Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Nyitott házasságban élők hűségesek egymáshoz vagy sem? Vagy a hűség fogalma számukra más?
Csak szex és semmi más...csak a testek játéka, érzelmek nélkül nem pedig poligámia....
A "swingerezés" és a nyitott házasság nem ekvivalens fogalmak.Sőt..., megkockáztatom, köszönő viszonyban sincsenek egymással.
Egy kapcsolat szexuális életébe betekintést nyer valaki vagy harmadik-többedik szereplőként részt vesz abban, akkor az a házasság nyitottá válik, a szabályok a kivitelezés a helyszín, együtt vagy külön már csak a nyitottság mértékét határozza meg.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#559   2017. 02. 21. kedd 13:53
X Törölt felhasználó (104575)
Nyitott házasság, én elmegyek dugni, a párom elmegy kefélni. A hűség szó, fogalom itt érvényesül ?
#558   2017. 02. 21. kedd 10:44
ravenna ravenna VIP Admin
Igen, ezért írtam hogy ez az "én véleményem".
A házasság az egyik olyan intézmény ami kultúráktól függetlenül egy aránylag sok kötöttséggel bíró dolog. Épp ezért írtam, hogy ha a dolgok nem működnek, ezt az intézmény fel kell, fel lehet számolni és akkor mindenki a saját életét élheti. Nem kell hozzá egy fogalom hogy "nyitott házasságban" él valaki.
(Ez egy válasz MILF-shooter üzenetére (2017. 02. 21. kedd 07:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 02. 21. kedd 07:38
Én nem vagyok érintett, de ez így brutálisan le van egyszerűsítve és ráadásul hibás érvelés is. Illetve csak egy szempontból nézi a kérdést.
#557   2017. 02. 21. kedd 07:38
MILF-shooter MILF-shooter
Én nem vagyok érintett, de ez így brutálisan le van egyszerűsítve és ráadásul hibás érvelés is. Illetve csak egy szempontból nézi a kérdést.
(Ez egy válasz ravenna üzenetére (2017. 02. 21. kedd 07:08), amit ide kattintva olvashatsz)
ravenna VIP Admin
2017. 02. 21. kedd 07:08
OFF ... akkor most mindenki véleményt formált a másikról és visszatér a topik a normál mederbe...ugye? smile

ON A nyitott házasság fogalmát véleményem szerint azon emberek találták ki akik gyávák a másikkal szembenézni és azt mondani: ennyi volt. Számomra ez egy oximoron.
#556   2017. 02. 21. kedd 07:08
ravenna ravenna VIP Admin
OFF ... akkor most mindenki véleményt formált a másikról és visszatér a topik a normál mederbe...ugye? smile

ON A nyitott házasság fogalmát véleményem szerint azon emberek találták ki akik gyávák a másikkal szembenézni és azt mondani: ennyi volt. Számomra ez egy oximoron.
#555   2017. 02. 21. kedd 06:48
X Törölt felhasználó (1396652)
Szia!
Ez egy találó,frappáns vélemény volt!
(Ez egy válasz didergo üzenetére (2017. 02. 20. hétfő 23:29), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 02. 20. hétfő 23:29
*********************Személyeskedés PRIVÁT üzikbe! A fenti témába írjatok!********************************
(Moderálva: D)

Természetesen a nőknek pont annyi joguk van a testükkel való önrendelkezéshez, mint a férfiaknak, ugyanúgy joguk van kielégülni és megválasztani saját szexpartnerüket, mint a férfiaknak.

Az igazi férfiak ennek örülnek, mert egy öntudatos és bátor nő sokkal többet és jobban baszik, mint az, akit az elnyomó patriarcális társadalom "gyerekpotyogtató-gép" szerepkörre kárhoztatott.
#554   2017. 02. 20. hétfő 23:29
didergo didergo
*********************Személyeskedés PRIVÁT üzikbe! A fenti témába írjatok!********************************
(Moderálva: D)

Természetesen a nőknek pont annyi joguk van a testükkel való önrendelkezéshez, mint a férfiaknak, ugyanúgy joguk van kielégülni és megválasztani saját szexpartnerüket, mint a férfiaknak.

Az igazi férfiak ennek örülnek, mert egy öntudatos és bátor nő sokkal többet és jobban baszik, mint az, akit az elnyomó patriarcális társadalom "gyerekpotyogtató-gép" szerepkörre kárhoztatott.
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 02. 10. péntek 10:41), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2017. 02. 10. péntek 10:41
A nyitott házasság vagy kapcsolat az két oldalú dolog. Mivel ketten vannak benne, így ha nyitott akkor talán az a "normális", ha mindkét félnek szabad.
Az más kérdés, hogy férfiként mondjuk úgy egy-két alkalommal lehet nem bánnám, és izgatna a dolog, ha a párom más is dolgozná úgy, hogy közben én senki mással. Viszont hogy ez rendszeres és egyoldalú, tehát neki lehet, nekem nem, az nem rám nézve eléggé tré lenne. Vagy úgy tudnám elképzelni, hogy mozgásképtelen vagyok, de a szerelem összetart bennünket, de mivel tudom szüksége van a nőknek a szexre, így bele egyeznék. Egyéb esetben nem tudnám elképzelni. Mivel mást nem, nyelvvel még mindig kielégíthető egy nő.
Ha potens vagyok, és egymásnak a legjobbak vagyunk, akkor miért kellene a páromnak egy másik fűszernek? Nagy az étvágya? Segítsen magán. Ez a férfi részéről olyan papucs dolog. Viszont ha a nő is így gondolja, hogy neki lehet, de a férfinek nem, az is fura gondolkozásmódra utal. Ha pedig szereti egymást két ember, akkor nem sajátít ki csak magának ilyen dolgokat, a másik félnek pedig tiltja.

Ha pedig valaki leír valamit, arra érkezhetnek reakciók, akár negatívak is az illető szemébe. Lehet nincs ehhez hozzászokva, de egy közösségi felület már csak ilyen.
#553   2017. 02. 10. péntek 10:41
X Törölt felhasználó (69371)
A nyitott házasság vagy kapcsolat az két oldalú dolog. Mivel ketten vannak benne, így ha nyitott akkor talán az a "normális", ha mindkét félnek szabad.
Az más kérdés, hogy férfiként mondjuk úgy egy-két alkalommal lehet nem bánnám, és izgatna a dolog, ha a párom más is dolgozná úgy, hogy közben én senki mással. Viszont hogy ez rendszeres és egyoldalú, tehát neki lehet, nekem nem, az nem rám nézve eléggé tré lenne. Vagy úgy tudnám elképzelni, hogy mozgásképtelen vagyok, de a szerelem összetart bennünket, de mivel tudom szüksége van a nőknek a szexre, így bele egyeznék. Egyéb esetben nem tudnám elképzelni. Mivel mást nem, nyelvvel még mindig kielégíthető egy nő.
Ha potens vagyok, és egymásnak a legjobbak vagyunk, akkor miért kellene a páromnak egy másik fűszernek? Nagy az étvágya? Segítsen magán. Ez a férfi részéről olyan papucs dolog. Viszont ha a nő is így gondolja, hogy neki lehet, de a férfinek nem, az is fura gondolkozásmódra utal. Ha pedig szereti egymást két ember, akkor nem sajátít ki csak magának ilyen dolgokat, a másik félnek pedig tiltja.

Ha pedig valaki leír valamit, arra érkezhetnek reakciók, akár negatívak is az illető szemébe. Lehet nincs ehhez hozzászokva, de egy közösségi felület már csak ilyen.
#552   2017. 02. 10. péntek 10:27
Hotwife Hotwife
Remélem azt a következtetést vontad le, hogy kérdezni lehet, minősíteni, előítéletes véleményt kinyilatkoztatni nem ildomos.
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 02. 10. péntek 10:15), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2017. 02. 10. péntek 10:15
Miben látod a vitát?
Egyszerű kérdéseket tettem fel, mert érdekelt volna a válasz.
A következtetést levontam. Sejtettem. alien2
#551   2017. 02. 10. péntek 10:26
Hotwife Hotwife
Látod, semmi szükség arra, hogy vélemények hangozzanak el a "történetről". Van itt egy téma, ehhez leírtam a mi verziónkat. Az egyéni vélemények és minősítések rólunk már nem ide tartoznak. Semmi szükség rájuk. Van itt egy csomó agyhalott topic, amikhez nem is áll szándékomban hozzá szólni, hasonlóan nem minősítek és véleményezek a hozzászólások alapján. Ha az előző srác is csak kérdezett volna, akkor válaszolok, de megjegyzéseket is tett. Hasonlónak ítélem meg a "kívánnivalót hagy maga után" megjegyzésedet is. Ha a való élet nem érdekel benneteket, akkor legalább ne kezdjetek olyan diskurzusokba, hogy "biztosan nem is úgy van, hanem majd én megmondom hogyan".
(Ez egy válasz robertosanni üzenetére (2017. 02. 10. péntek 10:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 02. 10. péntek 10:12
Nyilván így van,de azért a megfogalmazás és benne lévő történet hagy némi kívánnivalót maga után wink de,ha az a cél,hogy stuffold a közönséget akkor minden oké wave
#550   2017. 02. 10. péntek 10:15
X Törölt felhasználó (69371)
Miben látod a vitát?
Egyszerű kérdéseket tettem fel, mert érdekelt volna a válasz.
A következtetést levontam. Sejtettem. alien2
(Ez egy válasz Hotwife üzenetére (2017. 02. 10. péntek 09:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 02. 10. péntek 09:53
Tudod, nem azért szóltam hozzá néhány témához, hogy utána magamról vagy magunkról vitatkozzam valakivel. Látom én, hogy vannak itt ilyen beállítottságú emberek, de azok keressenek maguknak más játszótársat. wave
#549   2017. 02. 10. péntek 10:12
robertosanni robertosanni
Nyilván így van,de azért a megfogalmazás és benne lévő történet hagy némi kívánnivalót maga után wink de,ha az a cél,hogy stuffold a közönséget akkor minden oké wave
(Ez egy válasz Hotwife üzenetére (2017. 02. 10. péntek 09:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 02. 10. péntek 09:53
Tudod, nem azért szóltam hozzá néhány témához, hogy utána magamról vagy magunkról vitatkozzam valakivel. Látom én, hogy vannak itt ilyen beállítottságú emberek, de azok keressenek maguknak más játszótársat. wave
#548   2017. 02. 10. péntek 09:53
Hotwife Hotwife
Tudod, nem azért szóltam hozzá néhány témához, hogy utána magamról vagy magunkról vitatkozzam valakivel. Látom én, hogy vannak itt ilyen beállítottságú emberek, de azok keressenek maguknak más játszótársat. wave
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 02. 10. péntek 09:46), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2017. 02. 10. péntek 09:46
A kérdés.
Miért egyezik bele, hogy te félreléphess? Ha neked ő a legjobb, akkor minek fűszer? Ha egymásnak ti vagytok a legjobbak, akkor miért egyezik bele mégis? valami csak nem kerek. Azért egyezik bele, mert úgyis megtennéd, és ha ellenkezne, akkor attól félne, hogy elhagynád?
Önzőség, hogy te pedig nem engeded meg neki ugyanezt. Pedig neki is lehet csak fűszer kellene. De valamiért lehet ezt nem is meri mondani.
Olvasgatva a nagyon friss hozzászólásaidat, nagyon sok kérdés és kétely merül fel bennem. Még a kis képed is tanúskodik, hogy "Alfa" vagy. Vagy ez inkább csak egy kis reklám kampány, így friss regisztrációval?
#547   2017. 02. 10. péntek 09:46
X Törölt felhasználó (69371)
A kérdés.
Miért egyezik bele, hogy te félreléphess? Ha neked ő a legjobb, akkor minek fűszer? Ha egymásnak ti vagytok a legjobbak, akkor miért egyezik bele mégis? valami csak nem kerek. Azért egyezik bele, mert úgyis megtennéd, és ha ellenkezne, akkor attól félne, hogy elhagynád?
Önzőség, hogy te pedig nem engeded meg neki ugyanezt. Pedig neki is lehet csak fűszer kellene. De valamiért lehet ezt nem is meri mondani.
Olvasgatva a nagyon friss hozzászólásaidat, nagyon sok kérdés és kétely merül fel bennem. Még a kis képed is tanúskodik, hogy "Alfa" vagy. Vagy ez inkább csak egy kis reklám kampány, így friss regisztrációval?
(Ez egy válasz Hotwife üzenetére (2017. 02. 10. péntek 09:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 02. 10. péntek 09:16
A miénk nem nyitott házasság, mert a férjem nem lép, de nem is léphet félre. Nekem a beleegyezésével lehet egy barátom. Mindezek mellett én hűnek érzem magam hozzá és ő is így gondolja.
#546   2017. 02. 10. péntek 09:16
Hotwife Hotwife
A miénk nem nyitott házasság, mert a férjem nem lép, de nem is léphet félre. Nekem a beleegyezésével lehet egy barátom. Mindezek mellett én hűnek érzem magam hozzá és ő is így gondolja.
#545   2015. 09. 30. szerda 21:26
didergo didergo
Ez a link tényleg rád vall... vigyor2 semmi sincsen benne.
(Ez egy válasz greatom üzenetére (2015. 03. 02. hétfő 07:39), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 03. 02. hétfő 07:39
Pro és kontra

Nohát... lehet azért erről a témáról női véleményeket is olvasni és kb ez az a szint, ami egy tartalmas vita kialakulásához elvárható.
#544   2015. 03. 02. hétfő 07:39
greatom greatom
Pro és kontra

Nohát... lehet azért erről a témáról női véleményeket is olvasni és kb ez az a szint, ami egy tartalmas vita kialakulásához elvárható.
#543   2015. 02. 07. szombat 04:58
jirzi jirzi
Ok legyen így
(Ez egy válasz ravenna üzenetére (2015. 02. 04. szerda 07:12), amit ide kattintva olvashatsz)
ravenna VIP Admin
2015. 02. 04. szerda 07:12
jirzi: Ez egy fórum. Sok minden van ami érdekel embereket, más dolgok nem. Sok ember van aki zavarja a másikat, de másik oldalról vannak akik még is valahogy itt találnak egymásra. Gondolati síkon, nem érzelmekre utalok.
Az hogy ki-kit zavar, kézzelfogható a reakciókban.
De! Neked is van véleményed, másoknak is és az épp irritáló személynek is. Persze írhatod, hogy "vágjuk ki". Két kattintás kb. És mit érnénk el vele? Jönne egy új néven, felépíteni ott is a személyét és egóját és szépen kezdődik minden előlről. Egy-két kötekedő nevet könnyebb figyelni, észben tartani, mint nyomozgatni utána....És ne feledd, akkor újabb és újabb neveket kell kiszűrni, ha "kivágnánk" innen. Szerinted arról kell szólni egy fórumnak hogy az értelmes kommunikáció helyett arra figyeljen mindenki hogy "ott írt, ott írt ...ÉGESSÜK MEG! " Ez nem megoldás. Ha moziba mész, megválasztod mit nézel meg, ha tv-t nézel elkapcsolsz a neked nem tetsző programról, ha könyvet olvasol azt olvasod, ami érdekel. Ha itt valaki zavaró számodra, egyszerűen ne olvasd a bejegyzéseid. Vedd úgy hogy magának ír.
Írom mindezt úgy hogy az őrültségében igen is van értelem, ahogy papi71 is megfogalmazta.

A fórum nem attól lesz jó, hogy utazunk egy emberre hogy megint milyen okosságot ( pozitív értelemben ) vagy önfényezést írt. Millió olyan kis téma van, amit fel lehet dobni is arra majd ugrik valaki.

Még egyszer azt tanácsolom, ami nem tetszik azon lépj át, ne foglalkozz vele ( És ténylet tanács, mert azt teszel amit akarsz! )
#542   2015. 02. 04. szerda 11:40
greatom greatom
Továbbra sem? 20 postodból 6 velem foglalkozott.
Tényleg lapozzunk.... wave
#541   2015. 02. 04. szerda 09:20
X Törölt felhasználó (878508)
OK! Ezzel sokmindent megmagyaráztál nekem és azt hiszem másoknak is. Ebben semmi rossz indulat nem volt!
Tovvábra sem veszem figyelembe amit irsz és remélem követik ezt
többen.
További szép napot.
(Ez egy válasz greatom üzenetére (2015. 02. 04. szerda 06:39), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 02. 04. szerda 06:39
Lehet, meglep amit írok, de soha nem éreztem szükségét, hogy 'barátom legyen a GG' (jelentsen ez bármit is.)

Papi... (inkább privátban)
#540   2015. 02. 04. szerda 07:12
ravenna ravenna VIP Admin
jirzi: Ez egy fórum. Sok minden van ami érdekel embereket, más dolgok nem. Sok ember van aki zavarja a másikat, de másik oldalról vannak akik még is valahogy itt találnak egymásra. Gondolati síkon, nem érzelmekre utalok.
Az hogy ki-kit zavar, kézzelfogható a reakciókban.
De! Neked is van véleményed, másoknak is és az épp irritáló személynek is. Persze írhatod, hogy "vágjuk ki". Két kattintás kb. És mit érnénk el vele? Jönne egy új néven, felépíteni ott is a személyét és egóját és szépen kezdődik minden előlről. Egy-két kötekedő nevet könnyebb figyelni, észben tartani, mint nyomozgatni utána....És ne feledd, akkor újabb és újabb neveket kell kiszűrni, ha "kivágnánk" innen. Szerinted arról kell szólni egy fórumnak hogy az értelmes kommunikáció helyett arra figyeljen mindenki hogy "ott írt, ott írt ...ÉGESSÜK MEG! " Ez nem megoldás. Ha moziba mész, megválasztod mit nézel meg, ha tv-t nézel elkapcsolsz a neked nem tetsző programról, ha könyvet olvasol azt olvasod, ami érdekel. Ha itt valaki zavaró számodra, egyszerűen ne olvasd a bejegyzéseid. Vedd úgy hogy magának ír.
Írom mindezt úgy hogy az őrültségében igen is van értelem, ahogy papi71 is megfogalmazta.

A fórum nem attól lesz jó, hogy utazunk egy emberre hogy megint milyen okosságot ( pozitív értelemben ) vagy önfényezést írt. Millió olyan kis téma van, amit fel lehet dobni is arra majd ugrik valaki.

Még egyszer azt tanácsolom, ami nem tetszik azon lépj át, ne foglalkozz vele ( És ténylet tanács, mert azt teszel amit akarsz! )
(Ez egy válasz jirzi üzenetére (2015. 02. 03. kedd 21:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 02. 03. kedd 21:03
A baj az hogy mondhatjuk azt hogy hagyjuk figyelmen kívül nyes e minek ? Egy kötekedő embert nem kell itt pátyolgatni Ki vele Minek tűrni? Ez nem a muszáj oldal!! Vagy igen ? Olvassuk Kényszerből ?
 
1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Nyuszóka Nyuszóka
Nyitás ideje: 2004. 10. 25. hétfő
Üzenetek: 579db
Utolsó üzenet: 2024. 01. 05. péntek
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!