
Sziasztok Kerülik környékén vannak lehetőségek?
Kandarola Beach-ről van valakinek személyes tapasztalata? Könnyen megközelíthető és lehet a közelben parkolni?
A legközelebbi FKK rögtön Szlovénia átlépése után közvetlenül jobbra a Kanegra kemping.
(Ez egy válasz HotCoupleBp üzenetére (2026. 06. 17. szerda 09:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 17. szerda 09:33
Koversádához hasonló, fás, vadregényesebb FKK kempinget tudtok ajánlani, minél közelebb hozzánk?
Koversádához hasonló, fás, vadregényesebb FKK kempinget tudtok ajánlani, minél közelebb hozzánk?
Például a Cuvi Beachen is van. Van egy táblávaljelölt, ha a nagyparkolóból leérsz, akkor balra és van egy kisebb jobbra.
(Ez egy válasz Házaspárka üzenetére (2026. 06. 13. szombat 23:50), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 13. szombat 23:50
Rovinj környékén Punta Kriz és Valaltán kívül tudtok más strandszakaszt, ahova párként érdemes kinézni augusztusban?
A Polari kempingben megvan még a naturista rész? A honlapon már nem szerepel. Teljesen textiles lett?
Csao, Makarska-n a Nugal beach egyik fele nudis, ill. már a Nugal beach-re vezető ösvény mentén is vannak kisebb, eldugottabb FKK öblök, nekem az jobban bejött.
(Ez egy válasz Cimbike üzenetére (2026. 06. 13. szombat 21:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 13. szombat 21:48
Sziasztok. Dubrovik környékén tud valaki nudis helyet, majd utazok tovább utána,Vodice, Makarska fele.
Sziasztok . Valaki most Njivicén ?
Sziasztik szeptember első hetében brac szigeten szupetarba leszek párok lesznek akkor ott
Rovinj környékén Punta Kriz és Valaltán kívül tudtok más strandszakaszt, ahova párként érdemes kinézni augusztusban?
Sziasztok. Dubrovik környékén tud valaki nudis helyet, majd utazok tovább utána,Vodice, Makarska fele.
ott tavaly én sem, sajnos
(Ez egy válasz Drmcpl üzenetére (2026. 06. 10. szerda 10:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 10. szerda 10:01
Trogir mellett leszünk augusztus végén. Még nem találtunk ígéretes strandot
Vigyetek magatokkal napernyőt vagy valami árnyékolót, mert Vir szigetén kevés az erdő, alig van fás partszakasz.



























Alissa





