Szép !!!
Nagyon szép farkinca!
Ez igen
Wow
gyönyörű test és farok....kőkemény, méretes dákó! térdelnék egy iylen előtt....
Szép, kár hogy messze vagy
Szép test, szép farok!!
szép farok!!!




























puschkin
Genesis


