Szép
Pontosabban bRazil...
Bocs, annyira megszédített a látvány, hogy nem jól írtam...
(Ez egy válasz youngguy21 üzenetére (tegnap 20:01), amit ide kattintva olvashatsz)
Bocs, annyira megszédített a látvány, hogy nem jól írtam...
(Ez egy válasz youngguy21 üzenetére (tegnap 20:01), amit ide kattintva olvashatsz)
De gyönyörű (vizes) popó!
(Apropó, csak nem bazil szurkoló vagy?)
(Apropó, csak nem bazil szurkoló vagy?)












0:28 perc








csibe-
Jana H





