Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Csak hozzászólások (fórum,kismalac, amatőrök egyéb képek videók hozászolásai) és chat esetén vagyunk kompetensek.

(azaz adminok nem a szerkesztőségben ülnek, s csak az általatok irt tartalom felet van joguk, semmi másra nincs befolyások s rálátásuk.)

Egyéb esetben kérlek kattints az e-mailra a lapalján, s töltsd ki a bejelentőt.
!!! Figyelem e-mail linkes bejelentő esetén választ minden esetben a regisztrációs email címedre, vagy ami emailt megadsz arra kapsz !!!

Az eddigi hozzászólások

... 11 12 13 14 15 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#889   2015. 08. 01. szombat 10:10
X Törölt felhasználó (934944)
Előre is bocsi, tudom hpgy rossz helyre írok, de segítsetek. Törölni szeretném a feltöltött sorozataimat de nem tudok írni az adminnak, mert nincs VIP kódom. Mit tegyek?
#888   2015. 07. 24. péntek 08:19
Hans Regenkurt Hans Regenkurt
Kedves moderátorok!
Legyetek szívesek a képek/ Talp imádat fórumból a #203 hozzászólásomat törölni. Nem vagyok magamnál, hogy dupla postot raktam volna ki, azt is rosszul. Biztos a reggeli kávé hiánya okozta. Elnézéseteket kérem és Előre is köszönöm.
#887   2015. 07. 20. hétfő 19:27
X Törölt felhasználó (69371)
Most, hogy fizető vendég lett (VIP) így maradhat. Tényleg nem veszi észre magát ez a kingleo75. Csatát nyert, bár ilyen "bástyák" mellet nem csoda. levele
(Ez egy válasz X üzenetére (2015. 07. 08. szerda 14:36), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2015. 07. 08. szerda 14:36
Tiltsátok már ki örökre!!! boxer
#886   2015. 07. 19. vasárnap 23:05
Hans Regenkurt Hans Regenkurt
Kedves moderátorok!
Legyetek szívesek a képek/ bondage fórumból a #827 hozzászólásomat törölni. Sajnos az előnézet helyet a küldésre nyomtam, és rosszul került ki az oldalra. Előre is köszönöm.
#885   2015. 07. 18. szombat 17:21
vazelinator vazelinator VIP Admin
(azaz adminok nem a szerkesztőségben ülnek, s csak az általatok irt tartalom felet van joguk, semmi másra nincs befolyások s rálátásuk.)

Egyéb esetben kérlek kattints az e-mailra a lapalján, s töltsd ki a bejelentőt.
!!! Figyelem e-mail linkes bejelentő esetén választ minden esetben a regisztrációs email címedre, vagy ami emailt megadsz arra kapsz !!!
(Ez egy válasz petike200024 üzenetére (2015. 07. 16. csütörtök 10:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 07. 16. csütörtök 10:31
Sziasztok! Légyszíves leszednétek a videómat, mert egy barátom szórakozásból felrakta ide, és nem szeretnék problémát belőle, légyszíves gyorsan intézkedjetek. Köszönöm szépen előre is.
#884   2015. 07. 16. csütörtök 11:25
X Törölt felhasználó (69371)
Milyen rendes barátod van. eplus2
Kamuzol. A videót te raktad fel, csak közben rájöttél, hogy a melegeknek jön be csak. Másra számítottál. Esetleg többen felismertek. Bár 18 éves sem vagy még nagyon. Bár lehet nem is te vagy a videón, hanem valóban egy barátod, akit kiraktál mintha te lennél, csak épp megtudta, és most töröltetnéd. Szívás! mf1
(Ez egy válasz petike200024 üzenetére (2015. 07. 16. csütörtök 10:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 07. 16. csütörtök 10:31
Sziasztok! Légyszíves leszednétek a videómat, mert egy barátom szórakozásból felrakta ide, és nem szeretnék problémát belőle, légyszíves gyorsan intézkedjetek. Köszönöm szépen előre is.
#883   2015. 07. 16. csütörtök 10:31
petike200024 petike200024
Sziasztok! Légyszíves leszednétek a videómat, mert egy barátom szórakozásból felrakta ide, és nem szeretnék problémát belőle, légyszíves gyorsan intézkedjetek. Köszönöm szépen előre is.
#882   2015. 07. 16. csütörtök 00:08
Mesélő Mesélő
Egy bizonyos roose nevű illető küld tört angolsággal pársoros leveleket. Kíváncsiságból rá írtam, hogy mi van és kaptam egy olyan ostoba kamu levelet, hogy sírhatnékom támadt. nem kéne törölni, vagy ilyesmi?
#881   2015. 07. 10. péntek 09:01
greatom greatom
Ha nem ír semmi relevánsat és egy sornál többet egy hozzászólásban, akkor nincs semmi jogalap a tiltásra. zavart2
(Ez egy válasz X üzenetére (2015. 07. 08. szerda 14:36), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2015. 07. 08. szerda 14:36
Tiltsátok már ki örökre!!! boxer
#880   2015. 07. 08. szerda 14:36
X Törölt felhasználó (69371)
Tiltsátok már ki örökre!!! boxer
(Ez egy válasz X üzenetére (2015. 07. 02. csütörtök 06:51), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2015. 07. 02. csütörtök 06:51
Ennyit ért a kb. 2 hetes BAN és a hozzászólások törlése kingleo75 esetében. Mintha mi sem történt volna. Rakjátok már ki végleg. Ha újra regisztrál úgyis kiderül.
#879   2015. 07. 02. csütörtök 06:51
X Törölt felhasználó (69371)
Ennyit ért a kb. 2 hetes BAN és a hozzászólások törlése kingleo75 esetében. Mintha mi sem történt volna. Rakjátok már ki végleg. Ha újra regisztrál úgyis kiderül.
(Ez egy válasz X üzenetére (2015. 06. 14. vasárnap 19:44), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2015. 06. 14. vasárnap 19:44
Továbbra is várnám olyan értelmiségi moderátor jelenkezését, aki végre megnézné kingleo75 eddigi magas színvonalú megnyílvánulásait, és ez alapján végre intézkedne.Eddig gyűjtött pontjait vonja meg, bár egyszer már igen váltott belőle VIP tagságot, vagy tiltsa jó időre. Volt már tiltva, ennek ellenére nem fogja fel, mire hívták fel a figyelmét. Ugyanazon témában többször copy-zza ugyanazt, vagy szinte ugyanazt. Egyértelműen látszik, hogy nem egy felnőtt személyről van szó, és nem is az érdemi fórumozás a célja. Kérem a megfelelő intézkedés végrehajtását! THX!
#878   2015. 06. 25. csütörtök 14:47
X Törölt felhasználó (892021)
Kedves Adminok! Nem tudom feltűnt e már nektek hogy a greatom nevű felhasználó olyan topiktémákhoz szól hozzá ami egyáltalán nem érdekli,nem izgatja,nincs tapasztalata és kipróbálni sem akarja,az ott kommunikáló embereket győzködi a tudományos ellenérveivel hogy az a bizonyos dolog mennyire gusztustalan vagy rossz.Szerintetek ez normális? pardon1
#877   2015. 06. 14. vasárnap 19:44
X Törölt felhasználó (69371)
Továbbra is várnám olyan értelmiségi moderátor jelenkezését, aki végre megnézné kingleo75 eddigi magas színvonalú megnyílvánulásait, és ez alapján végre intézkedne.Eddig gyűjtött pontjait vonja meg, bár egyszer már igen váltott belőle VIP tagságot, vagy tiltsa jó időre. Volt már tiltva, ennek ellenére nem fogja fel, mire hívták fel a figyelmét. Ugyanazon témában többször copy-zza ugyanazt, vagy szinte ugyanazt. Egyértelműen látszik, hogy nem egy felnőtt személyről van szó, és nem is az érdemi fórumozás a célja. Kérem a megfelelő intézkedés végrehajtását! THX!
(Ez egy válasz X üzenetére (2015. 02. 22. vasárnap 19:36), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2015. 02. 22. vasárnap 19:36
Megint egy nem megfelelő admin-nal gazdagodott a GG fórum! Gratulálok! levele
Irónikus mi? nyes Akkor vedd úgy, hogy én is ironizálok! alien2
Inkább a kingleo75 és hozzá hasonló semmitmondó, "pontgyűjtögetős", képes topic-ba kommentelős egyéneket törölgetnéd, tiltanád.
#876   2015. 04. 11. szombat 08:32
X Törölt felhasználó (1002292)
Sziasztok!
Ezzel mi is így jártunk, de mondjuk előtte jöhetett volna egy belső üzenet.......Nem szoktam a mailt nézni, elfelejtettem belépni és inaktívra tették.
#875   2015. 03. 26. csütörtök 08:52
férfi30 férfi30
Köszönöm! Csak 1 problémám van! Ugyanazzal az e-mail címmel regisztráltam újra, más névvel, hogy tudjam jelezni a problémát! Most mi a teendő, mert természetesen a régi dolgaimra, személyes adatokra van szükségem, és nem erre az új regisztrációra! Köszönöm a választ előre is!
(Ez egy válasz Demona üzenetére (2015. 03. 25. szerda 22:39), amit ide kattintva olvashatsz)
Demona VIP Admin
2015. 03. 25. szerda 22:39
!!! Segítség! Megszűnt a regisztrációm??? Olvasd el!
Új spam és visszapattanó email szűrésünk miatt előfordulhat, hogy így tűnik. Az olyan regisztrációkat kénytelenek vagyunk felfüggeszteni, amelyekhez tartozó email-ről folyamatosan levelek pattognak vissza. Ilyen emberek között találhatod te is magad, ha régóta nem változtattál emailt, és a jelenlegi nem működik. Ekkor a regisztrációd átmenetileg nem lesz elérhető egészen addig, amíg újra nem aktiváljuk.

"Sajnos én is ilyen vagyok, mi a teendő?"

Írj az oldal alján az "E-mail" linket használva, megadva a következő adatokat:

- élő email-t adj meg, hogy a válaszunkat megkapd
- a felfüggesztett regisztrációdhoz tartozó nevet
- a felfüggesztett regisztrációdhoz tartozó régi emailt
- az új emailt, amire átírjuk, ehhez nem tartozhat goldengates regisztráció (lehet az is, amire válaszolunk, ha ilyen)

Amennyiben a jelenleg letiltott emailed jó, és erről meg vagy győződve, azzal is vissza tudjuk aktiválni, ezt jelezd emailben!

Ezek után válaszban értesítünk az újraaktiválásról. A jövőben kérlek figyeljetek, mert az inaktív emailes regisztrációkat folyamatosan kivesszük a rendszerből!
#874   2015. 03. 25. szerda 22:39
Demona Demona VIP Admin
!!! Segítség! Megszűnt a regisztrációm??? Olvasd el!
Új spam és visszapattanó email szűrésünk miatt előfordulhat, hogy így tűnik. Az olyan regisztrációkat kénytelenek vagyunk felfüggeszteni, amelyekhez tartozó email-ről folyamatosan levelek pattognak vissza. Ilyen emberek között találhatod te is magad, ha régóta nem változtattál emailt, és a jelenlegi nem működik. Ekkor a regisztrációd átmenetileg nem lesz elérhető egészen addig, amíg újra nem aktiváljuk.

"Sajnos én is ilyen vagyok, mi a teendő?"

Írj az oldal alján az "E-mail" linket használva, megadva a következő adatokat:

- élő email-t adj meg, hogy a válaszunkat megkapd
- a felfüggesztett regisztrációdhoz tartozó nevet
- a felfüggesztett regisztrációdhoz tartozó régi emailt
- az új emailt, amire átírjuk, ehhez nem tartozhat goldengates regisztráció (lehet az is, amire válaszolunk, ha ilyen)

Amennyiben a jelenleg letiltott emailed jó, és erről meg vagy győződve, azzal is vissza tudjuk aktiválni, ezt jelezd emailben!

Ezek után válaszban értesítünk az újraaktiválásról. A jövőben kérlek figyeljetek, mert az inaktív emailes regisztrációkat folyamatosan kivesszük a rendszerből!
(Ez egy válasz férfi30 üzenetére (2015. 03. 25. szerda 13:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 03. 25. szerda 13:37
Sziasztok! Nem tudom miért de évek után nem tudok belépni az oldalamra! Jó a jelszó, és a név is! Tegnap még a hozzászólásaim mellet a nevem is ott volt, ma már nem!! Újra regisztráltam, de szükségem van rá, hogy hozzáférjek a régi dolgaimhoz TELE VAN SZEMÉLYES ADATOKKAL! Várom a segítséget! Előre is köszönöm!
#873   2015. 03. 25. szerda 13:37
férfi30 férfi30
Sziasztok! Nem tudom miért de évek után nem tudok belépni az oldalamra! Jó a jelszó, és a név is! Tegnap még a hozzászólásaim mellet a nevem is ott volt, ma már nem!! Újra regisztráltam, de szükségem van rá, hogy hozzáférjek a régi dolgaimhoz TELE VAN SZEMÉLYES ADATOKKAL! Várom a segítséget! Előre is köszönöm!
#872   2015. 02. 24. kedd 00:18
Demona Demona VIP Admin
Köszönöm a jelzést, félkézzel lassan de haladok azzal is....bocsi a másik ép farokketrecbe zár egy dákót smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2015. 02. 22. vasárnap 19:36), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2015. 02. 22. vasárnap 19:36
Megint egy nem megfelelő admin-nal gazdagodott a GG fórum! Gratulálok! levele
Irónikus mi? nyes Akkor vedd úgy, hogy én is ironizálok! alien2
Inkább a kingleo75 és hozzá hasonló semmitmondó, "pontgyűjtögetős", képes topic-ba kommentelős egyéneket törölgetnéd, tiltanád.
#871   2015. 02. 23. hétfő 10:07
jakab06 jakab06
sziasztok chatnél ezt írja ki (E2): Nem megengedett formátum!Nem megengedett formátum! tudna valaki segíteni? köszi!
#870   2015. 02. 22. vasárnap 19:36
X Törölt felhasználó (69371)
Megint egy nem megfelelő admin-nal gazdagodott a GG fórum! Gratulálok! levele
Irónikus mi? nyes Akkor vedd úgy, hogy én is ironizálok! alien2
Inkább a kingleo75 és hozzá hasonló semmitmondó, "pontgyűjtögetős", képes topic-ba kommentelős egyéneket törölgetnéd, tiltanád.
(Ez egy válasz Demona üzenetére (2015. 02. 22. vasárnap 17:53), amit ide kattintva olvashatsz)
Demona VIP Admin
2015. 02. 22. vasárnap 17:53
#306 ma 17:07 Válasz erre Értékelem! (beta)
pinababa pinababa
filefile üzenetére volt pár reakció,azokat kitörölték,de az ő szinvonalas hozzászólását nem!Lehet tudni ennek az okát??


#303 2015. 02. 17. kedd 13:28 Válasz erre Értékelem! (beta)
filefile filefile
hát, nálam kerítést kellene festeni, és szívesen seggben rúglak - fizetésként - szappanos, telirüszttel!? na? mit szólsz?

Kissé ironikus a humor (amit fent ejnye-bejnyével jeleztem is) de legalább témához kapcsolódó a reakció.
Törölt hsz. pedig nem témát érintő volt.
Ebből következő feltehető kérdésedre a válasz ...hogy Tiéd miért maradt? Mert példa, hogy ne és hova.
 
... 11 12 13 14 15 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: iNfeSter iNfeSter
Nyitás ideje: 2006. 01. 17. kedd
Üzenetek: 1129db
Utolsó üzenet: 2024. 05. 08. szerda
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!