Kelemen Anna!
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 86 87 88 89 90 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#662   2007. 01. 02. kedd 10:27
X Törölt felhasználó (7767) VIP
Nagyon-nagyon buta hsz! Miért kell alkoholos befolyásoltság hatására írni? :) Koccantsunk, Doki, és spongyát az egészre! B.Ú.É.K., dokikám, csin-csin! És a témában: boldog újévet, Kelemen Anna! vigyor2 wave
(Ez egy válasz DrAnthony üzenetére (2007. 01. 01. hétfő 03:24), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 01. 01. hétfő 03:24
Tudod, kicsilány, feleselni csak a kisgyerek szokott a szüleinek! Ad apropó TE NEM VAGY abban a helyzetben, hogy feleselésnek írd vagy vélelmezd válaszomat. Ha hülyeséget, oktondiságot írsz, már uram bocsá', hogy merek rá válaszolni. Ki vagy te itt? Kinek képzeled magad, hogy neked nem lehet válaszolni?????
Ad 2.: BŐVEN vagyok abban a szellemi fölényben, mely feljogosít arra, hogy értelmetlen és buta hsz-eidre méltőképp reagáljak.
A "méltóképp" pedig itt azt jelenti, hogy amennyiben oda nem illő (helytelen) dolgot írsz, akkor arra felhívjam a figyelmed.
Mert ha nem tenném meg, a többi ember a te ostoba véleményed tenné a magáévá, nem lévén reakció rá.

Az "ártatlanság vélelme" alapvetően büntetőjogi, de azon túl alkotmányjogi fogalom, mely a magyar Alkotmányban is szerepel, miszerint: "Senki sem tekinthető bűnösnek a Bíróság jogerős ítéletének kimondásáig.".

De könyörgöm, hol van itt bűnösség? Hol van itt bűn? Hol van itt Bíróság???

Arról volt ugye szó, hogy szerintem Annácska nem maga írta a neki tulajdonított cikkeket az adott újságokban, magazinokban, sőt, feltehetően a legtöbb meg sem történt, fikció, kitalálmány, melyhez nevét és testét adta. Ennyi.

Vélelmezhető, hogy tippeket, sztorikat mesélt, melyeket aztán hozzáértő emberek olvasható formába öntöttek, de mindennek akkor sincs semmi köze az "ártatlansághoz".

Végezetül pedig: Sosem azt vélelmezzük, hogy ártatlan, aki ellen büntetőeljárás van folyamatban. SŐT! Hiszen ha nem így lenne, nem lenne alapos gyanú, nem lehetne nyomozás, nem lehetne őrizetbevétel, egyáltalán, nem lenne büntetőeljárás. Épp, hogy azt vélelmezzük, hogy BŰNÖS, hogy elkövette a bűncselekményt, de ameddig ezt a bíróság jogerősen ki nem mondja, addig emiatt az illetővel szemben nem alkalmazható joghátrány.

Mindezeket összefoglalva: Egy oda nem illő helyen, oda nem illő témában egy oda nem illő fogalmat használtál, amiről valahonnan valamikor hallottál valamit és villogni akartál vele. SAJNA belesültél!

Nincs szükségem a megbocsátásodra, mert nem sértettelek meg, nem követtem el semmit ellened, melyért meg kellene bocsátanod. De jókívánságaidat tisztelettel veszem, s hasonló szépeket s jókat kívánok Neked én is.
#661   2007. 01. 02. kedd 03:39
DrAnthony DrAnthony VIP
Ő:


Klikkelj a normál/tömörített mérethez
#660   2007. 01. 01. hétfő 23:07
phantomas phantomas VIP
ki az a kelemen anna??????
#659   2007. 01. 01. hétfő 11:24
triznyak1313 triznyak1313 VIP
#658   2007. 01. 01. hétfő 03:24
DrAnthony DrAnthony VIP
Tudod, kicsilány, feleselni csak a kisgyerek szokott a szüleinek! Ad apropó TE NEM VAGY abban a helyzetben, hogy feleselésnek írd vagy vélelmezd válaszomat. Ha hülyeséget, oktondiságot írsz, már uram bocsá', hogy merek rá válaszolni. Ki vagy te itt? Kinek képzeled magad, hogy neked nem lehet válaszolni?????
Ad 2.: BŐVEN vagyok abban a szellemi fölényben, mely feljogosít arra, hogy értelmetlen és buta hsz-eidre méltőképp reagáljak.
A "méltóképp" pedig itt azt jelenti, hogy amennyiben oda nem illő (helytelen) dolgot írsz, akkor arra felhívjam a figyelmed.
Mert ha nem tenném meg, a többi ember a te ostoba véleményed tenné a magáévá, nem lévén reakció rá.

Az "ártatlanság vélelme" alapvetően büntetőjogi, de azon túl alkotmányjogi fogalom, mely a magyar Alkotmányban is szerepel, miszerint: "Senki sem tekinthető bűnösnek a Bíróság jogerős ítéletének kimondásáig.".

De könyörgöm, hol van itt bűnösség? Hol van itt bűn? Hol van itt Bíróság???

Arról volt ugye szó, hogy szerintem Annácska nem maga írta a neki tulajdonított cikkeket az adott újságokban, magazinokban, sőt, feltehetően a legtöbb meg sem történt, fikció, kitalálmány, melyhez nevét és testét adta. Ennyi.

Vélelmezhető, hogy tippeket, sztorikat mesélt, melyeket aztán hozzáértő emberek olvasható formába öntöttek, de mindennek akkor sincs semmi köze az "ártatlansághoz".

Végezetül pedig: Sosem azt vélelmezzük, hogy ártatlan, aki ellen büntetőeljárás van folyamatban. SŐT! Hiszen ha nem így lenne, nem lenne alapos gyanú, nem lehetne nyomozás, nem lehetne őrizetbevétel, egyáltalán, nem lenne büntetőeljárás. Épp, hogy azt vélelmezzük, hogy BŰNÖS, hogy elkövette a bűncselekményt, de ameddig ezt a bíróság jogerősen ki nem mondja, addig emiatt az illetővel szemben nem alkalmazható joghátrány.

Mindezeket összefoglalva: Egy oda nem illő helyen, oda nem illő témában egy oda nem illő fogalmat használtál, amiről valahonnan valamikor hallottál valamit és villogni akartál vele. SAJNA belesültél!

Nincs szükségem a megbocsátásodra, mert nem sértettelek meg, nem követtem el semmit ellened, melyért meg kellene bocsátanod. De jókívánságaidat tisztelettel veszem, s hasonló szépeket s jókat kívánok Neked én is.
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 12. 31. vasárnap 20:44), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (7767) VIP
2006. 12. 31. vasárnap 20:44
Na, ismét ne verj félre, miért kell ünneprontónak lenned??? Még most, az Óév leköszöntével, az Újesztendő bekolindálásával sem szünsz meg visszafeleselni nekem? A rendreutasítást pedig kikérem magamnak: közelről sem vagy abban a helyzetben, sem szellemi fölényben, hogy ezt megtehesd! Az ártatlanság vélelme pedig ebben az esetben mint viszonyítási alap szerepelt.Az utolsó mondatodra pedig beugrik a szállóige: "bagoly mondja a verébnek..." Ne haragudj, pimaszságodra ez méltó válasz...És most jöjjön a megbocsátás: sok örömöt, boldogságot, jó egészséget kivánok Neked és kedves családodnak is az új esztendőben! Puszil: Katinka smile wave
#657   2006. 12. 31. vasárnap 20:44
X Törölt felhasználó (7767) VIP
Na, ismét ne verj félre, miért kell ünneprontónak lenned??? Még most, az Óév leköszöntével, az Újesztendő bekolindálásával sem szünsz meg visszafeleselni nekem? A rendreutasítást pedig kikérem magamnak: közelről sem vagy abban a helyzetben, sem szellemi fölényben, hogy ezt megtehesd! Az ártatlanság vélelme pedig ebben az esetben mint viszonyítási alap szerepelt.Az utolsó mondatodra pedig beugrik a szállóige: "bagoly mondja a verébnek..." Ne haragudj, pimaszságodra ez méltó válasz...És most jöjjön a megbocsátás: sok örömöt, boldogságot, jó egészséget kivánok Neked és kedves családodnak is az új esztendőben! Puszil: Katinka smile wave
(Ez egy válasz DrAnthony üzenetére (2006. 12. 31. vasárnap 17:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 12. 31. vasárnap 17:09
Az a baj, hogy a tűlevélről tudom, h milyen színű, Annácskát meg épp eleget láttam és hallottam, h nehezen tudjam elképzelni róla, hogy ezeket a szorikat ő írja.
Az ártatlanság vélelme pedig teljesen mást jelent, de Neked itt és most ezt túl bonyolult lenne elmagyaráznom, ha érdekel, priviben elküldöm. De ez nem ide illik! Ha nem tudod, mit beszélsz, maradj inkább csendben!
#656   2006. 12. 31. vasárnap 17:16
X Törölt felhasználó (74650)
Nem tudom? Kelemen Anna??? Egészségetekre. Én kihagyom.
#655   2006. 12. 31. vasárnap 17:09
DrAnthony DrAnthony VIP
Az a baj, hogy a tűlevélről tudom, h milyen színű, Annácskát meg épp eleget láttam és hallottam, h nehezen tudjam elképzelni róla, hogy ezeket a szorikat ő írja.
Az ártatlanság vélelme pedig teljesen mást jelent, de Neked itt és most ezt túl bonyolult lenne elmagyaráznom, ha érdekel, priviben elküldöm. De ez nem ide illik! Ha nem tudod, mit beszélsz, maradj inkább csendben!
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 12. 30. szombat 17:43), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (7767)
2006. 12. 30. szombat 17:43
Ne minősíts, mert az ártatlanság vélelme mindenkit megillet! Ilyen nehéz ezt megérteni?? S még engem nevezel ostobának? Vállald a véleményedet, de ne próbáld mindenkire ráerőszakolni! Mert attól, hogy kimondod: a fenyő tűlevele lila, az attól még lehet zöld is...Vagy hozzáférhetőbb: hiába mondom rólad, hogy hülye vagy, attól még lehetsz teljesen épeszű is! nyes vigyor2 wave
#654   2006. 12. 30. szombat 22:39
X Törölt felhasználó (38040)
Nyugalom! Csernobilban sem voltam ott:D De azért elhiszem:D
#653   2006. 12. 30. szombat 22:38
X Törölt felhasználó (38040)
Nemszoktam a cikkeket elolvasni:D
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 12. 30. szombat 19:25), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (62015)
2006. 12. 30. szombat 19:25
mert erre van ígényetek!! nyes nyes nyes
#652   2006. 12. 30. szombat 20:47
X Törölt felhasználó (7767)
Hogy lila lenne??? Na, ne!!!Teljesen kék, a széleken bordó árnyalatokkal. De képzeld, a lila semmi: vannak akik egyenesen zöldnek mondják!Az eszetlenek!!! De sebaj! vigyor2 wave
(Ez egy válasz Mjollnir üzenetére (2006. 12. 30. szombat 19:02), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 12. 30. szombat 19:02
Azért itt igen jó eséllyel Te állítod azt, hogy lila a fenyő tűlevele. De sebaj... vigyor5 wave
#651   2006. 12. 30. szombat 19:25
X Törölt felhasználó (62015)
mert erre van ígényetek!! nyes nyes nyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 12. 30. szombat 14:48), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (38040)
2006. 12. 30. szombat 14:48
A playmatek történeteit, életrajzát és minden nyilatkozatát kozmetikázzák, vagy előre megírják. Ez nem fikció, tényleg így van, a playboy oldalán írják le. Ugyanígy az összes férfimagazinban fhm, ckm, penthouse... mind-mind úgy írják le a történeteket, hogy a férfiaknak is teccenek. És sajnos vajmi kevés köze van a playmatekhez...
#650   2006. 12. 30. szombat 19:02
Mjollnir Mjollnir
Azért itt igen jó eséllyel Te állítod azt, hogy lila a fenyő tűlevele. De sebaj... vigyor5 wave
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 12. 30. szombat 17:43), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (7767)
2006. 12. 30. szombat 17:43
Ne minősíts, mert az ártatlanság vélelme mindenkit megillet! Ilyen nehéz ezt megérteni?? S még engem nevezel ostobának? Vállald a véleményedet, de ne próbáld mindenkire ráerőszakolni! Mert attól, hogy kimondod: a fenyő tűlevele lila, az attól még lehet zöld is...Vagy hozzáférhetőbb: hiába mondom rólad, hogy hülye vagy, attól még lehetsz teljesen épeszű is! nyes vigyor2 wave
#649   2006. 12. 30. szombat 18:22
okun okun
Élesedik a vita
#648   2006. 12. 30. szombat 17:43
X Törölt felhasználó (7767)
Ne minősíts, mert az ártatlanság vélelme mindenkit megillet! Ilyen nehéz ezt megérteni?? S még engem nevezel ostobának? Vállald a véleményedet, de ne próbáld mindenkire ráerőszakolni! Mert attól, hogy kimondod: a fenyő tűlevele lila, az attól még lehet zöld is...Vagy hozzáférhetőbb: hiába mondom rólad, hogy hülye vagy, attól még lehetsz teljesen épeszű is! nyes vigyor2 wave
(Ez egy válasz DrAnthony üzenetére (2006. 12. 30. szombat 16:59), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 12. 30. szombat 16:59
Katicika Drága: Bántás, harag és sértés nélkül: Ha Te komolyan elhiszed, hogy ezek a sztorik megestek vele, úgy ahogy leírva lettek, akkor nagyon-nagyon buta vagy. Nem sötét, egyszerűen ostoba. Valóban nem voltam ott, de azért mindent én sem hiszek el. Aki ezeket tényként kezeli, elfogadja mint valót, azzal nagyon nagy bajok, közelebbről agybajok vannak. Vagy a szemellenzőt kellene már levenned...

Te se haragudj és Neked is BUÉK!
#647   2006. 12. 30. szombat 16:59
DrAnthony DrAnthony VIP
Katicika Drága: Bántás, harag és sértés nélkül: Ha Te komolyan elhiszed, hogy ezek a sztorik megestek vele, úgy ahogy leírva lettek, akkor nagyon-nagyon buta vagy. Nem sötét, egyszerűen ostoba. Valóban nem voltam ott, de azért mindent én sem hiszek el. Aki ezeket tényként kezeli, elfogadja mint valót, azzal nagyon nagy bajok, közelebbről agybajok vannak. Vagy a szemellenzőt kellene már levenned...

Te se haragudj és Neked is BUÉK!
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 12. 30. szombat 06:43), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (7767)
2006. 12. 30. szombat 06:43
Szerintem Te sem voltál ott, amikor "ezeket a sztorikat írták neki".Ha pedig nem, akkor üres szó a szélben, amit most beírtál. Ne haragudj, és BÚÉK.
#646   2006. 12. 30. szombat 14:51
tequila99 tequila99
anna:a tipikus Plaza-cica.
Nem tudom mi lett volna az ilyen tipusu csajokkl 15 éve.
Eleve akkor hogy nevezték volna öket.
Meg ha annára nézünk 1ből kiderül hogy mennyire igazak a szőke nősviccek:)
#645   2006. 12. 30. szombat 14:48
X Törölt felhasználó (38040)
A playmatek történeteit, életrajzát és minden nyilatkozatát kozmetikázzák, vagy előre megírják. Ez nem fikció, tényleg így van, a playboy oldalán írják le. Ugyanígy az összes férfimagazinban fhm, ckm, penthouse... mind-mind úgy írják le a történeteket, hogy a férfiaknak is teccenek. És sajnos vajmi kevés köze van a playmatekhez...
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 12. 30. szombat 06:43), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (7767)
2006. 12. 30. szombat 06:43
Szerintem Te sem voltál ott, amikor "ezeket a sztorikat írták neki".Ha pedig nem, akkor üres szó a szélben, amit most beírtál. Ne haragudj, és BÚÉK.
#644   2006. 12. 30. szombat 12:18
vaneck vaneck
Kristóf feldughat magána egy kókuszdiót az se érdekel,de most Annácskáról beszélünk,(a lóbaszó-spinéröl).
(Ez egy válasz triznyak1313 üzenetére (2006. 12. 29. péntek 20:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 12. 29. péntek 20:16
Nem vagyok lakatlan szigeten.... Ha ott lennék akkor is kihagynám...RE: Én pedig azt mondom ha te lennél ott, akkor még a VIVA-s Kristóf(érted?) is a legjobb "puncija" lenne?!! nyes mf2 nyes
#643   2006. 12. 30. szombat 06:43
X Törölt felhasználó (7767)
Szerintem Te sem voltál ott, amikor "ezeket a sztorikat írták neki".Ha pedig nem, akkor üres szó a szélben, amit most beírtál. Ne haragudj, és BÚÉK.
 
... 86 87 88 89 90 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: huge huge
Nyitás ideje: 2006. 01. 28. szombat
Üzenetek: 2402db
Utolsó üzenet: 2022. 12. 11. vasárnap
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!