Boldog és szép ünnepeket
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 7 8 9
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#16   2007. 12. 02. vasárnap 20:10
tom1019 tom1019 VIP Admin
Advent angyalai:
Az első vasárnap angyala
Négy héttel karácsony előtt valami nagyon fontos dolog történik: egy angyal kék köpenybe öltözve leszáll az égből, hogy közelebb húzódjon az emberekhez. A legtöbb ember ezt észre sem veszi, mert túlságosan el van foglalva mással. De azok, akik jól figyelnek, meghallják a hangját. Ma van az első napja, hogy az angyal először szól, s keresni kezdik azokat, akik meg tudják és meg akarják hallgatni őt.


A második vasárnap angyala
A második adventi vasárnapon piros palástba öltözött angyal száll le a mennyekből, kezében egy nagy serleget hoz. Az angyal szeretné megtölteni az aranyserlegét, hogy tele vigye vissza a mennybe. De mit tegyen a serlegbe? Játékot? Ajándékot? Törékeny, finom szövésű ez a serleg, a Nap sugaraiból készült. Nem tehet bele kemény, nehéz dolgokat. Az angyal észrevétlen végigmegy a világ összes házán és lakásán, mert valamit keres. Tiszta szeretetet minden ember szívében. Ezt a szeretetet teszi a serlegébe, s viszi majd vissza a mennybe. Mindazok, akik a mennyben élnek, fogják ezt a szeretetet, s fényt készítenek belőle a csillagoknak. Ezért olyan jó felnézni a hunyorgó, ragyogó csillagokra.


A harmadik vasárnap angyala
Advent harmadik vasárnapján egy fehér ragyogó angyal jön le a földre. Jobb kezében egy fénysugarat tart, amelynek csodálatos ereje van. Odamegy mindenkihez, akinek tiszta szeretet lakik a szívében, s megérinti fénysugarával. Azután a fény ragyogni kezd az emberek szemében, s elér a kezükhöz, lábukhoz és egész testükhöz. Így még az, aki a legszegényebb, legszerencsétlenebb az emberek között, az is átalakul, s megszállja a béke, a tiszta szeretet és a boldogság érzése.


A negyedik vasárnap angyala
A karácsony előtti utolsó vasárnap egy nagy, lila lepelbe öltözött angyal jelenik meg a mennybolton, és járja be az egész Földet. Kezében lantot tart, és azt pengeti. Közben szépen énekel hozzá. Ahhoz, hogy meghallhassuk, jól kell figyelnünk, s szívünknek tisztának kell lennie. A béke dalát énekli. Sok kis angyal kíséri, s együtt énekelnek. Daluktól valamennyi mag, amely a földben szunnyad, felébred, így lesz majd új élet tavasszal a Földön.
#15   2007. 12. 02. vasárnap 20:04
Szoni Szoni
Tudtam,hogy csak a parasztlengös az öszinte,mit nagyra ertekelek ! eljen
A flisant azt se tudom,hogy fogjam meg,inkabb csak ünnepek utann smile tul koran erkezett a mikuli.. vigyor2 vigyor2 wink
#14   2007. 12. 02. vasárnap 19:29
X Törölt felhasználó (60564)
Ne légy mohó...2.ára már nem megy...de még az idén megkapod, hisz már több mint egy éve rídogálsz érte... hehe
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2007. 12. 02. vasárnap 19:19), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2007. 12. 02. vasárnap 19:19
én egy krapu-aktot kérek december 2ára...menjek fejérbe ríni vagy nem kell?
#13   2007. 12. 02. vasárnap 19:19
MmePrune MmePrune VIP Admin
én egy krapu-aktot kérek december 2ára...menjek fejérbe ríni vagy nem kell?
#12   2007. 12. 02. vasárnap 18:54
Szoni Szoni
Kutya banja ha nem szegelt,egyeb megvan,bekesseg,szeretet meg trallalaaaa...no neem,javitok,ki fontos nekem az mind szeret wink vigyor2
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2007. 12. 02. vasárnap 18:17), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2007. 12. 02. vasárnap 18:17
szegelt vagy nem szegelt legyen?

én igazán nem vágyom semmi különösre idén smile
csak békességre, megértésre és szeretetre smile
#11   2007. 12. 02. vasárnap 18:20
sanyisanyi74 sanyisanyi74 VIP
ÉN az idén irtam a GG angyalkáknak levelet kiváncsi vagyok mi lesz a fa alatt vigyor
(Ez egy válasz Szoni üzenetére (2007. 12. 01. szombat 14:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 12. 01. szombat 14:04
Egy Marita Neider-t,egy Flisan-t,es egy Ehrlich fat citromsarga emblemaval...a Hanno gyartasbol.

No meg egy Mellis-töl is kecskebucskat vetnek....... smile vigyor2

Eselyem....annyimint zero,null.......tehat irom tovabb a leveleimet,szorgalmasan,meg az Angyalnak is.....
#10   2007. 12. 02. vasárnap 18:17
MmePrune MmePrune VIP Admin
szegelt vagy nem szegelt legyen?

én igazán nem vágyom semmi különösre idén smile
csak békességre, megértésre és szeretetre smile
(Ez egy válasz Szoni üzenetére (2007. 12. 01. szombat 14:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 12. 01. szombat 14:04
Egy Marita Neider-t,egy Flisan-t,es egy Ehrlich fat citromsarga emblemaval...a Hanno gyartasbol.

No meg egy Mellis-töl is kecskebucskat vetnek....... smile vigyor2

Eselyem....annyimint zero,null.......tehat irom tovabb a leveleimet,szorgalmasan,meg az Angyalnak is.....
#9   2007. 12. 01. szombat 14:04
Szoni Szoni
Egy Marita Neider-t,egy Flisan-t,es egy Ehrlich fat citromsarga emblemaval...a Hanno gyartasbol.

No meg egy Mellis-töl is kecskebucskat vetnek....... smile vigyor2

Eselyem....annyimint zero,null.......tehat irom tovabb a leveleimet,szorgalmasan,meg az Angyalnak is.....
(Ez egy válasz sanyisanyi74 üzenetére (2007. 12. 01. szombat 08:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 12. 01. szombat 08:40
Én igazából a jézuskától egy "kiscipőt" szeretnék kapni a fenyőfa alá. lookaround
De ki mit szeretne kapni mondjuk a télapótól? smile
#8   2007. 12. 01. szombat 13:35
zelli zelli
A karácsony mára a kereskedők ünnepe!
Nagyanyám, és korosztálya mesélte, hogy az ő idejükben, és abban az anyagi helyzetben, mindig kézzel készítettek egymásnak ajándékot, nem pénzért vették.
Én a Tőlem-Neked ajándékot kedvelem, a gesztust!
Előfordult, hogy terítőt hímeztem, kötöttem, vagy horgoltam valamit. De olyan is volt, hogy rajzoltam valamit, és azt bekereteztem.
Ha valamit mégis pénzért veszek, olyan dolgot veszek, aminek örül az ajándékot kapó!
Pl. Én sosem örültem a kapsz cipőt, mert úgyis kell ajándékoknak. Vagy itt van 1000 Ft? Vegyél rajta azt, amit akarsz!
Képeslapokat is csináltam kézzel, megrajzoltam, majd temperával kifestettem(vagy 20-at). Ketten küldtek lapot.
Mára már úgy gondolom ebben a világban, hogy Nekem már az is nagy ajándék, ha az emberek nem csak 4 napig(Karácsony+Valentin) "szeretik" egymást, hanem az egész évben.
Nálam bármilyen "ünnep" inkább a szívemben zajlik, mint külsőségekben. wink
#7   2007. 12. 01. szombat 13:16
tom1019 tom1019 VIP Admin

Karácsonyfa a Rockefeller Center előtti téren. A hatalmas fát immár 75 éve állítják fel - idén a 160 méteres fát harmincezer égő díszíti.
2007. november 28., New York

(Ez egy válasz sanyisanyi74 üzenetére (2007. 12. 01. szombat 08:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 12. 01. szombat 08:40
Én igazából a jézuskától egy "kiscipőt" szeretnék kapni a fenyőfa alá. lookaround
De ki mit szeretne kapni mondjuk a télapótól? smile
#6   2007. 12. 01. szombat 08:40
sanyisanyi74 sanyisanyi74 VIP
Én igazából a jézuskától egy "kiscipőt" szeretnék kapni a fenyőfa alá. lookaround
De ki mit szeretne kapni mondjuk a télapótól? smile
#5   2007. 11. 24. szombat 15:15
tom1019 tom1019 VIP Admin
Igen, én csak azt tudok adni, mert egy nincstelen és szegény ember vagyok,
és aki a kicsit nem becsüli az a nagyot nem érdemli... eplus2

#4   2005. 12. 24. szombat 10:01
X Törölt felhasználó (2102)
Mindekinek boldog karácsonyt! :-)
#3   2005. 12. 24. szombat 09:02
felpa felpa
Minden Kedves olvtŕrsnak, Fňrumozňnak
Boldog Karŕcsonyt čs Vidŕm szexxel teli ůj čvet
kivŕnunk!
Gyuri čs Eva!
#2   2005. 12. 23. péntek 22:04
s s VIP
Köszi, viszont Neked is és minden kedves fórumozónak, oldallátogatónak! Üdv.:S
#1   2005. 12. 23. péntek 18:07
lanos lanos
Mindenkinek legyen szép és boldog a karácsonya, sikerekben és eredményekben gazdag az új éve.
 
... 7 8 9
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: lanos lanos
Nyitás ideje: 2005. 12. 23. péntek
Üzenetek: 176db
Utolsó üzenet: 2023. 04. 08. szombat
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!