hárommm hét
olvasd el: Diósjenő
(Ez egy válasz Tomi380 üzenetére (2026. 06. 17. szerda 19:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 17. szerda 19:26
Sziasztok hetero pár vagyunk érdekelne a tali írna valaki infót nekünk ??
Sziasztok hetero pár vagyunk érdekelne a tali írna valaki infót nekünk ??
28 nap....
Célegyenesbe érkeztünk, már nem sokat kell várni drágák... 1 hónap
Sziasztok! ha esetleg valaki Pécs környékéről jön, tegye fel a kezét
.... kiemelve a jó társaság...
(Ez egy válasz tibor.36 üzenetére (2026. 06. 13. szombat 01:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 13. szombat 01:01
(Ez egy válasz tibor.36 üzenetére (2026. 06. 13. szombat 01:01), amit ide kattintva olvashatsz)
Hatalmas bulik, jó társaság, hangulat és finom étel. Este disco és tánc!
Hatalmas bulik, jó társaság, hangulat és finom étel. Este disco és tánc!
https://www.goldengate.hu/forum/blog/893656-Diosjeno olvasd el
(Ez egy válasz Morpheus13th üzenetére (2026. 06. 11. csütörtök 18:54), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 11. csütörtök 18:54
Engem nagyon érdekelne. Valaki mesélne kicsit hogy milyen?
Engem nagyon érdekelne. Valaki mesélne kicsit hogy milyen?
Bárki jöhet.....
(Ez egy válasz Kalandor_69 üzenetére (2026. 06. 10. szerda 21:39), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 10. szerda 21:39
Sziasztok!
Teljesen kezdőként, újonnan regisztrált tagként is részt lehet venni ezen az eseményen? Szívesen mennék!
Teljesen kezdőként, újonnan regisztrált tagként is részt lehet venni ezen az eseményen? Szívesen mennék!
Sziasztok!
Teljesen kezdőként, újonnan regisztrált tagként is részt lehet venni ezen az eseményen? Szívesen mennék!
Teljesen kezdőként, újonnan regisztrált tagként is részt lehet venni ezen az eseményen? Szívesen mennék!
Már csak 5 hét
hattttt héttttt
Másfél hónap kb
... csak mint téma frissítés, a célegyenesben.
Nagyon lassan , sajnos!
10 Hét... lassan telik
Sziasztok!
Az utóbbi két évben nem voltunk, de idén talán nem fog ütközni a nyaralással, tehát szeretnénk ismét részt venni a bulin!
Az utóbbi két évben nem voltunk, de idén talán nem fog ütközni a nyaralással, tehát szeretnénk ismét részt venni a bulin!
Sziasztok. Van még hely?














Niobe





Jodolog
Jasmine Byonce





