Jóni masszázs (NEM Társkereső! Csak élmények, tapasztalatok)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 3 4 5 6 7 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#623   2022. 08. 22. hétfő 08:33
X Törölt felhasználó (4658943)
Barátnőm keresztanyja akkorát élvezett a masszázságyon,hogy az ágy alatt is minden vízeslett.Azt mondta,hogymég életében nem élvezett ekkorát pedig olyan 50-54éves lehet.
Pedig el sem akart(mert) menni mert,hogyinkább női masszőrt keres de elment mivel azt "hazudták"neki hogyki van már fizetve
Már bejelemtkezett szeptemberre
#622   2022. 08. 17. szerda 17:13
X Törölt felhasználó (4658943)
Ma teljesen véletlenül együtt futottam a jóni masszőrünk ismerősével.
Mint kiderült mallorcán tanulta a masszázst és BP-en a Hummel Zsolt képzését is végig csinálta(mondjuk nem tudom ki az de állítólag valami nagy spiler pesten.Barátnőm keresztanyja megy hozzá holnapután sajnálom hogy nem lehetek jelen.Nagyon jó kis MILF!
#621   2022. 08. 16. kedd 10:09
X Törölt felhasználó (4658943)
Persze nem ott fogják sajnos
#620   2022. 08. 16. kedd 10:08
X Törölt felhasználó (4658943)
Barátnőm keresztanyja és a férje nem nagyon szexelnek már.Péntek délután megyhozzájuk a masszőr ha a masszírozás után nem akarja megdugni a keresztanyut a férje akkor tuti bebuzult.
Jó lesz hallgatni ezt a történetet "rokonságon"belül!Pláne vasárnapi ebédnél
#619   2022. 08. 15. hétfő 14:31
X Törölt felhasználó (4658943)
Bocsánat,hogy nem válaszoltam mert volt 1 hét tiltásom.Mert egy kamut elküdtem a k.a-ba!Így nemtudtsm a levelekre válaszolni
#618   2022. 08. 12. péntek 13:09
X Törölt felhasználó (3112072)
A kiabálás volt 3 másodperc ,nem a szex!!!
#617   2022. 08. 12. péntek 13:07
X Törölt felhasználó (3112072)
Elmész csontkovácshoz ő sem fogja mrgdugni a feleséged!
Ez ugyan az!Másrészt itt a feleségednek dugás nélkül is jobb élménye lesz,mint veled dugás közben volt az utóbbi x évben.
Masszőr után viszont te arathatod le a babérokat.
Ilyen hogy a barátnőm kiabálta hogy basszam már seggbe ...
Erre a 3másodpercre gondolok azóta is egyből áll a farkam
#616   2022. 08. 12. péntek 12:55
X Törölt felhasználó (3112072)
Ha szexpartnert keresel a feleségednek akkor nr jónimasszőrt keress!
#615   2022. 08. 12. péntek 11:37
X Törölt felhasználó (3112072)
Üdv.
Nálunk is volt tegnap a srác.Nálatok is gumikesztyűben masszirozott?Mi ez az új rendszer?

Mindenestre olyat keféltünk miután elment barátnőm hangosan kiabálta hogy bassz már seggbe.Nem hittem a fülemnek.
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 08. 07. vasárnap 22:13), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4658943) VIP
2022. 08. 07. vasárnap 22:13
Holnap 3kor megint jön hozzánk a masszőr.
Ezért a barátnőm kijelentette hogy ma este no szex
#614   2022. 08. 07. vasárnap 22:13
X Törölt felhasználó (4658943) VIP
Holnap 3kor megint jön hozzánk a masszőr.
Ezért a barátnőm kijelentette hogy ma este no szex
#613   2022. 07. 29. péntek 16:01
BadHarry BadHarry
Pesten tudtok ajánlani jó masszázs helyet? Egy üzenetet megköszönnék ha van ilyen!
#612   2022. 07. 28. csütörtök 11:19
X Törölt felhasználó (3112072)
Pesten 50.000től kezdődnek az árak.Ami már azért picit átlépi a türéshatátomat!
#611   2022. 07. 26. kedd 10:55
X Törölt felhasználó (4658943)
Akkor az nem jóni volt!!
Aki hozzank jár az 2-2,5órán át masszirozza,simogatja ujjaza a barátmőmet.
Igaz 30.000 ft de megéri nagyon.

Ezt 1.-re is neked akartam.
(Ez egy válasz parbaniek üzenetére (2022. 07. 25. hétfő 15:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 07. 25. hétfő 15:06
Tökéletesen igaz amit mondasz!
Én is be fizettem régebben a nejem Esztergomban az Aquasziget-ben dolgozó nejemnél 10 évvel fiatalabb masszőrsrác kezelésére.(megbeszélve ,tudja és míveli is a jóni masszázst)
Röviden, masszázs után beszéltem a sráccal, elmondása szerint kellemesen érezte a feleségem magát az erotikát suroló kellemes masszázs során. A kifejezetten konkrét intim terület mint a punci a popsinyílás, nem voltak érintve ,csak a mellek!
Ezt a nejem is őszintén megerősítette,hogy a srác nagyon kellemesen tette,tudta a dolgát de a punci környékét közvetlen elkerülve kényeztette őt!
Ui: én akkor még semmit sem tudtam a jóni masszázsról,(szerettem volna ha egy fiatalabb srác ráugrik a nejemre)
De ő is elmondta,hogy ez a szakmát komolyan végzőknél a kezelések alatt ,illetve még utána sem jön létre szexuális kapcsolat!
(persze mind mindenben vannak kivételek)
de ahol a szex előtérbe helyeződik az már szex masszázs
#610   2022. 07. 26. kedd 10:54
X Törölt felhasználó (4658943)
Akkor az nem jóni volt!!
Aki hozzank jár az 2-2,5órán át masszirozza,simogatja ujjaza a barátmőmet.
Igaz 30.000 ft de megéri nagyon.
(Ez egy válasz kameraman1 üzenetére (2022. 07. 26. kedd 07:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 07. 26. kedd 07:14
Nekem azt mondta a masszőr, aki a páromat masszirozta, hogy nála erotikus masszázs a teljes test masszírozása olajjal puncinak csak környéke, , szexmasszázs pedig ugyanez, de legtöbb időt a kezei a mell, mellbimbó, és persze a punci olajozása, ujjazással egyben.
#609   2022. 07. 26. kedd 07:14
kameraman1 kameraman1
Nekem azt mondta a masszőr, aki a páromat masszirozta, hogy nála erotikus masszázs a teljes test masszírozása olajjal puncinak csak környéke, , szexmasszázs pedig ugyanez, de legtöbb időt a kezei a mell, mellbimbó, és persze a punci olajozása, ujjazással egyben.
#608   2022. 07. 25. hétfő 21:46
zsongo zsongo
Kedves parbaniek! A párod nem jóni masszázson volt, hanem egy kényeztető erotikus masszázst kapott.
A "jóni" elnevezés a szanszkrit nyelvből származik, jelentése magába foglalja a teljes női nemi apparátust, a vulva külső részeitől kezdve a vagináig, méhig és petefészkekig. Tulajdonképpen a jóni legbenső lényünket tárja fel előttünk. Az a nő, aki felismerte és használni tudja a szex­ualitásában rejlő erőt, annak az életöröme átsugárzik a környezetében élőkre is. Ő testesíti meg a szépséget, és ezt a szépséget szinte mágnesként vonzza magához.
Azaz az intim terület érintése nélkül nem beszélünk jóni masszázsról.
Természetesen ettől függetlenül az igaz, hogy a masszázs semmi esetre sem szól a szexuális kapcsolatról, ez semmiképpen nem része a masszázsnak.
(Ez egy válasz parbaniek üzenetére (2022. 07. 25. hétfő 15:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 07. 25. hétfő 15:06
Tökéletesen igaz amit mondasz!
Én is be fizettem régebben a nejem Esztergomban az Aquasziget-ben dolgozó nejemnél 10 évvel fiatalabb masszőrsrác kezelésére.(megbeszélve ,tudja és míveli is a jóni masszázst)
Röviden, masszázs után beszéltem a sráccal, elmondása szerint kellemesen érezte a feleségem magát az erotikát suroló kellemes masszázs során. A kifejezetten konkrét intim terület mint a punci a popsinyílás, nem voltak érintve ,csak a mellek!
Ezt a nejem is őszintén megerősítette,hogy a srác nagyon kellemesen tette,tudta a dolgát de a punci környékét közvetlen elkerülve kényeztette őt!
Ui: én akkor még semmit sem tudtam a jóni masszázsról,(szerettem volna ha egy fiatalabb srác ráugrik a nejemre)
De ő is elmondta,hogy ez a szakmát komolyan végzőknél a kezelések alatt ,illetve még utána sem jön létre szexuális kapcsolat!
(persze mind mindenben vannak kivételek)
de ahol a szex előtérbe helyeződik az már szex masszázs
#607   2022. 07. 25. hétfő 15:06
parbaniek parbaniek
Tökéletesen igaz amit mondasz!
Én is be fizettem régebben a nejem Esztergomban az Aquasziget-ben dolgozó nejemnél 10 évvel fiatalabb masszőrsrác kezelésére.(megbeszélve ,tudja és míveli is a jóni masszázst)
Röviden, masszázs után beszéltem a sráccal, elmondása szerint kellemesen érezte a feleségem magát az erotikát suroló kellemes masszázs során. A kifejezetten konkrét intim terület mint a punci a popsinyílás, nem voltak érintve ,csak a mellek!
Ezt a nejem is őszintén megerősítette,hogy a srác nagyon kellemesen tette,tudta a dolgát de a punci környékét közvetlen elkerülve kényeztette őt!
Ui: én akkor még semmit sem tudtam a jóni masszázsról,(szerettem volna ha egy fiatalabb srác ráugrik a nejemre)
De ő is elmondta,hogy ez a szakmát komolyan végzőknél a kezelések alatt ,illetve még utána sem jön létre szexuális kapcsolat!
(persze mind mindenben vannak kivételek)
de ahol a szex előtérbe helyeződik az már szex masszázs
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 07. 25. hétfő 12:20), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4658943)
2022. 07. 25. hétfő 12:20
Ez nem vita!Nyilván volt neki olyan akivel szexelt!!
De mondjuk úgy hogy van neki 1 hónapban 50 masszija akkor nem dug minden nap meg mindenkit orrba szájba sőt...
Igen 1gyel biztos dugott mivel egy 52éves 30éve házasságbsn élő nő miatta vált el mivel beleszeretett a srácba
Én itt csak arra céloztam hogy egy normális joni masszőr mondjuk 30nőből 1gyel szexel.
Még a kamu masszőrök a dugásra mennek rá
#606   2022. 07. 25. hétfő 12:30
X Törölt felhasználó (4658943)
Ilyen szakmáknál ez velejáró dolog hogy néha előfordul.
Sima talpmasszírozás intim belsőséges dolog pláne ha házhoz megy beengeded a lakásodba és ott vannak kettesben
#605   2022. 07. 25. hétfő 12:20
X Törölt felhasználó (4658943)
Ez nem vita!Nyilván volt neki olyan akivel szexelt!!
De mondjuk úgy hogy van neki 1 hónapban 50 masszija akkor nem dug minden nap meg mindenkit orrba szájba sőt...
Igen 1gyel biztos dugott mivel egy 52éves 30éve házasságbsn élő nő miatta vált el mivel beleszeretett a srácba
Én itt csak arra céloztam hogy egy normális joni masszőr mondjuk 30nőből 1gyel szexel.
Még a kamu masszőrök a dugásra mennek rá
(Ez egy válasz kameraman1 üzenetére (2022. 07. 25. hétfő 05:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 07. 25. hétfő 05:41
Privátban tud valaki infót a haverokbulifanta masszőrről ? Olyanok akik voltak a kezei alatt ?
#604   2022. 07. 25. hétfő 05:41
kameraman1 kameraman1
Privátban tud valaki infót a haverokbulifanta masszőrről ? Olyanok akik voltak a kezei alatt ?
 
... 3 4 5 6 7 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: kalamos kalamos
Nyitás ideje: 2011. 02. 22. kedd
Üzenetek: 703db
Utolsó üzenet: 2024. 03. 04. hétfő
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!